Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
Katka, IP :-)
Odpovedať
Miska velmi pekne albumy :-) ...mozes aj mne poslat odkial si ho objednavala dakujem :-)
Odpovedať
jasneeeeee 8-) :-D
Odpovedať
dakujeeeeeeeeeeeeeem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hovoríte o posadnutosti svadbou, tak sa pripájam, neni snáď hodina aby som na niečo nemyslela, priateľ už to tiež nechápe a pred ním už ani nemožem o všetkom hovoriť lebo by si búchal hlavu o stenu :-D radka tá kabelka je nádherná, premýšľam či tre kabelku či nie... ale napíš mi tiež prosím ťa odkiaľ ju máš a miška ten album vľavo je úžasný x-) škoda že to si neobjednávala z netu.. ivi ja tiež nič skoro nemám nedes sa :-D povedala som si ze až od budúceho roku budem naozaj kupovať.. ale či vydržím... :-S :-D inak jazda v pohode, dneska som si to miestami takmer užívala, ale aj tak mi to 2 krát zdochlo hore kopcom :-( čo robím zle?
Odpovedať
Vladka to o tej kabelke patrilo asi Katke :-D ;-)
Odpovedať
miška, no rozmýšlala som o marhulovej výzdobe, ale stále uvažujem aj nad tou bledomodrou......uvidím, ako vyzerá tá sála teraz, lebo idem tam na tu oslavu, tak to poobezrám, že čo by sa tam asi tak hodilo najlepšie.... vladka, aj mne to pár krát "skapínalo" v kopci.... ako ti je lepšie sa rozbiehať? bez ručnej alebo s ručnou? lebo ja sa väčšinou rozbieham bez, ale naučila som sa aj s ručnou.....ide o to, aby si cítila také drnčanie pri nohe, ked púštaš spojku....a ked to drnčanie cítiš, pridáš viac plynu a pustíš spojku :) a samozrejme aj ručnú, ak ju máš zatiahnutú....
Odpovedať
Profilova fotka
joj hej Katke... :-D :-N pardon..ešte som nejedla od rána tak ani nerozmýšľam no ja sa rozbieham bez ručnej a vetšinou dobre ale ja som strašne rýchla šup šup šup pustím rýchlo spojku a je to v keli.. a keď sa takto rozbiehamd o kopca v kolóne no radosť
Odpovedať
este,ze mas vyhovorku :-D ;-) ....
Odpovedať
ano ano Vladka, hlad dokaze vela urobit :-D j
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D keby to tak bola výhovorka, ale keď som ja hladná, pozor z cesty :-D
Odpovedať
Vladka, tak si zabal so sebou svacinu, ked budes nabuduce jazdit :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to by bolo v pohode, len som zabudla že musím ísť niečo ešte vybaviť a ešte som šla do obchodu a tak..a už tu sedím hodinu a furt som nejedla :-D
Odpovedať
tak na co cakas :-D chod vykradnut chladnicku,ale ona je prazddna :-D teda mas to blbe :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
niee veď som bola v obchode, čakajú na mňa ešte teplé celozrnné buchty s maslom a salámkou x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok dievcatka moja... lucim sa s vami, idem sa pobalit a na bus sme domov:) cez vikend tu budem asi pomenej.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj katka šťastnú cestu, my ideme až večer :-) tak si užívaj dovolenku
Odpovedať
ja idem prec az niekedy poobede alebo navecer. podla toho, kedy sa michal dovali z roboty
Odpovedať
Kaka, a stastnu cestu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeden profák mi teraz napísal že referát je síce v poriadku ale citácie nie sú podľa noriem. že sa nepíše strana ale s. alebo str. ... ]-( ]-( to už chápete
Odpovedať
Ahoj,taky plánujeme svatbu na 3.9. :-) a v pondělí si ho jdeme na doporučení matrikářky kvůli velkému zájmu rezervovat :-) chceme se vzít ve Slavkově u Brna :-)
Odpovedať
sarka18 vitaj :-)
Odpovedať
ahojte kočky, vidím, že veľa z nás bude mať svadbu 3. 9. 2011. pridávam sa aj ja :) my už máme kostol istý a riešime reštauráciu, lebo september je dosť vychytený mesiac a už sú niektoré termíny zajednané. takže keď toto vybavíme, ostatné asi až začiatkom budúceho roka. fotografa tiež máme, po šatách sa už obzerám, ale všade mi vravia, že to ešte stihnem aj 2 ďalšie kolekcie :), takže tak...
Odpovedať
jarmilienka: s těma šatama taky nevim.v jednom saloně mi řekli že mám přijít v lednu, v duhém že mám přijít v dubnu a ve třetím že stačí srpen tak taky nevím jak to budu mit s tím výběrem... :-S
Odpovedať
luusinda: Ahojte ja som tu tiez nová. Ja som tu len zbadala ze Luusinda je z toho isteho mesta ako ja a este ma aj ten isty termin svadby. Takze ahoj luusinda, ja sa ta len chcem opytat kde mate svadbu a ako to je teda s tym terminom na matrike. My sme este nic nevybavovali ale pomaly zaciname a mam z toho chaos. Tak ak mas nejake informacie co by pomohli aj mne ohladom svadby budem ti vdacna. diky
Odpovedať
Ahojte baby ako ste vikendovali ? :-)
Odpovedať
ahoj radka.... no ja ťažko. po dlhej dobe sme boli s drahým v piatok na jarmoku a potom na "záťahu" :D tak som to trošku prehnala s alkoholom, v sobotu mi hučalo v hlave a žalúdok ma bolel jak nikdy...fuj ...už nikdy viac fernet s rumom :-p a ty ako?
Odpovedať
ahoj ivka .. no my sme boli v sobotu s priatelom u nas (u mojich rodicov) a pomahali sme prerabat zachod ... a v nedelu zas priatel pracoval cely den..takze nic zaujimave :-D ...ale teda ta kombinacia rum a fernet fuha :-D aspon,ze oboje tmave :-D
Odpovedať
no ved hej....som si dala do alkulačky, že kolko som mala promile a mi vyšilo že 3,13....jeminečku.... ved je zo mna alkáč jak hrom.... :-S a to mi drahý hovoril, že som pila ešte šampanské.....no fuj..... ale nato, kolko som toho vypila, som bola celkom ok, aj domov som prišla normálne , ani mi zle nebolo,....až na druhý den..... to bolo príšerné, som sa modlila, nech už je nedela :D :-D
Odpovedať
nie si alkac, teda pokial takto nedopadnes kazdy vikend :-D ... ale myslim,ze to vsetci pozname ... my chceme s partiou zorganizovat halloween party, tak som zvedava ci sa to bude aj konat, ale dufam,ze ano :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?