Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky. tak sa hlasim uz z dovolenky doma. Bolo vynikajuco az na par drobnosti a zlej skusenosti na letisku kde nam normalne odtrhli zamky z kufrov a prehrabali celu batozinu !!! Zatial sme neprisli na to ze by nam nieco chybalo, ale ked som na letisku otvorila kufre a vsetky veci boli porozhadzovane a prehrabane tak som zurila a hresila jak pohan ]-( :-( poviem vam normalne to cloveku pokazi dojem z dovolenky. Pocas letu sme mali skoro stale turbulencie, ale bolo to zaujimave :-D Inak more bolo krasne ciste, plaz krasna pieskova, hotel super, proste az na tuto zlu skusenost na letisku bolo skoro vsetko supeeer x-)
Odpovedať
sssimi, dostala som po 17. mesiacoch od otehotnenia
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, este stale kinderko ;-) ... psychicky zmierena, ze to bude v sobotu, tak uvidime ci nas bambulka prekvapi alebo nie... kazdopadne august uz definitivne nestihame, a taky pekny mesiac to je...
Odpovedať
Profilova fotka
Funy ja som sa už zlakla že som dostala, ale bol to len taký planý poplach :-D Našťastie... Uankab ani september nie je škaredý mesiac. Práve naopak. A prečo v sobotu? U nás by ti cez víkend vyvolávačku asi nedali...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, este stale nic, magdalenke sa v brusku paci a voobec sa jej nechce von :-S ... v sobotu uz budem 12-ty den po termine a na vtedy som objednana na vyvolanie... tu to nejako neriesia, ci je vikend alebo nie, o desiatej doobeda tam mame prist... ako vam vyvolavali porod, co vsetko vam dali? ja sa toho doost bojim :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Uankab neboj! Nič to nie je. Hodia ťa na monitor a šupnú ti infuzku-to je vyvolávačka... Fakt sa nemáš čoho báť... A pred tým ti asi prepichnú plodovú vodu-to nebudeš ani cítiť... Moc budem na teba v sobotu myslieť... Aby šlo všetko hladko a aby si už mala Magdalénku v náručí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Uankááááb držíííím palceeee a myslím na tebáááá!!!!! ;-)
Odpovedať
ahojte, ziadne spravy od uankab, uz by to mala mat za sebou, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
Babulky, Zuzka porodila v piatok a uz su z Magdalenkou doma. Malicka je nadherna. Urciter Zuzka napise viac, ked bude mat trosku cas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vau super a gratulujeeemeee z celeho srdiecka!!!! prajeme obom hlavne vela - vela zdravia a rychle zotavenie sa. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Uankab z celého srdiečka gratulujeeeeem!!! Mamina aj Magdalénka nech ste zdravučké, dobre papkáte, priberáte, spinkáte....Fakt všetko to naj naj naj!!!! :-D Už sa moc teším na dojmy a fotečky malinkej.
Odpovedať
UANKAB, obrovska gratulacia. vela zdravicka a materskeho mliecka. kojte, kojte, kojte vela sil maminke :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
http://www.modrykonik.sk/album/view.p... Aha čo som našlááááááááááááááááááááá :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.modrykonik.sk/album/view.p... Tak Magdalénka mala 3770g a 47cm
Odpovedať
Profilova fotka
Jaaaaaaaaaaaaaj Taká je krááásna. Ešte raz gratulko Uankab!
Odpovedať
Profilova fotka
aaahojte, tak sa konecne hlasim :-) ... dakujeme za vsetky gratulacie x-) x-) x-) doteraz som velmi nestihala, stale si este hladame rezim, malinka papka skoro kazde dve hodinky, tak mam pocit ze nic nerobim len kojim, prebalujem a zasa kojim.... a teraz placka, utekam za nou... inak vsetko ok, dnes nas vazili a mame 3860g :-).. mliecka mam kopec... porod bol dost tazky, spontanne mi praska plodovka vo stvrtok o pol noci a rodili sme az v piatok o 15.40... potom som musela ist este na operacku (natrhla som si pri tlaceni nejake vnutorne svaly :-(, kde som im skoro skolabovala), stratila som vela krvi, tak som dostala nasledne transfuziou tri konzervy.... ale uz sa citim ok a Magdalenku by som nedala za nic na svete x-) tuto su nejake fotecky http://www.modrykonik.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
Uankab Magdalénka je nádherná. Nenadarmo sa hovorí, že keď žena prenáša, tak sa ešte deti v brušku parádia :-D :-D :-D ... Ale tuším to prenášanie pôsobí aj na pôrod... Veľa báb čo prenášalo malo nakoniec ťažký pôrod, ale našťastie si to zvládla...A aj keď stále nadávame na naše zdravotníctvo, tak je predsa na niečo dobré ;-) ... S tým režimom to ešte nebudete mať také ľahké, lebo dieťa si až od 6týždňa uvedomuje tmu a svetlo, tak nevie že je už noc a vôbec, že v noci sa má spať :-D ... Naša to pochopila dosť neskoro... Ešte teraz chodí spávať o polnoci a neviem ju donútiť ísť skôr spať...
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi, no asi mas pravdu... co sa tyka starostlivosti v nemocnici, tak si naozaj neviem predstavit lepsiu... nasa mamina nechapala... nebyt toho nestastneho natrhnutia, tak by bolo vsetko ok (zial rupol mi nejaky vnutorny sval, nebolo to sposobene babatkom), nastastie na to prisli, inak by som v buducnosti mohla mat problemy so stolicou keby to nechali zrast prirodzene... dnes nas merali a mame 53cm x-) a v noci sa zobudila len 2x na kojenie, tak som si trosku aj pospala :-) ... ake ockovania si absolvovala s malickou? ockuje sa doma proti hepatitide B?
Odpovedať
Profilova fotka
Proti Hepatitíde? Ani neviem... Zatiaľ sme boli iba na Prevenar a Infakol, ale ani ti nepoviem proti čomu to bolo. Prevenar sú tuším pneumokoky.... Inak nejdem dávať nič navyše... Uvažovala som o rotavírusoch, ale nechcem do malej všetko pchať.... A začala mi viac dudlíkovať, tak nedáva všetko do úst.... Snáď to nikdy neolutujem, že som nedala. A zase je aj kojená, tak ten základ pre imunitu tam je. Len 2x si vstávala? Tak to je supééér. My sme mali ťažku noc. Papala každe 3 hodiny a pomedzi to pýtala ešte dudel niekoľko krát, ale neva. Aj tak som sa celkom vyspala... A teraz je ešte hore... Od pondelka jej skúsem nejako prerobiť ten jej úžasný režim. Len ešte neviem presne ako.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. zuzi mala je fakt krasnucka. ani nemam cas sem ist lebo tento tyzden mam skolu. sssimi a mame aj Olaha! dnes sme mali cely den s nim prednasku. no des. vobec sa nezmenil milucky a priatelsky a na skuskach bude svina. ale povedal nam ze "tazko na cvicisku a lahko na bojisku" (tj. na statniciach) som zvedava! aj vcera sme mali skolu takze som nemala ani volny den :-S takze sa mi tu majte krasne a venuje sa detickam. papa
Odpovedať
Profilova fotka
Cucoriedka ja mám ešte len budúci týždeň zápis ]-( ]-( ]-( ... Ma ide poraziť... Potom nám budú pchať prednášky a nebudú mať miesto pre nás ]-( ... A tento šk. rok by sme mali mať Olaha tuším aj zo 3 krát :-( ... No čo už... 2 roky sme mali prechádzku ružovou záhradou, tak nás v 3 ročníku vytrápia, nech vieme čo je VŠ... Inak ja som si konečne dnes bola dorobiť poslednú skúšku z 2.ročníka SP s TP... Už aj bolo na čase :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi my sme mali zapis tak, ze sme si sami doma do indexov napisali predmety a v pondelok rano na prvej prednaske nam ich vyzbierali a dnes nam ich vratili uz so zapisom do 3. rocnika. len zajtra si musim ist vybavit este potvrdenie pre zamestnavatela lebo nam ho nedali a ja to potrebujem. vraj do konca marca musime mat ukoncene obidva semestre. a zimny semester ked ukoncime do novembra tak v decembri uz mozme zacat letny semester :-o oni si myslia, ze my nemame okrem skoly asi nic na robote a ze sme asi cele dni doma a nudime sa!!!! ma porazi z toho ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Hmmmm do decembra? No tak to ani z rýchlika nestíhame... A to som čítala rozpis 3tiakov a niektorí majú zápis až koncom októbra... To akože za 2 mesiace chcú stihnúť to čo je inak za 5 mesiacov? Trááápne!!! Inak na MK je aj téma Škola sv. Alzbety-neviem presne ako sa volá presne tá téma...
Odpovedať
kocky, prepacne, nestiham. iba nieco hladam na pc, zajtra ideme na svadbu maly musi byt stale so mnou na styroch sa naucil velmi rychlo sprintovat, aj sa obcas ete plazi, stavia sa, sadne si sam. zaujima ho vsetko zakazane, kable, pracka, sporak, zasuvky, prehravace..... a ked ukazem nono, alebo dam po ruke tak sa smeje je to betar. tak prepacte, ja vas docitam inokedy, dufam, ze uankab sa dari a ze porod bol v pohode
Odpovedať
Profilova fotka
Funy aj my ideme zajtra svadbovať. Som zvedavá ako to malinká zvládne keďže moc nemusí byť medzi ľuďmi a medzi cudzími vôbec nie...
Odpovedať
ssimi, maly bol poklad. tam sme boli chvilku. zacal byt unaveny, tak som ho isla uspat do kocika, kym si dame aspon hlavny chod, pospal hodinu na prechadzke a isli sme domov okupat a uspat. zaspal o 22 tej, vratili sme sa bez neho. zobudil sa o 23.30, to ho uspala mamina, ze ho hojdala. a volala nam az o 02.30 ze ho uz nevie uspat, ze je asi hladny. ale bol zlaty. ani jej neplakal, pekne nas pockal. zaspla po 5 tej rano este na necele 3 hodiny. potom s nim bol manzel a ja som s nim bola od obeda. velmi ma potesil, ze bol len tak malo krat hore.
Odpovedať
Profilova fotka
Funy no super. My sme prišli na svadbu až ku gratuláciám. Malá bola užasná až po prvé papanie-asi do 19tej-aj sme sa najedli aj s ňou zatancovali. Ale keď som jej dala na izbe papať, tak nám už od tiaľ nechcela ísť... Po 3 pokusoch sme sa vzdali, lebo nenormálne plačkala... Tak sme sa pri nej striedali. Zaspinka okolo 21 do 22-to sme si išli zatancovať a dali sme si 2 chod... A potom sme sa zase prestriedali do polnoci. MM sa s ňou aj osprchoval, aby sa tak upokojila a aj sa jej to páčilo. No a po polnoci sme ju nechali úplne samú na izbe. Mali sme len odposluch, ktorý sme stále sledovali... Zabávali sme sa do 5tej-boli sme ju asi len 2x pozrieť a na to že bolo hudbu počuť až do izby tak spala ešte lepšie ako inokedy... Potiahla do 6:30 a potom ešte do 10:30.... nO TAK CELKOVO BOLO ÚPLNE SUPEEER
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte Kočkyyyy! Čo porábate??? Ako tu ostalo mĺkvo... My sme po treťom očkovaní. Malá mi bojkotuje spávanie od vtedy... Ide spinkať s desným plačom... Ale inak fajn. Váži okolo 6200g a má 64cm.
Odpovedať
sssimi, tak ty mas ine nervy. nechat malu samu v izbe. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Funy ale ver tomu, že som skoro celú dobu čumela na odposluch :-D ... Našťastie izba bola na skok. Malá sa vyvalovala na manželskej posteli a ešte sa nepretáča, tak som sa nemusela báť, že sa niekde odkotúla. V podstate aj doma cez deň spáva sama v spálni a keď v noci spinká, tak spí dobre. Preberie sa iba na dudlík. No zlatá bola.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?