Svadba september 2011

10. sep 201123400
  • @teddynkova  tak nas den "D" bude mat spolocny termin 😃 vitaj🙂

• ahojte my mame 10.09.2011 a uz sa neviem dockat....mame salu uz od oktobra a uz sme to stihli len tak tak lebo uz mali reserve aj tyzden po nas...mame fotografa za 250e ale kameru my nechceme...mame obrad na Oravskom hrade aj s ceremoniou s Thurzovcami tak sa tesime, uz je aj to zajednane, mame korbace, syr ostiepoj a zincicu zajednanu...a auto a to je asi vsetko...zatial 😃 len na obrucky sa uz trasieme ale nieje akosi kedy ist vyberat sakra... 😠

• @kristinkap111   ahoj kristinka, tak vy budete mat uuuuuuuuuuzasnu svadbicku. mne sa Oravsky hrad velmi paci. minuly rok v juli sme boli na dovolenke na Orave a navstivili sme aj hrad. nadherny...fakt krasne miesto na svadbu. az ticho zavidim.... 😬 a v ten den, ked sme boli na hrade, ma moj drahy poziadal o ruku, takze na to miesto mam len tie najkrajsie spomienky 😃

• Sponzor fóra
  • hm vidis aky je svet maly 🙂 no len ja vobec neviem ako vyzera rytierska sala kde to vsetko bude 😬 bol to vybavit moj buduci svokor...my si musime uz len napisat ziadost a vobec neviem ci tam bude hudba na nastup, ci tam dtahy bude ci pojdeme spolu...ako a co ale to sa hadam este stihnem opytat... 😞 je tam pekne vazne aj ja som rada ze sme to takto poriesili, lebo sme mali mat len matriku kedze drahy je ateista a takto to bude lepsie vyzerat..

• hunka: veru, tak to sa teším, už máš všetko rezervované? Ja som práve dnes dorezervovala DJ, takže tie napodstatnejšie veci mám za sebou 🙂

• @kristinkap111   aj my máme presne 10.09.2011🙂 a čo sa týka obrúčok, tak my sme si vybrali na veľtrhu, takže ak sa nejaký bude konať, odporúčam 🙂 veľký vyber mali

• silsil a na akom??? a kolko vas vysli ak mozem vediet???

• @teddynkova  no aj ja som rada mame pred sebou uz len to prijemne ako saty, oblek, kvety, uces a maku-up a tak...a hlabne setrit kedze moju polovicu si platim sama a drahy mi pomaha

• ahojte kočky, pripájam sa aj ja, svadba je naplánovaná na 24. september. Svadba bude v TT a zatiaľ máme zajednaného fotografa, DJ a sálu. Teraz zháňame kameramana.

• ahojte, aj my budeme septembroví 😉
    10.09.,,, na Orave...vybavujeme už asi všetko,len šaty som si ešte nepozerala. Až sa bojím, či sa budem sama sebe v nejakých páčiť

• @kristinkap111  na svadobnom veľtrhu v carltone, ale bude ešte jeden v inchebe, tak si myslím , že aj tam bude dobrý výber.. a mali zlavy 10-20% podla toho ktory predajca, a my mame konkretne za 500e par, ale boli samozrjeme aj lacnejsie a aj drahsie..zavisí od typu, hrubky, kamienkov..atd..

• no my co sme kukali v MT tak nam nase cisla nukali za 350 az 400e takze celkom dobre...vies ja som z oravy a nechce sa mi 2x bezat do BA...a v nasom salone v DK maju 10 % zlavu na obruckyu penicka.sk tak sa uvidi ak si tam vyberiem saty budeme brat od neho...

• @puss02  neboj nic nebude zima...nezvykne byt este vtedy 🙂 my mame 9.9. piatok na moje meniny a bude krasne lebo mame obrad vonku, verim toho ze bude teplucko a svietit slniecko

• ahojte 🙂 tak sa pridávam,svadbu máme 17.9.2011 v Trenčíne. zajednane mame salu,foto,kameramana,hudbu,výzdobu-čiže tie podstatne veci myslim.ale rozpočet už dávno prekročený 😐

• angelin14 neboj aj nas rozpocet je na tom mizerne..ale co uz vydame sa aj tak no nie? 😉

• Sponzor fóra
  • ahojte buduce zienusky 🙂 planujeme svadbu tiez asi 3.9. len nemam tusenia kde to bude 😢 mali by sa uz konecne rozhodnut len fakt neviem kde ..viete mi niekto poradit pekne miesto v okoli ba kde by sa dal postavit stan ale je v blizkosti aj nejaky penzionik alebo hotel ??? dakujeem 😎

• Ahojte kočeny, ja sa teda tiež pridávam, naša je naplánovaná na 10.9. 2011 tiež 🙂 ale tiež zatial nemáme rezervované miesto 😞 ale už sa na tom horlivo pracuje a tento týždeň to už isto vybavíme, bo keď pozerám ako máte vy už všetko vybavené, tak ma chytá panika 😐

• Ahoj holky, my se taky budeme brát v září, jen termín jště nemáme, bereme se totiž v Las Vegas a zatím nemáme letenky, tak uvidíme, na kdy se nám je podaří zarezervovat, ale určitě to bude září 🙂

• @lubikka  no veru nam uz v oktobri povedali viacery ze uz je rezervovaneee tak sme sa poponahlali a mame teraz veget 😉

• @nicolletta  fuha tak to ti trosku zavidim...a preco tam?

• @miroslavatt  ahoj, nevies mi poradiť v TT nejakú fakt dobrú vizážistku? Ď.

• @kristinkap111  tak to rozhodne!🙂

• Ahojte, tak my mame svadbu 10.9. v Trnave, uz mame skoro vsetko vybavene. Inak bono34, vizazistku mam Zuzanu Belicovu, ma FB stranku (parfumeria Christy), mna este nelicila, jednu znamu ano, tak verim ze to bude dobre.

•  
    @teddynkova  ahojky 🙂 no tak zajednane mame len salu, knaza, dj, fotgraf a tak 50% kameraman, lebo sa nevieme rozhodnut...a obidvaj ste zo smokovca?

• Dievcata chcem sa opytat, viete robim prvu svadbu 🙂 , tak sa pytam ako to je s hostami co dojdu okolo deviatej vecer, viete mne z prace drahemu sef a kolegovia...proste taky co nebudu na veceru...neviem ci sa v restike hlasia na tu druhu veceru, ci sa nemusia bude jedla dost ci ako?? este som sa na to nepytala v penzione kde to ideme mat, tak sa pytam vas ako to budete mat zariadene...my tu druhu veceru mame formou svedskych stolov....dik

• bono34
    ahoj zatial som este vizazistku neriesila a nemam ani skusenosti, ale co mala kamaratka svadbu, tak si chvalila na frantiskanskej ulici. Je tam parfumeria a tam sa dohodla aj na vizazistke. Ale nebola som tam, takze ti neviem povedat, ci to tam este je.

• @kristinkap111  Myslim si ze ked mate druhu veceru formou svedskych stolov tak ich asi netreba hlasit , ale radsej by som sa na tvojom mieste opytala tam kde to budete mat.Ako to zvyknu urobit v takychto pripadoch

• @kristinkap111  Ja mam uz tiez veget.Teraz si len kupujem veci do vyzdoby kedze si ju robim sama.Tento vikend som poriesila sviecky a svietniky.Takze podstatne uz mam uz iba organza, balony, a netkana textilia a navleky.A este plagat si musim dat urobit z karikatury.Servitky uz mam, menovky budem riesit ked budem mat kompletny menny zoznam, cize asi 2 tyzdne pred svadbou.....hehe

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov