Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
@vcielkamaja kolko ta vyjde vyzdoba? a kolko ludi budete mat? Dik J.
Odpovedať
@hurtovka aj mi mame 10teho ;-)
Odpovedať
@janna341 IP ;-) :-)
Odpovedať
@majamarko , @vcielkamaja pripajam sa, myslim ze od toho maja, juna v pohodke :-)
Odpovedať
Profilova fotka
heh,hunka,certii nemaju ocas ale hunku,xixi,to mas z tej rozpravky? :-D ináč,obrúčky už máte? ;-)
Odpovedať
@majamarko obrúčky máme už od oktobra...viem, že je to skoro a na obrúčky je kopec času, ale obaja sme ich chceli mať. povedali sme si, že obrúčky sa nám doma nepokazia :-D
Odpovedať
@majamarko nie y roypravky :-D ale dost casto som na nvela veci frflala a moj priatel yakaydzm vravel ye na vsetko hunim..a tak som pre neho ostala hunkou :-p
Odpovedať
@vcielkamaja super, mz obruckz nemame este, ale chstame sa yajednat na veltrhu teray v BA :-D nedate fotky tych svojich? ci ich mate v albumoch ?
Odpovedať
ahojte baby, chcem sa spytat ake topanky chcete na svadbu, lebo ja rozmyslam nad spicatymi a do saly mozno sandalky. Planujete dvojo topanok na svadbu, ci to povazujete za zbytocnost? :-)
Odpovedať
@hunka mam ich v albume, mozes kuk :-) pred rokom som bola na svadobnom veltrhu s kamoskou {vtedy este planovala svadbu} a s priatelom vyberali obrucky, resp.len pozerali a taka tlacenica tam bola kvantum ludi. v takom chaose, kde kazdy kazdeho vytlaca, by som si nevedela vybrat :-)
Odpovedať
@radka_j ja mam ie, ktore mam v albume, predok topanky je zaobleny,cize su pohodlne a uplne lahucke. a su aj na nizkom opatku, cize ja osobne topanky na prezutie neplanujem :-) ale ak by som mala topanky na vysokom opatku tak rozhodne by som si hladala aj nahradne pohodlnejsie topanky. teda aspon u mna to tak byva, ze dlho nevydrzim chodit na vysokych opatkoch ...
Odpovedať
@vcielkamaja ja tiez nechcem moc vysoky opatok, chcela by som taky max. 5cm a nemam problem vydrzat ale asi pre pokoj v dusi si nejake este zozeniem keby nahodou som nevydrzala alebo pri mojom stasti by som zlomila opatok :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
nemaluj certa na stenu :-D :-p
Odpovedať
som si robila srandu, jasne,ze keby som kupovala dalsie topanky, tak len pre dovod bolenia noh :-D lebo keby sme takto zacali uvazovat mali by sme mat vsetko dvojmo :-N
Odpovedať
@radka_j ano ano radka...jedny saty na sobas a druhe na hostinu, tretie samozrejme po polnoci :-D a to su dalsie 3 pary topanok....Radka, dajme to radsej vsetko trojmo :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D miska presne tak vsetko trojmo, ale take samodrzky tych treba aj pat :-D
Odpovedať
:-D :-D a potom chcem aj trojnasobnu vyplatu a pri dome postaveny velkosklad :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@radka_j ako si sa rozhodla s tym zavojom?
Odpovedať
@vcielkamaja este mi neodpisala, ale urcite chcem taky podobny typ zavoja ako mas ty (bez akehokolvek lemu) a este teda dlhy do kostola a na par fotiek
Odpovedať
@radka_j urcite si u nej vyberies, ma v ponuke kvantum zavojov. alebo jej daj predlohu a usije ti, aky len budes chciet :-) ona sa ozve. sice to niekedy trochu trva, ale ozve sa :-)
Odpovedať
@vcielkamaja vsak casu mame dost, myslim :-D ja si pockam :-) , a ty co mas v plane nablizsie zhanat?
Odpovedať
Profilova fotka
:-( :-( ahojte babulky..som dnes moc smutna..fotograf+kameraman v jednej osobe, kt. ho som chcela na svadbu a kt. je tu v okolí najlepší, tak má už ten náš termín obsadený..tak neviem, čo robiť. máme už sálu, kostol i speváčku..a teraz takýto škrt.. :-( , ach jaj..no nezostáva asi nič iné ako hľadať dalej..
Odpovedať
@radka_j teraz by som mala mat v plane dat si chvilu pokoj od zhanania :-D teraz nezhanam vobec nic, len pokukujem po oznamkach na nete. dala som si poslat s 1 firmy 2 vzorky oznameni. ale chcem, aby sa do vyberu aj moj drahy zapojil, len to zas bude trvat do maja :-D ale ako vravis..casu dost
Odpovedať
@kikasi to mi je luto, ale verim, ze najdes ineho fotografa a kameramana ;-) hlavu hore :-)
Odpovedať
@vcielkamaja ja zas mam pocit,ze zhanam vsetko :-D .. @kikasi tak to ma mrzi, ale treba sa postit rychlo do hladania dalsej alternativy a mozno nakoniec budes este spokojnesia :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@radka_j @vcielkamaja dakujem, ste zlateee.. no ved to..musim rychlo hladat dalej..predsa kvoli tomu nebudeme menit vysnivany termin.. ;-). verim, ze sa nieco podari..a bude to minimalne rovnako dobre, ako toto,
Odpovedať
@radka_j radsej zhanaj teraz ako na poslednu chvilu :-)
Odpovedať
@kikasi urcite ano :-) @vcielkamaja vsak jasne, pomaly ale isto objednavam :-) inak baby pozeram tortove sosky a z tych cien sa mi toci hlava :-D
Odpovedať
@radka_j hmmm, za sosky pytaju strasne palky :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?