Svadba v auguste 2011. Ako ste na tom s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
nenasla som tu takuto temu /dufam ze ma moj zrak neklame/ :-N sice do augusta 2011 je este pomerne dost casu, ale videla som tu nevesticky, ktore uz nieco zhanaju.. bolo by dobre, keby sme sa tu stretli, aspon by sme videli, co ktora uz ma, alebo kedy ktora zacala.. :-) hm?? dufam, ze sa nas tu najde co najviac.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my máme tiež termín 27.8. 2011 a zatiaľ jediné čo máme je fotograf a teraz cez víkend ideme pozrieť sálu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevestičky, aj my máme dátum 27.8. a máme sálu a kameramana, obzerám sa po fotografoch, no tí, čo sa mi páčia sú moc drahí...tak neviem...vy čo máte? som pozadu ke´d máme len dve veci? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj , my nemáme ešte nič zarezervované a tiež máme terín 27.8. ak sa nič nezmení. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Práve riešim dilemu či sa fakt oplatí zaplatiť 100.000,-Sk za pohostenie, ktoré bude trvať pár hodín, minuli by sme totiž s drahým všetky svoje doterajšie úspory, a to bývame u svokrovcov a v práci tiež nezarobíme bohviečo. Tak už fakt neviem. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
To musíte vedieť vy, ale my by sme radšej investovali do domu, ktorý budeme stavať po svadbe, ako do svadby- to bude len jeden deň, a bude krásny aj bez 100 000-veho pohostenia ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Augustové nevestičky kde ste??? Už to tu nejak utíchlo :-) Pokročili ste nejak s prípravami?? ja som bola doteraz medzi májovými nevestami, ale zmena termínu bola nutná kedže na máj už sme nikoho a nič nevedeli rezervovať. Nepočítala som s tým, že všetko dôležité už na vyše rok je obsadené. Ale nemáme škaredý dátum: 20.08.2011. Máme už foto, kameru, miestnosť, starejšieho, hudobnú skupinu a zajednanú pani čo mi pomôže s výzdobou, lebo sama v ten deň určite nebudem stíhať robiť výzdobu. Najbližšie už len plánujem navštíviť pána farára a opýtať sa čo a ako. A ostatné veci ako šaty, obrúčky si nechám po novom roku. ;-)
Odpovedať
Ahojte, my máme tiež svadbu v auguste..presnejsie 20.8., som pozerala, ze sme tu take viacere :-) zatial nemame nic objednane. akurat sme sa len rozpravali, kde by mohla byt hostina, kto bude fotit a kde bude sobas ;-) luna303: preco si myslis, ze 20.8. je skaredy datum?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby..aj my sme sa uz s drahym rozpravali ,ze to bude buduci rok v auguste a predbezne sme vybrali termin na 20ho...len to nie je este iste ,lebo sme nic este nezajednali...takisto ako aj vy sa pozeram uz po nejakych veciach ,ktore sa mi pacia,ale na kupu je tiez asi cas...
Odpovedať
Zdravim vsetky buduce nevesty! Taktiez sa planujeme sobasit 20.Aug 2011 v Trnavskom kraji. A zatial moc toho vybaveneho nemame, zatial len salu a knaza. Tiez nam to komplikuje dialka. Zijeme totiz v Toronte.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky Ikpp, nepísala som, že dátum 20.08. je škaredý, práve naopak, tuším sa mu teším viac ako tomu predošlému májovému. ;-) Pôvodne sme mali mať 21.05 ale dokopy nič sa nám nepodarilo rezervovať lebo všetko dôležité už bolo na rok dopredu zajednané. Ale už som kľudnejšia, to najpodstatnejšie máme a teraz môžem oddychovať, ostatné sa riešiť neskôr. Ahoj palulina! v Toronte??? Fííha a ako sa tam žije? Ste tam len kvôli práci, alebo priateľ je odtiaľ?
Odpovedať
Ahojte augustovky :-) Tak ja sa budem sama vydavat 13.8.? Je tu este niekto taky?
Odpovedať
Ahoj luna303, zijem v Toronte a s priatelom sme sa tu stretli pred 4rokmi. Ano, on je Kanadan a ja cakam na obcianstvo. Sobas mame zajednany na 20 Augusta v Trnavskom kraji. Zacinam trosku stresovat, kedze musim vybavovat odtialto.... A ty sa kde planujes sobasit, z akeho si kraja?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Vie niekto informacie ohladne cien za hudbu a fotografa atd, nemam potuchy v akych cenovych relaciach sa tieto veci na Slovensku pohybuju! :-S Zatial viem len ze dobry fotograf stoji dost vela okolo 700eur ale je v tom vsetko mozne fotenie.
Odpovedať
ahoj luna303: zle som pochopila :-) ja si tiez myslim, ze je to pekny datum, i ked viaceri sa ma pytali, preco si nevyberieme krajsi datum, nejaky symbolicky..
Odpovedať
aj ja s priateľom plánujeme 20.8.2011 a potrebovala by som poradiť či náhodou neviete o nejakej sále pre cca 100 l. v okolí Nitry. Priamo v NR nie,skôr nejaký kultúrny dom do cca 20km od NR
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ahojte, vsetky augustove nevesty ;-) myslite ze je uz ten spravny cas na vyber fotografa? rozmyslam ze zacnem posielat mailiky a pytat cenove ponuky aby sme v priebehu septembra uz mali niekoho rezervovaneho :) a mate uz aj DJa? neviete poradit niekoho kto je v okoli BA a nehra prilis otrepane slagre a necha si poradit s vyberom hudby? najlepsie aby vedel zorganizovat aj nejake hry a bol aj ako starejsi viac menej ;) dik
Odpovedať
zitnanskym sa uvolnil datum 6.8 2011 tak ak niekto este nemate fotografa tak skuste:)
Odpovedať
Profilova fotka
Palulina, tak to nebudeme mať ďaleko od seba svadby ;-) Ja ju mám v nitrianskom kraji... Nemáte problém vybavovať sobáš keď priateľ má iné občianstvo? alebo máte občiansky sobáš??? u nás trochu problém asi bude, chcela by som cirkevný sobáš, ale priateľ nie je pokrstený a dokonca rozvedený. A pána farára neviem nikdy zastihnúť aby som sa ho opýtala. :-| lkpp, myslím, že aj 20.08 je pekný symbolický dátum, pre nás určite, veď sa vtedy vydávame :-D Asi pre každého je symbolický dátum keď zažije v ten deň niečo výnimočné. Muhehe, škoda že sa Žitňanským neuvoľnil dátum 20.08 :-( hneď by som brala.
Odpovedať
luna 303: tak to máš pravdu, pre nás to bude určite výnimočný deň a nielen pre nás ;-) a ako ste na tom? my zatiaľ v podstate nemáme nič, len sa bavíme, že čo by mohlo byť, ale zjednané naozaj nič. ceny fotografov sú vysoké a dobrého kameramana, ktorý však tiež nebude prehnane drahý, tiež nevieme zohnať :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby....:-D tak ako vidiiim nie som jedina ktorá vstupi do manželstva 20.8.2011 že je nás tu viacej..:-) píšete tu že sa ešte len rozhliadate ohladom fotografa, kameranama a pod. My s priatelom uz máme rezervovanú sálu, fotografku aj kameramanku...priatel tiez mal námietky že je ešte velmi skoro a do augusta času dosť. ja osobne to nechcem tieto dôlezite veci nechavať na poslednu chviilklu bo sa môže stať že tych kt. chceme aby nam fotili, kamerovali a pod. boli už obsadení...tak som ich radšej rezervovala už teraz. Takže vám držim palce aby ste našli tých správnych..:-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aj mne radili kamarátky, že rezervovať stačí až začiatkom roka, no intzuitivne som chcela mat aspon hlavne veci rezervovane rok dopredu-v auguste sme rezervovali foto, kameru, hudbu a salu...ten datum nas spaja a hlavne pondelok je svatok takze sa mozme zabavat aj v nedelu a dnes som rada ze som zajednala tie veci, pretoze keby sme sli tyzden neskor, uz by nebola sala!!! Takže ak mozem poradit, ak chcete dobre sluzby, rezervujte cim skor :)
Odpovedať
Ahoj jucuska. Teba som uz dlho tu nevidela :-) Ako sa mas? Ako ste na tom s pripravami na svadbicku a ako stojite s domcekom?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte augustové nevesty, po dlhom čase tu opäť vidím našu tému :-D ja som tiež rezervovala pre istotu všetko skôr, ešte v auguste. Aj to sme už mali na mále, lebo sme sa stretli bohužiaľ s odpoveďami, že sú už obsadení, tak sme hľadali kompromis. Ale máme už hudbu, sálu, foto, kameru, starejšieho. Akurát som sklamaná z nášho farára. Keď som mu volala, že si s ním chceme dohodnúť stretko, aby nám vysvetlil čo a ako, tak nás dosť škaredo odbil, že nech sa mu neozývame skôr ako 3 mesiace pred svadbou a zložil :-S . nič som mu nestihla povedať. A pri tom potrebujeme s ním doriešiť kostol a pre priateľa biskupský dišpenz. Nechcem, aby nás taký kňaz oddával, ale bohužiaľ keď chcem byť v tom kostole tak sa mu asi nevyhnem. :-| :-(
Odpovedať
luna Mala si nahrat ten rozhovor :-D To su nasi farari .... ale nechcem tymto nikoho znevazovat .... nemusia byt vsetci taki ...
Odpovedať
Profilova fotka
som z toho dosť sklamaná, lebo problémy som čakala s hocičím, ale že práve s farárom to ma veľmi prekvapilo. Vôbec neviem čo mám robiť. Teraz mám čakať na 3 mes. pred svadbou, potom mu zavolám a on zistí že môj drahý neni pokrstený tak povie, že ešte rok musíme na niečo čakať??? alebo čo! Asi mu zavolám ešte raz a nepustím ho k slovu, aby ma riadne vypočul, čo v takomto prípade. Ale keď si predstavím, že takýto farár nás má sobášiť, tak mám chuť sa vydávať len na úrade :-| :-S
Odpovedať
Profilova fotka
luna, tak chod za nim osobne, tak ti hadam nezatvori dvere pred nosom. Bude si ta musiet vypocut.
Odpovedať
luna A to mas na vyber iba tohoto jedneho farara? Ako dlho sa vybavuje vlastne ten dispenz? A ani my sme neboli este za fararom ani na matrike. Vraj staci ist pol roka pred svadbou. Len dufam ze to bude stacit .... ale mala by som tam zavolat alebo co si o tom myslite baby?
Odpovedať
Profilova fotka
luna a h.a.i.n.y.....no my sme tiez este neboli za fararom ale chystame sa za nim zajst v blizkej dobe :-D . kedze byvame na dedine a teraz sa so svadbami roztrhalo vrece ( kazdy sa tu vydava a žení) sa bojim ze si niekto rezervuje nas datum a to by som nechcela ..a som tiez velmi zvedava co na to povie farar ci aj nas odbije alebo si nas zapise...:-D
Odpovedať
Profilova fotka
palulina...si pisala ze dobry fotograf stoji okolo 700 eur....no môzem ti povedať že ja som zohnala uuuplne skvelu partiu...kameraman a fotografka ..su manželia a dokopy pytaju okolo 500 eur a je tam komplet vsetko este aj 60 stranovy fotoalbum
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?