Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...ako vam v dobrom zavidim, ze budete mat este len svadbu...nam to ubehlo strasne rychlo...ale fakt...a citila som sa ako v rozpravke a nie sama, aj moj to tak tvrdil....kocky len si to riadne uzite....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, blahoželáme všetkým čo to už majú za sebou a želáme aby naslednovné dni a roky života boli aspoň tak krásne ako ten svadboný deň x-) ja sem teraz nestíham veľmi chodiť, malej idú ďalšie zuby, tak soplíme a keďže už býva konečne aj pekne, tak sme skoro celé dni niekde vonku ;-) včera sme išli okolo "našej" lode (kde sme mali obrad a hostinu) a mi to prišlo už tak nejako dávno, pritom to bolo len pred dvoma týždňami.. :-p ono fakt až keď to človek zažije, tak uverí, že ako ten deň straaaašne rýchlo ubehne 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
oliwf a silvie máte nádherne fotky. Boli ste fakt krásne. Nejak sa nám to tu kráti. Vapríli už len jedna svadba ;-( . Tak to rýchlo ubehlo...
Odpovedať
Profilova fotka
simonka nie jedna svadba, uz len jeden svadobny termin ... ozaj nadherne fotky babenky, ja uz sa tak tesim, uz len zajtra budem v robote a potom uz len pripravy, pripravy, pripravy ... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujeme simi ;-) citila som sa ako princezna a som rada, ze to na fotkach vidno. I ked nic nebolo podla planu a sme obaja radi, ze je za tym. Bolo to krasne ale dufam, ze to bolo prvy aj posledny krat.
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ja asi zmenim zajtra saty :-D :-D bola som v salone dnes pre zavoj a mali tam uplne novucicku novu kolekciu a jedny mi tak padli do oka...zajtra mam ist na poslednu skusku mojich, ale ak by mi boli hentie, tak zmenim :-D :-D bude prekvapko pre vsetkych, co uz videli moje...
Odpovedať
Profilova fotka
hanka aj ja idem dnes na poslednu skusku a tiez som do vcera rozmyslala nad zmenou :-N ale uz som si povedala ze to necham tak a nebudem vymyslat. No dnes uvidim. Baby ja uz pocitujem take steklenie v zaludku :-D ale je to taky prijemny pocit. Vcera sme boli s mojim drahym u kadernicky doviezol ma na skusku a hned ostrihala aj jeho no potom sme ho poslali slusne prec :-p aby to bolo pre neho prekvapko. Tak novomanzelkam este raz gratulujem boli ste fakt krasne nevesty vsetky a 26 -kam prajem este prijemne posledne pripravy. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Prajem vsetkym 26-kam nech sa im vydari svadobny dnik a nech si ho naplno uziju :-D
Odpovedať
Profilova fotka
podobne cucuriedka28, nech nam obom ten nas den "D" vyjde podla predstav. Ja som bola vcera na skuske u kadernicky, trochu dlhsie ma nechala pod susicom a zhorrelo mi ucho, tak tam mam teraz pluzgier ]-( Budem musiet zmenit uces a nejak rozpustit vlasy, aspon na jednu stranu. Ale nevadi
Odpovedať
Profilova fotka
Kodada to musi pekne bolieť. Ja by som ani nemohla spávať lebo sa stále prehadzujem z boku na bok, tak by som si ho vždy prilahla. 26-tky nech sa vám to vydarí podla vaších predstáv.
Odpovedať
Dakujeme.... napatie stupa, ale pocit radosti, stastia a tesenia sa neodchadzaju (aspon u mna)... takze dufam, sme, na dobrej ceste :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fuuha kodada tak to je neprijemne s tym uchom. Aj ja som bola vcera 2,5 hod u kadernicky este mi robila melir a natocila ma na natacky (aspon mam dnes pekne vlasy vo wrke :-D) a urobili sme konecnu verziu ucesu bolo to fakt pekne tesim sa. este zajtra musim absolvovat zubarku a uz sa dufam nic nevyskytne.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
aj boli, ale davam si na to propolis, tak to aspon az tak nevidno :-| v noci som bola 3 hodiny hore a nemohla zaspat, neviem ci z bolesti alebo z tesenia sa na svadbu ... Cuci aj ja som dnes kucerava, aspon raz vyzera ze na hlave mam aj trochu viac vlasov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no u mna je to podobne :-D vzdy nosim vlasy zviazane do drdolu ale dnes cely den rozpustene len keby ma mal kto natacat aj mimo svadby
Odpovedať
Profilova fotka
tak sme na tom rovnako 8-) farbu mate cervenu?
Odpovedať
Profilova fotka
babenky, prajem vam vsetkym krasnu sobotu.... u mna sa napatie naozaj stupnuje, dnes sme prileteli domov, program mame dost nabity... no verim ze to zvladneme... pocasie zatial vyzera krasne, tesim sa... x-) .. neviem ako vy, ale ja osobne sa najviac momentalne tesim na svadobnu cestu... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja by som sa tesila, keby sme mali nejaku uz vybratu, ale aspon je vo vyhlade
Odpovedať
Profilova fotka
BAbulky 26-kove, drzim vam palceky, nech to vsetko vyjde, pocasie dufam bude krasne, aspon tak hlasia, ja budem na vas mysliet, lebo budem tiez na svadbe -kamoska sa vydava a tiez v Kamile, tak budem aj na nasu svadbicku spominat. ................a fotky este stale nemaaaame, aj sme mohli zobrat CD so vsetkymi fotkami, ale nechceme, az ked bude hotovy albumik, tam to bude ovela krajsie a az potom pozrieme tie ostatne fotecky 8-) papa
Odpovedať
sugi no tak uz sem tyzdne chodim a striehnem na tvoje svadobne fotecky. daj sup sup aspon jednu dve x-) a inak gratulujem vsetkym moc ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja sa uz strasne tesim na dozvuky po svadbe,ideme po prebudeni so vsetkymi v teplakoch na rybnik :-D Stres ma nejak este nechyta a uz ma stve,ze sa ma to kazdy pyta,este mi to privolaju..Akurat mam obavy,ci to vsetko klapne,ako ma..A este jedna "radost"-som to dnes s tyzdnovym meskanim dostala 8-( Uz sme si aj chvilu mysleli,ze mimi na ceste :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som dnes zmenila saty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hehe,ja som bola na vikend u nasich a v sobotu vecer som sa rozmyslela,ze popolnocne chcem ine a do nedele vecer babka usila :-D Svadobne mam prakticky z druheho salonu prve,ktore som obliekla a mozno by som aj mala tendenciu menit,ale som veeelmi leniva skusat 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. ano kodada mame cervenu farbu. ja som bola vcera na skuske a ostala som pri povodnych satach. uz sa mi nechcelo vyberat dalsie aj tak uz mame skombinovane vsetko k mojim satam (kytica,pierko,kravata,bizutka) tak som to nechala tak. Inak kupila som si krasnu bizutku strasne sa jej tesim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, som si neodolala urobit albumcok :-N zatial zopar foto od kamaratov a to cepcenie... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko ženy... sugi no konecne nejake foto. bola si fakt pekna nevesticka a na vasich tvarach je vidiet aky ste spolu stasny a ako vam to sekne. super nech vam to vydrzi na cely zivot. a aj zenich bol velky fesak :-) ja som dnes posledny krat v robote ako slobodna slecna a normalne mam super naladu uz od chvile ako som sa zobudila xixi strasne sa tesiiiiim x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cucoriedka - to ti verim, ja som tiez bola cela happy a ani som nespala poriadne. Budem drzat v sobotu velke palce, aby vam vsetko vyslo nad ocakavania! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No asi zajtra nebudem mat cas ist sem s vami pokecat takze sugi dakujem a baby, ktore to mate v sobotu, ako ja, tak drzim Vam palceky, aby vsetko dobre dopadlo a hlavne, aby nam vyslo pocasie, lebo tusim hlasia nejake burky ]-( Dufam ze nas to obide. Takze sa drzte, teste sa a uzivajte si to. papa
Odpovedať
Profilova fotka
Baby normálne sa teším s vami. Aj ja sa chcem ešte raz vydááávať..... ;-( jasne že za môjho manželíka. A aj svadbu by som chcela presne takú istú... :-D 26kám držííím palčeky. A nebojte nebude pršať
Odpovedať
Profilova fotka
jasne ze nebude prsat, som to zariadila ;-) joj, tak sa uz tesim
Odpovedať
Profilova fotka
Ajooj babulky, zajtra nebude prsat, NEMOZE, ved som to vybavovala "tam hore" :-D Budem na vas mysliet.... Simi - aj ja by som si este raz dala svadbu. ;-) taku istu, fakt.... 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?