Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

26. máj 201129030
  • Ahojte,
    Simi, povedz ocovi, že prvý apríl je až v útorok 🙂
    Funy: držím palce na útorok. A budem na teba myslieť aj budúcu sobotu 😉 aj na ostatné kočky ktoré to už máte o týždeň, hlavne aby nepršalo a bude super.
    Výslužku my dávame určite fotografovi, lebo to je známy a kameramanovi asi len fľašu vína (aj tak je dosť drahý 😃

• dakujem silvi
     🙂

• ahojte, tak čo ja sa teším najviac je to, že som práve dnes dostala menzes.. 😎 ono mi to totiž vychádzalo presne na deň svadby, tak chvalabohu sa tomu vyhnem 😃
    mne sa dnes konečne podarilo kúpiť si kostým na prezlečenie, drahý si kúpil topánky a kravatu... ešte košeľa a je to komplet ..
    mám pocit, že budúci týždeň ma toho čaká asi najviac.. dohodnúť dovoz zákuskov, zaplatiť zálohu do reštiky, v utorok mám final skúšku šiat, vo štvrtok idem s kamoškou do veľkoskladu po kvety, v piatok si nemôžem nechať ujsť masáž u kozmetičky a parafín na ruky 😎 pre malú ešte musím nájsť biele pančušky atď. atď. 😛

• Sponzor fóra
  • Ahojte aprilovky!!! Uz sa nam to riadne rychlo blizi!!! Mne az teraz dochadza, ze NAS velky den bude takto presne o tyzden!!! Neviem sa toho dockat. Vsetko je pripravene a vcera sme mali aj rozlucku. Uz len v klude cakame na TEN den...
    Ako ste na tom Vy s nervami???

• Ahojte Babulky! No jasné, že zabíjačka. Veď som dzifče z dzedziny (mne stačia aj noviny) 😃 .
    Dnes zabili býka a vo štvrtok 2 prasiatka. A aj keby sa mali všetci pokaka... tak tam nepojdem. Svokrovi som to jasne povedala a ten to aj pochopil a môj otec mi povedal, že či musíme byt na svadbe aj s mamou ako hééérečky...... 😒 No nasr...l ma.

• sssimi 😉 no na take nazory len tvrdo s usmevom......ach ja by som tam ani vo sne neprisla..... 😬
    uankab 😉 kupili sme oblek, tak medzi ciernou a hnedou.....pasikavy, a pan ktory bol v oddeleni s koselami a kravatami, nam super poradil koselu,nie uplne bielu,ale trosku iny odtien bielej a kravatu bielo hnedu s pasikmi, a spolu to super ladi...
    vysvetlil nam ze my sa nemozme pozerat uplne nato,co ja budem mat oblecene,ale co ladi k saku..... 😉
    a bolo to lepsie ako my co sme sami od seba vybrali.... 🙂 😉
    este si musi mily topanky kupit,a ja drobnosti......
    funy 😉 drzim palce na utorok....ja to nemam ruzove v piatok......a nemam cas na ucenie,len dnes
    prajem pekny den......u nas dnes bude asi okolo 15 st. ale malo byt 20...uvidime.... 😉

• no baby, tak ja som sa dnes zobudila so soplavým nosom a boľavým hrdlom 😒 tak som hneď nasadila čo sa dalo a zostáva už len veriť, že to aj malá odomňa nechytí a v sobotu nebudeme chorí všetci... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

• Veronikap držím palce. Ja zatiaľ nič necítim, ale obliekam sa ako keby bolo -10 lebo len čo ma ofukne už som chorá...... a teraz by to bolo ako naschvál. 😐
    Dnes sme boli u starejšího - skvelý chlap. Už sa moc tešíííme.
    Tento týžden nechcem už nikoho vidieť kto by mi pokazil náladu. A v sobotu už mám každeho na háku. VEĎ JE TO DEŇ IBA NÁS DVOCH !!!!!!!!! 🙂

A dnes je nádherne.......... Prosím panbožka aby bolo takto aj 5-tehooo. PROSÍM!!!!

• simi, urcite bude 😉 ja som si dnes kupila sexi spodne pradelko, tak sa z neho vytesujem 😉

• no u nás najnovšie kýcha už aj môj drahý.. tak sa na tom bavíme (čo iné nám zostáva) 😎 teploty našťastie nie sú, tak za 2-3 dni by to mohlo byť ok .. ja si tiež dávam pozor, aby som neochorela a tu ho máš.. 😠

uankab, ja som si kúpila prádielko včera.. boli sme v Parndorfe.. Palmers podprda za 20 Euro, tak som sa tešila dvojnásobne 😃 😃

sssimi, presne tak, treba brať všetko s nadhľadom a ten deň si užiť, veď je len jediný v živote 😵

• veronika drzte sa, aby ste naozaj nepochoreli, to posledne co by som chcela je kychajuci zenich s nevestou !!!
    ja som okolo toho pradelka chodila asi mesiac, velmi sa mi pacilo len ta cena na nom nie... a vcera som nasla na webe, ze ho maju za polovicu, tak som tam dnes utekala a kupila som si podrsenku, kosielku a gatky... no krasa, to bude drahy cucat ked ma v tom uvidi 😃

• ja som si kupila cez net,a som zvedava ake to bude,inac je to super... 😃
    my sme doteraz pracovali na nasom cd....chceme vesele cd sami urobit,uz je viacmenej hotove asi do 4minuta este sa naucit tanzovat..ale budu sa smiat dobre nasi hostia.....lebo to nebudu cakat..... 😬 😃

• smailly a ake si si objednala? ja som tiez pozerala, ale neviem, nejako tomu nedoverujem.... vzdy to v skutocnosti inak vyzera ako na obrazku...
    super napad s tym CD, videla som take nieco, ale draheho by som na to nenahovorila... my si zatancujeme valcik na modrom dunaji... boli sme v tanecnej, tak prekvapime hosti nasim tanecnym umenim 😃

• AHojte dievcata,
    uz sa nam to bliiiiiiiiiiiiiiiiiziiiiiiiiii, jupiiii....!!! Veronika - drzim palce, aby ste vydraveli, mne sa vsetko zosypalo, co ssa tyka zdravia - v piatok sa mi urobil herpes, pod nosom mam cosi, co kozna lekarka nazvala uz neviem cim, tak si mazem masticky vselijake, no a stale aj ja kycham a tak tlacim do seba vitaminy, jem cesnak a cibulu ako idiot, len nech som zdravaaa 😬 Babulky, od zajtra mam volno az do utorka, tak neviem, ci este stihnem dojst sem na MS kuki, lebo doma nemame internet, ale ked budem u nasich , urcite dojdem kuki. Inac mame vsetko, uz sme dostali aj velaaaa peniazkov 😃 😃 😃 vopred ako dary od rodiny 😃 . v piatok som mala aj ja rozlucku, ale taku jemnu, lebo beriem vela liekov na herpes a zaludok, tak som moc neoslavovala, ale bolo vyborne, som rada, ze mam okolo seba ludi, ktori mi pomahaju, kamoska je uzasna, vstko zorganizovvala a kamarat nam bude robit sofera na svadobnom aute, super..
    Simi - vesticku este nemame 😢 😦 😞 vraj pride zajra, co uz an i neverim, lebo to uz je treti tyzden dodania....tak sme boli v sobotu v auparku behat a vyberat bielu kravatu, jednu v nicole maju krasnu, tak ju asi pojde Petko v stredu kupit. a zajtra ideme pre vino do Modry, a snad uz to bude OK....akurat, ze dnes este robim v praci danove priznania a musim obehat danove urady, ale to sa zvladne!!!
    Dievcata, drzte sa velmi, a modlime sa za KRASNE pocasie, vraj od stredy ma byt skaredo 😠 tak dufam, ze to nebude pravda....

• Sugi dnes sme ta s Diankou spomínali.Bola som na prerábku šiat. Idem si po ne vo štvrtok o 17:30 hod. Som z nich taká vytešena. A aj z popolnočných. Mama mi povedala že som ich mala mat na celej svadbe 😃 . Už sa budem tešiť na polnoc 😃
    Včera sme do pol druhej v noci lepili podakovania na krabice na výslužky a spravili sme aj menu(vid.album) . Teraz je najhoršie že sa mi stále mení zoznam hostí 😒 Tak sa stále nad tým trápim....

• Sponzor fóra
  • baby, drzim vam palce... uz to mate za par, normalne vam zavidim 😉 tuto sobotu uz mala svadbu moja kamoska a dopadlo im to super, takze nech vam vsetko vyjde a nemajte stresy 🙂

• Petocka budeme sa snažiť nemať stresy. Dúfam, že sa i ich podarí aspon utlmiť 😃 A ak môžem, tak ti za všetky ďakujem.

• sssimi a kolko budete mat hosti? aj nam sa to uplne zmenilo.....ale uz mi je to jedno.... 😉 🙂

• Myslím, že teraz je to 103 hostí

• Babenky, co mate svadbu 5.4., drzim vam silno palce...je to moj povodny datum...budem vas sem este chodit pozerat. A dnes rano som pozerala Dr. Ilka a hlasil na sobotu oblacno, ale bez dazda, tak vas urcite slniecko pride kuknut...aspon na fotenie bude pocko 🙂

• sssimi a to myslis vazne 103??? a kde mate hostinu??? 😬 😃

• smaily v KD Nemčiciach

• ahojte. dakujem za vsetky palceky. uspesne som zvladla skusku 🙂
    mozem si oddychnut pri pripravach na svadbu. same behacky a po veceroch budem robit pierka, menovky, zas. poriadok...
    sssimi ale vas bude. nas bude 60. uz aj to je dost podla mna

• Fany pierka robíš len pre chlapov?
    Už máme po spovedi, tak sme vysmiaty.
     A v sobotu ma byt celkom pekne 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• SSSIMI,
    pierka robim pre vsetkych. biele pre damy a zelene pre panov. pre rodicov a svedkom mam kombinaciu oboch farieb.
    my na spoveda asi v piatok. zajtra mame stretnutie s knazom.
    ak nebude pekne nemame sa kde fotit
    ale musime mysliet pozitivne
     🙂
    davate hostom darceky?
    ja len nejake cokoladky. mala by som ich zacat balit. joj neviem co skor

• Dobre ranko dievcata 😵
    Baby este 3x sa vyspite a je to tu - vas velky den D. Uz pocitujete take steklenie v zaludku 😃 ?
    Sugi tak toho sa aj ja najviac obavam ze sa vo svadobny den rano zobudim a na ustach budem mat herpes ako...
    Ved aj teraz ho mam a to ako naschval sa mi vyhodil v pondelok rano a po obede som mala skusku ucesu a vcera skusku u vizazistky 😠 no taka som bola nastvana. Najhorsie je, ze to mam v poslednom case nejako casto. Ale vizazistka ma vcera utesila, lebo mi povedala ze nech sa tym netrapim, ze rodina ma pozna ze mam s tym problemy a dobry fotograf si aj s herpesom poradi a kameru nemame.
    Aj my uz mame stretka s fararom za sebou, dnes ideme kupovat koselu, kravatu a topanky pre zenicha a este si musim kupit vlasenky, ale neviem kde asi pojdem do nejakej bizutky pozriet.
    Tak prajem Vam pekny den

• ahojte nevesty 🙂 no tak mňa to už začalo "chytať" včera, keď som b

• takže pokračovanie (malá sa mi tu do toho mieša): keď som bola na skúške šiat.. tak mi to už tak nejako dochádza.. 😵 a zatiaľ to vyzerá byť v sobotu bez dažďa, tak uvidíme, lebo ak bude pršať, tak ani my sa nemáme kde fotiť 😛 😃
    funy, ja som to vymyslela s darčekmi tak, že sú to zároveň aj menovky.. kuk do albumu (v krabičkách budú nejaké oriešky v čokoláde alebo niečo také 😉

• ahojte nevestičky !!!
    Tak a už je apríl to snad ani nie je pravda, že sa o necele tri tyzdne vydavam... 😉 vôbec to tak nepocitujem. Prajem veľa krásnych chvíľ nevestičkám ktoré to už čaká tento víkend... a hlavne veľa slniečka... 😃 😃

• Ahojte dievcata,
    no ja uz mam steklenie poriadne, uz ani nespim 😃 Velmi ma potesila sprava, ze nam dosla uz ta vesticka, takze Simiiiii, nastastie to vyslo 😃 Zajtra si idem pre saty a na kozmetiku, a v piatok mame behacky - musime odniest kolace, tortu aj ikebany do Kamily, vecer o 18,00 mam nechty a potom....pride den D!!!! 😃 😃 😃 Vcera sme este lepili etikety na vino, nuz a snad uz mame vsetko. Len to pocasie ma hneva, pozerala som predpovede a nic moc. do kelu, len nech neprsi, nech je aspon trosku slnko a teplejsie, lebo fakt neviem ani ja , kam sa pojdeme fotit 😒 ale zial asi to vyzera ze bude otrasne. 😞
    Cucoriedka - skus ist ku koznej, mne dala lieky "Herpesin" a este beriem aj Riboflavin kazdy den, ako prevencia pred dalsim herpesom, nastastie ten na perach sa mi zahojil a mam len taku maly fliacik, ale to sa prekryje leskom na pery. Tak pekny dnik babulky, ja sa tu este zastavim, budem u nasich vpiatok, tak vecer VAs este pozdravim a zazelam vela stastia, papa!

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Dokumentárna fotografia Vašej svadby 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov