Svadba v auguste 2011. Ako ste na tom s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
nenasla som tu takuto temu /dufam ze ma moj zrak neklame/ :-N sice do augusta 2011 je este pomerne dost casu, ale videla som tu nevesticky, ktore uz nieco zhanaju.. bolo by dobre, keby sme sa tu stretli, aspon by sme videli, co ktora uz ma, alebo kedy ktora zacala.. :-) hm?? dufam, ze sa nas tu najde co najviac.. ;-)
Odpovedať
neviem, ja toto neriesim takto dopredu,lebo my budeme len v oddelenom priestore v restike a nexcem mat az 3 chody, staci 1 :-N
Odpovedať
ja to tak tiez planujem, lebo v jednej sale kde sa u nas v meste robievaju svadby maju tiez taky zvlast salonik pre 20-30 osob a to by nam uplne stacilo. su to pekne priestory, jedno z druhym, ale tak bohuzial je to na sidlisku kde byvaju svokrovci 8-( takze budem musiet hladat nieco ine :-|
Odpovedať
rora =-) takto sa obmedzovat kvoli niekomu kto ti nestoji ani za nic?? :-S cosiii.. :-(
Odpovedať
ale pockaj rory, ved to nevadi, ze je to na tom istom sidlisku, ci ano???
Odpovedať
tani to je fakt, ale kto nezazil tak obmedzenych ludi to nepochopi... |-| a ja ich v nas svadobny den nepotrebujem ani zazriet... a nieto este ich tam nebodaj stretnut, kedze vyhodit z restiky by sme ich nemohli kedze by sme nemali zarezervovany cely priestor |-|
Odpovedať
tak to je hrozne, ale chapem ta.. :-S drzim palce, aby si nasla ovela lepsi salonik ;-) a co najdalej od tych potvor
Odpovedať
uvidime este co sa do svadby udeje, ale myslim si ze ked sa za 4 roky neudialo medzi nami nic pozitivne, tak to uz teraz cakat nemusime, mne to nevadi, len ma to obmedzuje, aj co sa tyka svadby, aj nasho byvania 8-( nasla som totiz dobre ponuky, ale riskovat byvanie na spolocnej ulici by sa mi asi nevyplatilo, lebo mi nie je pochuti sa s nimi obchadzat a tvarit sa ze sa nepozname. radsej ich nevidiet vobec.
Odpovedať
uf, no teda.. si neviem predstavit takto sa obmedzovat.. ja stretavam jednu takuto osobu dennodenne, takze viem o com hovoris.. ale nenapadlo ma obmedzovat sa kvoli nej..
Odpovedať
rory suhlasim, tiez ked nemusim stretavat, tak som stastnejsia...len co sa tyka svadby...zas priatel ich tam zrejme xce, lenze ja nie..a oni ani nevedia sa moc spravat takto v oblekoch a na oficialnej hostine..lenze zas ked nepozveme,verejne poviem ze ich nexcem..takto to zatial nevedia co si ja o nich myslim..akoze fakt toto neviem, ci mam pozvat ci nie :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
:) tak hlavne aby to vyhovovalo obom
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
no my napriklad sme si vyberali zaciatok alebo koniec prazdnin.. dali sme si to na 20. augusta, lebo to uz nebyva predsalen tak teplo ako uprostred jula.. koniec augusta je aj idealny, este nie je skola, ja este nebudem v praci a rodina uz vacsinou z dovoleniek doma.. a okrem toho u nas v rodine kazdy vie nas datum svadby, takze nebudu taki hlupi, aby si tam rezervovali dovolenky, takze super.. :-)
Odpovedať
kacennka normalne to zavidim, mne drahy povedal, chod si to pozriet a potom mi povies co si zistila- tak som sa bola pozriet v jednej sale, uz bola ciastocne vyzdobena- tak ma uplne ocarila, a este som sa bola pytat u nas na urade, ze kolko by to vyslo v kulturnom, tak sa neviem rozhodnut- restauracia- bez roboty, ale drahsie, alebo kulturak, lacnejsie, ale s robotou
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
kocky kde ste vsetky.. a KAST??? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
wiwi22, ahoj my sa chystame mat svadbu niekedy koncom augusta 2011 ale este sme ani neboli pozerat miesta, vy uz mate vybrate? ja myslim ze presny datum urcime potom aj podla toho ako budu mat volne miestnosti v restikach a tak...
Odpovedať
Profilova fotka
hups, asi som si omylom pozrela starsie odpovede, prepacte kocky....
Odpovedať
ahoj dafne.. nevadi :-D ja som si najprv myslela ze si si zmylila temu, kedze som tu nevidela taky nick :-D ale pohoda.. my uz mame objednanu salu, dohodnutu hudbu, este nam treba foto, kameru a kostol.. a potom len lenosit, lebo na vsetko ostatne je cas :-) preto sme si to takto s predstihom, lebo chceme prave ten 20. august a ziadny iny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj tani, dik za info, no to ste uz celkom rozbehnuti :-) a kde mate svadbu? a pre kolko ludi asi? ja dufam ze zozenieme nejaku miestnost aj v lete este.... hlavne ma zaujima ci niektora nemate obrad vonku 8-) lebo to by sa mi moc pacilo.
Odpovedať
my mame svadbu v sale, co nie je ani restikou, ani hotelom, no proste sala s podiom :-D a ludi cca 100 :-) obrad vonku tu ma KAST, ale dlho som ju tu nevidela :-S ale viem naisto, ze oni chcu obrad vonku.. to je krasne, len musi vyjst pocasie :-) a zhodou nahod je takisto z BA ako ty ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre vediet, skusim jej napisat... 100 ludi to je celkom slusna masa ludi :-) my by sme chceli tak 50-60 mozno, ale este nemam zoznam :-D no to s tym pocasim mas tiez pravdu ale videla som aj fotky zo svadobneho obradu v stane a nebolo to zleee, takze pokial sa akurat neprezenie nejaky uragan tak to hadam zvladneme.
Odpovedať
ved jasne, pokial clovek velmi chce, tak vsetko sa da vyriesit :-) my mame preto take vysoke ciselko, lebo mam dost velku rodinu :-D a plus priatelova.. a este si s priatelom volame aj kamaratov.. a to vsetko s parnertmi.. takze sa to nazbieralo.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj baby, otazocka na vsetky ;-) preco ste si vybrali vlastne august prave? 8-) lebo ja som rozmyslala hlavne kvoli pocasiu, kedze to chcem mat vonku ze v ktory mesiac byva pekne ale nie moc dusno a snad nehrozia uz ani take tie letne burky koncom leta.... a tiez sa chcem opalit trosku predtym prirodzene a ziadne solarka ani spreje :-)
Odpovedať
zase som tu len ja :-D ostatne holky su v teme "svadba v roku 2011".. je nas tam dost, takze je zaruka vacsej informovanosti ako tu :-) pod tam.. my sme si napr. koniec augusta vybrali kvoli tomu, ze uz nie su take neznesitelne horucavy.. a verim ze bude pekne teplucko.. len skoda, ze na "svadobnu" cestu vlastne pojdeme pred svadbou :-D ale to nevadi..
Odpovedať
ahojte :) tani ja tiez radsej chodim na tu "hlavnu" temu :-) tipujem ale ze tato tema sa rozbehne riadne az tak v juli 2011 ked nam pomaly pojde "do tuheho" :-) my ideme tiez na predsvadobnu cestu, a ani mi to neprijde nejak divne, vzdy chodime na dovolenky tak zaciatkom jula prip. koncom juna, ked to vsade este nie je tak natrieskane. a ak sa nam bude dat, tak si po svadbe, tak tyzden po nej, ked uz budem mat doklady vybavene, vezmem este ale 2 dni dovolenky a spravime si predlzeny vikend dakde, snad este bude teple pocasie ;-) a august som si vybrala preto, lebo ho mam proste rada, a chcela som datum 21. lebo vtedy mam meniny, ale na sobotu to pripada tento rok, tak som si vybrala 20teho, aj tak je to blizko :-)
Odpovedať
rora, presne tak isto uvazujeme aj my - pojdeme na predsvadobnu cestu a po svadbe si urobime predlzeny vikend.. niekde na svk - tatry, slov. raj.. uvidime :-)
Odpovedať
rora tiez ma ovplivnil ten datum a meniny, ja xcem svadbu den po mojich meninach:)
Odpovedať
no super.. tak ja keby som sa takto rozhodovala, tak sa vydavam v zime.. narodky mam 6. 12. a meniny 1. 2. :-D dakujem, zimu neprosim :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte, tak aj ja sa pripojom k tejto teme, nieze by som nechcela ist na svadobnu, alebo predsvadobnu cestu, ale s drahym sme sa dohodli, ze si ju zrealizujeme az rok na to, nasetrime si nejake korunky a potom si to riadne uzijeme len mi dvaja a tam planuje si urobit aj babo, bolo by to velmi pekne a romanticke- ale sak vsetko je vo hviezdach, ako sa hovori
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?