Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no uvidime...aj mi je to take blbe hadzat take dlhe kaly, ved to by ani neletelo dobre :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby vy ste aké potvorky, a lakomé :-p zábavu to hej ale niečo obetovať to už nie ]-( som zvedavý ako sa budú na vás pozerať kamošky keď budete po nich hádzať fake :-p 8-)
Odpovedať
ahojte kočky, no k tej kytičke tak ja presne ako leishmania si chcem nechcať urobiť dve svadobné, jednu čo budem normálne mať a druhú, samozerejme že menšiu a lacnejšiu, ktorú budem hádzať. Lebo svadobnú by som si chcela dať usušiť, nech mám spomienku. No včera sme popozývali aj ostatnú moju rodinu, všetci boli natešení a velmi sa im páčili oznamká. to ma asi najviac potešilo :-) Ešte musíme ísť za Maťkovou rodinkou a už len čakať kedy sa ozvú a šup šup objednať zákusky a porcie. Tento piatok idem kuknúť závoje do salónu El, tak by som si mohla aj nejakú vybrať.
Odpovedať
Profilova fotka
to anairda: ja hádzať nebudem, lebo neuznávam tieto americké zvyky :-D ,ale tiež by som nehodila svadobnú, môžeš hodiť jednu z tých "gratulačných", veľa neviest tak robí....podväzok mať asi tiež nebudem....
Odpovedať
Profilova fotka
c c c, a keď už teda neuznávame americké zvyky čo tak zaspievať si mnoga ljeta mnoga ljeta živioooooooo :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, ja som si dala urobiť zmenšeninu nevestinej kytice, ktorú bude mať do polnoci hlavná družica a potom ju hodíme. Tú moju si dám usušiť.
Odpovedať
Nooo, neviem ci miera zabavy zavisi od nevestinej kyticky :-D ale ved aj ta druha kyticka by bola krasna akurat v nej nebudu strasove ozdoby:-) inak hadzala by som aj tu moju,ale ja si ju chcem nechat :-p
Odpovedať
Profilova fotka
to uplnenaj: podľa mňa sa nehodí ani "mnoga leta" nakoľko sa to spieva na narodeniny, ale neva :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne, prsten za vela, saty este za viac ale kyticu kamaratke strasovanu nedopraje :-p len taku imitaciu 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
pavianca: viem ze sa to tam nehodi ;-) ale za posledne obdobie som videl asi 85 svadobnych DVDciek a na kazdom to spievali minimalne raz :-p
Odpovedať
Profilova fotka
veď ju nechaj, je to jej kytica-ty podryvák :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pavianca: nechám, kľudne nechám, kamoškám nedopraje :-p :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to uplnenaj: ja som videla len jedno (svadobné DVD mám celkom v paži :-) ) a aj tam to spievali, mylím, že sa tomu človek nevyhne, ale ktovie.....dám vedieť, či na našej svadbe bolo.... :-D to stretko platí?
Odpovedať
Napríklad ja som bola na kamoškinej svadbe a ona hádzala svoju svadobnú, ktorú som medzirečou chytila ja |-| a prišla za mnou že či si ju nemôže zobrať naspäť lebo si ju chce nechať a usušiť. No a ja nechcem byť taká zlá, veď keď si ju niekto chytil tak by mu mala ostať. Preto variant s menšou hádzacou kytičkou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pavianca viem že sa tomu asu nedá vyhnúť, ale celú rodinu som dopredu informoval nech to nespievajú. ale stačí aby jeden začal a verím že ostatní sa radi chytia ]-( zas ale nezabijem sa kvôli tomu :-D stretko si myslím že platí, aspoň teda dúfam :-N ja tam budem určite :-D
Odpovedať
stretko platí, ja by som sa rada stretla :-N
Odpovedať
aj my sme informovali ze zivio sa nekona, ale podla mna sa najde urcite niekto ale co uz sa hold nezabijem kvoli takej blbine, konecne som dokoncila haromonogram pre vsetkych zucastnenych tak uz iba poslat, aj stretko s rodicmi sme cez vikend stihli a tym padom mame vsetko vydiskutovane uz len sa dostavit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, vsimla som si na zaciatku strany, ze ste rozoberali hadzanie kyticiek. ja som si tiez dala spravit malu kyticku, ktoru bude mat moja sestra na svadbe ako najstarsia druzicka. a potom ju budem hadzat. najskor som chcela svoju svadobnu. ale drahy mi odporucil, aby som ju nehadzala, aby som si ju nahodou neznicila. a navyse ma dorazila jeho sesternica. ze ona by mi ju nevratila, keby ju chytila. totiz ja si ju chcem nechat ususit. ;-) tak to ma dohnalo k tomu, aby som to riesila takto. lebo ked sme boli na kamaratkinej svadbe, tak ta hadzala svoju a ta ktora ju chytila jej ju potom vratila. a teraz ju ma nevesta vysusenu. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak, ked sme sa boli pred týždňom pýtať na košeľu pre drahého v nicole, tak začal obzerať katalóg a uádol moje šaty, sakra, asi som mu ich verene opísala. Vie meno, aj šaty mám uložené v compe, ale sľúbil, že sa nebude pozerať, tak neviem, či má taký dobrý odhad...
Odpovedať
neboj to bude v poho, ako sa ti pacilo divadlo pav? my sme s maminou boli nadsene, zase niekto usil durovi zilincarovi ulohu na mieru, bol krasny najlepsi najuzasnejsi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to babulina: dúfam, že sa nehneváš, že sme sa dlhšie neporozprávali, ale nechcela som tvoju maminu nechať čakať. :-) Divadlo bolo super, ten potlesk, čo začínal-to som bola ja- najmä na tie Marilyn :-D , nám s kamoškou sa to páčilo, konečne niekto urobil niečo moderné. :-) ALe mala si počuť tie ženičky v strednom veku, čo vychádzali, že : "Mne sa to vôbec nepáčilo" ]-( Čo čakali? Tylové sukničky? To mali ísť na Spiacu krásavicu.....Moja mama je tiež v strednom veku, ale určite by sa jej to páčilo.....Ďuro bol super-no comment.
Odpovedať
babulina nemohla by is mi prosím poslať harmonogram? Ďakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aký harmonogram? niečo mi uniklo? :-)
Odpovedať
tiez si chcem dat kyticku vysusit na pamiatku, a bolo by mi hlupe pytat si ju spat potom co by ju niektora z kamosiek chytila... nehovoriac o tom, ze sa moze zlomit atd... Aj ked je mi luto, ze nebudu chytat original, ale ten moze byt len jeden. :-) to uplnenaj:: nevyryvaj! :-D
Odpovedať
pavianca: harmonogram svadobného dňa ;-)
Odpovedať
marti poslala som ;-)
Odpovedať
Ok ďakujem veľmi pekne, už nech som doma nech ho vidím :-N
Odpovedať
Profilova fotka
babulina môžeš ten harmonogram poslať aj mne? kujééém ;-) anairda jak keby si ma nepoznala :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby už len 47 dní a 3 a pol hodiny... ja to nevydržííííím :-N :-N
Odpovedať
hehe my to máme presne za dva mesiace. Bože to je za chvílu :-N Moje nervy sa už hlásia, neviem čo budem robiť týždeň pred svadbou :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?