Svadba v Dunajskej Strede 2010. Ste tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ste tu niekto ktorá bude mať svadbu v Dunajskej Strede v roku 2010 :-) ?
Odpovedať
Profilova fotka
kiskifli20: no už sa tešíme :-) nervozna este nie som..to az buduci tyzden.. dnes budem mat rozlucku so slobodou..uz som zvedava, co na mna baby vymysleli :-) aj Vám sa už blízi velky den, vsak? uz mas vsetko?
Odpovedať
Profilova fotka
to je fajn, aj ja budem mat, uz sa tesom cajocky uz o tom rozprávaju:) no a ako to fungovalo? kde ste boli? no uz mám vsetko asi, buduci tyzden este objednáme svadobnu tortu a zákusky uz kvety mám objednané vsetké....
Odpovedať
Profilova fotka
boli sme v Retro clube v DS..bolo super :-) sme mali aj karaoke..dostala som od mojich kamarátok nádherné spodné prádlo, chutnú tortu :-)))
Odpovedať
Dievčatá, kedy ste odovzdali Žiadosť o uzavretie manželstva farárovi? Lebo ja som sa dohodla s farárom na termíne svadby, ale čas svadby nám nechcel zapísať, lebo potrebuje najprv vyplnenú a potvrdenú žiadosť z matriky, ale ešte nemala som čas to vybaviť.
Odpovedať
Profilova fotka
zuanda: a nedal predbezný dátum? my sme isli za nim v januari..tak to cim skor vybav, aby Ti nezostali tie horsie dátumy, časy...
Odpovedať
Nemal ešte zapísaný nikoho na náš dátum a hovoril, že mu vyhovuje náš dátum, len kontrétny čas mi nechcel dať/obrad nebudeme mať v DS/, zdá sa, že každý farár má iné pravidlá, lebo viem, že predchádzajúci farár zapísal do kalendára aj čas, a potom z matriky mu poslali potvrdenú žiadosť iba 1-2 týždne pred svadbou.
Odpovedať
Profilova fotka
a kde budete mať obrad? :-)
Odpovedať
ahojte... pancsi drzim Ti palce, urcite budes krasna nevesta ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem Vam velmi pekne :-) ste velmi zlate...po svadbe sa ozvem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
krásnu a peknú svadbu Ti prajem... a vela zábavy samozrejme :)
Odpovedať
ahojte pancsi: aj ja ti drzim palce, nech ti vsetko vyjde podla tvojich predstav!
Odpovedať
Pancsi: prajem ti peknú svadbu a dúfajme, že bude pekné slnečné počasie :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Caute kocky, Ja som tu nova :-)), a citam vase prispevky, super ze viete poradit...My tiez ako uz spominala abrakati, tak chceme madarsko - slovensku svadbu, a planujeme ju na september...obrad chceme v kostoliku v DS a hostinu este nemame vybratee...Bud v penzione Hubertus´- dunajsky Klatov, alebo v kulturaku v Malych Dvornikoch...Mate skusenosti s tymito miestnostami? Mozte aj mne poradit niekto toho starejsieho? Dakujeeem :-)
Odpovedať
Ahoj Gabucinka, cez IP ti pošlem kontakty. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj medzi nami, no ja ti odporucam Dodiho Menyhárta a Loránta Zalka :) mám aj ich kontakt ked potrebujes :)
Odpovedať
fakt ste super baby, dakujem zatial za kazde info, zacinam vsetko postupne vybavovat..hlavne musime konecne doriesit nas termin :-))...tento tyzden sa dozvieme, ci je este daco volne na september..
Odpovedať
Ahoj Pacsi, ako sa vydaril vas svadobny den? mali ste krasne pocasie...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Dakujem Vám, ste velmi zlate :-) bolo velmi velmi super, len skoda ze to tak rychlo ubehlo... aj slniecko sa na nas usmievalo .-) aj zabava sa vydarila :-) hocikedy by som to znovu zopakovala :-) akonáhle budú fotku, tak Vam ich ukazem :-) a baby, netreba sa stresovat, vsetko pojde ako po masle :-)
Odpovedať
PANCSI : Srdecne blahozelám a prajem do spoločného života veeeľa lásky ;-) ... krásny život prajem :-)
Odpovedať
Pancsi: Blahoželám a prajem veľa šťastia, lásky v spoločnom živote! :-)
Odpovedať
Pancsi, aj ja sa pridavam k ostatnym babam a prajem vam vsetko dobre v spolocnom zivote :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Gratulujem aj ja Pancsi... všetko dobré Vám prajem vela lásky samozrejme:)
Odpovedať
Profilova fotka
Myslím že další budem ja 22.mája:) už sa teším, a dúfam že to pojde fekt dobre, a samozrejme že sa aj my budeme mať pekné počasie.... :-D
Odpovedať
Ahoj pancsi. Srdecne gratulujem :-) . Prajem vela krasnych spolocnych chvil :-) . Som rada, ze sa vsetko vydarilo :-) Kiskifli: Hej...ty budes dalsia :-) ...Uz sa to velmi velmi blizi ;-). Neboj sa, urcite bude vsetko super ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem Vám este raz :-) kiskifli20: neboj sa, bude vsetko tak ako ma byt :-) a uži si to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kiskifli20: aká bola rozlucka so slobodou? som videla fotky na facebooku :-) ako sa cítiš? už si pripravená? :-)
Odpovedať
Dievčatá z DS, 23.5.2010 bude svadobná výstava vo Veľkom Mederi.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte čajočky:) rozlucka so slobodou bola fantastická... úplne super bolo vsetko...tancovala som celý vecer....:D no uz sa tesim na buduci týžden, ale velmi sa bojim o počasie... :( som smutná ze aké počasie je dnes..... a aké bude 22.mája.... dlzte mi palce aby bolo dobré... a aby nepršalo....najmä štvrtok, vtedy ideme fotiť.... :/ Zuanda áno viem, počula som že bude svadobná výstava ale ja neviem ist v nedelu :( potom Vám prihlásim že aká bola svadba a nálada :) už sa velmi čakám...
Odpovedať
Profilova fotka
kiskifli20: neboj sa, bude svietiť slniečko, uvidíš :-) držíme Ti palce :-) a všetko dobre dopadne :-)
Odpovedať
ahoj kiskifli...drzim Ti palce, a presne tak ako aj pancsi pisala uvidid ze vsetko super dopadne ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?