Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ja len narychlo,nemam nic nove,ale citam vas tak drzim palce nech to ide tak dobre aj nadalej ;-)
Odpovedať
ahojte, ved ja som tu este 31 odpovedala tebe cucoriedka. co som to neodoslala? kocik mame vybraty jane slalom tmavo modry detsku izbu nerobime pretoze teraz sme v tej najvacsej, aby sme sa tam netlacili aj s postielkou. a ked babo podrastie tak my pojdeme do najmensej a maly ostane v nasej terajsej spalni. chceme ho mat pri sebe. co ak by som ho z druhej izby nepocula..... prebalovaci pult nekupujem. je to drahe. ale kupila som taky do 400 Sk co polozim na pracku. vecicky mam uz skoro oprate, uz len 3 varky. asi 8 8 som uz oprala ak nie viac. no a chcem si pripravit tasku, takisto, aj s cim pride manzel pre maleho, takze musim este navstivit lekaren, drogeriu..... nemam este pripravenu ziadnu kozmetiku pre mimi. postielku mame po mne. ta je zlozena asi od jula. akurat matrac sme kupili novy a paplony s navlieckami
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj funy no asi si neodoslala :-) alebo ja nevidim :-D no super tak uz toho mate naozaj kopu. ake je to prat a zehlit take mini vecicky? uz si zvykas? :-D uz sa Vam to poamly ale isto krati co?
Odpovedať
cucoriedka, je to velmi mile zehlit take malinke vecicky. :-) zacinam si to uvedomovat, ze to babatko bude naozaj nase. ze pripravujem vecicky pre neho. cakaju ma presne dva mesiace. alebo necele. uvidime kedy sa vypyta na svet.
Odpovedať
Profilova fotka
Fany ja mam termín takto o pol roka :-D . Babulky vo stvrtok mi drzte palce, idem na tu poradnu a hned po nej idem nakupit par mini vecičiek a farbu na stenu. Vcera som si predkreslila na stenu toho oslika z macka Po, tak ho je este treba vymalovat. Uz by som si isla tie farby kupit dnes, ale som z dediny a do mesta sa mi len kvôli farbam neoplati ist. Som zvedava ako to bude nakoniec vizerat. Este som to neskusala na stenu, ale ceruzkou sa to kreslilo dobre. Potom ak to bude ukazateľne tak to hodim do albumu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam tehotne dve sesternice o jendej este akoze oficialne nevieme to mame len z druhej ruky ale vierohodnej :-D a ta druha bola vcera na ultrazvuku. termin porodu ma stanoveny na 2.4.2009 a vraj to bude chlapec. No konecne lebo same baby sa nam rodia v rodine. Takze family sa pomaly rozrasta :-) aj my by sme sa uz mali posnazit. lebo vsetky sesternice su slobodne a decka na krku a ja poriadnica vydata a stale nic :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky tak už mam oslika na stene :-D . Hodim ho aj do albumu, tak ak chcete okuknite mojho tvoriveho ducha. Na zajtra mi drzte palce. Idem do tej poradne-mi lepy
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Simiii, ten oslik je NADHERNY!!! waaaaaaw,, ty si sikulka!!!! Zajtra Ti drzim obrovske palce, aby vsetko dobre dopadlo, bud statocna, vysielaj pozitivnu energiu a taka sa ti vrati aj spat. Samozrejme nam daj vediet, ako to dopadlo. Drzim palceky,papa
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby sssimi uz si dala oslika prec? ja som ho nevidela a ani ho neviem nikde najst :-N na zajtra ti drzim vsetky prsty aj na nohach aby bolo vsetko ok. ;-) potom podaj hlasenie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj sssimi sak na modrom konikovi som ja ale sikula (sak blondina) :-D no je fakt chutny si sikovna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babulky ďakujem, ste fakt skvele. Som rada, že nas ten april spojil ;-) Cucoriedka mam ho aj tu v prvom, resp. poslednom albume....
Odpovedať
Profilova fotka
Cucoriedka mala si pravdu, nebol tam. Neviem co som spravila. Asi mi šibe... :-D Teraz tam už dufam je...
Odpovedať
Článok sa načítava...
sssimi, no ako si dopadla????? ten oslik je fakt pekny. velmi pekny. ja sa opytam ako uplny dement... to si si predkreslila na stenu a potom si to na stene vyfarbila? to kde prosim ta predavaju take krasne farby na stenu, na kt. nie su vidiet ziadne tahy stetcom? nech sa stihnem realizovat aj ja. ja prave periem, potom idem zehlit. mam prechladnute priedusky, som zahlienena, bolia ma mandle, takze len take slabe cukriky a cajicky mozem teraz v tehu a tie mi nezaberaju. zajtra pojdem ak to nezacne ustupovat k lekarovi. no a so skolou by som uz mala tiez zacat. uz zacinam zhanat literaturu. mame tam dost dlhe seminarky na 20 stran co treba odovzdat do konca novembra. uf.... drz sa a informuj ako si dopadla a ak mozes tak kde tie farby kupim. cca cena...... dakujeeeeeeeeeeeeeem funy :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojček Fany. Už sa pomaly chystám k lekárke. Ešte musím zaviesť babku k lekarovi a potom nastupujem ja. Normalne ma bolí brucho. A ten postup je presne ako píšeš. Našla som si obrazok, nakreslila ceruzkou na stenu, potom postupne vyfarbila a nakoniec obtiahla centro-fixkou. Trvalo mi to cca 1/2 dňa. A tie farby to su tonovacie-akrylátové. Potom ti ich odfotim a hodim do albumu. Kupila som ich tam kde sa predávaju farby na steny a super je, že vôbec nesmrdia. Ciže sme večer zalahli do postielky a nič nebolo cítiť. Proste paradička a aj velmi rýchlo schli....
Odpovedať
drzim palce. napis ked sa vratis, mozno si uz aj doma. drzim palce. neboj sa nic. budete ok obidvaja. ja ani hltat neviem tak ma boli hrdlo. dakujem ze to odfotis. pozriem si to potom a aj stetce museli byt nejake dobre, ze to tak krasne nanieslo. napis mi aj cenu a ci ti este ostala farba na ine obrazky...
Odpovedať
Profilova fotka
Už sme domáááá. Prave som sa prezliekla. Tak už máme 10 cm, 2 ručičky aj 2 nožicky. Moč OK, len tlak trošku nízky-čo som prekvapená, lebo od malička mám tlak perfektny. Už nam konecne dali aj termín-14.máj.... Funy idem ti to cvaknut, štetce som si kupila klasicke na maľovanie obrazov. Kup si jeden guľatý na okraje a jeden placatý na vypĺňanie. Ja som si kupila 3, ale ten najširší som ani nepoužila. Farby mi ostali. Minula som len trošku a to som aj miesala a vela aj vyhodila-z tej namiešanej. Budes asi potrebovat aj bielu. Ja som potrebovala kvôli tomu miešaniu. A cena bielej-66sk a 1ks z tej farebnej 83sk - približne...
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi to je super ze je vsetko ok. aj chces dopredu vediet ci bude chlapec alebo dievca? aby ste vedeli skor vitaza stavky? :-D alebo to nechate na prekvapko? to je pekny termin bude jarne babo x-)
Odpovedať
sssimi, tak gratulujem ze je vsetko ok. no pekne rastiete. :-) mojj maly mal 5 cm v 11 tt. ty si ktory tyzden? teraz ma vyse 40 cm. xixi a je tazkyyyyyyyy pozriem si tvoj album, dakujem ti.
Odpovedať
Profilova fotka
Funy už to je v albume, tak rýchlo pozri, any to admin nevymazal.
Odpovedať
sssimi, napis mi ked to budes mat v albume. pozerala som a este to tam nemas. dakujem. idem sa liecit, lebo ma velmi boli hrdlo a ten kasel je zly...
Odpovedať
Profilova fotka
cucoriedka po jarnom mimči som vždy tužila a Funy som 13+3 aj ked na kalkulačke na modrom konikovi mam už 15+3. Dr. to asi ráta od ovulacie a na kalkulačke je to od poslednej menštruacie.
Odpovedať
Profilova fotka
Zase mi to zmazali. Preto aj vcera cucoriedka nanasla tu foto. A k tomu mi zmazali aj fotky co som tam mala z dovolenky. Musime sa nejako skoordinovat. Ked tu budes tak ich tam hned hodim. Dohodneme sa na urcitom čase. Stiahnes si ich a potom to stihneme. Je to lepsie ako ti písat nazov.
Odpovedať
dobre, tak teraz som tu, ale neviem ci si tu ty. navrhni cas na niekedy zajtra napriklad.
Odpovedať
Profilova fotka
Si tu?
Odpovedať
Profilova fotka
Fany tak zajtra cca o 11:00 pa
Odpovedať
ajoj sssimi, tak okolo 11/tej tu budem papa vcera sme sa minali xixi
Odpovedať
Profilova fotka
Fany už si tu?
Odpovedať
ajoj, si pisala o 11 tej. ale som tu skor. lebo som ti isla pisat ze musim k lekarovi, uplne sa mi pohorsilo. mam cely biely jazyk, nemam hlas, len chriplavy sexi hlasok a aj ma napina. tak si tu? :-) lebo neviem kedy sa vratim...
Odpovedať
Profilova fotka
idem ti to tam hodit.
Odpovedať
dakujem. a napis do kt. albumu a c. strany, nech to rychlo stihnem pozriet...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?