Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
@vcielkamaja to ano, som zvedava co mi na to povie polovicka :-D lebo tie co sa mi najviac pacia, tak to je 50 eur a vyssie :-| no nic treba hlada inu alternativu... ozaj miska tu krabicku na obrucky co si zhanala je ta co mas v albume? lebo je velmi pekna x-)
Odpovedať
@radka_j hej, tuto som zhanala a nakoniec som ju necakane nasla v jednom zlatnictve, comu som na mooooooc potesila. ale predtym mi jedna babenka odtialto slubila, ze mi ju zozenie od ich zlatnika, ale nakoniec som ju sama nasla a ani som sa moc nenabehala :-) fuuu, 50 eur za sosku je veru dost :-|
Odpovedať
@vcielkamaja je velmi pekna a kolko ta vysla? ... je je no nasla som take srdiecka za 20 eur, tak uvidime
Odpovedať
@radka_j 15 eur...ale uz som to rozdychala :-D :-D
Odpovedať
@vcielkamaja ved ty tie srdiecka mas :-D
Odpovedať
@radka_j :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem mat dvoje topanky na svadbe :-D tie druhe budu balerinky,aby som vladala mladeho vykrucat :-D inac my tiez nemame este fotografa a kameramana,bude sranda ked nikoho nezozenieme,kedze zenich ma na secko cas.sak je to chlap 8-)
Odpovedať
@majamarko aj moj chlap na vsetko cas, ale uz sa nad tym ani nerozculujem. tiez si poviem, ze "ved chlap" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved ano,mesiac mu vravím nech aspon spíše zoznam hostí,tak sa len smeje,že je skooro ]-( a ked ma nastve,nebude ani kamera, a fotit budem ja :-D
Odpovedať
presne ako ten moj, mozu si ruky podat :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky tak aj ja sa k Vam pripajam...my budeme mat svadbu 10.9.2011 no dufam ze nam pocasicko bude priat:)))
Odpovedať
@kamcatko25 vitaj medzi nami :-) pocasicko by mohlo priat cely september :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@vcielkamaja asi na nich treba ist tvrdsie :-D @kamcatko25 vitaj,cely september maju byt tropicke horucavy,lebo sa my vydavame :-p
Odpovedať
@majamarko balerinky su skvele a topanky budes mat spicate ci oble?
Odpovedať
Profilova fotka
no ahojte, opat sa tu hlasim, tak uz mame aj termin a zajednanu salu (teda hned dve a este si vyberieme) teraz sa pustam do dalsich veci a to foto a kamera vidim ze tu topanky preberate - no ja ako sa poznam si kupim aj troje :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby - poculi ste tu hlasku, ze svadby neodporucaju uskutocnit v roku 2011?...ja som vyslovene proti...toto vesticiam neverim :)
Odpovedať
Profilova fotka
@tanicta hovoria to celkovo..hlavne zevraj jednotky v dátumoch sú zlé..či čo..ja taktiež takým veciam neverím, ako by aj mohlo nejaké číslo 1 ovplyniť to či budem alebo nebudem štastná/spokojná..za to si môžeme my sami - ludia, si myslim:)
Odpovedať
@tanicta citala som o tom, ale tiez tomu moc neverim. a iny horoskop pisal, ze ak sa rozhodneme pre svadbu v tomto roku, tak bude pod stastnou hviezdou...tak cil si vyber :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@majamarko Ja som uz hladala slnecnice po takych obchodoch a zatial som nenasla, mozno koncom leta.Na stoloch budem mat tiez umele kvety....jedine zive budem mat v kytici a asi aj ikebanu na nas stol si dam urobit zivu. Vyzdobu budeme mat slnecnicovu, aku taku predstavu uz mam. Slnecnicovych sviecok som sa uz vzdala lebo su velmi drahe a servitok s motivom slnecnice uz tiez lebo ich tiez nejak neviem najst.Takze budu iba zlte a zelene. Draheho do toho vobec netaham, ja mu len oznamim ze co a jak chcem a jak to asi urobim....on povie len ze dobre a tym je to vyriesene.....keby som mu tam povesala auta tak vtedy by ho to zaujimalo.....ale takto ho to nejak netankuje.Celkovo ho ta svadba nejak netankuje, uz od septembra mu hovorim ze mi treba zoznam hosti aby som vedela kolko stolov a podla toho kolko mi bude treba veci na stoly.Teraz mi povedal ze 50.No parada a potom nech sa nikto nehneva jak budu sediet ked sa nestaral.Niekedy ma vie vytocit, ale uz sa to snazim predychavat a nerisit. Uz som si povedala ze nejak vela toho na vyzdobu davat nebudem. Aj tak si to nikto nevsimne.
Odpovedať
Profilova fotka
@majamarko To vazne???A my sme narocky dali az september ze uz nebude tak horuco. No parada......len nech je v lete pekne nech sa stihnem aspon troska opalit
Odpovedať
Profilova fotka
@majamarko Poznam to velmi dobre.Vsetko som rezervovala vytelefonovala ja a ked mu poviem ze zozen fotografa tak mi povedal dobre a za mesiac nepohol prstom.Tak som zohnala ja s tym ze platit ju bude on.
Odpovedať
Profilova fotka
@kamcatko25 Jeeeej aj my vtedy
Odpovedať
Profilova fotka
@majamarko My kameru ani nemame.Fotografku mame na celu svadbu a kedze som dala na radu starsej setry ktora tiez nemala kameru a hovorila ze absolutne jej to nechybalo...maju kopec krasnych fotiek a ze to im staci.Dvd pozriem po svadbe raz a potom uz nebude na to cas.....ale fotky si vieme pozriet za 10 minut
Odpovedať
Profilova fotka
@tanicta no ja jedine co som pocula tak ze 1.10.2011 ee alebo tak kde su styri jednotky ale tiez tomu moc neverim ale kedze uz take nieco je tak sme sa presunuli o tyzden skor a bude to v septembri nakoniec
Odpovedať
Profilova fotka
@majamarko wuaw to vazne no uvidiem..juuj potrebujem este radu neviem sa rozhodnut pre fotografa a kameramana juuuj je to velmi dolezite a chcem take spickove super moderne fotky:))
Odpovedať
Profilova fotka
@tanicta Tak na Nově dnes hlásili, že vyloženě dnes, teda vlastně včera, 11.1.2011, byl naprosto nevhodný den, zato ten nejvhodnější bude přesně za měsíc, 11.2.2011 ;-) Já s datem nehodlám hýbat, vybrali jsme ho sice náhodou, ale když jsem si zpětně sečetla všechny číslice, vyšlo mi moje šťastné číslo a snoubenec má zase šťastné číslo na celý tento rok, takže se žádná smůla konat nebude! ]-(
Odpovedať
@makovaapanenka suhlasim s tebou :) ten septembrový je ten pravý :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. mozem sa tuto k vam pridat? :-N pred dvoma dnami sme sa po vymyslani dopracovali k datumu 9.9. :-) zatial nic nemame. iba miesto mame rezervovane, ideme tam o par dni pozriet.
Odpovedať
Profilova fotka
@radka_j netuším ešte aké budem mať topánky,mne musia padnúť do oka,rovnako aj šaty :-D zatiaľ som nič nenašla,hoci všade sú teraz výpredaje,o balerínkach v bielom ani nevravím. 8-) @tanicta hentá veštica bude asi stará dievka,keby sme sa mali riadiť ich horoskopmi,tak ani na ulicu nevyjdeme,aby sa nám nič nestalo :-D @satanica ja mám tiež problém s tou mojou cyklamenovou,ale čo už,čo som si vymyslela,tak to mám heh..no ináč keby bola na autička,tak to by sa asi aj mojmu pozdávalo,nuž čo si nespravíš sama,nemáš :-p ináč ja plánujem,len tie plávajuce sviečky ,ináč som rozmyslala,že do tych vázičiek dám kvitnúci čaj,ale neviem či mi nezdochne,musím vyskúšať koľko vydrží v nádobke :D s tými tropickými horúčavami som žartovala,netuším ake bude počko,ale my sme to dali na september tiež preto,že nebude už taký hic,a ked sa nahodou niekto ztrieska,tak ho nebudeme musiet kriesit :-D no s tymi fotkami mas pravdu,skusim presadit svadbu bez kamery,snad ma neukamenuju :-p @kamcatko25 na také špičkové foto si priprav 500evry minimalne =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ooo tak zháňajte rýchlo,lebo my sme mali problem so salou,a hudbou nevravim 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?