Svadba v Dunajskej Strede 2010. Ste tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ste tu niekto ktorá bude mať svadbu v Dunajskej Strede v roku 2010 :-) ?
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem kocky, ste zlatí:)
Odpovedať
Profilova fotka
zuanda: Mohla by si napísať kde presne je svadobná výstava v Mederi? Kde je možné sa o výstave dozvedieť viac? Ďakujem.
Odpovedať
uvidis kiskifli ze vsetko bude super :-) a co sa tyka pocasia tak uz vo stvrtok ma byt pekne...tak dzrime palce a pridem ta pozriet :-)
Odpovedať
Kiskifli: držím Ti palce v sobotu a dúfajme, že počasie bude už slnečnejšie. Miladaenjoy: cez IP ti pošlem www stránku
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, mozno ze dnes sa ozvem posledný krát pred svadbou... dnes sme sa boli fotit, a mali sme prekrásne počasie:)chvála Bohu.... :))) super to bolo, Zoltán Szitás spravil užasné fotky:) drzte mi palce aj na sobotu, ale uz sme objednali tiež dobré počasie... potom po svadbe Vám ozvem, teraz už zrýchlili udalosti, a už som aj trosku nervozná... ale ide to samozrejme.... ahojte....:)
Odpovedať
Profilova fotka
kiskifli20: ahoj, no ako bolo :-) som myslela na Vás :-)
Odpovedať
Kiskifli: Blahoželám a prajem veľa šťastia, lásky a porozumenia v spoločnom živote! Dúfam, že všetko sa podarilo perfektne, mali ste aj krásne počasie.
Odpovedať
kiskifli: Gratulujeeem a do spolocneho zivota vam prajem veela lasky a tolerancie :-)))..A dufam ze ste sa zabavali vyborne :-) ...A apropoo, bola si krasna nevesta!!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, teraz ozvem aj pre Vás, svadba bola fantastická velmi dobre to dopadlo... ráno okolo siestej sme prisli na izbe...prekrásne bolo vsetko najmä počasie nám podarilo:) a dakujem velmi pekne Vase gratulácie... kto bude dalsia nevesta? Gabi ty? :)
Odpovedať
ahojky, dalsia budem asi ja :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lyany: a ako ste na tom s prípravami? :-) už sa Vám to bliži :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lyany ty kde a kedy budes mat svadbu? :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
veru najblizsia nevesta si ty lyany :-) ... jul tu mame za chvilku
Odpovedať
caute, konecne uz mame vybavene vsetko :) nas velky den bude 24.7.2010 v DS dufam ze nebude mos teplo :(
Odpovedať
lyany: super, ze uz mate vybavene vsetko :-) . My este musime par veci vybavit a to mame svadbu tyzden po vas (31.7.2010) :-)
Odpovedať
kocky z okolia DS, kde ste si dali robit oznamenia? Ak mate tip na spolahlivu firmu v DS, pripadne v okoli, tak poslite pls cez IP. Este by ma zaujimalo, ci sa daju zohnat pekne prstene v nasich koncinach a kde konkretne. Diky moc.
Odpovedať
Profilova fotka
lyany: ste šikovní :-) za chvílku je júl :-) erika: čo ešte nemáte vybavené? leelyanah: ja som si dala robiť v Copy shop na Galantskej ceste v DS..velmi pekné tam robia :-)
Odpovedať
pancsi, dik za tip. :)
Odpovedať
pancsi: dnes som si bola dat usit saty na prezlecenie, ale este nemam saty na vitanie hosti. Oznamka nam este neprislii. Musime sa este osobne stretnut so starejsim, aby sme sa dohodli na programe, potom este idem na skusku ucesu a sminku. A este na vyzdobe kostola sa musime dohodnut s parom, ktory budu mat ten isty den svadbu, ked mi. Ale vacsina veci je uz vybavena :-) . leelyanah: Ahoj :-). My sme si dali robit oznamka v tlaciarni na Kukucinovej ulici :-). Tiez tam maju velmi pekne :-) .
Odpovedať
ahoj Erika, aj na Kukucinovu sa chystam, videla som ich katalog na svadobnom veltrhu vo Velkom Mederi. Mne sa tiez velmi pacili niektore ich oznamka, uz len aby som si vedela vybrat z toho mnozstva, co som doteraz vytipovala :)
Odpovedať
ahojte, ak by ste vedeli poradit dobre zlatnictvo z DS, alebo z okolia, tak prosim napiste do ip. Pripadne ma niekto skusenost s obruckami z Gyoru?
Odpovedať
baby pridavam sa k leelyanah, aj mne by ste mohli dat daky tip na zlatnictvo aj v Gyori moze byt :-) ..dakujeem
Odpovedať
ahoj gabucinka, tak ja mam tipy zatial na zlatnictvo v Trhovej Hradskej a chystam sa este do MK Gold v Moste pri Bratislave. Inak minuly tyzden som obehla zlatnictva v DS, pacili sa mi nejake veci hned oproti kostolu na Vamberyho namesti (zlatnictvo hned na rohu). Okrem toho skoro nic... V Gyori je pekne zlatnictvo v Arkadii na poschodi v casti s restikami, len zase chybaju referencie...
Odpovedať
ahojte kocky... http://www.svadobneobrucky.com/index.... obchod, krasne obruciky sme dostali :)
Odpovedať
baby dakujem za tipy, inac lyany viem ze aj kamaratka si od nich objednala a je veeelmi spokojna, dokonca ona tam bola aj osobne v TN...
Odpovedať
gabucinka, aj my sme tam boli osobne...a jednoznacne skvely pristup :)))
Odpovedať
lyany, tak drzim palce na zajtra, nech sa vsetko podari podla vasich predstav :-) ...Pekny svadobny zazitok vam prajem !!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lyany: no ako bolo na svadbe? :-)
Odpovedať
ahojte , hladam dobreho starejsieho.kto mi vie niekoho dobreho odporučit???dakujem
Odpovedať
ahojte vyborne..........nedavno sme sa vratili zo svadobnej csety...a eraz uz som v robote :S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?