Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sugi a nechodis nahodou na VS zdravotnictva a soc. prace sv Alzbety v BA?
Odpovedať
Profilova fotka
sorry nie sugi ale sssimi :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ano chodim, snad nie aj ty?
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne! :-D a ktora si skupina ja 5 a tiez mam buducu sobotu skusku z pedagogiky a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
ale ja chodim do PN
Odpovedať
Profilova fotka
jaaj no ja do BA. Ja som mala skusku v pondelok z uvodu do studia a dejin SP. Takze rovanko chodime aj do skoly a planujeme svadbu to je super:-D Aj ty nevies na co sa mas skor sustredit? ci skola alebo svadba? mne sa tazko uci lebo stale rozmyslam nad svadbou :-N
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky..sranda s vami..vy tu takto nesvadbujete ale skuskujete...xi..ale drzim vam palce...:-))
Odpovedať
Profilova fotka
JEeej, Simiiii |-| odpust..... |-| |-| |-| DAKUJEM za pochvalu :-) :-D a drzkaj sa na skuske.
Odpovedať
Profilova fotka
SUGI..idete si dat aj nieco napisat na obrucky meno alebo tak?..
Odpovedať
Profilova fotka
a s kým si ju mala? s Davidekovou? skuška bola tazka?
Odpovedať
Profilova fotka
dik jerry. sssimi ja som mala s Poloňovou. No bola ani nie tazka ale zakerna. Stacilo ked si v nejakej definicii prehodila slovosled alebo vynechala jedno slovicko a uz to neuznali. No des. To som fakt necakala ze to bude take. Ale hlavne ze som ju spravila, no nie? este mam do konca roka 3 a po novom roku 2 a rocnikovu pracu. Budem na teba mysliet o 14.30 hlavne nestresuj a bude to oki ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam po tejto ešte 2 - sociologiu a filozofiu. myslím, že najhoršia bude psychologia. Ak máš Slováka mas sa na co tesit. Musíš byt uplne nabiflena a ked nieco nevies letís - skuska je len ustna, ale tu budem mat az vo februari nakolko prednásku mam az na konci januara.
Odpovedať
Článok sa načítava...
sugi81 - ked budem mat cestu tak sa určite opýtam. Aj tak si tam chcem ist kuknut šaty... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Judith - thnx! Jerry: budeme mat na vnutornej strasne iba datum svadby - meno sme nechceli - snad si ho nezabudneme navzajom :-D a zlatnicka aj povedala, ze to bude potom zvytocne dlhe ja som Barbora a ked tam da datum....ktovie, ci by sa to na ten moj malicky prstienok zmestilo 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
SUGI..xi..tak my nemame problemy s malickymi prstami..xi..my sme obaja velky...xi
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mat mena aj datum...napad nastavajuceho...ja som ani nevedela, ze sa tam nieco graviruje....a Hana je kratke 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
xi..a ja som Michaela..tak to asi tiez dlsie..no moj chce mena a ja datum..xi..ale mozno nebudeme mat zatial nic a potom uvidime..xi
Odpovedať
my mame datum aj meno a v pohode sa to tam zmesti. Povedali nam ze gravirovanie je gratis tak sme si dali meno aj datum ale myslela som ze to bude trosku krajšie. Ale ved to aj tak nevidno tak čo... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak vidis JUDITH..si ma potesila..xi
Odpovedať
Profilova fotka
asi by som sa uz mala nejak zacat zaoberat tymi obruckami :-| :-( kolko je dodacia lehota? ake mate skusenosti? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
niektori spominali, ze aj do 2 tyzdnov mali
Odpovedať
Profilova fotka
a tak to je cas 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
maximalne 6 tyzdnov to ma trvat..dlhsie nieeeeeeeeee
Odpovedať
Profilova fotka
naše trvali presne 6 tyždnov, predavačky hovorili, že este nikdy to netrvalo tak dlho :-) A už mám po skuške. Museli ste velmi na mna mysliet. Dostala som fantastické otazky, tak som :-D
Odpovedať
sugi bola som v tom salone a je mi luto nema taku vestičku ... :-( hanka my sme mali obručky hotove za 3 dni :-)
Odpovedať
Profilova fotka
SISI...tak si urobila?..tak vidisssssssssss...gratulujeme
Odpovedať
Profilova fotka
dufam, že som urobila. Ešte nam to neopravila :-N
Odpovedať
Profilova fotka
SISI...jasne, ze si urobila....xixi...neboj...
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
SIMI...nie je zaco...xi
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?