Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No tak to fakt študujete rýchlo... Tu majú na všetko čas. Aj teraz budem mať 3 týždne na azylantov, teda ak zajtra spravím Olaha... No a ostatné až po novom roku :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Kočkýýýýý kde stééééé??? Cucoriedka Oláha mám za C :-D :-D :-D :-D :-D Bola to pohoda, ale šak som sa aj patrične pripravovala... Včil idem na Azylantov :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sssimi no gratulujem x-) . No ja uz mam zajtra posledny den prednasok letneho semestra a 7.1. mam prvu ustnu skusku zo socialnych sluzieb! A novinka - Bc pracu mame odovzdat do 15.3. :-o ]-( a este musime do 20.1. napisat jednu seminarku na 5 stran zo SP vo verejnej sprave a potom budeme mat z toho este aj skusku, zajtra mame seminar na zadanie praxe a politiku zamestnanosti. no je toho dost :-S este ze mam vsetky skusky zo zimneho semestra porobene a zapisane, no niektori spoluziaci este nemaju ani zimny semester ukonceny.
Odpovedať
Profilova fotka
Cucoriedka ja má poslednú prednášku z letného semestra 5.3.!!! A jeden profesor nám čapol zo zimného semestra skúšku na február-akože nachapačky!!! Letný semester nám začína 15.januára no snáď to zvládneme... Teraz ma čaká Azyl so Žákovou. Nemala si ju? A Uankáááááb, Funýýýýý vy ste kdeeeee???
Odpovedať
Profilova fotka
ssimi my sme mali na azylantov Žbirkovú. Inak to je sila s tými vašimi skúškami. My budeme mat aspoň kopec času na štátnice, lebo my máme 15.3. ako poslenú skúšku vyhodnotenie praxe, no a potom v máji štátnice. Ale vy možno budete mať neskôr štátnice. Už vám povedali kedy? My začíname 15.5.
Odpovedať
Profilova fotka
My máme od 6.6 do 15.6, ale aj keď je to o mesiac, tak aj tak máte na to viac času.... No ale šak nevadí. Môžem ich ... Ozaj aj pokračuješ? Ja uvažujem, že končím, ale stále sa neviem rozhodnúť. Aj vy máte požiadavku aspoň rok praxe v odbore? To ja samozrejme nemám...
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi nam povedali ze ten rok praxe sa nas netyka. to sa tyka tych ktori maju uz Bc. na nejakej inej skole a na nasu si idu urobit Mgr. vzdelanie. Takze nestrsujte. No ja asi pokracujem ale tiez som neni este rozhodnuta na 100% uvidim.
Odpovedať
Profilova fotka
Cucoriedka, ale nás je 480 a na Mgr berú len 50 ľudí, takže nejak nás musia preriediť.
Odpovedať
Profilova fotka
joooj sssimi a nas je 1500 a silno pochybujem ze na Mgr. beru 1500 studentov. No nech by zobrali nejakych 200 tak porovnaj ten pomer aku mame sancu my. Ale povedali ze na Mgr. beru do priemeru 1,8 bez primaciek a ja mam 1,46 tak sa zatial tesim, dufam si to nepokazim. Uz mam 4 strany z Bc. prace :-D
Odpovedať
Profilova fotka
A na koľko strán máte bakalárku? To má byť priemer za celé 3 roky?
Odpovedať
Profilova fotka
Bc. nám hovorili na 48 str. čistého textu tj. od prvej str. úvodu po poslednú str. záveru a vy? priemer sa ráta za celé 3 roky.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak 50-60 strán. Max je 60 aj s obalom.... Ja asi taký dobrý priemer nemám. Musím to pozrieť.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Cucoriedka ja mám z bakalárky cca 20 strán a super konzultantku. Moc materiálov mi poskytuje, len to zatiaľ nestíham pozerať. Ozaj nevieš či može byť v bakalárke kazuistika? Nie ako príloha. No kukala som priemer a prekvapujúco mám 1,38 =-) Ale tento rok ma tam čaká ešte dosť skúšok, takže toto nič nezaručuje...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sssimi, tu smeee !!! nejako nestiham, pripravujeme vianoce :)... inak sa mame celkom dobre, ale trapime sa s ekzemikom... a pekne rastieme, mame 62cm a 5,85kg ;-) ....
Odpovedať
Profilova fotka
Krásne miery. Tak vy už vianocujete... Ja začnem od zajtra :-D Už sa na to teším. Do 26 len oddych.... A budem sa plne venovať malinkej.... Jáááj nech je už zajtra.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, prajeme kraasne Vianoce... http://www.modrykonik.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
Uankab nádhernéééééé. Aj my prajeme krásne a pohodové Vianoce.
Odpovedať
ahojte dievcata, trosku oneskorene, ale sviatky este len zacali chcem vam zazelam pokojne sviatky, vela zdravia a lasky a nech mate z drobcov radost http://www.modrykonik.sk/album/view.p...
Odpovedať
http://www.modrykonik.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
Fany perfektné fotky. Filipko už behá? 2hého už bude mať rok. To je neskutočné ako to letí...
Odpovedať
veru beha, cely den beha kym vladze. ked je uz velmi unaveny tak aj pada, ale vstane a beha dalej. cely den potrebuje pozornost.
Odpovedať
Profilova fotka
Hmmm pozornosť-u nás je to to isté... Malá začína behať v bežke a už obžúva stromček. Už aj svetielko mala v ústach, ale to sa mm staral...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. ja som uz velmi dlho nebola pri PC tak dufam, ze ste mali krasne, pokojne vianocne sviatky a ze ste si ich uzivali naplno :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cucoriedka a stále užívame ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ja som bola dnes uz v praci a mala som tam straaasny frmol :-( a to som si myslela ze tam bude vladnut este vianocna nalada a pohoda - no mylyla som sa, a bude to trvat az do konca januara lebo prechadzame na novy system spravy registratury a este mam aj inventury a v januari 3 skusky ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Cucoreidka to je tuším na prelome rokov všade taký blázinec. Nezávidím ti. Ja mám teraz tiež toho hodne. Ešte nám dal aj zo soc. prevencie seminárku písať akoby sme toho nemali dosť ]-( . Ale do 2.1 na to ani nekuknem. Potom pomaly začnem.
Odpovedať
krasny silvester a vsetko dobre do roku 2010 :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja sa pridávam. Hlavne veľa zdravíčka a Cucoriedka nech v juny oslávime, že sme Bc ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj ja Vám prajem všetko len to najlepšie v roku 2010! aj vašim deťičkám aby pekne rástli a poslúchali :-) sssimi tak tak, aby sme to v tej škole zvládli. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, sice neskor, ale prajeme vsetko dobre v novom roku, stasticka, zdravicka, nech nas deticky posluchaju ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?