Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
funy uplne ta chapem ze teraz myslis len na neho :-) lebo ja som taka ista. Za 2 tyzdne mam skusku a este som sa do toho ani nepozrela. jednoducho sa mi nechce a potrebujem urcitu davku stresu aby som sa donutila :-D tak ako ty ked prihara potom to ide xixi ja som asi sibnuta ale este som neni ani tehotna a uz pozeram po kocikoch a ukazujem ich po veceroch muzovi a ten sa mi len smeje namiesto toho aby som sa isla ucit pozeram na nete kociky a vsetko o babatkach :-N
Odpovedať
cucoriedka, to asi vacsina z nas potrebuje riadny stres a vtedy najviac vyprodukuje do skoly. malo poctivo studujucich priebezne poznam. mozno ani nikoho. xixi uz pozeras kociky? ja som len nedavno zacala. pred tehu vobec teda.
Odpovedať
Profilova fotka
Babulky ja som ako vy. Tiez mi musi priharat, aby som sa rozbehla. Teraz musim robit kazuisticky seminar a nejak sa mi nechce. Este cakam na babku kym pride z prazdin, lebo ta praca bude o nej a nemusim nikam chodit. Fany a ake mena mas vybrate?
Odpovedať
sssimi, maly sa bude volat Filip. Meno vyberal manzel. Keby sme cakali dievca, tak by sme dali Karolina. a vy ste uz vybrali?
Odpovedať
Profilova fotka
simi ja mam kazuistiku 14.11. a este som tiez ani nezacala a vobec ani neviem o kom mam pisat :-S funy pekne meno vybral manzel aj ja ked budem mat syna sa bude volat Filip. To som hovorila od malicka a stale mi to ostalo. Aj babiku tu velku s makkym telom som mala Filipa :-D
Odpovedať
cucoriedka, aj moja babika sa volala Filipko. ale to meno myslim bolo na krabici od nej. ja som si ho nevymyslela. potom ked som ucila deti, tak som mala v triede jedneho Filipa a tiez som vtedy povedala ze ked budem mat chlapceka niekedy tak bude Filip, Simon, Viktor, Matus, Jakub, Oliver. No a uplne nahodou manzel navrhol Filip. Tak som si nemusela vyberat.
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis to som ani nevedela ze sa tak volala ta babika original. Aj meno Jakub sa mi velmi paci ale strasne vela bab co poznam dali meno Jakub tak sa mi to zda byt uz take moc rozsirene. Takze my budeme uvazovat nad Filipom a Davidom ked by sa zadaril chlapec :-p
Odpovedať
Profilova fotka
cucoriedka ja mam odovzdat pracu 15.11. :-D Mena mame zatial Sarah a Adam. Mne sa velmi paci David, ale to bol moj bývalí, tak ee....
Odpovedať
sssimi, David sa paci aj mne. ale manzelovi nie.
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi tak v tom pripade by som ani ja nedala take meno ako sa volal byvaly :-D Len ja mam hrozu lebo moj drahy stale hovori ze on ked bude mat syna tak sa bude volat Jano! No toto meno sa mi protivi ako aj Fero a Jozo. A drahemu som povedala ze neviem ako jeho ale moj syn sa teda nebude volat Jano :-p Baby v nedelu mame pol rocne vyrocie :-D vy to uz mate za sebou co
Odpovedať
Profilova fotka
No ja uz si na polrocne vyrocie ani nepamatam :-D . O chvilku to uz bude 7 mesiacov. Nenormalne to bezi. A o dalsieho pol roka uz budeme traja :-D . No sranda. Okolo vianoc by sme mali vediet aj co to bude, tak budeme mat krasny darcek. Uz sa neviem dockat poradne. Aj sa tesim aj mam velky strach ci bude vsetko OK. S drahým uz robime stavky kolko bude mat nasa fazulka cm...
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi to je zlate ze stavky kolko bude mat cm ja uschnem tak to byma nenapadlo :-D ja ze stavky ze co to bude. Len prosim ta nemaj obavy ze ci bude vsetko ok mysli len pozitivne lebo babo to citi. Neboj vsetko bude ok ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Aj tu stavku mame podelenu. Ja som za dievca a manzel za chlapca. Je to sranda ked sa tak dohadujeme... Vcera mi manzelik kupil taky mesiacik, ktory hra melodiu. Je to pre mimi, ale niekde som citala, ze je dobre tu melodiu pustat malinkemu ked je este v brusku a potom ked sa narodi tak ho bude tato melodia upokojovat. Tak skusime. A aj mne sa ta melodia paci, tak sa aj ja ukludnujem :-D aj ked kludnejsia ako pocas tehotenstva uz ani nebudem.....som teraz ako jahniatko.... :-D
Odpovedať
ahojte, kde je sugi? dlho som ju tu nevidela. tusim tu chodim len ja, ssimi, cucoriedka.
Odpovedať
Profilova fotka
No veru. Baby polepsite sa!!! Barborka by sa uz mala tiez posnazit.... :-) Nech sa trosku rozrastieme. Ozaj Fany to mas svoje brusko na tej fotecke-je to krasne. Aj ja uz chcem taky pupik... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko mamule asi su vsetky na modrom konikovi :-D
Odpovedať
sssimi, ano to je moje spred dvoch tyzdnov. pekne som sa uz rozrastla. vcera som bola v poradni, vsetko ok. nasadili mi lieky na doplnenie zeleza. pribrala som 3 kg. kazdy mesiac priberam tri kg. od 18tt teda. do 18 tt to bolo len 1 kg. ja som sa predtym nefotila a tak sme spravii aspon zopar foto na pamiatku nedavno. ked som brusko nemala so cakala kedy uz bude. teraz uz by som bola rada keby velmi nerastlo. ved zistis :-) drz sa
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som prave dozehlila. Uz som tam mala peknu kôpku.... Nastastie to uz mam za sebou. Teraz by som sa mala vrhnut na ten seminar, ale nejak sa mi nechce. To zehlenie ma znicilo...Teraz pozeram asi po 155x zachrante Williho na prime. Dnes som si aj v skrini pretriedila veci ktore uz na seba nedam a do ktorých sa este zmestim. No ten pomer je strasny. Ved ja dam na seba uz len dvoje rifle asi 12 kusov a aj tie o chvilu neobleciem....
Odpovedať
sssimi, ja som uz v 3. mesiaci nosila tehu gate, sukne aj saty. este stale nosim velkost 36, ale uz si dalsie tehu gate nekupim. pulovre na zimu som si nakupila univerzalne, nie tehu, aby som to vynosila aj potom. a je to podla mna aj krajsie ako nosit siroke veci. a prsia rastu? odporucam ti podprsenku Anita. ani nebudes citit ze ju mas na sebe. v nedelu som si kupila kotinikove cizmy, aby som nepotrebovala k obuvaniu manzela, a nie su uplne obtiahnute, pretoze pocitam ze sa zacnem zavodnovat.
Odpovedať
Profilova fotka
boze baby aj ja chcem babo, ale byvame iba v malom 1 izb. byte a bojim sa ze sa nepomestime. Viete postielka, kopu veciciek pre babo a tak ved uz teraz mam velku skrinu a aj komody plne. Este ze mame pivnicu kde mame sezonne veci ulozene, lebo si to neviem ani predstavit. Ja som z toho nestastna. :-( Ved uz teraz mam byt plny a co potom. HAK som vysadila uz v aprili, ale stale si davame pozor a este som mala aj zdravotne problemy tak sme sa zatial o babo nesnazili. A teraz by sme uz aj chceli ale zase kvoli priestoru......ja neviem :-| Niekedy mam take stavy ze no a co ved niektori byvaju aj dve generacie v 2-3 izb. bytoch tak preco nie my s babom v 1izb. a potom zase si spomeniem na byt a hned ma to babo prejde :-S normalne sme v rozpolozeni ze aj by sme chceli, ale asi sa bojime ze by sme mu nedokazali dat potrebny priestor na zivot.
Odpovedať
cucoriedka, uplne ti rozumiem... nastastie sme v 3 izbovom byte. a tretiu izbu / buducu detsku sme od zaciatku vyuzili ako sklad, ulozny priestor, plus tam susime pradlo..... neviem si to ani predstavit, ked sme len dvaja a nemali by sme tu izbu. aj tak je plny byt je to pre vas tazke rozhodnutie, do 1 izbaku by som babo nerada, ale zase, ktovie kedy budete vo vacsom..... a vies ze babo nemusi prist len tak sup.
Odpovedať
Profilova fotka
cucoriedka ja by som do toho šla. Ved tehotna budes 9 mesiacov a minimalne do 3 rokov moze spavat mimi s vami v izbe. Dovtedy sa urcite nieco naskytne. Uvidis potom sa vam bude aj vsetko rýchlejsie vybavovat, ked sa budete tlacit :-D . Moja mamina prenajima garsonku a jednu dobu tam mala manzelov s 2 rocným miminom a byvali tam rok, nakolko su to nasi kamarati, tak viem ze im to nejak neprekazalo. Ked je treba tak sa pomestite. Ved dobrých ludi sa vsade vela zmestí. :-D :-D :-D Tak sa toho neboj. Buduci rok to bude este narocnejsie ked mimi odlozite-myslim aj kvoli skole.... Skus pokecat s manzelikom a urcite pridete na nejake rozumne riesenie.
Odpovedať
Profilova fotka
juj baby ved my o tom hovorime uz od svadby a do teraz sme sa nerozhodli. Rodicia v tom nevidia ziadny problem, ale im sa to povie. Ja si to neviem vobec predstavit. Obavam sa toho ze ci sa nam podari do 5 rokov zabezpecit nieco vessie a aby sme potom nezili jak nejake soc. pripady :-S Ale ved studujem socialnu pracu tak sa budem potom riesit :-D :-D ze sssimi. Ale kvoli manzelovi by sme uz mali nieco poriesit, lebo uz je dost stary na to aby mal uz konecne babo. Ma 32 a to je myslim uz najvyysi cas.
Odpovedať
Profilova fotka
Cucoriedka ja vlastne tiez plnim sen manzelikovi. Uz velmi davno som mu povedala, ze na jeho 30-ku mu porodim mimi. No a drahý má v aprili 30 a mimi ma byt v maji, takze to super vyslo. Cucoriedka kamaratka byvala v 1-izbovom byte s miminom do 3 mesiacov a kedze ich to trosku potlacilo do mesiaca si kupili rozrobeny domcek a teraz si ho prerabaju. Oni zatial byvaju s rodicmi v 3 izbovom byte aj so sestrou a priatelom. Cize 7 ludi v 3 izbovom byte..... :-| , ale nestazuju sa.....
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi aj moj drahy je aprilovy. on ma 21 narodky cize to uz bude mat 33. to su kristove roky :-) No dnes asi nadhodim zase doma temu o babatku a uvidim ako to dopadne. Kolegina mi hovori ze naco tolko spekulujem ze uz davno sme mali nieco zarobit:-D Viem ze sa vo vsetkom mozem spolahnut na rodicov ze nam budu urcite pomahat a nebude malemu nic chybat len ten priestor ma trapi. Aj nasi susedia byvaju v 1 izb. byte uz 10 rokov a to maju 9 rocneho syna. Ale to sa mi zda trochu uz tosku moc lebo take skolopovinne decko potrebuje svoju izbu.
Odpovedať
Profilova fotka
8-) 8-) 8-) 8-) Ahojte babulkyyy!!!! Tak som Vas dosla trosku pozriet :-) Ako sa mi mate? vidim, ze tema tehu sa veselo rozobera :-D to je skvele. Funy - mas krasne brusko!!!! velmi mila fotka je to. Ja som mala strasne moc prace, boli DPHcky, takze som trosku nestihala. a navyse sme sa rozhodli nadstavit u mojich rodicov podkrovie, takze sme rozbehli prace na projekte a tak. zatial nemame nic nove, a je mi zle, ked si predstavim, kolko veci bude treba vybavit. Tehu zatial nie som a vidim to tak na buduci rok, ze sa zacneme snazit. akurat doberam tie lieky na zaludok, co mi byvalo tak zle, potom idu nejako vianoce, vybavovacky staveb.povolenia, potom mame v praci sezonu, takze do aprila sa ani nespamatam. no a potom v juni chcem ist na tie skusky danove, takze najskor v lete by sme sa mohli zacat snazilkovat :-D aj ked kolko krat rano ked idem do prace tak rozmyslam, ze ja chcem babo :-D a potom vidim niekde nejaku psychicky zodratu mamicku s vrieskajucim dietatom, tak ma to na chvilku prejde.... ale mozno ma caka v januari zvysenie platu, co by nam pomohlo jednak pri stavbe, ale aj pri splacani hypoteky. No ved uvidime, ako sa veci vyvinu. Inak mame teraz take akoby nestastne obdobie, ocino min.tyzden nestastne zrazil na ceste domov cigana, nastastie sa nic nestalo, len ten dotycny ma nejake zlomeniny. No ocino je na prasky. ten cigan bol vraj opity, navyse isiel po zlej strane cesty, vecer, tma, nikde osvetlenie a vobec ho vraj otec nevidel.to poznam, presne vzdy sa nad takymito ludmi rozculujem, ze je to nezodpovedne. no a vcera kamoskyn manzel nabural aj s malym, ale tam sa tiez nikomu nic nestalo. a vecer bol v kolizii aj moj milacik, ten ma "iba" seknute v krku....Normalne mam strach, ze nas niekto zaklial, alebo co, lebo vazne akoby sa nam smola lepila na paty...brrr....No ale nebudem vas viac zatazovat, kazda mate svoje radosti/starosi :-D Tak sa mi majte krasne, ja priebezne kontrolujem, ze ako pokracuje diskusia :-D Tehulky opatrujte sa a informujte!!!! papaaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
Barborka no super, že si sa ozvala. Je mi luto tvojho ocina. Aj ked sa nic extra nestalo bude na to mysliet cely zivot a to je zle. Ale aj tak to bude casom stale lepsie.... Tak idete nadstavovat? My ako-tak prerabame. Podla toho ako nas pustaju financie. Teraz sme si objednali kuchynu, ale najskor bude az v marci, nokolko ten pan to robi sam a nejak nestiha. V podstate mi je to jedno len aby to bolo skor ako bude mimi na svete....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Sugi cas vsetko zahoji. Aj moj ocino ked bol mlady zrazil na motorke tiez v noci, tiez na neosvetlenom mieste a tiez opiteho jedneho deda, ale to malo horsie nasledky dedo v nemocnici zomrel :-S . Policia samozrejme dala vinu tomu dedovi lebo bol fakt na mol. Cize ocino dostal iba pokutu za sposobenie nehody. Ale cas vsetko zahojil a teraz si uz na to ani nespomenie. Ocino vtedy motorku predal a odvtedy na motorku nesadol.
Odpovedať
sugi, no vitaj. pekne ze si sem nakukla, aj ked vidim, ze to mate teraz dost vesele, prerabka, chudak ocino co musi prezivat.... mne prerabky nevadia, ja by som sa zariadovala znova. v tomto byte budeme tretie vianoce a to co sme predtym prerabali, ale to len trosku, tak tam sme byvali asi dva roky. v stredu nam spravili vstavanu skrinu, a kedze ja nemozem ani na rebrik, ani sa zohynat, drahy ma toho dost......, este aj vcera pokracoval. ja pomaly postupne periem malemu vecicky a zehlim ich. dala som si zehliacu dosku tak aby som mohla zehlit v sede. drzte sa babenky
Odpovedať
Profilova fotka
funy uz mate aj detsku izbicku pripravenu? ako postielku prebalovaci pultik a tak? ked uz vecicky zehlis tak uz pomaly chystate co? a kocik uz mate vybrany? mne sa strasne paci concord fusion neon (bledo modry) kamaratka ho ma a je uzastny a hlavne je strasne spokojna a potom sa mi pacia Bolder kociky.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?