Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, tak mame po tom :-D :-D :-D Bol to najuzasnejsi den nasho zivota, skutocne...Absolutne vsetko vyslo podla nasich predstav, a za to vdacime vela vela skvelym ludom, ktori sa na nasej svadbe podielali - nielen toto forum, ale aj vsetci z Kamily, priatelia, rodicia, DJ, kameraman, vsetci. Este teraz som plna emocii, az sa mi slzy do oci tisnu, (bolia ma brutalne nohy :-D ). fotenie bolo fantasticke, uzivali sme si kazducku minutu celeho dna absolutne naplno, pri obrade sme sa smiali obaja, bolo to uzasne....doslo nam velmi vela ludi zagratulovat a hostina bola skvela, dokonca aj personal nam polichotil, ze taku dobru svadbu tam uz davno nemali. Skoncili sme o 4-tej, a poviem Vam, mala som absolutne dost. SAtocky som si uzila do systosti, boli krasne, kazdy obdivoval, a ja som sa citila ako najvacsia princezna na svete, chichi. Odozvy od nasich hosti boli len a len dobre, bola super zabava, cela svadba bola fakt velmi emotivna, o nas dvoch, Boze ani zdaleka som nemala predstavu ze to bude takto uzasne, naozaj. Dokonca aj pocasie nam krasne vyslo, obrad bol vonku, tak ako sme chceli. Fotky budu tento tyzden, tak hodim na web, ROFO je uzasny, fakt. Babulky, idem, lebo mame vela jedla, co ostalo, tak to chceme dat do utulku pre bezdomovcov, a este zanesieme ikebany na cintorin na opustene hroby, rodicom kolace a celkom je toho este dost vela na vybavenie, tak papa, ved ja sa ozvem co a ako, a dufam, Simi, Funy, Veronka a vsetky babulky, co ste mali vcera svadbu, ze Vam to dopadlo rovnako uzasne.
Odpovedať
Profilova fotka
sugi a ostatne aprilovky: super, ze to vyslo :-D tesim na fotky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte všetky novomanželky a aprílovky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MY SME MALI NAJÚŽASNEJŠIU SVADBU NA SVETEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! Som veľmi šťastná a spokojná. Počasie úžasné, hostia spokojný, fotenie skvelééé, jedlo fantastické, všade veľká ochota................ i keď jednu výhradu mám, a to takú, že mi je ľúto, že už to skončilo. Skvele sme sa bavili. Sugi máme asi tie isté pocity. Dostala som asi miliardu kvetov, Mám ich v obývačke - nádherne to tu vonia. Manžel je tiež veľmi spokojný. Aj nedeľný obed višiel na 1-ku. Ja neviem ani čo mám prvé písať. Ale musím sa pochváliť, že drahého som videla prvý krát plakať. Keď sme sa stretli na chodbe tak nám obom vybilo dych (ja som drahého tiež videla oblečeného prvý krát). Našťastie make-up vydržal. Jááááj taká som šťastná. :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeej baby, to je take super to citat...som s Vami strasne stastna... :-) Mna to caka za 2 tyzdne :-D tak som zvedava. Este prebiehaju posledne pripravy a tie dva tyzdne prebehnu ako voda ;-) Ach jaj.
Odpovedať
Profilova fotka
Baby tesm sa s Vami ze Vam to tak super vyslo a Blahoželááám novomanželom x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujemeeeeeeee Lucy tie 2 týždne ani nevieš ako ti ubehnú. Ja sa musím priznať, že si ešte ani poriadne neuvedomujem, že som vydatá pani. A jedna rada pre tie čo to len čaká: Užívajte si každú sekundu, lebo to ubehne ako voda. Ani si neuvedomíte a bude po všetkom. Ten jeden deň je len a len Váš, tak si ho nenechajte ničím pokaziť. tak dobrú nocku
Odpovedať
sssimi blahozelaaaaaaaaaaaaam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
petocka dakujeeeeem
Odpovedať
ahojte, ahojte. VSETKYM GRATULUJEM Z CELEHO SRDCA. ja nemam slov. nasa svadba skutocne dopala na vybornu. od rana pohodicka. najvacsia vdaka nasim rodicom a kamaratom za pomoc, podporu... proste za vsetko. a ked idem postupne od skoreho rana tak dakujem Jankovi Molnarovi za krasny uces, Lucke Naryovej za nadherny make up, kamaratovi Pistovi, ktory ma zobral do Bratislavy na uces, neskutocne zlatej osobke za prijemnu atmosferu pri foteni a verim ze aj fotecky vyjadria nasu dobru naladu pohladom Zuzky Gerhatovej, ktora do Senca prisla az z Banskej Bystrice. Velka vdaka Romanovi Odzganovi za moznost zviest sa v krasnom veteranovi a za jeho spolocnost, skutocne s nim bola sranda, velmi prijemny chalan. DAKUJEM za krasny obrad p. Suchanovi z Cataja. Tie slova ktore patrili z jeho ust nam hovorili za vsetko. Nic necital, hovoril od srdca a o nas dvoch. ako by nas poznal niekolko rokov. Dakujem ocinovi, ktory ma odviedol k oltaru bez toho aby sa mu triasli kolena. spevackemu zboru, VSETKYM GRATULANTOM. bolo ich neskutocne vela. ta rada nemala koniec :-) rodine, kamaratom, kolegom, byvalym kolegom, susedom.......vsetkym, vsetkym ktory pre mna vela znamenaju. a prisli z dialky. kamarati velmi ste ma potesili a prekvapili. ked sme prisli do hotela ostali sme vsetci v nemom uzase vdaka INGI, ktora mi spolu s jej kolegynkou spravila prenadhernu vyzdobu. to sa neda ani opisat. kazdy to vychvaloval. ten prvy dojem pri prichode do saly bol skutocne taky aky mal byt. zelam to zo srdca vsetkym ktorych to ese len caka. Romanko Boldis / DJ RED sa postaral o hudbu na jednotku. bolo to vidiet na tom ako sa vsetci bavili. napriek tomu ze tam boli starsi a vela vela mladych vedel co ma zahrat a ked si niekto zazelal hocico velmi rad to pustil. nezabudol na moje a kristianove oblubene songy. boto to uzasne, velka vdaka. a v neposledom rade velka vdaka prevadzkarovi hotela p. Madrovi a jeho personalu, ktory sa o nas staral cely cas az do rana bieleho. nic nechybalo, vsetko sa doplnalo. DAKUJEME pani kucharky za vyborne jedlo. pani CUKRARKA za krasnu a vybornu tortu, za vyborne kolace. OBROVSKE DAKUJEM NASMU KAMARATOVI JURKOVI SEBOKOVI za fotenie az do rana. mame asi 1000 fotiek a to este neviem kolko bude od fotografky Zuzky. NEMAM CO DODAT. ZABAVA KTORA SA KONCI O 7 RANO MYSLIM NEMUSI MAT ZIADNY INY KOMENTAR. dnes vratime saty, navleky a berieme do prace kolace a zajtra rano ala Pariz. vsetkym zelam krasne medove dni, tyzdne. zatial som ziadny album nemala. ale ked mi skoncia skusky, dam sa do toho a poslem vam linku kde si mozte pozriet fotky. Dakujem aj pani kvetinarkam zo Senca / p. Karacsonyova a jej kolegynka. DAKUJEM MOJIM POMOCNIKOM PAVLINKE / DRUZICKE A SAMUSKOVI. NIESLI MI PRSTIENKY, KRIZIK. MALY ZLATUSIKOVIA. ESTE RAZ DAKUJEME NASIM RODICOM A VSETKYM VSETKYM. BOLO SUPER. OZAJ, spat sme rano ani poobede nesli. ale az vcera neskoro vecer. hehe. a vsetci sme sa spolu stretli / rodicia, stara mama, teta, ujo.......
Odpovedať
Profilova fotka
Jaaaaj baby,este toto mi chybalo :-( musim brat antibiotika...dostala som anginu ]-(
Odpovedať
zabudla som :-( dakujeme krasne Gaborovi Szakalovi za jeho sikovne ruky/ krasny krizik. bude zdobit nasu domacnost. je krasny a originalny dakujeme krasne kamaratovi Tomymu Batoskovi za krasne prstienky. a pohodlne a zabudla som na jedno velke dakujem pre SLNIECKO ktore nam spravilo uz rano dobru naladu len vdaka nemu nam nebola zima a mali sme sa kde fotit dakujem za saty p. Stefkovej zo salonu El. uvidim co ma caka ked ich vatim. hehe mam ich spinave, ked ma tolko vykrucali.
Odpovedať
Profilova fotka
Jaj babky velmi velmi vam gratulujem a uz sa teraz nesmierne tesim na fotky!!! :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
:-) baby vy ste to tak pekne opísali, všetkým vám gratulujem aj ja sa teším na fotky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja už som šatky vrátila. Boli trošku poškodené, ale Dianka nás upokojila, že je všetko OK! Teraz ešte prebehnut do firmy zo zákuskami a zaniesť foto a ide sa oddychovať.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesty a manželky x-) tak aj my to máme úspešne za sebou.. všetko dopadlo dobre, aj keď nie všetko bolo úplne podľa mojich predstáv.. Zinka vydržala až do pol 10, čo som vôbec nečakala, sa vytešovala z toho, ako ju každý obdivoval :-D všetkým, čo to už majú za sebou blahoželáme a želám krásny život plný lásky a šťastia x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, vsetkym Vam blahozelam a som veeelmi rada ze to dopadlo na vyyybornu !!!! mna to caka o necele tri tyzdne, ach jaj... :-D
Odpovedať
aj ja blahozelám vsetkym manzelkam :-) vela,vela lasky prajem judith, lucy nas to caka uz za chviiiilu
Odpovedať
Profilova fotka
timulik, ako sa citis par dni pred svadbou ? ;) ja som zasa vcera snivala o kadernikovi a sprostostiach !! dufam ze ma to teraz nebude matat tri tyzdne ]-(
Odpovedať
ja som zatial v pohode, taketo blbe sny mam uz za sebou :-) trosku ma vsak trapi pocasie, tak snad sa za tych par dni umudri. Zajtra este idem objednat menovky a menu karty a kyticu a uz som ready. Tesim sa velmi a dufam,ze po svadbe budem mat take pocity ako kocky,ktore to uz maju za sebou. ..inak uankab,chceli sme povodne 26.4- ale uz bola obsadena sala :-| tak sme to posunuli o tyzden skor. Ako si Ty na tom?
Odpovedať
Profilova fotka
ano, to dufam aj ja ze budem nadsena a strastna novomanzelka :-D my prave bojujeme s tym, ci budu menovky alebo nie... vcera som nas objednala na skusku obleku a siat, tak cakam este na odpoved, musim sa dohodnut s knazom kedy mame prist v piatok na spoved, nasi maju kupit este vodu, ist pre vino a tak... uvidime co este vsetko, domov prideme v utorok pred svadbou, chceme ist este na tanecnu, ja kozmetiku, tan sprey, a ... verim ze pocasie sa umudri a bude krasne teplucko x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Uankab my sme mali menovky. Mne sa to páčilo, ale aj tak si veľa ľudí sadlo ako sa im chcelo a kašlali na to. Hlavne mladí. Ale ľudia ked odchádzali tak si ich brali domov a smiali sa že si ch budu rozkladať pri obedoch :-D
Odpovedať
Profilova fotka
simi, ty uz mas aj fotecky !!! blahozelam, su kraaasne !!!
Odpovedať
nestiham si vas precitat. ideme na svadobnu cestu tak cez vikend. papa
Odpovedať
Profilova fotka
Fany šťastnú cestu. Uankab ďakujem. Už aj Veronikap má.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak uz som v praci :-( ani sa mi nechce pracovat po tyzdni volna. Ach babulky, ktore este budete mat svadbu, uzivajte si naplno kazducku sekundu, ubehne ten den strasne rychlo, a my dvaja s Petkom este stale spominame na rozne momenty zo svadby - najma z fotenia, to ubehlo hrozne rychlo a trosku je nam smutno za tym uzasnym dnom, kedy sme boli obaja niekde inde ako ostatni ludia, ked sme sa prechadzali po meste a uzivali si slniecko a vzajomnu lasku a ten krasny cas pred tym, ako si povieme ANO. Simonka - velmi chvalim fotecky, su krasne, ta vesticka manzelova bola krasnucka a aj satocky Ti velmi pristali, oni robia krasny driek....bola si nadherna nevesta, supeeeer!!!! Funy - zelam krasnu svadobnu cestu!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, sice som sa do tejto temy nezapajala, ale aj ja mam svadbu v aprili, konkretne 26.. Uz sa strasne tesim, riesime uz len posledne dotahovacky. Nevestickam co to uz stihli absolvovat srdecne gratulujem
Odpovedať
Profilova fotka
Sugi ja mám ešte tento týžden voľno, tak ti nezávidím. Ešte stále je čo uprarovať. Len keby sa mi chcelo. Taká som unavená.... Chodíme neskoro spať a veľmi skoro vstávame, ale zajtra už oddychujem. Škoda, že sme sa včera v Diamonde nestretli. A to počasie nam vyšlo!!!!! :-D Kodada ďakujeme. Želám krásnu svadbu.
Odpovedať
Profilova fotka
Kodada, zelam tiez peknu svadbicku a pripravy. Simi - aj ja som myslela, ze ci sa nestretneme v Diamonde. videla som, ze si mala to kozusinkove bolerko :-D ja som si vzala pelerinku, stacila mi, ved mi bolo horuco :-D :-D :-D tesim sa na fotky, Rofo povedal, ze by mohli byt tento tyzden, jaaaaj, to by bolo uzasne!
Odpovedať
Ahojte dievčatá, asi vám trošku závidím, že už máte potom. Och!!! Svadobné prípravy ozaj kulminujú - vrátane otrasných snov ešte s otrasnejšími scenármi. Svadba bude veľkáááááá ako svet (na prianie skoromanželových rodičov). A teraz sa mi ešte ani fotograf akosi neozýva. Normálne mi zviera žalúdok. Dúfam, že to do 26.04. všetko zvládneme. Cítim už teraz strašnú únavu.
Odpovedať
Profilova fotka
ja len dufam ze vsetko vyjde tak ako ma - organizacia pocasie a tak, o unave uz ani nehovorim. Este nemam ani menu na hostinu vybrate :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?