Svadba v auguste 2011. Ako ste na tom s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
nenasla som tu takuto temu /dufam ze ma moj zrak neklame/ :-N sice do augusta 2011 je este pomerne dost casu, ale videla som tu nevesticky, ktore uz nieco zhanaju.. bolo by dobre, keby sme sa tu stretli, aspon by sme videli, co ktora uz ma, alebo kedy ktora zacala.. :-) hm?? dufam, ze sa nas tu najde co najviac.. ;-)
Odpovedať
kast, presne sa stotoznujem s tvojim nazorom co sa tyka fotiek :-) my uz davno rozmyslame komu sa nechame nafotit, pretoze co sa tyka fotiek, tak sme velmi narocni.. ale ak mam pravdu povedat, tie, ktore vidim tu v albumoch dievcat, tak vynimocne ma nieco ocari natolko, ze si poviem "tak toho fotografa by som brala".. a s videom je to to iste.. moj ujo je kameraman a velmi dobry, ale kedze bude na svadbe ako host, tak kamerovat nebude :-D uvazujem o jeho kamaratovi, ale to musia odklepnut svokrovci, lebo aj z ich penazi to ide :-) a inak, ty mas ten svadobny bedeker? ci nie? =-)
Odpovedať
tanicka: mňa oslovili fotky jednej fotografky, hlavne tým, že boli také akčné a podľa mňa celkom iné ako fotky ostatných fotografov, ale tá si pýta 530 Eur len za portrétne fotky a to je už fakt pecka! Takže čo sa týka ostatných, ako mám nejakých troch vytipovaných, ale to už nie je žiadne waw, skôr z núdze cnosť ako sa hovorí :-S A video som ešte zatiaľ ani nejak neriešila. Pozriem asi priateľovu "starú" svadbu a ak to bude v pohode, poviem mu nech zavolá tomu chlapíkovi čo ich fotil, hádam by ho aj vedel zraziť s cenou, lebo na nich si začal kariéru, aj má ústrižok z ich videa do dnes ako titulku na svojej stránke. Svadobný beder mám, presne ten čo tu má väčšina v albumoch, ale už by som ho nekupovala, sú tam staré informácie, ešte v SK, tuším z nejakého roku 2007, polku zapĺňajú reklamné fotky fotografov (Rofo najmä). Radšej mrkni niečo iné v kníhkupectve, kde to môžeš prelistovať...
Odpovedať
sorry, chcela som dať točil, nie fotil :-)
Odpovedať
fuu, tak to je fakt peckova cena za fotky :-D wow.. a ja to tak presne budem riesit s fotogarfom ako ty s videom.. sesternica ma svadbu v july, tak pockam za jej fotkami a potom sa rozhodnem, ci zavolam toho fotografa, lebo vraj je dobry.. tak uvidim :-) a pozerala som ze takmer kazdy si tu svadobnu knihu objednava.. zaujimalo ma, ze co to vlastne je.. ale tak ako hovoris, asi zajdem do knihkupectva a popytam sa.. urcite tam nieco najdem.. :-) a hudbu ako riesite? chcete mat zivu? alebo DJ-a? my budeme mat zivu.. priatel zohnal kamosove dvd, ktory nam odporucal skupinu, ktoru mali, ze vraj uzasnu zabavu robili.. pozrela som si ho, ale mne to prislo ako normalna kapela, ktora nehra ziadne vynimocne skladby, ani ziadnu vynimocnu zabavu nerobi, ale ten kamarat sa proste dokazal bavit.. :-D co zase od mojho priatela cakat nemozem.. budem rada ked so mnou zatancuje prvy mladomanzelsky a potom popolnocny tanec :-D :-D on nie je ten typ, ze by trsal na parkete :-D takze pri hudbe bude fakt rozhodovat cena.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
8-) Tani to ja sa bojim ze pri spolocenskych tancoch ja nebudem mojmu vladat :-(
Odpovedať
:-D :-D :-D miska woow :-D tak toho ja sa obavat nemusim :-D nas kamarat je tanecnikom, slubil nam, ze nam pred svadbou da nejake lekcie tanca :-D ja rada tancujem, ale tiez to nie je bohvie co.. no ale priatel, tak to uz voobec nie je bohvie co :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tani tak ten moj ma za sebou minimalne tri tanecne a ja viem tak odtancovat pekny elegantny dupak :-D
Odpovedať
:-D tak ja by som si s takym chlapom na parkete nerozumela.. jedine keby ma drzal vo vzduchu :-D :-D kazdopadne ked si vyberieme na prvy tanec pekny sladacik, tak to pojde hladko :-) a potom ked bude priatela tahat tancovat niekto z rodiny, tak uz nejak poskacka :-D uz teraz mi je z toho smiesno, len si to predstavujem :-D
Odpovedať
tanicka: vieš čo, asi si vyberieme DJa, ktorý robí aj zábavu. Taká tá kombinácia DJa a starejšieho. Živá hudba je strašne predražená, DJ si myslím vyjde lacnejšie a keď odvedie dve práce v jednej osobe, tým lepšie, nemusíme zháňať aj zabávača :-N :-D Môj priateľ ešte neviem ako na tom je, lebo žiadne dychovky sme spolu netancovali... Ale tak ja som tiež chodila na tanečnú, aj na ľudovky, aj na moderné, takže prinajhoršom ho doma troška potrénujem :-D Ja som zase taký parketový lev, keď ma to chytí :-N 8-) Ešte však neviem akú si dáme prvú manželskú pesničku. Vraj väčšina si dáva valčík, tak uvidíme... miskamisko: tak nech ťa doma zaškolí, nie? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kast to radsej chceme nechat na profesionala, lebo vieme ze by to u nas zase dopadlo hadkou a potom nekonecne dlhym udobrovanim a ja sa chcem naucit tancovat aj tak vseobecne, vzdy ma to bavilo a ako deco som strasne chcela chodit do tanecneho suboru, lenze vsetky boli od nas daleko :-| A musime ist k profikovi aj preto aby sme sa kvalitne naucili salsu aj so zdvihackou
Odpovedať
fiiiha vy tu riesite taketo tance? =-) ja som rada ze nebudeme mat klasicku oslavu, lebo toho mojho by nikto nedonutil na tancovanie :-N |-| :-( ale tak aspon si to vynahradime vecer na party, lenze to uz bude mat od spolocenskeho tanca daleko :-N :-N a vas to bude bavit tancovat?
Odpovedať
rora, mojho priatela by tiez nikto nedonutil na taketo spolocenske tance.. on by len ocami gulal :-D ale zato mna necha vytancovat pekne :-D ale ziadne tance nacvicovat nebudeme.. ani valcik ani nic.. ja vobec netusim ako sa tie tance od seba lisia alebo ako sa vobec tancuju :-D takze my to budeme riesit, ako som povedala, len sladacikom.. :-) a kast, ja viem ako na tom moj priatel je, pretoze sme uz spolu pomerne dlho a absolvovali sme nejake tie "akcie" :-D ziadna slava ani u nho ani u mna, co sa tanecnej stranky tyka.. odniesli si to nase topanky :-D :-D ale tak vsetko sa da naucit :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
miskamisko: Hmm, načo vám bude salsa? Budete tam dávať nejakú špeciálnu vsuvku? :-) rora: môj priateľ si bude musieť najprv dať nejaký ten pohárik :-D Ale doma stále machruje, ako on bude tancovať. Som na to strašne zvedavá :-D Medvedík brtník asik :-D tanicka: Heh, nahodíte teda ťažkú improvizáciu, čo? :-D Ale môj priateľ stále hovorí, že keď na parkete netancuje nevesta, netancujú ani ostatní...
Odpovedať
Profilova fotka
no rada by som tam dala z hriesneho tanca ten ich posledny tanec aj zo zdvihackou takze preto salsa
Odpovedať
kast, no moj priatel tiez najprv decentne vypije aby mal odvahu vystupit na parket.. :-D ale tak ja ho nutit nebudem.. aspon bude mat cas venovat sa hostom.. to, co bude musiet, tak nejak zaimprovizujeme :-D ako si povedala, a zvysok pojde nejak neplanovane :-D aj ked mal pred siestimi rokmi stuzkovu, tak kazdy si myslel ze bude sediet a tancoval celu noc :-D a pred styrmi rokmi na mojej stuzkovej detto.. najprv len sedel a potom sa roztancoval aj so mnou a na ludovky dokonca :-D :-D no teraz ked pozeram dvd tak to je ohromna zabava :-D moje kamosky, ktore sa vydavaju tento rok uz fest stresuju s pripravami na svadbu a niektore sa aj divia, ze sme si dali termin rovno po statniciach, ze ako to vsetko postiham zorganizovat =-) ale da sa to, vsak?? :-N uteste ma aspon vy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tani jasne ze sa to da postihat, mozno tvoje kamosky nezacali planovat tak skoro ako ty a vsetko riesia viac menej na poslednu chvilu
Odpovedať
=-) no ved tiez sa cudujem ze preco tolko stresu 8-( och a akurat dnes som pocula cenu za svadobnu kyticu.. 100 EUR.. no myslela som ze ma porazi =-) uz som priatela upozornila, ze nikde nebudeme pouzivat pojem "svadobna" :-D to je akoze fakt pravda, ze tieto veci su neskutocne predrazene 8-(
Odpovedať
Baby a myslite ze na to v kvetinarstve nepridu ze kytica nie je svadobna?
Odpovedať
Profilova fotka
hainy jedna kamaratka si davala robit rovnaku kyticu k narodeninam a potom k svadbe taku istu, a ver mi nikomu to cudne nebolo
Odpovedať
miska A ako to chces napriklad ty urobit? Ze prides v den svadby do kvetinarstva a das si spravit kyticu alebo ako?
Odpovedať
Profilova fotka
No mne ju pojde dat spravit drahy ako kyticku k narodeninam a kedze nechcem tradicnu kyticu ale s pivonii tak im to mozno ani nepride ako svadobna, nechcem okolo kvetov ziadne zelene sarapaticky ani perlicky, len chcem omotat stonky organzou vo farbe kvetov a kedze pierko nebude tak je to v pohode
Odpovedať
No dobre .. ty to mas takto zariadene :-) Ale ako by som mala postupovat ja ak nechcem tiez preplatit na kytici?
Odpovedať
Profilova fotka
tiez skus povedat ze sa jedna o narodeninovu kyticu pre tvoju mamu, ktora ti dala obrazok ze presne taka kytica sa jej paci a ty by si jej chcela spravit radost takou kyticou :-D
Odpovedať
No to je dobry napad ale ked pridem do kvetinarstva tak nie je zarucene ze tam budu mat take kvety ake budem chciet a preto sa zvykne s kvetinarkou dopredu dohodnut ze co a ako .. a robit take ceremonie ohladom narodeninovej kytice pre mamku tak to neviem ci mi uveri ...
Odpovedať
Profilova fotka
Hainy kamarat raz pre kyticu pre maminu stvaral take veci ze az, najskorej tam volal aby ju objednal na ten a ten den a na presnu hodinu, potom im pisal email kolko tam ma byt ktorych kvetov a nakoniec im este aj email s fotkou posielal, potom sa len o presnej hodine zastavil teta mu ju zabalila do folie a on veselo isiel gratulovat mame
Odpovedať
tak ja chcem klasicke ruze.. hoci bielo-fialove.. normalne pridem do kvetinarstva a poviem im, ze ci by boli schopni zabezpecit na ten a ten den ruze takejto farby, pretoze chcem kyticu k narodeninam.. a to, ze pre koho je ta kytica alebo ci je to fakt k narodeninam alebo nie, ich to nema co zaujimat..
Odpovedať
No baby mate pravdu len som zvedava ci to bude ozaj take jednoduche :-D
Odpovedať
miskamisko: myslíš, že budú mať pivónie v kvetinárstve?? Ja o tom silne pochybujem, možno máš také vytipované kde ich majú, lebo ja som ich vživote v kvetinárstve ani len nezazrela. Tiež sa mi veľmi páčia, ale v auguste už bohužiaľ nekvitnú :-( tanicka: Presne preto chcem drvivú väčšinu vecí zariadiť toto leto, aby som potom už riešila len maličkosti a nemala stres ako sviňa. A preto mám aj august, lebo predpokladám, že svadba bude v máji a za jún super a júl super doladím všetky zvyšné veci a bude to fajn. Inak, čo sa týka tej kytice, tak ja by som sa bála, že mi to nezviaže do gulata. Lebo ona môže tam dávať kadejaké blbosti - vieš, dnešné moderné kytice...
Odpovedať
Profilova fotka
kast prave preto tam bud priatel dopredu volat aby si objednal taku a taku kyticku aby ich doviezli a aby boli v sobotu rano este v pucikoch. No co uz bude to narocny zakaznik. Kyticu nechavam len na neho tak dufam ze nic nespacka, ak by hej tak natrhame v zahradi pivonky a ide sa :)
Odpovedať
kast, chcela si povedat "statnice" budu v maji a za jun, jul doladis vsetky zvysne veci.. nie? :-) noo a s tou kyticou, ja jej ukazem presny vzor ako to chcem mat urobene.. proste kyticka k narodeninam 8-( a skusi vymyslat :-D dnes mi akurat volal priatel, ze cez velku noc ked dojde domov z pezinka, tak s rodicmi musime pokecat a konecne objednat salu a hudbu.. s kameramanom a fotografom neviem ako teda :-S s tymto mozno este pockam.. dnes som si robila zoznam co vsetko mi treba vybavit k svadbe.. urcite som tam este vela veci zabudla, ale uz teraz je dost dlhy :-D a tie peniaze =-) no kamoska mi vravela ze maju 150 ludi na svadbe.. a za jednu osobu stoji menu 1000,-.. takze len 150 000 daju za jedlo.. nehovoriac o tom, ze to je enormna suma a to tam nie je zaratane alko, nealko, kolace, zvysne dolezite veci svadby ako kameraman, fotograf, hudba, ................ no ved vieme.. :-S zistovala som si infosky o sale, ktoru by som brala ja /lebo svokra chce inu/ tak tam stoji prenajom 4 000 a menu na osobu 550 ale uz vratane navleku na stolicku.. takze to je podstatne lacnejsie.. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?