Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@hunka KDeze ja som z popradu a priateľ, teda snubenec je z Viedne, ma emedzinarodnu svadbu, jaaaj takze stres!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@kristinkap111 My jsme v restauraci řekli, že nás bude 32 k obědu a dalších zhruba 24 lidí přijde večer, aby věděli, pro kolik osob mají udělat raut.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby. Pridávam sa k vám. My máme dátum 24. 9 a dúfam, že bude ešte krásne počasie.
Odpovedať
@makovaapanenka len ked mame v cene vecere uz aj to pohostenie neskor vecer??? ale skusim sa opytat
Odpovedať
No ja mam organzu uz doma, fialovu a bielu a taku zlatavu na auto...neviem ako to maju v restauracii so svietnikmi to sa musim opytat, lebo neviem ake sviecky si kupit...este seritky a navleky nam prenajmu v restike za euro jeden...a menovky tiez tak kupim ale to je cas 8-)
Odpovedať
@satanica asi to bude najlepsie, aby som vedela na com som :-|
Odpovedať
@teddynkova juuuuj :) tak to musi byt uplne super. a obidvaja zijete vo viedni ci? tak dufam, ze nam vyjde pocasicko a ten nas den bude ten naj :) a obrucky uz mate? ja sa stale neviem rozhodnut pre kameramana..a budete mat v kostole, cin a urade?
Odpovedať
Profilova fotka
@kristinkap111 Mne Menovky vytlaci sestra....iba obycajne na zeleny a zlty papier.....keby sa mi podarilo zohnat nalepky slnecnicky tak by som tam dala....
Odpovedať
Profilova fotka
@hunka nie, žijeme v Kittsee, to je len kúsok od BA, a do práce mi to trvá tak dlho ako z akejkolvek inej casti BA( dolezity dodatok bez zápch :) ).. takze pohoda :) A obrucky? Tak nad tými sme sa este ani nepozastavovali. Mna momentalne zaujima trocu, kde zozenie topánocky... a oznamka si pozeram, v podstate neviem o co v akom poradi by som sa mala starat...:/ . A kameramana? To som sa tiez nevedela rozhodnut, ale mam jedneho mozno volneho robil braskovi svadbu , teda video a je celkom super, je lacny, chces kontakt?
Odpovedať
@satanica no aj ja nad tym rozmyslam, ved uvidim este kolko to vide ked to budem kupovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, pripajam sa k vam :-) Svadba 17.9.2011 v BA a NEMAME NIC - teraz neviem, akeho smajla. Ja ze mam casuuu a casuu a potom vas precitam a normalne ma oblial studeny pot. Takze zajtra volam do kostola, fotit nas snad bude priatelov kolega, kameraman-no neviem sa rozhodnut, ci chceme ci nie a ako vas tak citam, ti dobri uz budu zabookovani, tak ani neviem, ci sa mi oplati hladat. Jest pojdeme do cinskej restiky :-D veduca je kamoska. Budeme mat taku trochu netradicnu svadbu, lebo po kostole pojde do restiky len rodina (cca 30 ludi) a vecer bude svadobna party pre kamosov. Takze ziadne cepcenie a pod. Jedine, cim som si ista je, ze to bude fialova svadba, party tiez fialova, mam v plane na pozvanky napisat aby hostia dosli vo fialovej (snad to neni velka buzeracia :-D ) a k svadobnym satam budem mat fialove topky, tymto som skoncila. Nejake povzbudenia?
Odpovedať
ahojte, ako ste na tom s výberom sv. šiat? v akom časovom predstihu je dobré si zajednať šaty? svadbu máme 24. septembra a plánovala som výber šiat niekedy na máj - jún a bolo mi povedané, že je to dosť neskoro? čo vy na to? a ešte jedna otázočka, máte niektorá skúsenosti so sv. salónom Nicol v Nitre?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@miroslavatt My mame svadbu 03.09.2011 na buduci tyzden ideme pozriet do BA do Incheby svadobny veltrh a uvidime co tam bude a zaroven by som si chcela poskusat nejake saty, ale zajednat uz na isto ich pojdem asi v aprili.
Odpovedať
@miroslavatt ja tiez nemam ani sajnu kedy ist vyberat saty. na internete uz som si nejake nasla co by sa mi pacili, ale bojim sa si ich zarezervvoat a potom najdem uplne ine a uplne inde joj :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som si zatial vytipovala 4 salony, kam by som sla mrk. Vacsina salonov ti umozni aj po zaplateni rezervacky saty zmenit, ked im dojde nova kolekcia, takze by som sa nebala :-) ja sa chystam na saty dakedy koncom februara, aj ked ako tu citam niektore fora, uz teraz bolo neskoro :-o :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby asi ma vykoti na mieste. Prave som na nete (USA stranka) nasla saty, co sa mi pacia uz dva roky vo vypredaji za 500dolarov. Ehm, asi je sialene kupit nieco, co neviem ci mi sadne a neviem v akom stave to je, ze? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@palculienka2011 Noooo tak to je odvazne, aspon kedze sa to tyka svadobnych siat....
Odpovedať
Ahojte kočky, my máme naplánovanú svadbu 17.9. :-) a zatiaľ máme zarezervovaného DJ-a a fotografku. Reštiku zatiaľ hľadáme, malo by to byť pre 30-35 ľudí. Máme jednu ponuku od jednej peknej reštiky, za 50e/osobu s tým, že je tam už všetko: teda predjedlo, polievka, hlavné jedlo, bufet, kapusnica, nealko, alko. Čo si o tom myslíte, je to dobrá cena? Ide o BA. Koľko nás tu je 17.9.? Dúfam že budeme mať pekné počasie x-)
Odpovedať
@anit my tiez mame 17.9. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky..dlhsie som tu nebola..tak si idem pocitat, co mate kto nove. my uz mame snad vsetky tie podstatne body: salu, termin v kostole, družba, fotograf, kameraman a na 90% aj hudbu. takze snad som na nieco dolezite nezabudla. a spadol mi kamen zo srdca..musim sa priznat :-) . normalne sa uz tesim teraz na tie ostatne "detaily" ako je vyzdoba, saty, kytice a tak..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte:o) takze buduce nevesty pripajam sa k vam septembrovym presnejsie 24.9. :o) a musim sa priznat ze ste ma trosku vystrasili s tymi pripravami lebo ja este ani z daleka nic neriesim :o/ akurat tak salu :o) uz sa vidim ze ja sa rozhybem az v auguste :o))
Odpovedať
Profilova fotka
@nana321 aleeeeeeeee aj my sme 24.9!:-))
Odpovedať
Profilova fotka
nejak sa ten nas daum rozrasta (24.9)
Odpovedať
Profilova fotka
aa 24.9 parada aspon sa pochváľte čo už máte lebo ja už chytám šoky. Zatiaľ máme objednanú sálu a tu sme objednávali minulý rok v january lebo je tam neskutocne tažko sa dostať, tak máme kameramana a fotografa objednaného, hudbu z časti museli sme jednu kapelu zrušiť a hladáme druhú. Výzdoba bude oranžovo žltá so slnečnicami. Šaty no neviem chcem si kúpiť z Ukrajiny tak dúfam, že mám v máji dosť času.
Odpovedať
Profilova fotka
a jaaaaa 24.9 :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojte nevestičky. Tak my máme termín 3.9.2011. Zatiaľ máme foto, video, Dj, sálu (v sobotu sa ideme bližšie dohodnúť o všetkom možnom:)...), boli sme už aj za kňazom. Takže si myslím, že všetko podstatné už máme. Skúšala som už aj šatočky a zajtra idem už asi definitívne rezervovať do požičovne.
Odpovedať
ahoj @zulynka , pracujeme so snubencom v Spanielsku,no az to vyjde tiez asi 3.9.by sme chceli mat svadbu tak ako aj Vy:-) My vsak nemame este skoro nic,len plany :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@anit my sme 17.9 :-) mame restiku na obed, nebude to klasicka svadba, lebo na obede bude len najblizsia rodina a vecer budeme robit party (este nemame miesto ale kamosi mi maju nejake najst) pre kamosov, bratrancov a tak. Nejak nie som fanusikom cepcenia a vsetkeho toho klasickeho, takze to riesime takto. Vcera som pisala vizazistovi/kadernikovi, uz ma nas termin obsadeny, tak musim hladat inde a fakt som prekvapena, ze niektore baby uz tak skoro maju vsetko zarezervovane. Ja ze mam casu a casu no a vlastne ani nemam :-S Takze ak mate nejaky tipy na kadernicku/vizazistku, sem sa prosiiim esteze fotografa mame, kameramana furt nie som rozhodnuta (mozno dame kameru do ruky niekomu blizkemu a potom si to postrihame na klipy, lebo cele by som to asi nevydrzala kukat) tolko odomna, pekny den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vianocnystromcek prosiiiiim povedz mi ze este nestresujes zo vsetkym ako ostatne baby :o)) lebo ja si vravim ze mam do maja cas :o))a kde mate svadbu???
Odpovedať
Profilova fotka
@trimity2 hlavne kluuuuud :o))ziadne soky:o) aj ja som chcela slnecnice no zrusili ma zevraj niesu elegantne :o( tak mi aspon ostane zlto-zelena vyzdoba to je jedine co mame okrem saly a farara:o) takze nezabudni ze heslo znie DALAJLAMA cize klud :o)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?