Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
sssimi, pod akym meno si zaregistrovana na konikovi a v akej teme si?
Odpovedať
Profilova fotka
Nick mám ako aj tu a v téme Máj2009 kedy mám termín. Zle mi zatiaľ nebýva - našťastie. Ale veľmi rýchlo mi rastie brucho. Začínam 3 mesiac a zatiaľ som pribrala 2kg, tak dúfam, že to pôjde pekne po mesiaci :-D . Len už stresujem. Ešte som nebola u lekárky a idem až v utorok. Dúfam, že bude všetko OK!
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi tak drzime Vam palceky aby vsetko dobre dopadlo u lekarky. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak doktorka potvrdila mimčo a som v 6tt. Zatiaľ je všetko ako má byť. Manželik sa o mňa vzorne stará a plní mi všetky chuťky, ktorých je aj tak máličko, ale sú...
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi: tak to je nadherne x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeej Simi, uplne perfektne, uprimne sa velmi tesim s vami. Rodine ste to uz povedali? ci este pre istotu pockate? Babulky, ja idem dnes ku gynekologovi, jednak na kontrolu a jednak mi byva straaaaaaasne zle...od zaludka a tento tyzden som nedokazala nic zjest len pastikove chleby a par jablk. a celu zavaraninu uhoriek :-D maso nemozem ani vidiet....brrrr...no a vcera ma premohla zrazu strasna chut na zemiakove placky, tak sme robili placky, najedla som sa a potom som myslela, ze udrela moja posledna hodina....zatial teda nezvraciam, len som ako matoha, ziva sa mi, a stale "grga"... a je dost mozne, ze mam nejaku brusnu virozu, vraj to teraz lieta vo vzduchu, lebo som si robila aj tehu test 2x a vysiel uplne negativny. Aj MS som mala uplne normalnu a presne som ju dostala, no stale mi to vrta v hlave, ze ked manzelik riesil min.mesiac ci sa fakt cirou nahodou nieco "nepritrafilo" :-D Lebo vsetky kamosky mi hned moje teorie o netehu vzhladom k negat.testom a normalnej MS vyvratili, ze "no a co"? Tak uvidim....ale myslim, ze na 90% nie som, lebo aj ma vajecniky tak nejako bolia, aj krize, cize skor to fakt vidim na nejakeho bacila, ktoreho som si priniesla mozno este z turecka, alebo co a ten mi beha v tele a robi "sarapatu". Tak zatial krasny dnicek, papa!
Odpovedať
sugi, testy nie su spolahlive. pridavam sa k tomu kamoskam. je to tak. a test ti ukaze najskor tak 12 dni po oplodneni spravny vysledok. no to grganie je na zaciatku tehu bezne. ja som zacala vracat az po 3 tyzdnoch. drzim palceky u lekara. zeby si sa k nam pridala aj ty? :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj babulky, isla som dnes k lekarovi, takze mam potvrdene, ze NIE som tehu....no najviac ma prekvapil manzelik, ten bol z toho normalne nestastny ;-) fuha...ale takto je to asi lepsie, najprv si dam do poriadku travenie a zacneme zdravsie zit, sportovat, papat vitaminiky a po zime sa mozeme zacat snazilkovat 8-) vyzera to tak...v lete by som si chcela urobit tie moje slavne poradcovske skusky, ale to sa zvladne. takze zatial som netehu x-) papaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to je škoda Barborka, lebo príznaky by si aj mala. Mne vyšli 3 testy negatívne a pozitívny až po mesiaci. A tie uhorky???? Nikdy som tomu neverila, ale nikdy v živote som nezjedla toľko uhoriek ako v prvom mesiaci tehotenstva a to som ani nevedela, že som v tom... Mne už začína byť zle. Síce som ešte nezvracala, ale dnes som nemala od toho ďaleko :-p . Najhoršie je to v robote....
Odpovedať
sssimi, ja uhorky vobec nemozem. ani kysle. este predtym som ich lubila k nejakemu jedlu. ale teraz vobec. teraz len keksiky a cokoladky nakupujem. niekedy dostanem strasnu chut na varenu cokolodu, tak sa oblecieme a ideme koli tomu do podniku. s takou kopou slahacky. mnam. no neuveritelne. zajtra idem k lekarke. dufam, ze budem ok. ved vies, ze mam problemy.
Odpovedať
Profilova fotka
vsetkym babenky velmi drzim palce :-) :-) :-)
Odpovedať
sssimi, no nic moc vcera u lekarky. okrem krvacania, ktore sa zmenilo na spinenie mi pribudla krv v moci, tvrdnutie brucha. musim lezat. idem na nove vysetrenia. takze uvidime co ukaze krvne vysledky
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
funy drz sa a ver,ze vsetko dobre dopadne x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fany len nestraš. Určite bude vsetko v poriadku. Mne to spinenie po jednom dni preslo a teraz mi už začina byť zle asi od minuleho pondelku. Je to brutal. Vrobote je to najhorsie. Sice som este nezvracala, ale to otacanie zaludka..... no Ble.......... Fany priebezne nas informuj. Nebolo by lepsie keby si isla lezat do nemocnice? pa
Odpovedať
nenechali ma v nemocnici ani ked som krvacala. poslali ma domov. doma mi je urcite lepsie. ved tym ich pristupom co tam mali by so mnou aj tak nic nerobili. ked bude treba, jasne ze pojdem. zatial nemusim
Odpovedať
Profilova fotka
Fany a v kolkom si tyždni?
Odpovedať
28 tt
Odpovedať
ahojte aprilovky!!!tu sa veselo tehulkuje :-D :-D je tu niekto podobne prasteny ako ja ze sme mali svatbu 4.-teho? :-o :-D
Odpovedať
bubba, to ste mali pekny datum. je pravda, ze my sme chceli povodne 12.04., ale nevedeli sme zladit vsetko, bolo to mozne jedine na 05. 04. samozrejme koli sobote, aby si svadobcania nemuseli brat dovolenku.
Odpovedať
ahojte aprilovky, nosia vasi chlapi obrucky. moj sa snazil tak do konca augusta cca. ale uz mi povedal, ze mu to hrozne vadi a ked si na to nezvykol za ten cas, uz to vzdava. je pravda, ze nikdy predtym prstene nenosil. uz je pekne doma v sperkovnicke. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to nie som sama ten moj nosi obrucku ale len ked ideme von alebo na akciu ci na navstevu ale to je v pohode pretoze v robote ju nosit nemoze a ja ju nosim tiez kedy ako niekedy aj do roboty,ale teraz ju mam skoro stale lebo mi moj drahy povedal,ze ako to ze ju nenosim nech ju mam aby vsetci muzi vedeli ze uz som zadana no ta toto :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D ten moj ju poctivo nosi kazdy den do prace aj vsade, len doma si ju dava dole, ked sa vrati z prace. ja tu moju mam stale na ruke, dole si ju ani nedavam (ved podla toho aj vyzera...). ale manzelik je strasne hrdy na to, ze nosi obrucku, vraj aby vsetky zeny vedeli, ze on tu svoju uz nasiel.... :-D
Odpovedať
no caute aj ten moj teda nosi obucku poctivejsie ako by aj musel,kedze prerabame barak tak neustale mi klope na okno a dava mi zablatenu obrucku od cementu"mamik zasa som si ju zabudol zlozit"...pravdupovidiac v nasej dvojke mam problem s nosenim obrucky ja,i ked ju nosim stale aj s nou spavam,stale mi vadiiiiiiiiiiii ]-( na snubak som si zvykala asi 5 rokov :-p ja proste neznasam sperky a ked idem von alebo je daka akcia a prizdobim sa nimi tak prve co ked dojdem domov nejdem sa odmalovat,ale zhadzujem zo seba ozdoby :-S
Odpovedať
xixi. ja som vcera podpichla ze ak nebude nosit, tak aj ja prestanem. moja je ako keby som ju po niekom zdedila, to pretoze ani ja ju nedavam dole z prsta, nech robim cokolvek. a teraz uz ide aj tazsie, pretoze mi trosku uz zacali puchnut prstiky. onedlho budem ako slonicek. xixi sugi, tebe zavidim, ze ju tvoj manzelik nosi. ja by som bola tiez velmi rada. ale tomu mojmu vadi, tak ju ma doma. a stale mi opakuje, ze to je len prsten kt. nic neznamena pre neho. ze to co nosi v srdci mu nikto nezoberie.
Odpovedať
Profilova fotka
Funy, ale manzelik ma pravdu ;-) dolezite je, aby ta stale rovnako miloval a nie nosil prsten. My ked sme si vyberali obrucky, tak nam nasa zlatnicka povedala aj aky tvar je nalepsi, prave kvoli noseniu, preto ich mame na okrajoch velmi tenke, tak aby sme ich vlastne ani necitili na ruke. vraj take obrucky, ktore su teraz moderne - tvarom akoby odrezane z tyce - t.j. su na okrajoch rovnako hrube,tak vraj tie dost zvyknu prekazat pri noseni, aj zenam. takze mozno je to aj tvarom obrucky... Jaj babulky moje, mne je strasne strasne zle stale, uz som bola aj u lekara, mam nieco so zaludkom, aj beriem lieky, no ale nic mi nepomaha....nemozem sa ani normalne najest, no des.... a vcera som bola prvy krat na spinningu :-D :-D :-D baby, no hrooooza, som nevedela po cviceni ani vyjst schodami hore, som sa musela drzat zabradlia :-D :-D :-D ale super, dnes mam sice svalovicu, zajtra to bude asi najviac kriticke, no rozhodla som sa chodit cvicit pravidelne. navyse nam to preplaca zamestnavatel a posilku mame dole v budove, tak do kelu, treba to vyuzit, nie? tak krasny dnik papaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. aj moj drahy nosi obrucku poctivo ba mozno este aj poctivejsie ako ja :-N ja si davam prstene dolu ked pridem z prace a potom obcas rano ked nestiham tak na ne zabudnem
Odpovedať
Profilova fotka
Moj manzelik tiez nosi obrucku, ale ked ide montovat masiny tak sa strasne boji ze ju znici a nechava ju doma. A ja ju davam dole len na noc lebo sa kremujem a vadi mi to. a uz som sa zacala pekne gulatit. Vahu mam stale rovnaku len brucho mi rastie a to som len na zaciatku tretieho mesiaca....
Odpovedať
sssimi, dnes som bola na glukoze. ja uz mam na vahe 8 kg. xixi. a brusko rastie a rastie. to este uvidis.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby. Ja som doma s akutnou infekciou dychacich ciest ;-( a to mam celly tento tyzden prednasky v skole a bola som len pondelok a utorok. dnes som bola u lekarky a hned ma vypisala na tyzden PN-ku. Vcera mi volal sef, mali tam nejake problemy s koleginou co ma zastupuje a teraz ked mu zavolam, ze budem este cely buduci tyzden doma, tak ho asi porazi. A teraz mi volal manzel, ze jeho mamu brala z roboty sanitka do nemocnice a zatial nic nevieme co jej je. Boze dufam ze to nebude nic vazne ;-( . A teraz jedna prijemna sprava konecne dnes vecer privezu na SR nase nove auticko. Uz sa nanho tesime. Ale tato moja choroba nam presla cez rozpocet, lebo beriem antibiotika a chceli sme sa zacat snazit o babo a zase sa to odialilo. Vzdy nam nieco do toho pride preco nemozme. Zeby to bol osud? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Cucoriedka, to je mi luto, aj ta tvoja choroba, aj manzelikova maminka. dufam, ze to nebude nic vazne. A skvele - budete mat auticko? ake? Ja dnes ledva chodim, taku mam svalovicu :-D no ale som statocna a aspon vidim, ze aka som knedla leniva....takze mam motivaciu cvicit. Zaludok stale rovnako, mam pocit, ze tie lieky vobec nezaberaju. ach jo...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?