Svadba v auguste 2011. Ako ste na tom s prípravami?

26. apr 20116000
  • ahojte baby, uz som tu dlhsie nebola a vidim, ze tu mame aj nove holky, tak vas chcem privitat

• 😎 ma niekto nieco nove?? 😛 boli ste na nejakych svadobnych nakupoch drobnosti? 😃

• ahoj tani- drahy akurat kupil domace a ja zohanam bedeker- ale uz sa volaco rysuje

• Sponzor fóra
  • Dakujem za privitanie babenky!
    Tak my mame z priprav tak akurat objednanu miestnost, skupinu a kameramana. Vsetko ostatne vybavovanie nechavame na neskor. Teraz si len tak pozerame co sa nam paci a dohadujeme na spolocnych predstavach. Svadba bude slovensko-polska, tak to musime akosi sklbit,hlavne co sa tyka zvykov. 😉

• maji a svadba bude na svk? ci v polsku? 🙂

tak vy uz zhanate a u nas stale len pripravy 😃 a casu dost 😃

• kde jste ženský? 😃

• 😃 tiez by ma zaujimalo 😃 asi si uzivaju vikend 😃

• Ahojte, tiež som tu po dlhšej dobe 😉 Nejak toho mám v poslednej dobe vyše hlavy - práca, škola, tak nestíham... Hneď ako sa oteplí sa chystám donútiť 😃 môjho frajera, aby sme išli mrknúť miestnosti, nech sa nejaká zarezervuje a to isté aj s fotografmi sa chcem stretnúť. Nejakých mám vytipovaných, tak s nimi chcem pokecať a podľa toho sa rozhodnúť. Inak zatiaľ ešte nemáme vôôôbec nič 😠

• budu tady možná večer, jdu opět pracovat 😦

• 🙂 kast, tak my sme s tym presne tak isto, co sa tyka saly.. az na to, ze mojmu priatelovi je v podstate jedno kde co bude, jemu ide hlavne o to, aby sme boli svoji 😃 takze to vsetko nechal na mna, aby som dohadovala s jeho rodicmi 😃 takze ja len vyberam a davam odsuhlasit vsetko 😎
    tak nech uz je teploooo 😎

• tanicka_photo: to sme na tom fakt úúúplne rovnako, lebo môj frajer má tiež taký postoj - stále len hovorí, že to najdôležitejšie už si vybral (akože mňa 😃 ) a to mu stačí... takže ja tiež všetko vyberám a potom mu dávam odsúhlasiť. Takže napr. vyberiem kde sa pôjdeme pozrieť alebo s kým sa stretneme a on tam pôjde so mnou, len aby som bola spokojná. Proste čaká na to, že ja všetko vyberiem, jemu len ukážem a hotovo. Najviac ma štve, keď niečo ofrfle. To ma vie fakt rozčúliť a vždy mu poviem, nech skúsi on hľadať. Ja strávim x hodín na nete kým to nájdem a on to ofrfle, že je to drahé, gýčové atď...

• 😃 kast, akoby som pocula seba hovorit 😃 akoze fakt.. no na jednej strane to nechaju na nas, ale na druhej strane sa im nie vsetko pozdava 😃 no vtedy by som vrazdila

• tanicka: presne tak to je. Môjmu priateľovi je totiž úplne jedno čo tam bude a nebude, ako to bude prebiehať, proste všetko. On si ma chce jednoducho iba vziať a utratiť čo najmenej peňazí. Stále sa ma snažil presvedčiť, aby sme sa zobrali v Španielsku na dovolenke 😃 Chápeš, len aby sa nemusel pchať do obleku a stálo to málo peňazí a ešte spojené aj s dovolenkou, na ktorú by aj tak chcel, takže vlastne by ho svadba vyšla len poplatky za svadbu mimo SR... Aj by som to urobila, ale nechcem kvôli mame. Možno pôjde prvý a posledný raz na svadbu svojmu dieťaťu, tak jej to neurobím. Mám síce brata, ale pochybujem, že ten sa niekedy ožení...

• 😃 no.. moj priatel povedal ze jemu staci oblek zo stuzkovej 😃 😃 takze to uz je co povedat 😃 samozrejme on vsetko berie zo zartu, ale najprv to povie tak vazne ze mu clovek aj uveri 🤔 😃
    a kast, ake budete mat obrucky? zlato, alebo striebro? lebo my sme uvazovali nad striebrom, ale neviem ci to nebude blbe.. 🤔

• tanicka: počuj, nemáš ty môjho frajera? 😃 Ten tiež rozpráva "žarty" smrteľne vážne... Vieš čo, my budeme mať zo zlata, ale kombináciu bieleho a žltého. Teda ja by som bola za biele, ale priateľ má retiazku zo žltého zlata, tak budú musieť byť kombinované. Uvažujeme o letnej dovolenke v Turecku, ak sa podarí, tak by sme tam pozreli prstienky - bude sa určite dať aj cena vyjednať lepšia si myslím.

• Sponzor fóra
  • Ahojky,
    tak jsem přemýšlela,že se pustím do výroby nějakých věcí nevím ale kde začnu. Jen vím,že podvazek nechám až těsně před svatbou, možná začnu s jmenovkama a přidám polštářek

• kast: 😃 no tak nasi chalani su si asi podobni 😃 ale jedno maju rovnake: je to s nimi v tomto tazke 😃 tiez som najprv chcela z bieleho zlata, pretoze aj moj snubny prstienok je z bieleho zlata.. ale priatel navrhol striebro, co mi najprv pripadalo zvlastne, ze obrucky zo striebra 🤔 ale citala som tu jednu temu, tak viac parov ma taketo obrucky kvoli praci, pripadne kvoli tomu, ze sa boja, ze ich stratia 😃

smudlinka: no tak ak mas cas a chut, tak zacni s takymi malickymi vecami 🙂 potom daj fotky, nech sa popozerame 😉 my najprv zacneme objednanim saly a pravdepodobne aj kostola.. a podvazok mat nebudem.. nejak v nom nevidim nic podstatne 😬

• tanicka: Ja by som striebro nevolila z prostých dvoch dôvodov - nakoľko strieborné prstienky nosím už x rokov, veľmi dobre viem ako vyzerajú po dlhšom nosení. Sú o dosť mäkšie než zlato a tak sa stáva, že sa v nich robia drobné ryhy, keď o niečo ťukneš a tak isto sa strašne deformuje ich tvar. Komplet všetky sa mi strašne zdeformovali dole a to nenosím zrovna jemné prstene... Tak preto by som volila radšej zlato. Viem, že je o dosť drahšie, ale zase je to na celý zvyšok života 😉

smudlinka: jaaaaj, aj ja by som rada už niečo vyrábala a momentálne nič nestíham 😢 Ja keď budem mať čas, asi začnem pierkami, oznámeniami, vignetami na víno a tak 🙂

• kast, presne nad tym som uvazovala, ze striebro sa zvykne deformovat.. 😒 a zase nechcem mat tenke obrucky.. ked obrucky tak nech budu pekne hrube 😃 a z chirurgickej ocele som obrucky este nevidela 😃 😃 takze asi predsalen bude to biele zlato 😬 oznamenia si robite sami?

• Ahojky 🙂 Přidávám se i já 😉 S přítelem se chceme brát 5. srpna 2011... Teda pokud našetříme dostatek peněz... Rodiče nám oznámili že nám nepřidají ani korunu, takže je to celé na nás... 😢

• tanicka: ja by som fakt radšej uvažovala o tom zlate. Napr. ja mám všetky prstienky zo striebra, len zásnubný mám z bieleho zlata. Jednak určite vyzerá efektnejšie než to striebro a je oproti ostatným čo mám úúúplne tenunký dole a zatiaľ sa mi vôbec nezdeformoval (priateľ sa na to pýtal v klenotníctve, lebo sa bál, že taký tenký sa bude deformovať a povedali mu, že zlato to nerobí, tak som zvedavá, dám echo 🙂 ) Nooo, čo sa týka oznámení, boli sme v BA v januári myslím na tom svadobnom veľtrhu - pozerali sme tam tučné knihy s oznámeniami, ale všetko mi to prišlo na jedno brdo. Žiadna originalita a navyše tie ceny... 😒 Rozhodla som sa, že vyrobím vlastné. Zrejme niečo jednoduché typu naša spoločná fotka, na to hodím nejaký vymyslený text a uvidím ako to bude vyzerať. Poprípade niečo k tomu domyslím, ale nič zložité a preplácané typu delfínci, motýlici a podobné gýče (dúfam nikoho neurazím), tam nechcem. Tiež si budem vyrábať vignety na víno a menovky. Máme kamaráta čo robí na ministerstve v tlačiarni, tak ja navrhnem, on vytlačí za flašku 😃 A vy ako ste na tom s oznámeniami? Budeš tiež vyrábať či niečo mrknete na nete a objednáte?

• ahojte baby, ja sa tiez pripajam, mne sa velmi paci kombinacia, ale drahy chce iba zlate, tak neviem, neviem, jeden bude musiet ustupit

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• kacennka: To oznamko čo máš v profile stojí 50 SK??? 😕 Tomu sa mi ani nechce veriť, veď to je obyčajné oznámenie, žiadne čačky mačky, mašličky a zatváracie a neviem aké blbosti... Veď takéto typy som videla za najmenšie sumy. Kde ste to pozerali???

• ani ja by som nevravela ze to by bolo take drahe oznamenie 🤔 tie zatvaracie, alebo ako kast povedala, s maslami, stoja dost vela, ale nie taketo obycajne.. my si oznamko budeme robit sami, zatvaracie s fotkami.. aj basnicku sme si vymysleli 😃

• tanicka: pochvál sa s básničkou, možno ma inšpiruješ 😃 Myslíš také niečo ako mám oznamko v albume? Také by som brala 😉

• ano kast.. inspirovali sme sa presne tymto oznamenim 😃 takze nielen nase polovicky maju nieco spolocne 😃 😃 a basnicku neprezradim, az ked na oznameni bude 😃 ktovie ci sa dovtedy nezmeni.. 😃 ale snad nie, pretoze je o nas 🙂
    takze uz ste naisto rozhodnuti pre tento typ oznamka? 🙂

• tanicka: heh, to je ale náááhodička 😃 Už ma to ani neprekvapuje 🙂 Ja by som tam chcela zase urobiť nejaké špeciálne fotečky, niečo vtipné, lebo my sme obaja takí "vaďovia" 😃 😃 A ako budeš postupovať pri výrobe? Ja mám troška obavy z toho, či to nebude moc zložité. Hlavne neviem ako rozvrhnem to otváranie...

• 🙂 no co sa tyka fotiek, este netusim aky typ to bude.. my nie sme nejak extra romanticke tipy, skor take zivsie 😃 tak na oznamko pojde skor kombinacia aj toho zivsieho, aj romantickeho - aby sa nepovedalo, kedze to je svadobne oznamko 😃 😃 len este neviem kto nas bude fotit a hlavne komu zverim svoj fotak do ruk 😐 lebo ta moja "hracka" je uz na inej urovni a urcite chceme fotky fotene tymto fotoaparatom, niekde v exterieri, v interieri nie.. vy sa chcete fotit v nejakom atelieri? alebo tiez niekoho poziadate aby vas nafotil vonku? 🙂
    no a co sa tyka vyroby, tak co sa tyka fotiek, tie si poupravujem, a co sa tyka samotnej vyroby oznamenia, tak priatel je grafik, takze s tym nebudeme mat problem.. a co sa tyka toho otvarania, tak preco by to malo byt zlozite? mnoho oznameni sa takto otvara.. nie? 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Svadobný a portrétny fotografi Zdenko a Lucka
    Bratislava
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov