Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

26. máj 201129030
  • smaily, tak az teraz ma caka svadba v kostole, ta prva bola dost narychlo..mala sa uz nevie dockat, uz pocuvam len o satockach a topanockach, co sa jej pacia. Ty mas uz vsetko povybavovane? Az teraz som si uvedomila ako velmi rychlo cas uteka, tak sa ani nenazdame a bude april. maj sa pekne pa 😃

• sindy28,to verim,ze sa mala velmi tesi... 😃 my nemame este vela toho vybavene,lebo sme v zahranici..
    na vianoce vsak uz dovybavujeme vsetko.... 😃 tak aspon to je vyhoda,ze tvoja prva svadba bola na rychlo....a mozte mat svadbu v kostole....a v bielych satockach,to bude aj pre dcerku neuveritelny zazitok...
    veru april je tu o chvilku,uz sa mi zda,ze stoji pred dverami ale este neklope 😃 😃 😃

• veru aprilovky...xi..aj ja som si myslela, ze mam cas..dnes sme boli s mojim na matrike a na fare povybavovat..takze termin uz mame aj na paprieri...ale zistila som,ze hostinu sme chceli sice mat v Cerenanoch v kastiely, ale vraj uz maju naplanovane tam svadby na cely buduci rok..tak vtedy som zistila, ze asi uz by sme mali ozaj vsetko povybavovat...juj...

• Sponzor fóra
  • ahojte, už som tu dlhšie nebola, ale malá má prvýkrát soplíky, tak si to užívame 😛 ale už sa to našťastie lepší 😵 my sme nejako nepokročili.. definitívne sme si vybrali Leberfinger, už to máme aj predbežne zarezervované, už len aby si drahý našiel čas a išli sme tam osobne.. no a hneď potom matrika a ostatné veci až v januári.. fotografovať nás bude kamarát, oznamka si urobíme svoje, takže už len objednať zákusky, vybrať šaty a obrúčky 😃 😃

• veronikap...tak ja som to tiez tak nejak brala, ale ked aj ked mame svadbu v piatok, vela veci uz je vtedy rezervovanych, tak sa nejak obavame....ked bude miestnost, tak hned bude lahsie..a sami si robite oznamka?..alebo sami navrh a budu vam ich robit?

• ahojte, u nas zatial nic nove, akurat sme si v nedelu konecne spravili zoznam co vsetko mame vyriesit, mame tam cez 40 poloziek a vyriesene zatial len 3.. 😢 .. no budeme mat co robit, kazdopadne sa Vas chcem spytat na obrucky.. viete mi pls poradit, ake su najlepsie (myslim co sa tyka toho, aby sa neposkrabali rychlo) a kolko u nas priblizne stoja? Rozmyslali sme s drahym, ze si pojdeme omrknut obrucky tu, tak aby sme mali s cim porovnat, kedze ocakavam ze tu budu velmi drahe podobne ako vsetko ostatne... 😠
    suggi, pozerala som v albume, tie vase su velmi pekne... a mas aj pekne topanocky, kolko cm opatok to je (ak teda vies) a kde si ich kupovala? podla obrazku vyzeraju byt na vysssom, ja potrebujem 8cm...
    dakujem za pomoc... pekny dnik.

• Uankab ja mam take iste. Kupila som ich v Diamonde za 1790sk. Opatok ja asi 6 cm, ale možno aj 8cm. Sugi ich kupovala v BA a stali ju cez 2tisicky.

• aha, dakujem simi, asi to bude 6, lebo v diamonde mi povedali, ze topanky s 8cm opatkom nemaju... tiez som ich tam chcela pod jednym vybavit, budem ich musiet pozhanat niekde inde ...

• A to fakt chces 8cm? Ja sa bojím aj tých 6cm. S tými mojími šmatlavími nožičkami by som daleko nedošla 😃

• pozerala som prave na fotkach a tie jej fakt vyzeraju byt vyssie,... mylsis ze su to tie iste??
    no ja musim mat 8, lebo tie saty sa nedaju skratit... a tam mali topanky s 8 cm a s nimi mi bola dlzka akurat a nebolo to take hrozne, ak nie je ten opatok velmi ihlickovy, tak je to v pohode... teda dufam 😃 😃 😃 saty veru menit nechcem...
    mate inak pekne obrucky, kolko vas vysli ak teda prezradis?

• Skoro 14tisic. Možno ich aj má vyššie neviem. Skus jej poslat IP.

• uvidim, skusim pozriet nejake topanky tu v UK.... nasla som velmi pekne na ebay, len si netrufam z tadial objednat topanky !!! aj ked tu je takyto predaj velmi rozsireny...

• Ahoj babulky, Simi - thnx, ze ma zastupujes, ked tu nie som 😉 😃 Uankab - neviem, kolko maju cm opatok, mozem doma zmeriat, ale je to vyssi opatok, nez som povodne chcela. Ked pridem domov, tak odmeriam. Inak aj ja som potrebovala vyssi opatok k satam, tie moje sa nedaju skratit, lebo maju dole krajku a tie topanky co mali v Diamonde v kabinke boli na akuratnom opatku. No mne sa mari, ze maju 8 cm, lebo som ochkala, ze su dost vysoke, ale zato velmi pohodlne, tak snad to prezijem 😬 No a cena? Tak ako hovori Simi - vyse 2 tisic vo Footworku v BA.
    Nuz a babulky co sa tyka e-bay - ja tiez vidim, ako je to rozsirene a ako super sa tam da nakupit, no ja nemam odvahu na to, si tam objednat, resp. licitovat, alebo co.....ani neviem ako by som platila, ach jo...

• Kocky,stratila som snubak,nemozem ho nikde najst 😞 Dufam,ze to neznamena rozchod.Prisla som z prace a nieje,uz som otocila pol bytu.Ak nebude v praci,tak fakt neviem...

• Ahoj Stanka,
    to ma mrziiiiiii, dufam, ze si honasla v praci, 😞

• Sponzor fóra
  • skus v rukavici, ja som raz nechala prsten v rukavici....ja mam z e-bay korunku 🙂

• Ahojte baby? Včera som skonštatovala ze som uplne sibnuta 😛 . Pozerala som si saty na ebay a take sa mi pacia ako asi nikomu... 😎 Len teraz problem kde ich zohnat... 😞
    Co mate noveho??

• posli na ne link, nech pozriem 🙂 ja som zase vcera pobehovala v korzete pod svadobne saty a v teplakoch a bielych rukaviciach, co uz mam na svadbu 😎

• aha tak aspon nie som sama komu z toho pekne začína harašiť ... 😛 😛 😵 pozri album teraz som ich tam vložila mohli by byť hociktore.. no asi moje heslo nebude v jednoduchosti je krasa .. 😃 😃 😃

• no to nie je ani moje, ja mam strasne rada styl GLAMOUR...satky su fakt vsetky pekne 😉

• a este tak vedieť kde ich zohnať... 😞 Ty si zvykneš kupovať na ebay? Ja tam tomu vôbec nerozumiem ze co a ako, a asi by som sa bala niečo objednať no neviem...

• ja mam z e-bay korunku, objednavala mi ju artichoke z temy vsetko okolo e-bay ci ako sa to vola....skus tam s nimi pokecat oni ti najlepsie poradia tie baby....ja som jej poslala peniaze na ucet a ked jej prisli, tak mi zaplatila tu korunku, teraz by mala byt niekde na ceste vraj 🙂

• diky moc akurat sa tam hrabem... mam buducu svagrinu so svagrom v UK tak skusim možno niečo s nimi vymyslieť... 😉 Na vianoce pridu tak by mi mohli doniesť nejake... 😉

• jaj tak to je bomba 🙂 ja mam tiez buducu svagrinu tam, ale ja by som jej nic nezverila, co sa tyka mna 🙂 hoci je to fajn baba ale vkus...

• no tak ten moj vkus asi nikto nemá ... 😃 😃 Ale skusim este nieco pospekulovať aj tu a uvidim. Aj ked si to neviem predstaviť... Akej farby planujes vyzdobu?

• to je u mna jasne...jablckovo zelenu + perletovu....ale ma to 2 vyznamy:1/ svadba bude na jar, takze urcitze v zivej farbe a 2/ cely byt budeme mat smotanovy s jablckovozelenymi doplnkami, takze to aj co zostane este niekde vyuzijem 😎 3/ ruzovu, bordovu a marhulkovu neznasam....a je jej uz strasne vela na kazdej svadbe...

• Ahoj babky, vcera tu bolo nejako ticho 🤔 Judith - take satky je dostat aj na SR - myslim, ze aj Diamond ich ma - Natalina, tie su take "napufnene" a v BA v salone El maju tiez take sirokaaaanske - Capri. skus pozriet na internete, aj tu na MS maju v kontaktoch linky na ich web. Ja som si napr.v Diamonde skusala tie satky Porsha Lynette - tie mali taku krasnu veliku suknu, fakt boli peknucke, no aj dost tazke. Este maju aj saty Giselle - tie maju krasnu velku vlecku, ja som ich mala v "ivory", tak tie ju mali odstrihnutu, ale v bielej su s dlhou vleckou.
    Babky pozerali ste novu kolekciu v Diamonde? 😵 Kraaaaaaaaaaaaasne satky, isla by som si vyskusat....

• Hani - aj ja som chcela jablckovozelenu farbu do vyzdoby, aj kyticu som chcela do zelena.........no vid moje saty - vyzdoba bude smotanovo ruzova.....ale ruzovu vyzodbu som nechcela, co uz...saty su prednejsie 😃 Neviem ako by ladila zelena totiz....

• ved to je jasne, ked to mas podmienene satami....ja som chcela napriklad kedysi zlatu, kedze som si myslela, ze budem mat saty - sampaň...ale kedze su biele...vyhrala zelena 😎

• Ved hej, no ruzovu vyzdobu som chcela asi najmenej.... 😬 hoci ruzovu farbu mam velmi rada,jasne ze v rozumnej miere, strasne som chcela zelenu vyzdobu, a menovky z jablcok...ach...teraz neviem co vymyslim, ale chcem aby bolo viac kremovej ako ruzovej na stoloch, nech to nemame v style "Barbie and Ken" . Ked som bola na skuske siat, tak prave tusim pri tych velkych satach som mala na sebe v jeden moment zavoj, korunku, nausky, nahrdelnik a kukam sa na seba do zrkadla - ze jeeeeeeeeeeeej, aka torta vycackana 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov