Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
ahojte,funny ja som pocas tehotenstva pribrala 27 kg :-N :-N a to som sa ani neprejedala ani nemala ziadne chutky...ja som mala strasne vela vody v sebe(v tele)minimalne som mocila a pritom som chodila na wecko raz za hodinu kazdu noc a den ]-( a do roboty som chodila ako zbity pes.. inac aj my mame tie specialne obrucky co vraj nezavadzaju na prste...ale mne to proste strasne vadi nemozem si na to zvyknut :-N ale hadam raz.....moznáááá :-D a ked nie tak zhodim do sperkovnice k ostatnym a bude.moj manzo nie je citlivka,myslim ze mu je to sumafuk :-)
Odpovedať
bubba, no ja priberam aj dost z magnezia kedze ho uzivam 4x denne. vraj sa z magnezia velmi pribera. no ale to mnozstvo sladkeho co ja pojem. ine mi ani nechuti. ja do prace nemozem chodit. takze nemam ani ziadny pohyb, co mi urcite na kilach pridava. xixi a tie obrucky mame sice hrubsie, ale na okrajoch su prave tenke, len ten stred je taky vyvyseny. no ale nenosi ju. ani sa mu to na chlapoch nepaci.
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem sugi. no svokru pustili z nemocnice este vcera robili jej rozne vysetrenia ale nic jej v podstate nepovedali, ale podla priznakov si myslime ze to mohol byt aj slabsi infarkt. no a ja sa doma liecim v posteli a s notebookom na kolenach :-D no vcera nam priviezli auticko do predajne, ale este ho nemame doma, lebo ho hned brali technici na kontrolu a budu tam davat este doplnky. Kupili sme si Daciu Sandero. Je to nase prve spolocne auticko tak sa z neho vytesujeme. Aj ked kazdy povie ze Dacia je sit, ale tato je fakt ina. Aj nasi boli prekvapeny ked ju videli. V utorok si ideme pre neho. Juj prave som si stihla z netu sylaby do skoly tak idem si to pozriet kolko toho je, vytlacit a mozem sa zacat ucit 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi blahozelam !!!! to je super, tesim sa ... x-) dufam, ze sa skoro pridame aj my :-D ja som tiez v posteli, mam pre zmenu chytene dutiny... :-S chodi mi to medzi usami a hrdlom :-S posledne tri tyzdne sme mali velmi narocne, tak som sa tesila na tento vikendik, aj mame krasne pocasie vonku a figu z toho. no neva, dufam ze sa mi to podari vylezat a budem moct ist v pondelok do prace. inak moj manzelik obrucku nosi, skor ja som ta co ju obcas zabudam.. ked pridem domov, tak si ju vzdy dam dole a obcas si ju zabudnem doma, ked ideme von... tiez ich mame specialne upravene, skusali sme rozvne tvary v obchode, manzelikova je aj odlahcena. pekny vikendik prajem.
Odpovedať
Profilova fotka
takze nie som sama,lebo aj po mne sarapatia nejake bacily a to mam tolko roboty :-| ach joooooooooo nalievam sa cajom s medom vitaminujem a dufam,ze mi to pomoze-musi,lebo do vikendu chcem byt fit
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky baby. Tak ja som od minulej stredy na PN so silnym zapalom priedusiek. Musim povedat ze uz sa to podstatne zlepsilo, ale este stale nie som ok. Aj ked som uz dobrala antibiotika ale moc nepomohli. :-S no nevadi uz sa nejako doliecim a v pondelok do prace. Boze ved 12 dni doma to je taka nanutena dovolenka. Ale super som si oddychla :-) Od vcera tu mam majstrov rekonstruuju nam balkon. Konecne budem moct vesat pradlo vonku. Takze baby vyliecte sa aby sme boli fit, nasadime nejake vitaminky, aby sme sa coskoro pridali k simonke :-D
Odpovedať
ahojte coze?magnezium 4x?to preco?a fakt sa z toho pribera?ja som brala magnezium kedysi koli tlaku a mala som 46 kg :-D :-D ta to uz som bola pribrata ne? :-D cucoriedka to kde si si uhnala taky zapal pluc?inac aj u nas su vsetci chori,deti,susedia,kamarati,stari rodicia...len my sme klpo klop zdravi aj s malou dokonca mi vsetci hovoria aby som s nou nechodila teraz medzi ludi ale zasa ja si myslim,ze chovat dieta ako v bavlnke tiez nie je bohvieco tak chodime aj tak,boli sme dokonca pozriet aj babky co boli tesne po chorobe a nist....mala ma vybornu imunitu zatial..som zvedava ako to bude ked zacne chodit do kolky :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky. Ja som sa dnes dostala domov z nemocnice. Minuli piatok som zacala trosku krvacat a babo bolo na svoje tyzdne malinke. Po týzdni sme zdravi a dobehli sme chybajuce 3 tyzdne. Este mimi omeskava týzden ale uz je to narmalne. Tak uz mame 2,5cm fazulku. Vcera sme uz dostali aj fotecku tak sa manzelik pysi. Teraz asi budem este marodit, lebo ten oddych malickemu velmi pomaha, tak sa nechcem hned tlacit do prace. Babenky rýchlo sa vsetky uzdravte a uz sa ku mne pridatje. Je to paradny pocit :-)
Odpovedať
sssimi, to ma mrzi, ze si bola v nemocke. ale hlavne ze sa mas dobre. drzim palceky nasa fazulka ma uz 40 cm a 1509 vahu. xixi
Odpovedať
Profilova fotka
ssimi, tak to som rada ze je vsetko v poriadku s tebou a malickym... v ktorom tyzdni si teraz? funy a ty ako? ako babetko? drzim palceky a prajem zdrave tehotenstvo. Verim ze sa k vam uz coskoro pridam x-) pekny vikendik, papa
Odpovedať
Profilova fotka
som v 11 tt.
Odpovedať
Profilova fotka
tak to uz mas skoro rizikove obdobie za sebou... to je super. strasne inak rychlo leti ten cas, teda aspon mne... ved sme len prednedavnom mali svadbu a uz je tomu pol roka !!! citis uz prve pohyby babatka, ci to je este skoro?
Odpovedať
Článok sa načítava...
uankab - jeej teba tu aj vidiet ? super..vitaj spat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi no radsej si doma oddychni aj mne ta PN dobre padla. Baby takto za tyzden bude presne pol roka od nasich svadieb. Juuj vcera sme isli okolo nasho kostola kdde sme mali svadbu a bola tam akurat svadba tak sme spominali na tie okamihy a skonstatovali sme ze bz sme si to este zopakovali :-D ako ste na tom vy po pol roku?
Odpovedať
uankab, ja uz tak nemotorne. xixi. maly je ciperny, stale sa mrvi. ani neviem kedy spinka. ma vyse 1,5 kg. a cca 40 cm. mozno uz aj viac vazi. sssimi, polezkaj si doma, vankus pod zadok. teraz si v tom najcitlivejsom obdobi. oddychuj co najviac.
Odpovedať
Profilova fotka
Baby dakujem! Budem sa snazit pretoze tie problemy preco som bola v nemocnici sa mi opat vracaju. Fany asi budem na tom ako ty. Nic nedvihat a nenosit-maximalne kabelku. Do nemocnice uz nechcem ist :-( . Ved to co mi robili tam zvladnem aj sama doma. Z prace mi vyvolavaju kedy uz pridem, ale mimi mi je prednejsie. Asi zostanem na rizikovom. Dnes este musim ist zaniest doktorke papiere z nemocnice a dat si predpisat dalsie lieky. Budem ich musiet brat minimalne do konca 3 mesiaca.... a ja tak nerada beriem akekolvek lieky. Ale co uz....
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi vase zdravie je prednesie ako praca tak pekne zostan doma aspon dokial sa nebudes citit ok. Ja som uz v praci po PN. boze tolko roboty ani neviem do coho sa mam skor pustit. Ale najstastnejsi je riaditel, baby povedlai ze je o 80 % kludnejsi ako posledne 2 tyzdne. Lebo vraj s druhou sekretarkou tu ma kriz :-D Ta mu odmieta robit beznu pracu a nie este niekoho zastupovat. Dnes mi hodila do tvare ze ako si vobec dovolujem ist lekarke a na PN. No chapete to! ]-( No uzastne vztahy na pracovisku. A chodievajte potom rada do prace. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Kokso ved ona mi normalne zavidela este aj tu PN-ku !! :-o
Odpovedať
Ahojte babenky aprílovky! Ake pekne ze pomaly polroka po svadbe a vy este stale držite spolu. My sme stihli uz jednu manželsku krízu, ale som rada ze sa to ako tak vyriesilo. Gratulujem babenkam s bruškami a prajem vela zdravíčka...
Odpovedať
ssimini, ja ked som zacala mat problemy, tak som chcela ist este velmi do prace, takze sme dali pn/ku a ked sa mi polepsi tak nastupim. lenze sa nepolepsilo a stale nieco pribudalo. teraz uz niekolko dni vobec nespim koli tvrdnutiu bruska a bolestiam v nom. dnes sa mi ani sediet neda. zatial som nic do skoly nespravila, neviem sediet hodiny pri pc a vyhladavat materialy a pisat. maly ma uz tak tlaci ze sa mi zle dycha. celu noc som da dusila. ostan doma, aj ked budes doma nie je to lahke, je to aj nuda. len sa tak presusat a lezat, ale babo je urcite prvorade. ja uz idem na matersku buduci tyzden. budem mat tu rizikovu 8 tyzdnovu. a odkedy som prestala chodit nakupovat. a som len doma, tak mi to krvacanie odislo. stoji to za to ostat v klude. a hlavne ked si este neskoncila prvy trimester. radsej doma lezkaj, ako keby sa nieco stalo, a mala by si byt v nemocnici. drz sa
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi a co skola? budes pokracovat alebo prerusis studium? Ja sa chystam ze si skolu dorobim pocas materskej ale neviem kedy sa mi podari otehotniet :-N vlastne este sme ani neskusali, lebo stale nieco bolo ale teraz som uz celkom ok tak som nasadila vitaminky a onedlho zacneme skusat aj my :-D
Odpovedať
cucoriedka, a ty studujes??? ak ti mozem poradit tak studuj dalej. ja som teraz v 3. rocniku a kedze musim doma lezat, uz ani to nejde. fakt nespim uz niekolko dni, takze studovat som este vobec nezacala. kym sa ti da studuj teraz. ja neviem ako dostudujem, ale zatial nemam ani jednu pracu napisanu, pretoze nemam ist ako do kniznic. a bakalarku ani ciarku tiez. neodkladaj studium ze na materskej dostudujes. to bude este horsie a mozno uz pocas tehu ako u mna.
Odpovedať
Profilova fotka
cucoriedka nechcem prerusovat aj ked termin porodu mam v maji a vtedy je skuskove. Ked to zvladli ine zeny preco nie ja.... Dnes som bola u lekarky tak ma nechala este doma a 6.11 mam poradnu, tam mi potom povie, ale moc sa do prace nezeniem.
Odpovedať
sssimi, termin porodu mam koniec decembra, zaciatok januara skuskove mi zacina v decembri a konci na konci januara. takze to mam to iste. ale okrem toho musim robit bakalarku. xixi takze neviem co bude, ale tiez nechcem prerusit. potom sa uz tazko donutim po materskej...
Odpovedať
Profilova fotka
funy so sssimi studujeme tu istu VS a obidve sme v 2 r. ale kazda v inom meste :-) ale ja nechcem prerusit studium ked otehotniem. Mam spoluziacku ktrej sa vo februari narodilo babo a jednej teraz pred tyzdnom. A ta co porodila vo februari hovorila ze to zvlada v pohode. Tak si tiez myslim ze ked to zvladaju aj ine preco nie ja. Je pravda ze teraz bez babatka je to urcite lahsie, no ale ked my uz chceme babo:-N a hlavne moj drahy lebo zacal si uvedomovat ze uz ma najvyssi cas :-p Ale mas pravdu v tehotenstve sa moze vyskytnut hoci co co moze branit v studiu ale nad tym som sa vobec zatial nezamyslala a ked mam pravdu povedat ani mi to nenapadlo:-N ja som si planovala otehotniet najskor v septembri, oktobri ale zatial sme nemohli tak uvidime ci sa to do konca novembra zadari a keby tehu hladko prebiehalo tak by mi termin porodu vysiel na leto ak sa nemylim xixi
Odpovedať
Profilova fotka
cucoriedka to by si mala fajn kvoli skole i ked byt v lete 7,8,9 mesiaci je dost narocne. Ja som vzdy chcela jarne dietatko a aj sa nam to splnilo i ked o rok skor :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ssimi ja viem ze to bude fuska chodit s velkym bruchom :-D v naj horucavach ale nebolo by to zase super keby mi to tak vyslo kvoli skole? ale to je jedno hlavne aby sa mi podarilo otehotniet a aby sme boli s babom zdravi(e) x-)
Odpovedať
cucoriedka, tak drzim palce aby ti to vyslo. my sme sa snazili rok. niekedy som si aj ja planovala ze chcem aby sa babo narodilo na jar.... ale potom som rychlo zistila ze to nie je take jednoduche a neda sa to naplanovat. tak budeme mat vianocne, co som nikdy ani nepomyslela. a este ked sa drobcek narodi presne na vianoce, alebo silvestra. xixi. budeme mu to nejako rozdelit s darcekmi aby netrpel cely zivot tym, ze kedze je narodeny na vianoce kazdy zabuda na jeho narodky... tak sme meno vyberali aby bolo jar, leto. aby to nemal vsetko pokope. ja som mala v plane zacat robit bakalarku v lete, ale stale som vracala, trpela cele dni nevolnostami. tak som si povedala ze v septembri obeham kniznice a zacnem kym nebudem mat brusisko... no a od septembra musim lezat, byt v klude, takze sa neviem nikam dostat. a to este mozem byt rada ze lezim doma a nie v nemocke. takze neviem kedy zozeniem materialy......
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem funy. a dufam ze sa vam coskoro polepsi aby si mohla v klude zacat robit tu bakalarku ;-) a neuvazovala si ze by si si dala rok odklad v skole ked mas problemy? naco sa este stresovat aj so skolou?
Odpovedať
cucoriedka, ja sa velmi dobre poznam. mne musi priharat aby som sa donutila zacat pisat, ucit... a ked si dam odklad uz to nedokoncim. poznam sa velmi dobre. vobec ma skola netrapi, a preto neviem zacat a horsie je ze ani nemozem ist do kniznice, citarne.. teraz mam plnu hlavu len babatka nech je zdrave, nech sa mu dari. myslim len na neho
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?