Svadba v Dunajskej Strede 2010. Ste tu niekto?

9. jan 20151250
  • kiskifli20: no už sa tešíme 🙂 nervozna este nie som..to az buduci tyzden..
    dnes budem mat rozlucku so slobodou..uz som zvedava, co na mna baby vymysleli 🙂
    aj Vám sa už blízi velky den, vsak? uz mas vsetko?

• to je fajn, aj ja budem mat, uz sa tesom cajocky uz o tom rozprávaju🙂 no a ako to fungovalo? kde ste boli?

no uz mám vsetko asi, buduci tyzden este objednáme svadobnu tortu a zákusky uz kvety mám objednané
    vsetké....

• boli sme v Retro clube v DS..bolo super 🙂 sme mali aj karaoke..dostala som od mojich kamarátok nádherné spodné prádlo, chutnú tortu 🙂))

• Sponzor fóra
  • Dievčatá, kedy ste odovzdali Žiadosť o uzavretie manželstva farárovi?
    Lebo ja som sa dohodla s farárom na termíne svadby, ale čas svadby nám nechcel zapísať, lebo potrebuje najprv vyplnenú a potvrdenú žiadosť z matriky, ale ešte nemala som čas to vybaviť.

• zuanda: a nedal predbezný dátum? my sme isli za nim v januari..tak to cim skor vybav, aby Ti nezostali tie horsie dátumy, časy...

• Nemal ešte zapísaný nikoho na náš dátum a hovoril, že mu vyhovuje náš dátum, len kontrétny čas mi nechcel dať/obrad nebudeme mať v DS/, zdá sa, že každý farár má iné pravidlá, lebo viem, že predchádzajúci farár zapísal do kalendára aj čas, a potom z matriky mu poslali potvrdenú žiadosť iba 1-2 týždne pred svadbou.

• a kde budete mať obrad? 🙂

• ahojte...
    pancsi drzim Ti palce, urcite budes krasna nevesta 😉

• dakujem Vam velmi pekne 🙂 ste velmi zlate...po svadbe sa ozvem 🙂

• krásnu a peknú svadbu Ti prajem... a vela zábavy samozrejme 🙂

• ahojte
    pancsi: aj ja ti drzim palce, nech ti vsetko vyjde podla tvojich predstav!

• Pancsi: prajem ti peknú svadbu a dúfajme, že bude pekné slnečné počasie 🙂

• Caute kocky,

Ja som tu nova 🙂), a citam vase prispevky, super ze viete poradit...My tiez ako uz spominala abrakati, tak chceme madarsko - slovensku svadbu, a planujeme ju na september...obrad chceme v kostoliku v DS a hostinu este nemame vybratee...Bud v penzione Hubertus´- dunajsky Klatov, alebo v kulturaku v Malych Dvornikoch...Mate skusenosti s tymito miestnostami? Mozte aj mne poradit niekto toho starejsieho?
    Dakujeeem 🙂

• Ahoj Gabucinka,

cez IP ti pošlem kontakty. 🙂

• ahoj medzi nami, no ja ti odporucam Dodiho Menyhárta a Loránta Zalka 🙂

mám aj ich kontakt ked potrebujes 🙂

• Sponzor fóra
  • fakt ste super baby, dakujem zatial za kazde info, zacinam vsetko postupne vybavovat..hlavne musime konecne doriesit nas termin 🙂)...tento tyzden sa dozvieme, ci je este daco volne na september..

• Ahoj Pacsi,
    ako sa vydaril vas svadobny den? mali ste krasne pocasie...

• Ahojte 🙂
    Dakujem Vám, ste velmi zlate 🙂
    bolo velmi velmi super, len skoda ze to tak rychlo ubehlo...
    aj slniecko sa na nas usmievalo .-) aj zabava sa vydarila 🙂 hocikedy by som to znovu zopakovala 🙂
    akonáhle budú fotku, tak Vam ich ukazem 🙂

a baby, netreba sa stresovat, vsetko pojde ako po masle 🙂

• PANCSI : Srdecne blahozelám a prajem do spoločného života veeeľa lásky 😉 ... krásny život prajem 🙂

• Pancsi:
    Blahoželám a prajem veľa šťastia, lásky v spoločnom živote! 🙂

• Pancsi, aj ja sa pridavam k ostatnym babam a prajem vam vsetko dobre v spolocnom zivote 🙂

• Gratulujem aj ja Pancsi... všetko dobré Vám prajem vela lásky samozrejme🙂

• Myslím že další budem ja 22.mája🙂 už sa teším, a dúfam že to pojde fekt dobre, a samozrejme že sa aj my

budeme mať pekné počasie.... 😃

• Ahoj pancsi. Srdecne gratulujem 🙂 . Prajem vela krasnych spolocnych chvil 🙂 . Som rada, ze sa vsetko vydarilo 🙂
    Kiskifli: Hej...ty budes dalsia 🙂 ...Uz sa to velmi velmi blizi 😉. Neboj sa, urcite bude vsetko super 😉

• dakujem Vám este raz 🙂

kiskifli20: neboj sa, bude vsetko tak ako ma byt 🙂 a uži si to 🙂

• kiskifli20: aká bola rozlucka so slobodou? som videla fotky na facebooku 🙂
    ako sa cítiš? už si pripravená? 🙂

• Dievčatá z DS,
    23.5.2010 bude svadobná výstava vo Veľkom Mederi.

• ahojte čajočky🙂

rozlucka so slobodou bola fantastická... úplne super bolo vsetko...tancovala som celý vecer....😃

no uz sa tesim na buduci týžden, ale velmi sa bojim o počasie... 😞 som smutná ze aké počasie je dnes.....

a aké bude 22.mája.... dlzte mi palce aby bolo dobré... a aby nepršalo....najmä štvrtok, vtedy ideme fotiť.... :/

Zuanda áno viem, počula som že bude svadobná výstava ale ja neviem ist v nedelu 😞

potom Vám prihlásim že aká bola svadba a nálada 🙂 už sa velmi čakám...

• kiskifli20: neboj sa, bude svietiť slniečko, uvidíš 🙂 držíme Ti palce 🙂 a všetko dobre dopadne 🙂

• ahoj kiskifli...drzim Ti palce, a presne tak ako aj pancsi pisala uvidid ze vsetko super dopadne 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov