Svadba v auguste 2011. Ako ste na tom s prípravami?

26. apr 20116000
  • jeee ale já myslela celkem 50lidí 😃 možná 60 ale to je max 😬
    datum úplná náhoda tak snad klapne 😵

• smudlinka10: tak vidim ze tebe predsvadobna horucka nehrozi, mne z toho hrabe uz teraz a to uz mam skoro vsetko premyslene 😃 len keby peniaze boli 😃 ale urcite je lepsie stresovat na poslednu chvilu, zaividm ti tvoj vnutorny klud 🙂 aj aj som uvazovala o tvrdom papieri, ale my budeme mat svadbu zeleu, tak som chcela nejaky pekny zeleny papier a ten netusim kde by som zohnala.

• cokoladowaa a skusala si predajnu s umeleckymi potrebami? 🙂 tam zvycajne maju vela veci, ktore sa daju kreativne pouzit..

• Sponzor fóra
  • já jsem klidná, peněženka zatím prázdná tak mě to nevzrušuje 😃

mě teď čeká moooc důležitých změn v životě než se pustím do plánování
    1. brzo příjde vyrozumění o přijetí či nepřijetí na nástavbu - podnikání
    2. chlap má od příštího měsíce otevřít živnost a začít podnikat (jen jako zedník)
    3. čekají mě závěrky
    4. narodí se mi neteř (další 😃 )
    atd atd ... jinak vám vezmu trošku nervů a rozveselím vás svým věkem,chcete? 😃

• hele já psala poslední a ukazuje se Táňa 🤔

• tiez som videla seba 🤔 asi to troska blbne 😛
    preco rozveselis vekom? 😃

• protože mi v den svatby bude 20 let 1 měsíc a 1 den ... tak si z toho vypočítejte můj aktuální věk 😛 😃

• 18 😎 matika mi nikdy nesla ale snad az taka hlupa nie som 😃

• 😃 bingo, nejsem ničím praštěná jen aby v tom byl pořádek 😃

• a preco si myslis, ze by si mala byt? 🙂

• tak každej se diví 😐

chjo se mám učit a místo toho brouzdám po netu 😬

• divia sa, ze sa vydavas a si mlada? alebo preco?

• jo,prý už se mladé nevěsty nenosí 😠 hlavně,že ségry jsou od 18nácti vdané 😠

• 😃 tak svadba nie je o tom kto ma kolko rokov.. hlavne aby dvaja vedeli do coho idu, boli rozvazni, mali kde byvat /aby po svadbe nedochadzalo ku konfliktom/, a aby sa dokazali o seba postarat.. a to hlavneee - aby sa milovali 🙂

• já vím 😉 mě se tak zítra nikam nechce 😞 ale jedu po škole za bráchou a jeho přítelkyní tak sa těšííím 😵 ale chlap mi do pátku odjíždí do práce 😞

• Sponzor fóra
  • moj je prec na dva tyzdne.. takze som na tom podstatne horsie 😒 hmm..
    uz spolu byvate?

• už dávno 😬 no on jezdí takhle pryč už rok ale výplata je i tak na nic 😦 je to na houby 😴

• tak hadam nie navzdy 😉

• tanicka_photo: diky moc za radu, vidis, mrknem a skusim, dobra rada nad zlato 🙂
    smudlinka10: si sice mlada ale laska je slepa 😃 hlavne, ak to nieje pod natlakom, musis to chciet sama a byt o tom pevne presvedcena a potom na veku vobec nezalezi 🙂 mlade nevesty sa mozno nenosia, ale len preto ze dnes vacsina bab doraba skoly a nema na to prachy.. ale ver mi ze po skole to neni o nic lepsie, ja budem mat v den svadby 27 rokov, som po skole a na konte mi pred vyplatou ostava tak 100kc, takze mozes byt v klude, peniaze na to nebudu asi nikdy 🙂

• děkuju holky, jsem ráda,že jsem narazila na takové v poho holky 😵

jinak můj chlap bude mít v říjnu 30, jenže měl dost dluhů z mládí a už to jelo 😞 ale tento měsíc doplácíme další zářez 😵 A jak vidíte tak jsem ho odchytla ještě než mi bylo 15 ale nelituji toho a doufám,že ani on. Díky zdrav. problémům jsem jiná než holky v mém věku a jsem za to opravdu moc ráda 😵

• Smudlinka10: jak já bych chtěla mít tvých 18 🙂 Jo a zednící to mají v téhle době nejlepší- a pokud jsou na živnost tak je to júplná bomba. Jak se říká "řemeslo má zlaté dno" a je to pravda. Mám kamaráda zedníka a musím říct, že pokud je zedník šikovnej, tak má plat mnohem lepší než vysokoškolák- a to doopravdy.

• rybitwi: mozem potvrdit, som po VS a to dost prominentnej a myslim si ze mojmu platu sa kazdy posmial, za to dnes nerobia ludia ani brigady popri skole :-/ ale co uz, vybrala som si, tak sa nemam co stazovat 🙂 a ako sa hovori, moje zamestnanie je poslanie 🙂 ha ha

• rybitwi snad teď bude líp 😉

holky viděla jsem fotku z ult. té naší berušky (bráchové dcerunky) má nosánek po mě 😃 😃

• smudlinka Konecne niekto kto ma taky isty termin svadby ako ja 😉 Uz mate nieco zariadene resp. zarezervovane?

• no ved to, ze platovo to je dost mizerne.. ale stale sa povzbudzujeme, ze svadba je predsalen raz za zivot.. 😬

• cokoladowaa: No pro mě je spíš horší představa, že nenajdu práci v oboru. Od ledna rozesílám životopisy,abych hned po škole mohla nastoupit a nic- nikde neberou- ani ve státní sféře. Tak asi budu dělat vedoucí v prodejně nebo tak něco- prostě kam mě vezmou- jen abych stihla na tu svatbu našetřit 🙂

• hainy nemáme nic, nehrotím to 😉

• Ahojte zienky! Ani neviete ako ma potesilo,ked som nasla tuto temu 😉 Aj v nasom pripade bude ten DEN 13. august 2011. Je fakt super,ze sa mozme s radostami a starostami z priprav vzajomne podelit a povzbudit 😵

• majapiotrek 🙂 vitaj v klube 😃 dufam, ze ten rok a pol zbehne rychlo 😃 uz mate nieco rezervovane/kupene? 🙂

• Ahoj, taky se přidávám- i já a můj drahý plánujeme svatbu na srpen 2011 🙂
    Smudlinka10- mě bude za 2 měsíce teprve 21 😉 a svatbu nemáme letos jen kvůli tomu, že nám rodiče neustále tvrdí ať nespěcháme, že jsme moc mladí... ( a já ještě rok budu studovat)

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov