Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ale ja to neberiem vobec nijako :-D ale som na udrziavani tehotenstva miminko akosi nechce v brusku by :-( t
Odpovedať
Profilova fotka
prajem vam pekny vecer.pripajam sa k vam :-) ...tie saty daju zabrat najviac ;-( este stale nemam...dufam, ze v sobotu v Polsku nieco vyberiem, inak budem musiet dat usit :-(
Odpovedať
Profilova fotka
obituary712 saty zozenies neboj :-) peknych je vela len to stoji dost :-| ale tak svadba je raz za zivot...iste najdes nieco super
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte júlovky.Kedy budete rozdavat oznamenia?Staci mesiac pred svadbou?
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem davat mesiac - 3 tyzdne pred svadbou. teraz mam skuskove a nic poriadne nevybavujem :) saty mam to je pre mna zaklad :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to si na tom ako ja,len ja nemam skuskove ale sa ucim na statnice.
Odpovedať
Profilova fotka
no ved ludia to vedia co maju prist, oznamko bude neskor :) ved za mesiac sa to iste da stihnut
Odpovedať
Profilova fotka
mas pravdu:o)))
Odpovedať
ahoj sss204, tak my budeme dávať oznámka už tento víkend, teda ak k tomu toho môjho donútim. A keď nie tak potom budúci víkend ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby, my už máme oznmka rozdané asi na 95 percent :-) sme šikovný? 8-) viem že je to asi dosť skoro ale mali sme trochu strach aby náhodou niekto koho na svadbe chceme nebol zrovna vtedy na dovolenke :-N
Odpovedať
uplnenaj: hej presne, z našej strany si už chcú kúpiť nejaký zájazdík tak chceme aby to mali fialové na bielom :-D aby si náhodou nekúpili niečo akurát cez termín svadby, aby sme tam mali tých čo chceme.
Odpovedať
Profilova fotka
martuska no ani nestras, to by bolo doost zle ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no, ono je najhoršie, že nám neprídu práve tí ľudia, ktorých by som tam chcela mať...(tehotné)...my ešte nemáme ani oznamká spravené, ale rátam s tým, že kopec ľudí vie, že sa berieme....
Odpovedať
pavainca u nás skoro všetci vedia že bude svadba, len nevedia dátum. Dúfam že polovica neodriekne, to by ma mrzelo ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
moja rodina a kamošky vedia (aj dátum) a ako si to zariadila drahého rodina mi je jedno, myslím, že keď niekto z tých 50 ľudí nedojde, tak to prežijem :-D , ani ich nepoznám...a tých, čo poznám, sú tehotní ]-( , no nič, aspoň budú detičky. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte....je tu niekdo z Petržalky ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ááá máme tu novú júlovku 8-) my sme bývali v petržalke ;-)
Odpovedať
Ahojteeeeeeeeee, uz som spat! Skoro som odpadla, ked som vo viedni vystupila na letisku, jak je tu teplo! Vitam medzi nami vsetky nove julovky :-) to dzidzuska:: drzime palceky, aby miminko v brusku pekne ostalo a narodilo sa zdrave :-) to leishmania:: tak co, zmenila si saty? som zvedavaaaa!!! to zlaty:: hej, ja som povodne z petrzky :-) ale teraz uz som dubravcanka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to poyashena: no vitaj s5 ;-) ako bolo? a kde v 5tržke si bývala? ja dvory a potom s drahou haje a teraz BAI 8-)
Odpovedať
ahoj zlaty, ja som z petržalky :-D kde máte obrad?
Odpovedať
anairda,no vitaj späť. Sme radi, že si sa nám vrátila v poriadku. No akurát sme sa vrátili z pozývania jednej rodiny, ešte máme pred sebou 4 rodiny, som rada že to dobre dopadlo, ešte nikdy som nikoho nepozývala na svadbu :-D A všetkým sa páčili oznamká, taká som rada :-N Teraz ideme do auparku pozvať sesternicu s rodinou, lebo je v robote a neviem kedy bude doma.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte je tu niekto kto pokeca? ;-)
Odpovedať
to uplnenaj:: poyashena - to ako ja? precoooo? som byvala presne oproti HM tesco. to dzidzuska:: aj by som kecala, ale mam mrte prace tu doma. Musime upratovat po mensich stavebnych pracach. Dnes sme mali ist do viedne kupit oblek pre draheho, nakoniec si to rozmyslel, ze akurat dnes musi vylievat podlahu v predsieni - o co som ho prosila uz pol roka - nakoniec zaposobilo, ze moja buduca svokra mu povedala, ze je to hanba ze to nevie spravit tak dlho spravit a ze jej manzel mu v tom pomoze... ale aj tak boli svokrovci v tom, ze ideme do viedne. Sli sme rano len na mileticku nakupit zeleninku a ked sme dosli domov, tak u nas svokra aj s manzelom, on bural stare parkety a ona umyvala okna!!! Najprv som z toho bola hotova, nevedela som ako reagovat, ale potom som si povedala, ze super, ved mne sa ich nechce umyvat, uz pol roka si vravim, ze budu nove plastove, tak co budem drhnut. Tak super, aspon su ciste :-D Len ma stve, ze ten oblek stale nemame :-S
Odpovedať
Profilova fotka
to anairda: to máš dobre, ten môj sľubuje prerobiť byt už 2,5 roka to babulina: ako sa ti páčilo divadlo? :-)
Odpovedať
no vsak my uz ani neviem odkedy nemame dvere na zachode a kupelni :-D lebo kym nie su v predsienu urobene parkety, tak nam nemozu namontovat dvere... no a parkety nemozu byt bez vyrovnanej dlazky... tak mame doma uskladnene 4 tazke drevene dvere, a parkety do 2 miesnosti, samozrejme objemne ramy na dvere, parketove listy... :-D no ale uz sa to dnesnym dnom pohlo... nechcem vidiet ako budeme prerabat kuchynu... pol roka to bude rozbombardovane :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my sme chceli naraz, a preto si ani manželkú posteľ nemôžme kúpiť, ale drahý nič a nič a tak žijeme v rozpadávajúcom byte. :-(
Odpovedať
ty kokos baby nebláznite to už všetky bývate vo vlastnom? To aj ja chcem, my sa nevieme rozhodnúť či ostať pár rokov u mojej mamy, alebo si zobrať hypotéku :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ANAIRDA-no ak ta to potesi ani ten moj nema oblek a ani nevyzera ze by ho to nejako velmi trapilo a to este ku vsetkemu je teraz v mnichove pride az na konci juna na 4 dni a ide spat som zvedava kedy ho chce kupit....my mame svadbu den po vas ;-)
Odpovedať
to pavianca:: no, najnarocnejsia investicia aj rozhodnutie je zaobstarat si bytik, takze to je dobre, ze to uz mate (my tiez - mame byt po svokre, ona sa aj s manzelom prestahovali o par sto metrov dalej). Ostatne poriesite ked bude cas a korunky... ved aj pomalicky sa veci daju robit. Ale pravda je, ze ked to vezmete smahom, tak to budete potom uz mat za sebou. to martuska:: ved uvidite, ked najdete nejaku dobru ponuku, tak potom budete kupovat... aj ked si myslim, ze cim skor tym lepsie, lebo ceny bytov stale stupaju a vyzera to, ze asi aj este budu... Ak s maminou obaja super vychadzate, tak je to fajn... urcite je super to, ze nemusite niekde platit nekreestanske prachy za najom - to by bolo jednoznacne lepsie hladat cim skor byt, ved naco platit cudzim, radsej splacat svoje...
Odpovedať
Profilova fotka
to anairda: my mám etiež po starej mame, treba to ale splatiť a ešte aj je dosť malý :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?