Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

26. máj 201129030
  • ahojte.
    no co sssimi skola ti uz zacala? ja mam dnes uz druhu skusku a buduci tyzden dalsiu. Ide nam to ako na pase 😠 ale najhorsiu budemme mat 29.10. s Olahom 😮 😢 aj vy ho mate na niecom?

• Cucoriedka ja som ešte nemala ani jedinú prednášku.... Prvú máme teraz v sobotu..... 😠 😠 😠

• tak to my sme uz v plnom skuskovom nasadeni 😦

• Sponzor fóra
  • Vieš, že ti aj závidím? V marci máme odovzdať indexi s porobenými a zapísanými skúškami.... Neviem ako to stihneme.... Jaj som napálená na to... Veľmi zlá organizácia... Máš tento rok aj Romanovcov? Ja som schytala oboch 😠 .... S Oláhom budeme mať skúšku ako prvú.... 😠 To sme dostali na rozprúdenie krvy....

• U nas ked budu mat vsetci do decembra porobene skusky, tak v decembri zaciname letny semester. No ta organizacia je uplne katastrofalna. Skusky mame rozhadzane po celej BA ani neviem kde a ako sa tam dostanem. Absolutne to nemaju zvladnute. Naberu kopec ludi a potom nemaju priestory a skusky nam prehadzuju ako sa im zachce. To je katastrofa. Romanovcov nemame a ani ich nepoznam. My mame s Olahom 29.10. ale medzi tym mam este jednu skusku tak neviem ako sa to stihnem naucit vsetko. My uz mame mat do piatku odovzdane aj protokoly o zadani Bc. prace. Mam z toho des.

• Cucoriedka nemáš nejaké infošky ohladne bakalárky? Potrebujem vedieť aspoň na koľko strán to má byť a hlavne koho môžeme mať ako konzultanta-či musí byť z radu nasej školy alebo to môže byť napr. nikto z UPSVaR.... Dik.

• sssimi tak mala by mať aspoň 45 strán čistého textu čiže od úvodu po záver, keď vieš už tému tak konzultanta si už zháňaj lebo je s tým dosť veľký problém a nemusí byť len zo školy môžeš mať toho koho si vyberieš ty, ale musí mať min. titul Mgr.

• Diky moc za info.... Najhoršie je to, že vôbec neviem či môžem v tej mojej práci pokračovať... Úplne na nás dlabú.... Ja ani nepotrebujem k tomu prednášku. Stačilo by keby nám to vycapili na stránku...

• sssimi ked ti schvali veduci katedry temu tak mozes kludne pokracovat. vela ludi to tak robi.

• Veď aj chcem pokračovať..... Len problém je v tom, že už by bolo dobré keby nám ozrejmili, či môžme pokračovať...

A s Oláhom mám skúšku 28.11.... 😒 Môžem pomaly začať.... To zas čapne také otázky aké by nikto ani nečakal...

• no ja mam teraz 29.10. ale ked si na to zmyslim tak mam celeho sveta dost. Ja mam zajtra skusku z azylantov. este som sa do toho ani poriadne nepozrela. akurat som si napisala tahak 😬 dufam ze sa bude dat pouzit.
    no idem vytiahnut kuriatko a ideme papat. mnam uz som hladna a aj mm mi tu vzdycha, ze uz sa ide vrhnut na polievku 🙂
    tak prajem vam krasnu nedelu papa

• Cucoriedka aj ja by som už najradšej začala so skúškami... Lenže s Oláhom mám teda až koncom novembra a teraz máme najbližšiu prednášku až o 2 týždne....Takže najskôr začíname so skúškami od novembra..

• ahojte, som tu iba naskor, velmi nestiham... my sa stale trapime s mlieckom, mam ho kopec a neviem co s tym uz ... momentalne kojim 8 hodin z jedneho, a potom 8 z druheho, je to dost fuska pamatat si tie casy a zaroven prsnik mi ide puknut, taky je plny 😞 ... najhorsie je, ze malinku posledne dva tyzdne dost casto bolieva brusko, je dost uplackana, papame skoro kazde dve hodiny, co v noci nie je ziadna vyhra... ale ked sa nic nedeje, je absolutne uuzasna...
    kuk nejake fotecky...
    http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=297053&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

• Uankab krááásna je 😉

A prečo nekojíš na striedačku? JA keď som si nepamätala, tak som si dávala kusok látky do podprsenky

• sssimi, dakujeme, po maminke 😉

nekojim na striedacku, pretoze mam velmi vela mliecka a tymto by sa mala laktacia upravit... tak dufam ze to zaberie, tiez pijem salviovy caj na zabrzdenie mliecka... ked som kojila na striedacku, prsia som mala strasne tvrde, striekalo mi z nich ako z fontany... teraz sice este strieka, ale uz su aspon ako tak makke...

• Sponzor fóra
  • Uankab mne sa laktácia upravila až po šestonedelí s jedným zápalom a jedným upchatým mliekovodom.

• sssimi, tak dufam ze sa upravi aj mne, dnes mame presne 6 tyzdnov... 🙂

• Určite upraví... Len potom nezabudni vysadiť šalviový čaj. 😉

• ahojte, nejako tu je mrtvo 🤔 , ja mam chvilku cas, malinka mi spinka v kociariku, uz taha tretiu hodinku, tak sa tesim, v noci sme vela nenaspali, ma upchaty nostek a stale sa budila...

sssimi, neboj, nezabudnem... 😉 .. dnes rano som pri kojeni zaspala a po hodine som sa zobudila cela mokra, tak mi tieklo z toho prsnika 😒... bez prsnych vloziek nejdem ani na krok...

• Uankab ja bez nich nechodím do teraz a v noci spávam stále v podprsenke aj s vložkami... Zo začiatku som sa tak dala oklamať a potom som mala všade kolesá mokré... No des...

• sssimi, tak to hej... ja som obcas mokra aj s nimi 😬 !!! Hlavne v noci 😠
    ako sa inak mate? pozerala som sarickine fotecky, aka velka slecna uz z nej zacina byt 😉 ... a ta fotecka ako si dava nozicku do pusy je uuzasna 😃
    kolko meriate a vazite? nasa malicka ma uz skoro 60cm 🤔 , merali sme ju vcera a vazime 5 kg... a to mame len 7 tyzdnov...

• Fuuuha tak to sú krásne miery. Naša mala v 12 týždňoch 5150G 😃 .... Teraz má 5 mesiacov a týždeň a váži niečo cez 6500g a má 65cm. Ona je taká dlhaňa štíhlučká 😃 Len líčka má akoby v nich mala oriešky 😃

Inak sa máme dobre. Už začíname papať. Tak už má za sebou mrkvu a zemiak... Juuuj ale jej chutí. Zlatá je pri tom 😃 .... Dnes budeme papať len mliečko, lebo už 3tí deň nekaka, tak to chcem trošku zriediť... Zatiaľ v podstate neprikrmujem len ju pripravujem na tuhšiu stravu a chute. Dávam jej okolo obeda a potom ju dám ešte na prsník.

• Halooooo!!! Kde ste kto?

• ahojte, takze aktualne udaje a miery 60cm a 5260g, 2 mesiace 😉

inak sa mame dobre, bojujeme s ekzemikom, snad sa nam to zachvilku upravi... este stale papame kazde 3, max.4 hodiny, takze velmi nenaspime... krasne drzime hlavicku a dokonca sa nam uz obratila aj z bruska na chrbatik niekolko krat 😉

pridavala som nove foto, mozete kuk
    http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=489056&vImageID=3518957&vMoveINT=-5&vReferer=

• My už máme prvý zúbok, 7kg a pekne papkáme všetko. Nič zatiaľ neodmietla, tak sa z toho vytešujem.

• sssimi, uau, tak to blahozelam... a kolko mate teraz? kedy si zacala prikrmovat? a nehryzie ta ked kojis? 😉
    funny tu uz dlho nebola, filipko uz bude mat pomaly rocik 🙂

• Dakujeme 😃
    Stále je bilancia 1 zubka, ale hryzie aj s nim riadne. Keby nepoužívam klobučik, tak by som mala problém. A prikrmujem od kedy mala Sarah 5 mesiacov a 1 týždeň, ale len obedná dávka-to len aby sa naučila, že nebude celý život na mliečku 😃

• ahojte baby dlho som tu nebola lebo mam toho strasne moc doma v praci,v skole a taaak...
    sssimi dnes o 18.00 mam poslednu skusku v zimnom semestri a ked ju urobim tak mam prazdniny. sice len velmi kratke lebo uz 7.12. nam zacinaju prednasky letneho semestra. a hadaj s kym mam dnes tu skusku? ... s Olahom!!! pomoooc 😮
    tak idem sa este ucit papa a drzte mi palce.

• Cucoriedka ja mám a sebou iba 1 skúšku 😞 ... Vizerá to tak, že nás potrebujú pretriediť, tak nám teraz podrážajú nohy... Ja mám Oláha teraz v sobotu... No des... Nemala si tento semester Zemana? Ten nám dal skúšku až na február a ete aj ústnu a toľko toho že sa môžeme aj zblázniť... Celkovo nám dali strašných profesorov a málo času. Ja mám ešte 2 prednášky v januári zo zimného semestra 🤔 ... Mám z toho hlavu v smútku... Už len tento rok a končím. Nebudem predsa pchať peniaze do školy kde im nezáleží na ničom... Ale nezabudli nám prízvukovať, že indexi musíme v marci mať už odovzdané aby si oni stihli všetko pozapisovať, ale to či mi stihneme skúšky vôbec porobiť to ich netrápi... No tento rok to vidím, že z odretými ušami to bude... Som z toho sklamaná...

A kedy máš bak. skúšky? A bakalárku kedy odovzdávaš?

• sssimi tak to je hrozne!
    zemana sme nemali ale u Olaha som dostala B! taka som bola stastna jak blcha. no my musime pracu odovzdat tusim do konca marca. a zevraj skusky urobime cca do konca februara. ved tam su teraz len 3 skuskove predmety a prax. takze to zmakneme do konca februara. Ved my studujeme rychlostou svetla. Ale je to dooost namahave, my sme mali aj 2 skusky za tyzden! len nech uz mam titul a nech to mam cim skor za sebou.
    a statnice zacinaju vraj od 17.5.2010

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov