Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
Pripajam sa do skupiny, svadbu mame 3.9., sala je zarezervovana. A to je zatial vsetko...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :) tak aj ja sa pridávam..my máme svadbu 10.09. a máme už rezervovanú sálu, fotografa, DJ, kvetinárku, a šaty :D a čo sa týka tej matriky, tiež si myslím, že to treba riešiť skôr.. ale ako veľmi - to je asi individuálne, všade inde..my sa chystáme po novom roku zistiť info, a čo a ako nám treba
Odpovedať
Profilova fotka
koksoo,na tom novom chate,kym sa dopracujem k niecomu.xix :-) no co nevesticky,pripravy pokracuju,ci skor sviatkujeme :D inac stastne a vesele a ten novy rok nech je len krasny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby dnes som konecne nasla svietniky na valcovite sviecky aj ked v takom pocte kolko potrebujeme ale to nevadi hadam do svadby tie tri este niekde najdem aj ked nebudu asi rovnake ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte . My mame svadbu 16teho septembra 2011. ;-)
Odpovedať
ahojte, aj ja sa pridavam :-D svadbu máme 3.9. a mame salu , fotografa, knaza, dj, a to je asi všetko a ano svadobne pohare :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,pripajam sa,chceli by sme svadbu 3.9 ale zatial nemame nic,rozhodli sme sa na vianoce :) a ked čítam čo už všetko niektore mate vybavene bojim sa že to ani nebude možne na ten datum :( hned po novom roku sa VRHNEM NA ZAKLADNE VECI AKO KOSTOL SALA DJ A FOTOGRAF.... snad to stihnem :)
Odpovedať
@minniepha na akom veľtrhu?
Odpovedať
Profilova fotka
Baby neviete o nejakom dj-ovi z TT alebo okolia? nemate nejake tipy?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby.... tak nas velky den "D" je 03.09.2011.. mame uz rezervovanu kapelu,kameramana,salu...fotografku....niekedy v marci ideme vybavit kostol..
Odpovedať
@lenushka_th neboj sa vsetko stihne :) drzim prsty
Odpovedať
Profilova fotka
@hunka dakujem,dufam že ano :) aj ked vidim že baby už maju všetko zajednane,ja som myslela že v januari bohate staci,ale zacinam mat obavy...
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak okrem saly uz je aj DJ. Co dalej? Fotografku mam vyhliadnutu, ale este nedohodnutu a kameraman nebude. Chyba mi ten planovac :-(
Odpovedať
@katus182 ani my nebudeme mat kameramana a ani nad nim neuvazujeme :-p
Odpovedať
@lenushka_th nemaj obavy, ked to niektorí stihnu za tri styri mesiace...takze drzim prsty. daj vediet co sa ti podari najst a zarezervovat :) a chystate sa na veltrh? a odkial si?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :) my mame svadbu 24.9 čo to povybavovane a planujeme dalej :)
Odpovedať
ani neviem, ci pojdem na veltrh. bude u nas veltrh vo februari..bola som s kamoskou minuly rok, ale co ja viem...nic moc...mozno preto, ze to bol prvy rocnik, predtym u nas v meste takyto veltrh nebol. mozno ten dalsi bude lepsi
Odpovedať
Profilova fotka
@hunka som z Majcichova cca 10km od Trnavy ... ani neviem aky veltrh? kde a kedy ? :-)
Odpovedať
@lenushka_th ja som od ruzomberka, ale pracujem v Ba a veltrh je to svadobny v ba 4-5 februara, je to aj na stranke tejto. ale skus si dat vyhladat svadobny veltrh 2011, my sa tam chystame kupit obrucky, teda objednat, dobra zlava, aj svadobne oznamka tam maju so zlavou, s tym ze mas mesiac este na rozmyslenie ktroe chces, teda aspon minuly rok to tak bolo :-D aj svadobne pierka maju dobru cenu...teda ak nechces vyrabat sama... :-p my sme v podstate uz 2x prekladali termin, ale tak uz som sa smiala, ze uz aj keby co bolo termin neprelozime :-) a vy chcete kedy v septembri uz ste si stanovili? a ak budes s niecim potrebovat poradit, kludne sa ozvi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Chceli by sme v septembri 3. alebo 10 len som nevedela ze treba vsetko tak skoro vybavovat tak uvidime ako sa veci vyvinu,v januari by som obehala kostol a salu a potom zacala hladat dja a fotografov
Odpovedať
Profilova fotka
no my termin nemame, relativne cerstva novinka, a berieme sa v zahranici, no hostina bude niekde pri bratislave. mal by to byt tiez september ale co tak u vas citam ze kazda druha september :DDD tak mozno aj jun nebude od veci. nevim :)
Odpovedať
@vcielkamaja ja som bola na veltrhu v bb a bol to oproti ba totalny prepadak, tak som si povedala, ze teda ked na veltrh, tak len do ba, tam sa to oplatilo minuli rok-bola segra ,ale v bb sa ta cena nerovnala tomu co tam bolo.tak asi tolko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@hunka a vy kedy planujete svadbu,a ako ste na tom s pripravami ?
Odpovedať
@vianocnystromcek ahoj vianocny stromcek :-D , super meno, ale ked si precitas jun diskusiu, tak je to asi stale rovnake :-D , vsettky tu sme asi vydaja chtive :-D , ale je jedno kedy sa rozhodnes, hlavne nech ti to dobre dopadne :-)
Odpovedať
@lenushka_th my na 3.9. a no pripravy, tak je to tak mame salu, dj, a fotografa, knaza tiez, teda dufam, ze bude mat uz volno vtedy, lebo raz sme prekladali termin svadby, ze dve sestry mi maju vtedy termin porodu, a druhy krat, lebo knaz, co chceme ,aby nas sobasil bol vtedy v zahranici :) takze tak. inak dufam, ze sa to po novom roku zu rozbehne..hlavne je myslim zohnat miesto kde to bude..a pomaly to pojde :) uz mas aspon daku predstavu, kde a ako? a aku chces farbu vyzdoby? my slabo zelenu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@hunka helou! dakujem za privitanie :) vianocnystromcek preto lebo ma poziadal o ruku pod vianocnym stromcekom no :D
Odpovedať
Profilova fotka
@hunka no taketo detaily ešte vobec neriešim,buduci tyzden chcem ist vybavit kostol a pobehat nejake saly... asi budu pripravy viac menej na mne :) myslim ze v TT je priestorov dost,bude nas asi 40 to nie je ani malo ani vela..kamarati mali v septembri tento rok na kopanke u kubana a bolo to prima... tak asi take niečo :)
Odpovedať
Profilova fotka
@vianocnystromcek mna v lete na dovolenke,ale pri vianocnom stromceku sme sa dohodli na termine :) tieto vianoce boli nejake carovne,pre mna pekny darček :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lenushka_th hm tiez pekne :) ja to mam kustik komplikovane...obrad v piatok a v sobotu v bratislave hostina....takze si akurat kukam tie hotely kde sa da aj hostina aj ubytko v jednom dohodnut. da sa to tak ze rezervovat a pripadne zrusit - je tam velky poplatok? mate s tym niektore skusenosti? nemam sajnu jak to bezi krucis:D
Odpovedať
ahojte baby :-) hmm tak vidim ze vsetky to mate pestre, aj mna poziadal o ruku na dovolenke. vianocny stromcek, mas to teda ozaj dost komlikovane...tak vam drzim prsteky, nech to vsetko dobre dopadne. a dnes pekne oslavte silvestra a novy rok :-D posledny ako slobodene :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?