Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
nie nie, toto bolo po strasne dlhej dobe a trošku som to neodhadla :-| jeej, to by bolo super.... a kolko vás tam bude?
Odpovedať
:-) ... no tak keby prisli tak asi 10-12, ale neviem ako sa bude tento napad pozdavat ostatnym :-D
Odpovedať
ahojte, ako sa mate? aky ste mali den?? pred chvilkou som prisla z prace :-| vitam nove dievcata :-)
Odpovedať
radka, tak potom daj vedieť, či sa to konalo a ako to dopadlo :) ahoj miška..... a celkom to ušlo, bola som v práci, vo fitku, a mali sme ísť s drahým do sauny, do jedneho hotela do rajecekých teplíc a tiež sa okúpať do bazenov, ale bohužial, už sme nestíhali, lebo sa už lístky mínali a bolo vela ludí, tak pôjdeme zajtra..... je tam totižto jedna celkom dobrá akcia, polovične ceny, inak je tá cena dvojnásobná a je tam fakt super :) relax a oddych.....ale pôjdeme snad zajtra....alebo do štvrtku maximálne, lebo od 1.10. už nastupuje do práce..... a ty ako v práci?
Odpovedať
Ivka, ale dnes to celkom uslo, taky stereotyp. v nedelu sme boli kuk restauraciu, na 90% to asi bude tam, kde aj chcem. svokra navysila pocet hosti z ich stran o 10 osob {a to sme len na zaciatku}. priatelova babka sa ma opytala, ze naco mi je obrucka, ked uz prsten mam...proste vikend plny prekvapeni :-S
Odpovedať
ahoj miska :-) den taky vsedny cize nic moc...priatelovi nevadi,ze sa zvysil pocet z jeho strany? lebo moj priatel povedal,ze zavola koho on chce a nikto mu do toho nebude "kecat".... ivka a kde v rajeckych? v afrodite?
Odpovedať
Radka, priatelovi to vobec nevadi...a mne je to jedno, jedna sa o ludi, ktorych ani nepoznam. idem do rise snov. dobru nocku |-|
Odpovedať
tak miska krasne sny :-)
Odpovedať
radka, ano, do aphrodity... chodievaš tam? mi tam chodievame dosť často, ked si chceme oddýchnuť...teda hlavne takto na jesen alebo v zime....je to tam super..a teraz otvorili aj novú saunu :) tak sa celkom teším....... chodievame do všetkých, aj do fínskej, tam je na nevydržanie..... občas sa cítim trochu trápne, ked tam vidím niektorých chlapov , ktorí sa vôbec nehanbia nemať nič na sebe......proste len tak sa tam promenádujú, ako keby boli doma v sprche.... a ja tam zahalená v plachte od hlavy až po päty..je to také nezvyčajné pre mna.....ale tak nedívam sa :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
miška, takže vám svokra trošku zvýšila rozpočet :) :-D :-D môj priatel ma na to presne taký istý názor ako aj radkin priatel, že on si zavolá koho chce a nikto mu do toho kecať nebude....... a zasa mojej svokre je jedno, že kto tam bude, ona sama povedala, že nech si pozve, koho chce....a moja mama, to je zasa opak, tá sa ma ale spýta, že a toho alebo toho nezavoláš...no patrilo by sa....tak to už viem, že chce toho dotyčného pozvať.... :-D :-D 8-)
Odpovedať
Ivka, svokra navysila sebe rozpocet, lebo ich stranu zaplati ona :-p len som sa pytala, ci to bude uz konecne, lebo kapacita restauracie je cca 70 osob a nechcem kvoli tomu objednavat kulturny dom
Odpovedať
a tak to je potom ok, ked platí ona :) :-D ale tak ona určite prihliadne na ten počet 70 osôb a využije to do posledného človiečika :-D :-D nech je to presné.... kolko máte zatial ludí?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ivka boli sme tam raz asi 2 roky dozadu :-D ....bolo to super, ale lepsie bolo v turcianskych tepliciach, ale to je zas daleko ...a k tomu poctu osob svokra to tiez nejako neriesi a moja mama, tak s nou mam pocet uz jasny, i ked pojdu z rodiny taky,ktorych ja moc nemusim, ale tak prezijem to :-D a najviac sa mi paci,ze si konecne mama uvedomila,ze je to nasa svadba a zariadime si ju podla seba, lebo zo zaciatku to bolo, tak ,ze toto by si mala a tamto...par krat sme sa kvoli tomu aj pochytili ... ale uz je to super, az ma niekedy prekvapuje :-D
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby :-) dneska sme v Revúcej pri mojom otcovi, samé behačky, výlety a podobne.. miška takže ste to aj rovno rezervovali??ved ked si zaplati svoju stranu tak nech si pozve :-) my sme boli za farárom, nie je žiaden problém, len musíme poslat ziadost lebo to budeme mat v inom kostole..vybrali sme si Spissky Stvrtok, krasny goticky kostol a mame to po ceste z popradu do hotela..aj v hoteli sme boli kuknut a sme uuuplne nadseni, je to tam nadherne, a ta veduca alebo co to je bola strasne sympaticka, padli sme si do oka, takze som velmi spokojna :-D akurat mi povedala ze ma odhaduje na kremovo hnedu vyzdobu tak nad tym premyslam :-D inak zatial som mame nepovedala datum, ani som s nou velmi nebola, cely vikend sme boli u priatela, lebo tu bol jeho kolega a chodili sme po vyletoch... ale v tatrach uz je neskutocna zima :-. ]-(
Odpovedať
Vladka ahoj :-) ....tesim sa spolu s tebou,ze si spokojna, tak potom daj vediet co ti povedala mama na datum .. :-)
Odpovedať
dobry vecer prajem :-) aky ste mali den? dufam, ze dobry a uspesnejsi ako ja....vlastne by som to prirovnala k neuveritelnemu dnu plnemu neprijemnych "prekvapeni"...ved aj take musia byt, nemoze ist vsetko v jednej rovine, vsak??? :-| nuz ale mam to za sebou a pred sebou 2 dni volna...snad jedine pozitivum tohto tyzdna. snubenec je chory, hodil sa na PN-ku {dostal to od svokry, ktora nie a nie ist k lekarovi..ved naco...radsej nakazi ostatnych ]-( ako dochodca nema na to cas ]-(} Ivka, "zatial" mame 58 ludi...dufam, ze to tak aj ostane. nepotrebujem naplnit salu do poslednej kapacity Vladka, restiku sme zatial nerezervovali...ale rezervujeme. predpokladam, ze do 2 tyzdnov by mohla byt rezervovana. a super, ze aj za fararom ste uz boli, aj hotel ste boli kuk...same dobre spravy..cakam na spravy, ako zareagovala tvoja mamina...uz teraz dufam, ze dobre a ze vsetko bude fajn, tak ako ma byt ;-)
Odpovedať
ahojte kočky, tak ja som mala včera hektický deň, prišla som domov z práce, potom som išla do školy, rýchlo som hodila sprchu a šup šup do rajeckých...:) sauna a bazeniky...ale stálo to zato :) a večer som ľahla do postele ako drevo a spala až do rána :-D vladka, tak to je super, potom napíš, čo mamina povedala, som tiež zvedavá :) budem držať palce :) miška, my tiež máme okolo 60 ludí, max. 65, ale to pochybuejm ,že tolko bude, takže tých 65 je strop.....a aké nepríjemne prekvpenia si včera zažila??? snad nie niečo vážne? to ma mrzí, že máš priateľa chorého .....ale má to jednu výhodu pre teba....aspon je doma, môžeš sa o neho starať a byť viac s ním ;-)
Odpovedať
Ivka, tie rajecké ti ticho závidím :-N To, že je priateľ chorý, nemá žiadnu výhodu, lebo bývame oddelene :-D Nepríjemné prekvapenie sa týka práce...ale to bude v pohode. S kolegyňou vravíme, že už bol dlho klud, tak aby sme sa nenudili a nemysleli si, že je všetko v poriadku :-|
Odpovedať
Práve sa mi podarilo rezervovať DJ-a a budúci piatok sa už chce s nami aj stretnúť :-D
Odpovedať
Ahojte .. Miska, super :-) ...inak ja som naposledy prepadla tak trocha netu :-D som pozerala vsetky veci co budem potrebovat na vyzdobu domov :-D ako si chcete vyzdobit vase pribytky ?
Odpovedať
Radka, akú výzdobu máš teraz na mysli?
Odpovedať
Profilova fotka
miška aj ja som chorá, to asi všetkých teraz chytilo tak nech sa poriadne vylieči :-) juj s tým DJom to je super, ja som tomu nášmu čo chcem, stále ani nevolala :-| nejako sa mi nechce...
Odpovedať
zato mne sa až velmi chce :-D a chcem do 2 týždnov stihnúť ešte aj reštiku, lebo o 2 týždne priateľ znova odchádza na mesiac preč, príde niekedy v polovici novembra a mňa bude dovtedy šlak triafať, že nemáme toto vybavené
Odpovedať
v tomto období je asi každý chorý...môj brat, svokra, kamošky...
Odpovedať
Profilova fotka
radka ja neviem či sa stretneme u nás doma v PP, alebo u priateľa v dome na dedine...ja viem že bz sa to malo robiť u nevesty doma ale neviem či sa tam vojdeme, predsa len dom je niečo iné..a robiť odobierku keď už spolu žijeme mi pripadá zvláštne...ale inak asi nieč také, pár kvietkov, nejaké venčeky na dvere a tak :-)
Odpovedať
miska ..okolie vchodovych dveri tvojho a priatelovho bydliska... napr ja chcem spravit rovnake srdiecka(ozdobim polystyrenove srdcia) na vchodove dvere, nejaku organzu na vyzdobu stolov, ktore budu doma aby sa hostia obcerstvili, a kedze byvam v panelaku, tak chcem aj vonkajsi vchod vyzdobit nejak pekne a som rozmyslala zeby som kupila tyl a nim vyzdobila vchod, do toho tylu by som este nasila par umelych ruzieciek
Odpovedať
Profilova fotka
tyl može bzť fajn na vchode,tak decentne, ale už som videla také divočárny, balóny, krepové papiere povešané všade a ja neviem čo ešte :-N nie je to moj vkus no
Odpovedať
tak ja ozdobím vchodové dvere u nás doma iba nejakým venčekom s tylom. a priatelove dvere neriešim, nemám potuchy, čo svokra zamýšla, ale pravdupovediac, aj mi je to jedno...s týmto sa moc nezaoberám.
Odpovedať
Vladka tak to sme na tom rovnako ja nemam rada krepovy papier, jedine vtedy ked sa z toho urobia take ruzicky to vyzera ako tak pekne ....vsetko treba s mierou podla mna a niekedy je menej viac ..
Odpovedať
Vladka, ja som tiež uvažovala, či urobiť alebo neurobiť odobierku. pre mňa byť odobierka vôbec nemusí, aspon sa vyhnem slzám :-D aj tak sa všetci stretavame až pred kostolom, pre mňa príde len drahý s rodičmi
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?