Svadba v auguste 2011. Ako ste na tom s prípravami?

26. apr 20116000
  • tani nemala si mat iny datum?

• tanicka
    tak to je super, ze ako napredujete, my s drahym este stale nie sme na konci s hostami, lebo ich musime (chceme) zredukovat, tak sa na tom pracuje 😉 , boze ked to je az taaak daleko ten datum, uz aby to bolo

• biela.ruza my sme mali mat povodne tento datum aky mame teraz. neskor sme si rozmysleli kvoli mojim statniciam a dali to na jul.. ale svokrovci ma presvedcili, ze statnice urobim lavou zadnou 😃 tak predsalen sme skoncili pri nasom povodnom datume 🙂

denulkah hej som stastna ze sa to pohyna a zoznam hosti my mame napisany, ale urcite plno z nich odmietne kvoli dialke.. ale aspon zo slusnosti pozvem 😒

• Sponzor fóra
  • aj ja by som chcela, aby sa to trosku pohlo, ale kazdy ma brzi, ze je este cas

• ..ano je cas, ale salu som chcela mat rezervovanu naisto, aby sme potom nebrali co zvysi 🙂 a takisto to chcem mat s fotografom a kameramanom.. na tom si dam zalezat, pretoze aby niekto uspokojil moje poziadavky vo foteni, tak takych je maaalokde.. takze musim hladat.. a kameramana poznam uzasneho ale zial, je to moj ujo 😃 a tak bude na svadbe hostom.. takze vezmeme jeho kamarata 🙂
    ostavne veci maju plno casu 🙂

• no ja by som chcela aj s drahym jedneho fotografa, a asi je aj kameraman, lebo to vystudoval, a pracoval aj v reklame, a teraz to zase on uci na nejakej skole- ale este sme za nim neboli 🙂 , ja to chcem zacat riesit az po statniciach

• chces fotografa a kameramana v jednej osobe?

no a mna mgr. statnice cakaju buduci rok, takze aj preto vela veci zaciname riesit skor, aby som buduci akademicky rok toho nemala vela na sebe 🙂

• no ja mam zatial len bc., ale aj tak som v strese, no chcela by som to tak, aby to bolo v jednej osobe

• aha, no ved to je na tebe ako to chces, ale kameraman a fotograf v jednej osobe to je riadny ošup.. pretoze ked nieco kameruje, nemoze zaroven fotit a ked nieco foti, nemoze zaroven kamerovat.. takze tym padom ti uniknu krasne momenty na dvd a krasne momenty na fotkach..

• sak este uvidim, to bol len taky napad, sak este mam dalsiu na ruke fotografku

• no ved ako hovorim, je to na tebe, len som chcela "poradit".. 🙂 radsej to rozdvojit ako dva v jednom.. ja tiez vyberam fotografa ale neviem.. skoro nic sa mi nepaci 😞 jeden co ma oslovil je z BA a to je hlupost platit si ho na takmer opacnu stranu republiky 😞

• no sak ja si tiez dam poradit, lebo starsi su o trochu mudrejsi a maju aj znamosti (rodicia a svokrovci), aj s drahym sa poradim, lebo on ma vzdy iny napad a ked to spojime stoji to za to
    tanicka a salu mate v restauracii, alebo v DK?

• ja si tiez dam poradit.. ale s priatelom nemame problem, lebo mame rovnaky vkus a aj nazory mame rovnake 🙂 a svokrovci su na toom tiez podobne, ale ked maju iny napad, tak sa dohodneme..
    salu nemame v restauracii, ani v dk 😃 to je na jednej skole, kde je vyhradena miestnost pre slavnostne prilezitosti ako napr stuzkove, svadby, atd.. proste len taketo udalosti sa tam konaju..

• tani ale ten tvoj 2. jul sa mi pacil viac 😃 mne sa yas paci jun,no ale je to asi prilis skoro...sice tieto pochybnosti by som nemala kebyze mame aspon byvanie

• mna by aj zaujimalo, ze ked si napr zacnem objednavat tych 6 mesiacov dopredu na uz konkretny datum / matriku, saty,fotografa/ a ono nejak mesiac pred datumom zistim ze proste nemozem sa este vydat, az o nejake 2 mesiace neskor, da sa pozmenit datum aspon na matrike? a co saty a fotograf?

• Sponzor fóra
  • fuu, no ja neviem, mi ideme na istotu.. viem, ze niektori ludia to tesne pred terminom menili napr z dovodu ze im niekto zomrel v rodine... ale ako to je presne, tak to neviem, lebo vsade platis zalohy..

• si myslim ze datum na matrike zmenit je to najmenej, ved za to sa neplati ziadna zaloha. horsie to moze byt s fotografom, ten uz ine terminy moze mat zajednane a zaloha neviem ci sa vracia. to by som si dopredu s nim dohodla ze co keby. a to iste plati aj pre saty a salu. takze ono je to inac dost o nervy upinat sa k jednomu datumu a ten by zhodou okolnosti nevysiel. tak ale dopadlo to dobre uz tolkym nevestam, tak dufam ze my k nim budeme patrit tiez 😉

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• kacennka pekne topanky 😉 nebojis sa vysokych opatkov?

• inak praveze ja na toto nie som...ze proste nadlho planovat jediny datum, v ktorom sa ma nieco stat/niekam mam ist a podobne...to stale na to myslim, ze hocico sa stane a potom to nevyjde....takze nerada sa takto upinam

• aaach biela.ruza zase nagativizmus 😃 urob mi radost 😃 😃

• no a kacennka, ja som tu uz pisala, ze mame salu dohodnutu /svokricka sa dala do toho/ 😃 a hudba bude v najblizsej dobe /svokrik zariadi/.. 🙂

• vyyyborne.. 🙂 uz pomaly vsetky zaciname s niecim 😃

• uff tak 20 eur ked mas nejakych 100 hosti jak vacsinou byva, tak koneeeeec 😃 😃 😃 😃

• biela.ruza, to je este z tych lacnejsich 🙂

• ano ano tesim sa 😃 😃 😃 inak kukala som na tu ocel a nasla som nejake obchody i v SR, preco tak nutne bezite do CR? 😃 😛

• no hod 🙂 za cim cakas 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov