Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Teraz je hned prvý na hlavnej stranke- Murcovi. Je to na konci
Odpovedať
Profilova fotka
baby skuste si taketo veci davat na konika mozno tam sa to hodi viac a nezmazu vam to. za pokus to stoji. mozno to admin vymazava lebo to nesuvisi zo svadbou. aj ja som vcera toho oslika nasla az na modrom konikovi.
Odpovedať
ADMIN to vymazava lebo je to reklama na vyrobok. to by vymazal vsade podla mna
Odpovedať
Profilova fotka
funy a ty sa opatruj a liec, aby si bola rychlo fit, lebo taketo veci v tehotenstve su este horsie. pekne lezat, cajiky a potit sa. Mne moj drahy hovori ze najlepsie je sa vypotit na cudzom tele :-D
Odpovedať
ja uz ani neviem co to je vypotit sa na cudzom tele. od aprila sme s tym museli skoncit. mam rizikove.....
Odpovedať
Profilova fotka
boze ja si neviem predstavit mojho draheho sak ten by mal asi abstinencne priznaky :-D ale nie kvoli babatku by spravil vsetko x-)
Odpovedať
tak uz som doma. dostala som bioparox, to je jedine antibiotikum v spreji, takze kazde 4 hodiny aj do hrdla aj do nosa. a este mam nejake lieky co mozu tehotne. no dufam ze to pomoze. cucoriedka, urcite by to vydrzal koli mimi. ked ta miluje tak sex nie je na prvom mieste. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cucoriedka ja sa musim na tom mojom smiat..... Dnes som snim chcela ist do Levic, kvoli práci a hovorí mi: Nezoberiem ta, lebo si cestou planujem zobrat do auta nejaku šlapku......No a viete si to predstavit :-D . Ja mu na to: A ja som načo??? Kedze sme uz raz sexovali čo som doma z nemocnice, ale len tak opatrne-dovolene bolo len na kusok :-D , tak mi hovori,že len na ten kuštek?-to sa mi neoplati.... No ale kedze uz som v poriadku a Dr. dovolila, tak hovorím, že teda už normálne.... no a až teraz som pochopila, že aj tak asi nič nebude lebo je už vystresovany a nadalo by mu to, aby sa cosi nestalo :-D :-D :-D . Ja sa na nom len smejem...
Odpovedať
Profilova fotka
sssmi ze kustek ja uschnem ten tvoj je aky srandista :-D
Odpovedať
Profilova fotka
To si píš. Ja neviem, kde na tie hovadiny chodí. Ked som ležala v nemocnici stále som hovorila babam, že ten môj stále trepe a oni to nechápali, že čo tým myslím. Potom s ním kecali asi pol hodinu a pochopili :-D Ja fakt neviem kde na to chodí......
Odpovedať
sssimi, aspon mate doma veselo :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
To mi každí hovorí a ja to vlastne nikomu ani nevyhováram. Horšie je, že sa s ním niekedy nedá normálne rozprávať :-) Potom mu musím vysvetlovať nech už prestane, že to myslím vážne. Naštastie je to inteligentný človek a vie kedy už je toho priveľa....
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, ako ste vikendovali? :-) zajtra idem k lekarke zistit, ci si ju mozem rezervovat k porodu. myslite na mna nech nie je odcestovana na sviatky.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte my sme boli od piatku na chate a dnes sme sa vratili. Pôvodne sme mali vcera chystat drevo na zimu ale ked sme tam prisli tak uz bolo urobene. Moj tato s bratom sa namakali este v piatok a skoro vsetko to stihli porobit. Takze nam uz skoro nic neostalo. Najprv som bola nahnevana ze sme im nemohli pomoct ale nakoniec dobre spravili, lebo vcera skoro cely den u nas prsalo. Az po obede prestalo tak sme to dokoncili. no a dnes som na travniku vyhrabavala listie a potom som vyhrala osadnikov :-D neviem ci to poznate tu hru vola sa "osadnici z katanu" tak som sa tesila. a teraz som sa chvilu ucila na skusku a prave som sa rozhodla ze nepojdem teraz v stredu ale az v januari :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Funy bola si na krvne testy na zisteni vrodených vád? Chcela by som vedieť čo sa tam dá zistit-ktoré choroby a hlavne či je tam aj detská mozgová obrna. Na nete som toho veľa nenšla. Všade sa spomína len Dawnov sindróm..... dakujem
Odpovedať
sssimi, myslim, ze mi to robili niekedy v piatom mesiaci tie krvne testy. asi 5 skumaviek. neviem co vsetko tam zistuju, ale ked chces mat istotu tak sa objednaj na morfologicky ultrazvuk, tam ti pozru uplne vsetko. vysetrenie trva hodinu, aj viac. podla toho ako je babo otocene a ako ti ho lekar vidi. neviem aku mas poistovnu. ja mam vseobecnu a v platila som 2500 Sk aj s CD. myslim ze bez CD je to 1800. a bola som u nich aj na 3D a vtedy mi tiez vsetko pozrel. velmi dolezite je pozriet mozog, srdce, prietoky........., on ti ukazuje ako ma prsteky babo a povie ti ako maju downi, krk... no proste vsetky orgnany. ako funguju... lebo ak ti nieco zistia co sa im nepaci, tak sa to da riesit. este nie je neskoro. mne dopadli krvne testy dobre, ale aj tak som isla nech mam istotu. moja lekarka mi ultrazvuk nerobi. len pozera krcok, meria tlak, skontroluje moc. takze ja som chcela vediet ci je babo ok a aj sme ho chceli vidiet. urcite na to chod.
Odpovedať
cucoriedka, tu hru nepoznam. hehe no ja som uplne mimo, zle sa citim, uz ma aj hlava velmi boli. no nespim absolutne. som doma a je mi stale horsie, antibiotika ani caje nepomahaju. a skola? no ved prave uz musim pisat bakalarku, seminarky a nemam ziadnu literaturu. asi to uz vsetci maju napisane, alebo pisu, ale su strasne "ochotni" mi poskytnut info ako na to, co bolo na prednaskach... takze sa neviem pohnut.
Odpovedať
Profilova fotka
funy to mi je luto ze sa ti to vobec nezlepsuje :-( a aku skolu studujes?
Odpovedať
pedagogiku.
Odpovedať
Profilova fotka
funz moj manyel mal dnes skusku z pedagogiky :-D ale studujeme obaja soc. pracu ja uz 3. semester a drahy 1. semester :-)
Odpovedať
vela ludi studuje socialnu pracu. kam chodite do ba, ci do sladkovicova?
Odpovedať
vyspinkane? sssimi na ten morfologicky sa spytaj urcite.
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko. funy ty fakt tusim nemozes spavat ked si tak skoro na nete =-) praveze nevyspinkane este by som spala :-S isli sme neskoro spat a teraz budem vo wrke ochrapkana musim si ist uvarit kavu. chodime do BA.
Odpovedať
ajoj, no ja chodim do postele okol druhej rano, ale som hore aj tak. sedim, alebo sa prehadzujem. pozriem tv skoro rano, potom zapnem net...
Odpovedať
Profilova fotka
funy v Hlohovci robia 3D aj s DVD, foto a popisom celej diagnozi. Zistuju to velkosť plodu a je tam aj porovnani čo má ako vyvinuté vzhľadom na týždne... Neviem či tam robia aj toto. Musím sa spýtať... Babenky ja kedy vstanem o 6:00 hod. tak musím celý den dospávat. Dnes som stávala skoro 9:30hod. a to by som si ešte schrupla. Včera som mala dlhý deň. Bola som s kamoškami v Nitre a behali sme po doktoroch s malým 3-mesačným drobcom. Bol na sone nožičiek a aj na očkovanie. Bobik mali dostal take šupy do oboch nožičiek aj som si s ním poplakala. Ja neviem ako budem zvládať štepenia mojho drobca. Asi bude musieť chodiť manžel....
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi ze 9.30 :-o ja vstavam 5.20 a o 6.30 som uz v praci ]-( ale ked som bola PN tak aj ja som vstavala okolo 9-ej. Juj jak mi bolo dobre. akurat som pozerala sesternicine fotky vcera si tu zalozila svadobny album
Odpovedať
sssimi, uzivaj si a vychutnavaj kym vies spat. xixi narastie brusko, uz sa nevyspis. spinkaj pokial mozes... :-)
Odpovedať
ajojte, prave sa snazim upravovat fotky a pridavam ich do svadobneho albumu. neviem ci mi to prejde u draheho, on nechcel fotky zverejnovat. mozno ich zajtra vymazem ak mi to neprejde. vie o tom ze ich tam davam, ale uvidim co povie.... tak ak chcete tak si pozrite kym tam nejake su. este teraz na tom pracujem. trochu to trva upravit kazdu
Odpovedať
skoncila som. idem si lahnut
Odpovedať
ahojte, vyspinkane?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?