Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj funy tak to je skoda nedat take krasne fotky sem do albumu. preco tvoj drahy nechcel? ved sa nemate za co hanbit su fakt uzastne a vyzerate tam perfektne;-) a kde ste sa to boli fotit? je to krasne miesto na fotenie
Odpovedať
Profilova fotka
Funy nádhera... Nemám slov. Boli ste úžasní.Ty si bola krááásna a menžel je sexi..... Veľmi Vám to spolu pristane. A kto Vás fotil? Ja už normálne neviem čo dodať. Fakt supeeeer. Babulky ja som sa prave skvele potrápila a nahnevala.... Učm s ako blbec na skúšku. Mám presne zaznačene otázky, ktoré sa mám učiť a nie je ich málo, ale nejak mi to nedalo, lebo boli tie otázky také o ničom. Bolo mi divné, že by sa práve na toto profesor zameral, tak som si to prekontrolovala a zistila som, že som sa učila uplne ine kraviny??!!!!! Tak teraz idem odznova. Ešteže mam do soboty ešte nejaky čas, a že som si to vôbec pozrela.... trafí ma!!!!!
Odpovedať
sssimi, fotila nas fotografka z Banskej Bystrice - Zuzka Gerhatova. nasla som si ju cez internet dakujeme a netrap sa so skolou. mne uz riadne prihorieva, ale nemam materialy a do konca novembra mam toho fakt vela odovzdat :-( klud hlavne koli babenku. oki? ja nemam silu ucit sa. pretoze som opat nespinkala
Odpovedať
Profilova fotka
Už som sa ukľudnila, len ma hnevá, že sa mi nechce učiť a ešte aj to čo konečne natrepem do hlavy je zbytočne, ale tak je to aj moja chyba. Aspoň sa poučim.....
Odpovedať
ja viem ako sa citis.... poznam to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Práve som dopozerala našu svadbu..... ake sme to mali peknéééé. Normálne som si aj poplakala a nasmiala som saaa. Super si to po dlhšej dobe pozrieť. Už sa tešim, keď to budem ukazovať našemu drobčekovi. A hlavne som zvedavá či sa splní to dievčatko, keď drahý vytiahol ružový podväzok.... aj keď ten pocit na dievčatko mám veľký a aj mi každí hovorí, že to bude holka.... Funy aj mávaš kyselinu žaludočnu? Ja už neviem ako to zastavit. Dr.mi dala nejaký letak, že to mám vyskúšať, tak si to zajtra kupim. Je to nejaký sirup-fuj.... ale ta kyselina sa už nedá vydržať...
Odpovedať
tak to jedine asi nemam. ako sa to prejavuje?
Odpovedať
Profilova fotka
Normálne pálenie záhy. Ja už neviem čo s tým, lebo už začínam mat aj kašel a to je už druhý stupen. Hrôza..
Odpovedať
opat je tu mrtvo. ja som uz bola v postielke, ale len 15 minut, tak som prisla kuk, ci tu niekto nie je.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte bambule :-) funy tak o 23.35h sa uz obracam na druhy bok :-D ved ja chodim spat max. o 22.30 a v pondelok ked pozeram 112-ku tak trosku neskor, ale aj to sa uz premaham a niekedy pri tom aj zaspim :-N a ked nejdem spat do 22.30 tak potom som na druhy den ako mechom uderena a nie a nie sa v robote prebrat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dnes a zajtra som doma mam studijne volno lebo zajtra mam skusku. sssimi aj ty mas tusim nie? ja mam z antropologie
Odpovedať
cucoriedka, vcera som spat nesla. bolo mi zle. lahla som si o 4 rano a zaspala som uz cela unavena o 7 a pospala som si do 11/tej. takze som konecne dospala predosle dni. jupiiiiiiiiiiiiiiiii idem sa pohrabat ked sa niecoho najem do suflikov aj ja. uz musim zacat so studovanim aj ja a hlavne pisanim prac a bakalarky... drzim palce na skusku ano, aj simi ma skusku.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dakujem funy. boze tak to nespanie ti nezavidim lebo ja by som bola uz asi na tabletkach bez spanku :-N strasne zboznujem spanok ja by som prespala aj tri dni v kuse keby som mohla. simonka sa asi uci ked tu nie je ja som sa tak najedla ze mi je zle, varila som karfiol vysmazany a zemiaky mnaam
Odpovedať
cucoriedka ajoj, idem nieco poupratovat, dat oprat a navecer zacinam zo skolou. fakt uz musim. vzdy som vsetko robila na poslednu chvilu, som uz taka, az ked priharalo, ale bojim sa, ze mi to maly vrati, a vypyta sa na svet skor a potom si uz mozem piskat. to sa asi vela venovat nebudem moct skole.
Odpovedať
Profilova fotka
no potom asi nie funy :-) a na aky datum mas stanoveny termin viem ze koncom decembra tusim nechce sa mi listovat do zadu :-N bude to mozno vianocne babo alebo novorocne? buedete mat vianocne sviatky plne ocakavania co? ja som tiez upratovala, varila a zehlila. No vsetko mozne robim len sa neucim :-p ale uz idem na to.
Odpovedať
cucoriedka, termin mam 31.12 / silvester povodny bol 06.01/traja krali a podla velkosti maleho to mozu byt vianoce xixi dobre, ze?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky! Dnes sme mali niečo s netom, tak som tu nebola. Aj som sa musela učiť a poobede som bola ešte v meste. Kupila som si čižmy - prvý krát v živote na nízkom opätku. Taký nezvyk... Cucoriedka tu antropologiu ti nezavidím. Ja som ešte nemala prednášku, ale už som počula ohlasy zo skúšky. Vraj chcela všetko nepodstatné... A ja mám teraz v sobotu skúšku z geriatrie. Už ma to nebaví.... Ešte posledné 3 otázky sa naučiť a potom si to všetko zopakovať....
Odpovedať
cucoriedka, ja som mala antropologiu myslim v prvom rocniku este. bol to dost zabijak. velmi vela po nas chcel. kto ta uci?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. no my mame super profaka PhDr. Loran a skuska bude uplne v pohode zevraj. My sme sa nemuesli nic podstatne ucit len nam dal napisat uvahu o romoch a tu sme museli dat do Power Pointu a budeme ju musiet odprezentovat pred vsetkymi. Som zvedava, lebo ja som strasny stresak a bude sa mi strasne triast hlas. :-S A paradox je to ze on sam je rom. xixi sssimi ja som mala mat geriatriu v stredu ale sme s maminou nesli nechcelo sa nam ucit takze pojdeme az v januari :-N mamina chodi so mnou tiez do skoly sme spoluziacky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to je parada. Ja som išla do toho sama. Nemám tam nikoho od nás, tak sa nemám na koho spolahnut.... Tu antropologiu máte skvelu... to by som aj ja brala. Včera som pozerala výsledky druhej skupiny a bolo asi 5 A-čok a asi 30 E-čok a cca 7 ľudí nespravilo..... Otrasne niečo...
Odpovedať
cucoriedka, to je vyborne, ze chodis s maminou. keby som mala maminu spoluziacku, tak by bola moj tahun, pretoze ona sa vzdy dlho a poctivo ucila a tak by ma nakopla. to parada vazne. sssimi, neboj, u nas nespravili vsetci, bolo to na opravaky a zvladli sme to. mozno to je u vas este lahsie. ja som pocula ze socialna praca je najlahsia skola a ze vam poskytuju aj materialy..... a mavate aj prednasky. mi ani jedno z toho
Odpovedať
Profilova fotka
Funy to nemávate prednášky??? =-) To by som brala, lebo teraz čo som tehotná tam neviem vydržať... a soc. práca je naozaj ľahká škola, to musím uznať. Ani neviem ako som prešla prvým ročníkom :-D Najhoršie je sa nakopnuť. Ja mam zajtra prvú skúšku po prázdninách, tak budem stresovať a ešte aj idem s inou skupinou, čiže samí cudzí ľudia....
Odpovedať
sssimi, prednasky nemame. radsej by sme brali a vzdy by niekto isiel a posunuli by sme si to. takto sa k materialom nedostaneme :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, ja po sto rokoch som zase clovek :-D mali sme kvartalne projekty, takze som cely tyzden tahala dllllho do noci v praci, takze som nic ine nestihala. Funy, vidim, ze si si KONECNE urobila albumik :-D :-D :-D juj, krasni ste boli. taku chytam nostalgiu, ze dnes vecer budeme s Petkom pozerat nasu svadbu na DVD. (fotky uz mam okukane spredu, zozadu, zovsadial) :-N som pozerala na stranke sv.salonu, z kt. som mala saty novu kolekciu siat, juuuuuuuuuuuuuuuuuj su krasne, hned by som sa este raz vydavala :-D no ale nevadi, mam svojho manzelika najlepsieho. co mate noveho? my sme sa rozhodli nadstavit u mojich rodicov podkrovie, tak riesime teraz projekt, ale vyzera to super, budeme mat uplne samostatny bocny vchod, takze fajn. len ci nam budu 2 miliony stacit :-N uz sme boli pozreat aj nejake hypoteky, no waw, bude to dost silne kafe....ale zvladneme to. OK, tak krasny predlzeny vikendik, opatrujte sa a hlavne tehulky 8-) papa
Odpovedať
Profilova fotka
Barborka ja som práve na cenrale pozerala na Dianku. Mala 1. ročník prezentácie svadobných aj spoločenských šiat. Bola tam aj s manželom. Milučká to osôbka :-D :-D :-D :-D . No čo Funy podarilo sa?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby takze mam to za "A" x-) jupiiii prvu skusku mam za sebou, ale tak sa mi strasne triasol hlas ze ked som skoncila zapisal mi do indexu a povdal ze "ste volna" :-D lebo to aj on pocul ako sa trasiem xixi
Odpovedať
Profilova fotka
cucoriedka gratulujem aj ja chcéééém. Mna to čaka ale písomne zajtra o 8:00 a hned musím upalovať na prednášku, ktorá mi tiež začína o 8:00. Taky je život....
Odpovedať
sugi, pekne ze si zavitala. hehe my sme si tu uz dlhu dobu pismenkovali len tri. kazdu trapi skola, simi a ja sme tehulky, tak este nakazime cucoriedku a teba a hotovo. hehe drzim palce pri stavbe a este ze planujete ten samostatny vchod. xixi. inak by ste si pokazili vztahy. je dobre mat rodinu blizko, ale v jednej domacnosti to asi nie... sssimi, nepodarilo sa. pisala som ti cez ip. :-( som asi uplne lava na technicke veci cucoriedka, ty sikulka jedna. no pekne. nemas teraz cas a chut ze by si mi pomohla so seminarkami? ja sa s tym nepohnem. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi aj ked neskoro myslim na teba drzim palceky. funy kiez by si mala s tym nakazenim pravdu :-N dnes nas caka praca zase drevo uz mi je z dreva zle ]-( ale este ze je pekne pocasie tak sa mi tu majte krasny vikend vam prajem a este raz dakujem
Odpovedať
sssimi, napis ako si dopadla.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?