Svadba v auguste 2011. Ako ste na tom s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
nenasla som tu takuto temu /dufam ze ma moj zrak neklame/ :-N sice do augusta 2011 je este pomerne dost casu, ale videla som tu nevesticky, ktore uz nieco zhanaju.. bolo by dobre, keby sme sa tu stretli, aspon by sme videli, co ktora uz ma, alebo kedy ktora zacala.. :-) hm?? dufam, ze sa nas tu najde co najviac.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmm no vidim ze mate podobne plany ako my ;-) tiez sme chceli ist na taky roadtrip niekam po europe po takych tych teplych krajinach niekedy zaciatkom leta a potom po svadbe ak to vyjde vypadnut niekam uz len na par dni :-) a august sme vyberali podla toho ze vraj je najstabilnejsie pocasie a nezvyknu uz byvat tak casto take tie letne burky a kedze chceme obrad vonku tak je to doooost dolezite. Tak hadam to aj vyjde, lebo to pocasie si uz robi co chce, kuknite jak je teraz vonku a to je maaaj! :-|
Odpovedať
ja mam pocit ze je november 8-( uz mi to lezie pekne krkom.. ale tohto roku sa vyprsi a buduci rok bude kazdu sobotu kraaaasne :-D
Odpovedať
ja som sa tak nerozhodovala, ze ci mam vtedy meniny...ale jul mam rada a naco to natahaovat do augusta ci septembra, ked niet dovodu u mna...a to ze tam mam meniny je iba plus a potesujuca vec
Odpovedať
ahoj, pridam sa k Vam, tiez planujem svadbu na august 2011 a tiez podla menin... co uz mate naplanovane alebo nachystane? ja som ako-tak skompletizovala zoznam ludi - vychadza okolo 60-70 len blizka rodina, bez malych deti.. a nechcem to na dlho, len styl akoby oslava... nie spijat sa do rana... a s drahym nie sme velmi na tancovanie, takze - aky program by sa hodil? ako zabavit ludi, aby tam nebola nuda?
Odpovedať
Profilova fotka
bubbles, cauki a uz vies aj kde chces mat svadbu? inak co sa tyka toho programu v inych temach sa spomina nieco ako starejsi - clovek co sa stara presne o to aby bola zabava, vymysla rozne hry a program. organizuje aj krajanie torty a take tie veci, pripadne ze moze byt zaroven aj DJ ;-) ja osobne o tom moc vela neviem ale vyzera ze dnes uz si mozes zaplatit vsetko a ty len prides a budes sa bavit ako princezna ;-)
Odpovedať
my budeme mat cca 100 hosti a svadba bude klasicka.. :-) aj ked priatel nie je vobec tanecnik, ale berieme sa len raz za zivot, tak si tu "klasicku" svadbu chceme vychutnat.. :-) zarezervovanu mame salu na den 20. august 2011, o co sa postarala svokricka :-) svokrik ma na starosti objednat hudbu, ktoru sme si s priatelom vybrali.. ja som si vzala na starost fotografa a kameramana, co objedname behom prazdnin a este planujeme kostol niekedy po auguste.. :-) to je z nasich priprav vsetko momentalne
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
kati, tak ty si sa riadne vystartovala :-D ;-) ale dobre, dobre, aspon budes mat pokoj.. vobec som nepocitala kolko ma to vyjde, nejak mi to je jedno.. v podstate neutracame na nic prebytocne, takze tu sumu ani ovplyvnit nemozem.. inak, v piatok som bola skusat satky, aby som vedela, ci sa na mna hodi ten strich.. nasla som jedny, ktore mali presne taku suknu ako bonaire.. sedeli mi uzasne.. :-) a potom som nasla druhe, ktore zase mali korzet ako bonaire :-D aj korzet mi sedel super.. :-) takze uz nebudem hladat saty, momentalne hladam kde u nas siju svadobne.. dozvedela som sa o jednom salone, tak sa tam pojdem spytat za kolko by to vedeli urobit.. a v druhom salone siju, ale to je na druhej strane republiky, takze aj tam sa spytam za kolko by ma vyslo.. a ked nie, tak to budem riesit tak ako ty :-) zabudla som ze aj topanocky svadobne mam uz tiez kupene :-D a to je tak vsetko.. nemame este nic :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
no, miesto mam vybrate, ale rezervujem az ked sa to oznami vsetkym rodicom, aby sa to nedozvedeli od cudzich :) lebo sa poznaju s majitelom... cize zaciatkom jula sa to vybavi... a velmi korunky nemame, studujeme este, takze nepridem len tak bavit sa, musim si to pripravit sama... :) a v tych temach o programe sa to nehybe :(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby. ja tiez plánujem - teda spolu s drahým svadbu v auguste 2011. Chcem sa spýtať, kedy by som mala začať všetko vybavovať? a čo ako prvé? svadbu by som chcela v kostole, ale predtým sa musím dať pokrstit. Prosim poradte. Neviem kedy a s čím mám začať ako s prvým. dakujem :-)
Odpovedať
kati, aj ja mam plno veci poukladanych v PC, ktore si planujem objednat, ale teraz by mi to zbytocne stalo doma, tak zacnem zaciatkom roka.. o nic nepridem.. nepocitujem ziaden stres, ani co sa financii tyka, aby som si to vsetko objednavala teraz.. no ale kazdy podla svojho :-) ono to je aj tak, ze napr. teraz sme menili farbu vyzdoby.. teda ak by som si uz nieco predtym objednala, tak by mi to bolo zbytocne :-S bubbles, u nas kazdy vedel, ze po mojich mgr statniciach bude ihned svadba.. len kazdy cakal na to :-) cize my sme nemuseli nikomu nic oznamovat, proste to tak spontanne prislo, ze zrazu sa vybavuje sala, hudba, kamera atd.. a ten program, no ja neviem, na svadbach so starejsim som nikdy nebola
Odpovedať
Článok sa načítava...
lulli, hlavne salu si zarezervuj.. niektore saly su objednane rok dopredu, ine aj rok a pol.. to je podla toho v akej "ziadanej" sale si svadbu zelas.. a taisto vela ludi dopredu objednava aj kostol - tiez podla toho aky je ziadany, lebo v meste je problem s obradmi, ked je uz vela ludi nahlasenych.. a aj hudba, kamera a foto sa vybavuje takto dopredu - ale tiez podla toho akych kvalitnych chces.. ked ti stacia obycajni, tak na to mas cas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem tanička..začnem tušim s tou sálou..a kostolom..ale najprv sa musim rozhodnut pre presny termin. :-D
Odpovedať
aha ze nemate este ani termin :-) my sme boli davno rozhodnuti pre august.. potom sme troska zacali pochybovat, no nakoniec predsalen sme ostali pri tomto dni :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
chapem.. aj ja som studentka.. na dverach nebude ziadna vyzdoba.. na aute bude vyzdoba vo farbe svadby - takze zatial nechcem pre istotu nic objednavat.. na vyzdobu saly si platime firmu, aby sme mali o starosti menej.. ale veci ako sviecky, ci kvety doprostred stola, tak to si kupime samy /aspon myslim/, ale to tiez az buduci rok.. zavoj mat nechcem, nevidim v tom zmysel.. :-| vlasy mam dlhe, takze chcem uces s nejakymi kucierkami, ale urcite si ich necham rozpustene.. na hlavu pojde len nejaka pekna korunka.. a dazdnik s vejarom tiez nie.. to je proste 1-2 hodky fotenia, a potom co s tym.. zda sa mi to zbytocne :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ale ako to potom bude vyzerat, ked budes mat rozpustene vlasy a do toho zavoj? =-) ja si to vobec neviem predstavit..
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
dobre, rada sa pozriem :-) inak simcab ma v albume jeden zavoj, taky rozkosny :-D ale aj tak neplanujem.. moja sesternica na svadbe mala a vkuse jej to letelo z vlasov 8-( nakoniec si ho aj tak dala dole :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
aha ze takto to bude.. ja mam este dlhsie vlasy, takmer po zadok :-D to uz by nevyzeralo dobre, este ked budu natocene, tak sa zvacsi objem, tym padom by zavoj dost odstaval od tela :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
:-) tak to je potom super, ved je to predsa to najdolezitejsie.. ;-) ja este neviem poriadne ako budem mat urobene vlasy, pretoze chcem jeden uces, ktory je dost objemny, ale zase mam tazke vlasy a neviem ako dlho by mi kucierky vydrzali.. pojdem si dat urobit na skusku a potom sa rozhodnem.. lebo nechcem mat ziadne drdoly 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
aj nad tymto som uvazovala, ale nakoniec som si zvolila iny, podobny, ktory tiez tu v albumoch vidiet dost casto :-D no jemne vlasy tiez nie su ziadna vyhra.. tie moje su huste 8-( och.. niekedy si s nimi vobec neviem poradit.. chodim si ich preriedovat ku kadernicke, ale za dva tyzdne ich mam znova huste :-D tak na tento tvoj uces jednoznacne zavoj pristane.. ale na ten moj nie
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
tak ja ostanem len pri celenke.. mam okruhlu tvar, tak nechcem do bokov pchat nic, aby som nevyzerala opticky este gulatejsie :-D ale kvet je pekny, to ano.. nejaky decentny :-) tak ano, mne sa da aspon preriedit, ved bola som u kadernicky na riedenie a mi vravela, ze mna len riedi a tolko vlasov spadne na zem, akoby niekoho ostrihala dohola :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte baby, v pondelok som si bola skusat prvykrat saty- ani som netusila, ze ake su tazke. Bola to parada si ich skusat, pani skakala okolo mna, ako keby som sa isla uz teraz vydavat, pani bola velmi mila a prijemna.Skusala som si aj z vleckou, aj bez, aj s dlhym zavojom aj skratsim- no balada
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?