Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz mam kyticu vybarnuuuuuuuuuuu huraaaaa :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby kunite si moj album (ak chcete). :-) Už tam mám foto kytice a aj to čo budeme mať na aute. Dnes ideme za fararom, bol akýsi uštipačný, tak som zvedava čo bude :-(
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi, krásne x-) mne sa tiež už konečne podarilo dohodiť do albumu niečo z výzdoby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veronikap to menu vyzera profesionálne. Paráda. Práve som prišla zo stretka s farárom, drahého som zaviezla na rozlučku zo slobodou a teraz idem okupat psa aby bola na sobotu vonava. tak dobru nocku
Odpovedať
ahojte, kde kupim lupienky a nejaky kosicek staci mi len pre malu druzicku. a keda kdy to ma rozsypavat?????????????????????????????????POMOZTE. IDEM DNES NAKUPOVAT
Odpovedať
Ahoj funy, ja som kúpila lupienky v ikei.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som kupila v Eleganze v HC
Odpovedať
dakujem a kto ma rozsypavat a kedy????? onedlho uz idem
Odpovedať
Profilova fotka
no ako mala by to nejaka mala druzicka pri vstuope do kostola, my budeme mat cca 8 deti na svadbe a ani jedno u mna nepreslo "konkurzom" :-p takze lupienky rozsypem na koberec este den predtym :-) v kostole je cerveny koberec a lupienky su biele...niekto napriklad hadze lupienky namiesto ryze pri vychode z kostola...a niekto ma lupienky po stoloch, ako dekoraciu, ale to ja nemam... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, uz sa Vam to blizi !!!! drzim v sobotu palce !!! my este musime vybavit posledne veci, v utorok pred svadbou prideme domov.. prave uvazujeme ci budu vobec menovky, ked netusime kto vobec pride... pocty clenov snad ziskame, ale mena !!! ako to robite vy?
Odpovedať
este to nemame. na mna zabudol dnes kadernik, tak som isla zbytocne do bratislavy. mam tam ist zajtra opat. ani neviem ci ma ma poznacenu na sobotu
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi, akoze nevies kto pride? to nechapem...ved rodinu poznam a ked ma niekto frajera alebo frajerku co nepoznam, tak som mu zavolala a spytala sa na meno...ci nieco som nepochopila? :-.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dobré ránko, práve som pozerala predpoveď, tak zajtra by pršať nemalo.. veríííííme! 8-) dnes ma čaká toho asi najviac, tak začnem tak relaxačne, masážou u kozmetičky :-D potom vyplatiť zákusky, vyzdvihnúť šaty, ubytovať mojich rodičov a večer idem so sestrou urobiť časť výzdoby a potom už len manikúra ;-) ja viem presne kto príde, takže viem aj mená a urobila som menovky (ku
Odpovedať
Profilova fotka
Zinka vám chcela niečo napísať a omylom to odklikla :-D takže menovky mám v albume ;-) všetkým zajtrajším nevestám želám hlavne pevné nervy a keď už bude zle, tak si treba opakovať, že nikto vám predsa nepokozí VÁŠ deň, treba hodiť rukou a usmievať sa x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babky zabky. Tak zajtrajsim nevestickam prajem hlavne krasne pocasie aby boli pekne fotecky a hlavne ziadne stresy. Bude to dufam najkrajsi den vo Vasom zivote tak si ho uzite naplno. ;-) a drzim Vam vsetky prsty aby Vam to vsetko vyslo podla predstav. papa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, aj ja prajem zajtrajsim nevestickam, aby im to vyslo, kocenky nech ste najkrajsie nevesty na svete a nech sa na vas slniecko cely den (ak nie cely, tak aspon pocas fotenia) usmieva :-) A uz teraz sa tesim na pondelok a na fotky a na dojmy a na vsetko!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte slecny :-) na chvilku vam sem vtrhne minulorocna aprilovka. Spominam, co som ja prezivala pred rokom o takomto case, a pri tejto prilezitosti vam chcem zazelat - vsetkym tohorocnym aprilovkam - nech vam vase svadobne dni vyjdu podla predstav, nech sa vsetko vydari, ako sa ma, a ked nahodou nieco nevyjde, nestresujte sa pre malickosti. Hlavne si cely den naplno uzite, lebo ubehne neskutocne rychlo x-) Vela stastia!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, tak dakujem za krasne prianie, drzte palce, dnes som kolabovala pri kolacoch lebo su OTRASNEEEEEE :-D :-D ta krava co nam to piekla, to dobre odflakla, vsetky kolace su skoro rovnake, jedna plnka, len raz tam dala ananas a raz mandarinku, raz nic a take iste su aj torty do vysluziek, navrch nasypala trosku orechov a na niektore kokos..... a pardon, este par rohlickov a puncove rezy a pokus o cosi kakaove ]-( ]-( no dobry vtip. a hruuuuuuubicizne plnky, hlavne, ze sme jej hovorili ze chceme tenke plnky, ale co uz, najradsej by som jej to hodila na hlavu cele. Torta od Vitalosovcov je ale nadherna, prekrasna, a dufam, ze bude aj taka chutna. ale uz je to vsetko jedno, hlavne ze sa vezmeme s drahusikom. ;-) tesim sa hrozne moc, satocky uz mame, akurat dnes idem este na nechty a hotovo. drzte nam palceky, nech neprsi ziadnej z nas "zajtrajsich". :-D Siimi, Veronicka - drzte sa a uzivajte si veeeela stastia. ved v pondelok (mozno aj v nedelu) napiseme co a ako. papa dievcata!!!
Odpovedať
Ahojte, to je až neuveritelné že už zajtra!!!!! Simi, Funy, Sugi, Veronika držím vám palce na zajtra. :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zajtrajsie nevesticky.....chcem sa pridat aj ja a zazelat vam na zajtrajsny VAS svadobny den vsetko len to najlepsie, chladnu hlavu ,ziadne nervy, naopak vela usmevu, vela radosti a vychutnajte si kazdy kazducky okamih, na ktory nezabudnete a budete spominat este dlhe roky...budem vam drzat velmi palce, aby vam pocasie vyslo a aby sa na vas slniecko usmievalo... :-) takze este raz vsetko len to naj a nech sa vam zajtra splni vas sen.... :-)
Odpovedať
prajem vsetko naj.. zajtrajsim nevestickam, aby Vam vsetko vyslo podla Vasich predstav....
Odpovedať
ahojte babenky. tak ako????? mam hotove nechtiky. moj nastavajuci roznasa vysluzku. ja idem nachystat a dopripravovat veci na vyzdobu, pozornosti pre hosti, obalit kosik na lupienku pre druzicku... mam uz hotovy aj krizik. boli sme na spovedi. uces neviem ako. lebo som mala ist na skusku vo stvrtok. prisla som tam a zabudol na mna kadernik a nebol tam. dnes som sa mu musela ist teda ukazat s doplnkami. povedala som mu svoju predstavu. s tou nesuhlasi. vraj by mi to neseklo. dievcata drzte mi palce pri ucese pretoze idem naostro ako aj na licenie. a nema k mojej farbe vlasov pricesok a moji su jemne. urobi mi nieco romanticke vraj, aj mi natoci vlasy. no neviem DRZIM VSETKYM PALCE CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, drzim vsetkym palceky, budem na Vas mysliet... predpoved vyzera na zajtra naozaj super, dufam ze budete mat slniecko.... potom sa ozvite ako to dopadlo :-D ... kazdopadne verim ze budete mat kraaaasny dnik... s menovkami mame problem, lebo mame velku rodinu a nie kazdy pride a vlastne nevieme kto z danej rodiny je pride a kto nie... problem je ziskat pocty, nie to este mena... no uvidime, mozno to len nejako nakreslime na stenu a bude to...
Odpovedať
Ahojte nevesticky aprilovky, no tak zimomriavky citim tusim aj za vas, ked sa vzivam do vasej situacie, ze uz to mate zajtra. Ale hlavne, baby, uzite si to! A ked aj nieco nevyjde, alebo sa stane trapas, kaslat na to a brat to s humorom. Je to vas den a nikto vam ho predsa nepokazi. A uz vobec nie vas vlastny stres. Ked sa budete usmievat vy i vasi drahi, bude taka aj cela svadba. Tomu verim a to vam zo srdca prajem!!!
Odpovedať
Profilova fotka
pishulina, to sa nam hovori ;)) som zvedava o tri tyzdne, ako budeme pokojne a usmievat sa... uz teraz mam z toho stresy a predstavujem si hororove situacie, co vsetko sa moze stat !!!
Odpovedať
...no neboj, tiez mam motyle v bruchu, ale zalezi len od nas, ci budu pozitivne, alebo sa premenia na netvora. Ja som sama strasny stresor a mam co robit, aby som samu presvedcila, ze vsetko bude ok... ale svadba je predsa radostna udalost, tak nech nam to nic nepokazi...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som teraz este ako tak v pohode, ale obavam sa, ze ked pridem domov par dni pred svadbou a vsetci okolo mna budu stresovat, ze teda chladnu hlavu mat nebudem... a urcite noc predtym nebudem moct spat, to uz vidim... hlavne ten chaos v dome, cela rodina je z oravy, pravdepodobne uz pridu v piatok, no to bude este len bordel.. este aj drahy bude musiet byt u nas, kedze je zo Spisa... !!! neviem ako to spravime, ci ja budem v sobotu zatvorena v jednej izbe, on v druhej aby ma nevidel skor, alebo co... teda chceme sa ist fotit pred obradom, ale nechcem aby ma videl skor ako budem komplet prichystana...
Odpovedať
umyjem vlasy, dam sprchu a idem spinkat. o osmej vyrazam za kadernikom dobru noc dievcata DRZTE SA VSETY PAPA
Odpovedať
Profilova fotka
drz sa funy zajtra, dobru nocku, papa a potom sa ozvi ake to bolo ;-)
Odpovedať
ahojte. tak ako? vraj nema prsat? ale chladno za to je riadne. dufam ze sa otepli. fotime sa o jednej. potom odobierka a ledva stihame sobas o stvrtej. hehe. pekny den a nech vam vsetko vychadza ako po masle nevesticky majte sa
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?