Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nebojte všetko vyvrcholí posledný týždeň. Ja som menovky dokončovala v piatok ráno. A menu som nevedela do stredy a aj tak sa nakoniec úplne zmenilo. Z 5-tich chodov boli 3..... 8-( Neviem kde to zlyhalo....
Odpovedať
Profilova fotka
Babulky, urcite to vyjde, my sme v piatok zistili, ze mame dost blbe kolace, a riesili sme aj nedostatok kvetov u kvetinarky, ale nakoniec vsetko dopadlo uzasne. Jedlo bolo fantasticke, hostia sa bavili, nalada vyborna, hlavne sa nestresujte, fakt, uzivajte si pripravy na Vas den D. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Sugi už sa nenormálne teším na tvoje fotky. Som strašne zvedavá a verím, že ty si dvojnásobne :-D . Stále si pozerám tie naše fotky dookola a stále nemôžem uveriť, že som to ja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sugi, aj ja sa už neviem dočkať tvojich fotiek!!! x-) ja som dnes videla náhľad od nášho fotografa (len pár som zatiaľ vybrala do albumu, lebo ich je straaaaaaaaaaaašne veľaaaaaaa).. budem mať problém si vybrať, ktoré si dám vytlačiť :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Babulky, aj ja sa hrozne tesim na fotky, ale musime byt trpezlivi, len dufam, ze tam nebudem mat grimasy :-) lebo som sa stale smiala a vytesena som bola, usmievala som sa ako slniecko na hnoji :-D :-D :-D bol to fakt uzasny den. Dievcata, ved akonahle budeme mat fotecky nejake, okamzite ich sem hodim :-D Vy ste boli krasne obidve, fakt, Veronika, waaaw, odvazne netradicne a krasne saty! Simi - Symphony - to je klasika - krasnucke boli na tebe, mala si tiez krasne vlasky a obaja ste boli uplne nadherni! Veronicka - mas prekrasnu dceru, Zinka je fakt zlatucka, ako prezivala vasu svadbicku?
Odpovedať
Profilova fotka
Presne! Zinka je nádherna! Tie očká má úžasné
Odpovedať
Profilova fotka
uz je hotove aj menu - hlavny chod, svedske stoly, kapustica o polnoci a to je vsetko, podla mna to bude stacit. Veronika mala si krasne saty. Ja som tiez povodne chcela kombinovane biele+bordova, ale nakoniec budu cisto biele, ale velmi pekne.
Odpovedať
Profilova fotka
Novomanželky kedy idete meniť občiansky?
Odpovedať
Profilova fotka
Nuz, ja by som aj tento tyzden, ale sa mi hroooozne nechce. :-D navyse som ochorela, tak to asi necham na bud.tyzden. A ty? Ozaj - fotky nemam, volal na Robi, ze nedosiel album, takze sa to trosku este natiahne, takze este musime vyckat. zopar foto amaterskych uz mame, ale dam sem asi az potom vsetky. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak barbi, to nam hadam nespravis :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte novomanzelky!!! :-) Aj nas den bol uplne fantasticky, len nemam cas to tu rozpisovat. Kto chce, moze pozriet nas album. Zajtra ideme na "svadobnu cestu-vikend", takze sa musime balit. Vsetkym gratulujem a skoro-manzelkam zelam vela stastia a uzite si to! Je to nadherne!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Ja práve že neviem. U nás na úrade mi povedali, že najskôr sa sobášny list pošle na matriku z matriky ku nám na obecný úrad a ad tiaľto na políciu...... Neviem na čo.... Pokedy sa mi dostane do rúk bude z neho šalát.... ]-( . Na úrade mi povedali, že najskôr v pondelok. Takže plánujem ísť v stredu lebo vtedy sú tam do 18:OO a v ostatné dni ani neviem do kolkej a nestíham z práce. Škoda chcela som si to všetko tento týždeň vybaviť :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Silvi na zajtra Ti držím palčeky. Nech Ti všetko víde podľa predstáv a krásne počasie. Už sa teším na všetky pocity a dojmy z Vášho krásneho dňa. Neviem koho to ešte zajtra čaká, ale prajem všetkým aby ste si to užili. papa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahjte dievcata, tak aj ja sa pripajam a zelam Vam vsetko najuzasnejsie na zajtra, uzite si ten krasny den naplno, drzim palceky!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte buduce a minule nevesticky ;-) Tak uz som vydata mlada pani :-) :-) :-) den bol sice dost stresujuci aj koli chorej babicke, ale citila som sa ako princezna. Satocky boli uzasne, prenadherny uces a nadherne nam svietilo slniecko. Takze som velmi stastna. :-) Obrad v kostole bol uzasny, plus piesne kamaratov. A oslava, no kym sme sa rozbehli chvilku to trvalo, ale tancovalo sa do druhej rana. :-) Takze vam dakujem moc krasne a budem sa tesit na tie vase svadbicky ;-)
Odpovedať
Ahojte dievčatká, pardon ženy :-) Gratulujem vydatým aprílovkám! Ja som mala včera rozlúčku so slobodou, no že do piatej rána, no pomóc. To som si ani nemyslela, že tak dlho vydržím. No ale bolí ma hlava ešte teraz. Na svadbe nebudem toľko piť... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Oliwf gratulujem. Som rada, že ti to vyšlo. Tak vitaj medzi nami manželkami. Nech ste spolu obaja šťastní. Pishulina na to si zvykaj. My sme mali svadbu do 5:30 hod. A to sa ešte ľudia chceli baviť, ale hudobníci nás zrušili, že už musia ísť domov :-S . Našťastie byvame 5 minút od sály, takže o 6 hod. sme už ležali v posteli a to mi ešte drahý vymontovával sponky z hlavy ;-( -to bola bolesť....
Odpovedať
No toho sa bojím, aby som vydržala, lebo ja bývam tak skoro unavená, už o ôsmej klipkám. Ale keď som vydržala včerajšok, tak svadbu snáď dvakrát toľko :-D Dúfam, že sa budem potom vládať aspoň odmaľovať :-| Počkať, ešte svadobná noc by mala prísť. Aha...
Odpovedať
ahojte, ja mam teraz skusky v skole a len vcera sme prisli zo svadobnej cesty, ale aj chcete pozriet nasu svadobnu vyzdobu tak si pozrite BAZAR a vyzdobu od ingiss: olivovo- zelena svadobna vyzdoba
Odpovedať
Profilova fotka
Juuuuj, baby, uz sa to nebezpecne blizi 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky... tak co baby aj nam sa to uz nezadrzatelne blizi. Uz mate vsetko? alebo este doladujete posledne pripravy? Co Vam este chyba?
Odpovedať
Profilova fotka
My už máme všetky fotečky aj DVD. Som nadšenááááá. Je to fakt krásne. :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jeej Simi, to je super, tak dufam rozsirujes albumik :-D :-D my este stale nic nemame, dokonca ani dvd, tak neviem, asi sa ozvem nasmu kameramanovi, ze co ma noveho 8-) a fotky od Rofa - nuz stale nedosiel album, takze vlastne aj hovoril, ze take 2 tyzdne este musime pockat, a tak buduci tyzden uz mozno budu .......
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj cucoriedka, mame rovnaky termin. Uz len doladujeme posledne drobnosti. Tento tyzden som absolvovala poslednu skusku siat, uz mam len dnes zaniest nejake vecicky kvetinarke. Buduci tyzden skuska ucesu + make-up a dat si spravit nechty.
Odpovedať
Ahojte, tak aj ja sa už hlásim ako mladomanželka :-D Len mi je lúto že ten svadobný deň netrvá dlhšie, rok plánovania a ten jeden deň strašne rýchlo utiekol, mám pocit že som si ani šaty neužila. Všetko nevyšlo úplne na 100%, lebo nám naposlednú chvílu odpadol jeden fotograf, ktorý nám mal fotiť hostinu, ale neva, máme aspon nejaké foto od hostí. A som veľmi šťastná, lebo mám skvelého manžela :-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my uz mame v podstate vsetko. Tento tyzden sme este kupili svadobne topanky pre zenicha, urobili konecnu verziu menu, vybavili vyzdobu kostola, upresnili detaily u kvetinarky. V pondelok idem kadernicke bude mi prifarbovat nejake tmavsie pramienky vo vlasoch a urobime konecnu verziu ucesu, v utorok idem na poslednu skusku siat v piatok na nechty a s nasimi dovezieme kolace. Malo by to byt komplet.
Odpovedať
Profilova fotka
este nemam pre snubenca kupenu koselu, lebo este nie som rozhodnuta ci kupim koselu+kravatu alebo len kravatu (ja budem v zelenom) kolace vezieme az v sobotu rano, ked ja budem sediet u kadernicky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky tak nech vam to vyjde...hlavne pocasie, 26. vraj ma byt krasne...Dr.Ilko hovorili dnes rano...
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeme lupienka... to dufame aj my ze bude krasne pocasie :-) kodada ja budem mat po polnoci bordove saty a my vymenime len kravatu za bordovu.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, blahozelam novomanzelkam, drzim palce na sobotu dufam ze budete mat krasny den a verim ze 26. bude krasne teplo a slniecko a budeme mas vsetky nevesticky nadherny den!! My letime domov v utorok, v stredu idem na kozmetiku, skusat saty, v stvrtok na tan sprey, piatok nechty, knaz, ... a este miliion veci, snad to vsetko stihneme nacas ! Este teraz riesime menovky a musime spravit zasadaci poriadok a chceme spravit kolaz nasich fotiek a dat to tam na stenu, 2 kopie, potom to dame ako darcek rodicom. papa
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?