Svadba v auguste 2011. Ako ste na tom s prípravami?

26. apr 20116000
  • Ahaaa, tak to sa už tešíš, čo? 🙂 To učenie ti nezávidím. Ja by som to veru nechcela robiť, by som tie decká asi pozabíjala, dnes sú fakt otrasné... môj otec je učiteľ, mama učí v materskej škôlke a keď to počúvam občas... Už v škôlke sú tie decká riadne drzé a zlé 😐 Mi hovor, ja už som z tohto fungovania - škola - práca úplne mŕtva. Už fakt nevládzem. Začínam uvažovať o tom, že si predĺžim štúdium o rok, ale moc sa mi do toho nechce, lebo potom zase budem musieť platiť... 😒

• jasne ze sa tesim.. a nielen ja, obaja.. teraz pomaly zaciname riesit otazku byvania.. nas dvojizbacik predavame a kupujeme vacsi, aby sme mali aj pre miminko 😵 je to pre nas momentalne pekne obdobie, take "nove" 🙂
    a aj na ucenie sa tesim 😃 tiez ho mam v "krvi".. a aj obaja priatelovi rodicia ucia, takze to mam nejak sudene 😃 viem, ze deti su hrozne, ale tak ja si oducim svoje dva tyzdne, pokusim sa nezrusit nervy a zivot pojde dalej.. horsie to bude buduci rok.. tam budem mat dvakrat po mesacnej praxi 😃 v tvojom pripade ta chapem ohladom platenia.. ja osobne by som si skolu nepredlzovala, neviem sa dockat kedy vypadnem odtial.. 😒 moj odbor ma vobec nebavi.. ale tak lepsie ako sa zblaznit je si to rozdelit, to je pravda.. uz ty musis vediet, ci vam to velmi nabura financny rozpocet

• Hej, tak to verím. Tiež budeme riešiť nové bývanie, lebo teraz sme v jednoizbovom, ktorý vlastní priateľ na polovicu a mám pocit, že tu by sme sa s mimčom mačkali... Tak uvidíme ako sa to vyvŕbi, ešte neviem kedy presne to budeme riešiť. Mi niečo o tom hovor, ja tiež študujem odbor, ktorý mi toho veľa nehovorí... tiež ma to nebaví 😒 Ale musím to nejak doklepnúť. Problém je ten, že keby som si predĺžila školu, vyvstáva taká vec, že od akad. roku 2011 odklepol dekan, že sa musí učiť jeden predmet v cudzom jazyku a tiež z neho urobiť skúšku, čo mi teda vôôôbec nevonia, aby som takto absolvovala niečo z ekonomiky! Brrrr 😦

• Sponzor fóra
  • oooch, tak cudzie jazyky, to ani mne nic nehovori 😦 ale ak budem chciet niekedy ucit, tak pravdepodobne si vezmem anglicky este 😦 hmm.. videla si tu hadku v teme "svadba 2011"?? 😃 hrozne

• tanicka, ja chcem začať cez leto chodiť na konverzáciu z angliny, lebo už som všetko pozabúdala a teraz už fakt nestíham. Nedá sa do práce, do školy a ešte aj na anglinu 😒 Hej, videla som to, ale radšej som tam ani nepísala, lebo by som tam musela napísať niečo neprístojné 😃 Nám tu super prerobili Tesco, sme boli nakupovať a teraz je tam aj veeeľa bižutérie, normálne že foto služba vlastná teskácka, okuliare - slnečné aj dioptrické a iné. Heh, priateľ ľutoval že som išla s ním nakupovať, lebo sme sa tam taaaak zamotali 😃 Hneď som musela celú bižu prehrabať a oblečenie poskúšať 😎 😛 😃 😃

• 😃 😃 😃 tak to bolo dobrééé.. my ked ideme s chalanom na nakupy, tak cakam ja jeho a nie on mna 😦 😃 😃 to on kym sa vykoti.. a prezera si vsetko oblecenie 😃 no fakt niekedy mam pocit ze u nas je to opacne - zena chodi na nakupy s chlapom 😃 😃 a co bizu, nejake sa ti zapacilo, ze by si aj na svadbicku?? 🙂 mne priatel povedal ze tie čačky mi kupi ako darcek.. on ma dobry vkus, tak sa tesim teda 😃

• aj my sa buduci rok budeme brat, tento chce drahy spiskat zasnuby.. 😉 ale uprimne, vela veci vybavujeme uz teraz..napr. salu, su na nu poriadny poradovnik, oznamka, ...takze organizujeme uz v predstihu nas den D 😵

• oprava: tento rok 😬

• tanicka, tak u nás je to opačne zase keď sa chystáme von. Mne môže niekto 15 min. vopred oznámiť že sa ide von a ja v poho stíham. To môjmu priateľovi nehrozí 😃 Si z neho vždy robím srandu, že je horší než nevesta. On sa vyčesáva v kúpelni a geluje a neviem ešte čo.

matuliik, držím palce, aby ste našli sálu podľa vašich predstáv. My začneme toto riešiť pozerať najskôr tak koncom júna, teraz na to nemám čas 😞

• kast, mooja z toho si nic nerob.. ani ja nestiham..o necele 2 mesiace ma cakaju posledne statnice a popri tom riesime svadbu.. ved casu je dost..a aj co sme si osobne s drahym zistovali, tak od juna prijimaju prve objednavky. neboj, urcite to stihnes 😉

• kast, no ved presne tak som sa vyjadrila aj ja.. moj chalan je totiz ako zenska.. takze to mame rovnake ako u vas 😃 a vraj s nami je problem.. 🙂 cs

• matuliik, mňa čakajú štátnice budúci rok práveže... chcela by som po nich mať už teraz 🙂 S tým, že ja chodím každý deň do práce, študujem externe, takže čas nie je žiadny 😒

tanicka, tak čo, aj také sa stáva 🙂 A máš niečo nové? Niečo zaujímavé svadobné si našla alebo tak?

• ahoj kast,tiey mam statnice buduci rok a po nich planujem svadbu 😉 ...Tiey s tebou zdielam ten pocit ze keby uz bolo po nich, ale snad to nejak prezijeme. Prajem ti vela sily do toho boja.

😃 😃 😃

• biela.ruza, kedy budete mať svadbu? Či ešte ste si nedali presný termín??? Je nás tu viacej takých, len keby sa mi nechcelo viac pozerať svadobné veci ako sa učiť 😦 😃 Tiež prajem pevnú vôľu a veľa síl, budeme ich asi potrebovať... 😬

• kast, aj ja mam ten problem, ze viac svadobnych veci pozeram ako sa ucim 😃 ale momentalne mam taky utlm.. vsetko pekne uz mame nazbierane, co budeme chciet, ale kupovat este urcite nebudeme, pretoze rok a pol je dlha doba a za ten cas by to zbytocne stalo u nas doma.. 😒 o par mesiacov bude mozno lepsia ponuka.. ktovie.. vela ludi mi vravi, ze ani so salou nie je problem, pretoze jednak je ich dost a jednak ked sa pekne vyzdobi, tak sa tym zachrani dost vela sal.. takze je z coho vyberat.. no a s hudbou neviem ako.. 😒 asi pockame az do leta a zacneme s vybavovackami taky rok pred svadbou.. po mojich skuskach.. o kameramanovi mam predstavu kto by to mohol byt, je to nas znamy.. fotograf takisto.. takze tie dolezite veci by sme aj mali.. a tie vsetky drobnosti, na to bude cas aj polrok pred svadbou.. myslim si, ze pocas ucenia na statnice ako male odreagovanie mi padne vhod taky nakup svadobnych topanok napriklad 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • tanicka, tiež si tak hovorím, že začneme obiehať niečo po mojich skúškach 🙂 Už aby to bolo 😦 Ja mám akurát obavy z toho, že je dosť málo hotelíkov, čo majú vonku záhradu tu v okolí a aj normálnu cenu a sú ok. To je to, čoho sa bojím. Lebo na úrade nechcem svadbu v žiadnom prípade! To už ju radšej budem mať niekde v parku na ulici 😃 😃

• no ved to, ze tebe ide o pekny hotelik, tak s tym by som si teda svihla byt na tvojom mieste 😒 ale ostatne ma naozaj cas.. a tie skusky.. och 😦 aspn ze uz je koniec marca.. uz len april, maj a v juni to bude pokooooj 😎 a zacneme vybavovaaaat 😃 😛

• tanicka, veď práve. Keby som chcela hotel len na využitie reštiky, tak v podstate leháro, lebo takých tu je mraky... Uf, len keby sa tie skúšky podarili porobiť, horšie bude keď mi nejaké ostanú na august 😒 Je taká možnosť u nás, že keď neurobíš v skúškovom, môžeš niečo ešte urobiť koncom augusta...

• to viem ze je taka moznost, ale ja to nevyuzivam.. len na statniciach som to urobila, lebo som toho mala vela.. 😦
    mas nejake hotely ktore su prim a pacia sa aj priatelovi?

• kast, este neviem presne,ale rozmyslala som prave nad augustom, ale neviem ci leto je take vhodne, sak bude horko a ja sa mam potit vo velkych satach? 😃 😃 😃 ...ale chcela by som hned po skonceni skoly,konci mi v maji buduci rok...ale som ako vy, ked mam volno tak sem vzdy zabehnem,kukam si fotky tych krasnych nevest a snivam 😃 ..nemma este nic kupene ani vybrane,to by som musela kuknut fakt seriozne rozne tieto komenty a skusenosti inych bab z naseho mesta...asi az v lete ked budem mat cas si to zhrniem velkym oblukom aby som mala aspon predstavu..lebo si myslim ze jak dojde ten posledny semester tak budem mat fofr a mysliet len na skolu,takze bude lepsie aspon mat tu statistiku - najlepsie podniky,saty,cenniky a pod - hotovu predom 😬

• biela.ruza urcite je dobre si to pozriet tento rok, aby si mala predstavu 🙂 a od leta uz len kupovat a vybavovat a tesit saaa 😛 juj to bude zabava 😃

• kast, noo.. rozbiehame v planovani svadby..riesime oznamka, prstienky, saty, oblek, vizazistku a take "drobnosti".. pomaly ale isto.. 😉 neboj, cez leto dozeniete zameskane 😵

• matulik, vy sa beriete tento rok?

• matuliik tesim s a s tebou...i s tebou tanicka 😎 ...inak ja mam oznamka a ich predstavu uz pad ldhych mesiacich v hlave..tusim ked ma nieco zaujme tak nepopustim 😃 ...ja som taka zlta...teda chcela by som tu bielu kombinovat so zltou co sa tyka vsetkeho - kytice,siat,oznameni a pod...aspon uz nieco mam 😃

• biela_ruza vdaka 😵 tanicka_photo tento rok chce drahy spiskat zasnuby, svadba sa kona buduci rok (ak to so mnou dovtedy nevzda 😬 )

• matuliik nevzdaaaaaaaaaa, musime verit ze sme tie jedine pre nich 😛 😬

• biela.ruza dakujeeem 😉 verime,ze sme sa nasli..po dllllhych rokoch hladania.. aj vy sa beriete buduci rok? uz mate predstavu, aku svadbu chcete? 😎

• ano na buduci rok chceme,po mojej skole,priatel uz robi...ja urcite co najmensiu, nexcem tam ani vela ludi,ale zas napr. na tych satach ci kvetoch si to xcem uzit a dopriat si 😃

boze po dlhych rokoch? hovoris ako keby si bola starena 😃 😎

• noo..vies,dostala som poriadnu nakladacku na fb za vlastny nazor 😦 vidis, to bude tou diplomovkou a statnicami 😃 veeeelmo to vplyva na mozog 😉

• takze ´´svadbujes´´ i na fb? 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov