Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha, reagujem pomalsie, heh, medzi telefonatmi a vyhladavacmi 8-)
Odpovedať
aha vidíš to ma nenapadlo, a viem že si bola operovaná, vôbec ma to nenapadlo :-. Ale čo by si sa zagulatila, a keď tak to tam vypotíš, síce ja som sa potila 5 rokov anevedela som schudnúť :-p
Odpovedať
Profilova fotka
to bunny: kaska zatiaľ kontakt nedodala, prezraď model šiat :-) to babulina: ktorý model máš ty?, ja som zabudla meno, prepáč :-(
Odpovedať
ale ja by som sa prave rada tehulkovsky zagulatila :-D
Odpovedať
bunny to je v pohode, aj mne sa to stáva, najčastejšie v robote =-)
Odpovedať
pav: pronovias - telma
Odpovedať
aha dnes mi to nedochádza, to je tým počasím :-D tak ja mám ešte čas sa tak zagulatiť :-D ale možno mi začnú byť hodinky a budem robiť preto všetko aby som bola tehulka :-D
Odpovedať
no ako tak kukám z okna u nás na Radlinského sa strašne mračí a fúka, len aby som nezmokla cestou domov ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
normalne mam problem stihat vas sledovat :-D martuska posli mi to teda a ak mate niekto t.c. na kasku tak mi poslite aj to, dakujem pavianca - model este nemam definitivne zvoleny, tak ho neprezradim. hihihi, prislo mi na um: model siat neprezradim dokial budem zivy, lebo najvacsie tajomstva maju detektivi :-D martuska vy nenacvicujete nieco specialne v tanci? baletne ci bojove prvky su dost nezvycajne :-D
Odpovedať
nerozumiem otázke bunny :-N čísielko ti posielam ;-)
Odpovedať
kočandy na dnes končím, keď stihne tak večer po tréningu nakuknem, zatial sa majte krásne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D asi musim po sebe precitat, kym kliknem na odoslat waltz s aikido/baletnym zvrtanim :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
bunny, my sme s martuskou kedysi tancovali spolu v jednom subore a martuska presedlala na aikido, na svadbu neplanuju ziadne baletno - aikidovske prvky, hoci mozno by to bolo zaujimavo ale asi ostatnu pri klasickom valciku pre istotu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, vlozila som si fotku
Odpovedať
Ahoj Bunny, vitam Ta medzi nami :-) to babulina:: neposles aj mne ten harmonogramik? :-) take nieco by sa zislo, ja uz som tiez zacala tvorit, asi pred mesiacom, ale odvtedy sa k tomu nie a nie dostat... :-|
Odpovedať
Ozaj, viete kto nas uz nejaku dobu zanedbava? NAJJULINKA! Kde si Juli? :-) Ako pokracujes s pripravami? To povolenie k sobasu z ambasady, ci co to bolo pre priatela - je to v poriadku???
Odpovedať
Profilova fotka
no julinka nas fakt zanedbava ]-( iba ak by sa schovavala v kosiciach :-D baby ale ste sa zas rozkecali 8-) zajačikova do albumu si si mala dat fotku, na tej malej ta nevidno dobre 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
akože nemusíte mi písať hneď všetky, nestíham :-p práve robím strúhanku do polievky, o chvíľu príde pusinka z práce 8-)
Odpovedať
tak len struhaj :-D :-D :-D ja struham grimasy od zufalstva pri praci 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
anairda nebuď zúfalá, pomôžem ti ;-)
Odpovedať
jéj bunny ty máš fotečku, tak sa teším :-D babulina tak klobúk dole dokonalý harmonogram, fú je to super, moje nervy ja mám zase paniku :-o hej akurát dnes som na Julinku myslela aj bunny som o nej dnes písala. Môj Maťko plánuje s bratom mini aikido vystúoenie ale iba zo zbraňami, nechcem aby sa mi tam válal - no a svadobné fotky budú tiž s bokenom (drevený meč) to keď nás Golej uvidel že ich máme tak hneď nám nakázal aby sme ich doniesli aj na svadbu :-D
Odpovedať
tak a sa ešte zstavím po tréningu. len som nevydržala tak mi je pri vás dobre, najradšej by som s vami kecala celý deň, ale povinnosti volajú :-D
Odpovedať
jeeej, martus, to budete mat super!!! :-D :-D :-D to uplnenaj:: heeej, super! tak pod za mna napisat spravu zo ZPC ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aďa ešte napíš čo to je ZPC a idem :-D
Odpovedať
zahranicna pracovna cesta nieee?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a to mám odkiaľ vedieť keď ja si také písať nemusím :-D :-D no tak napíš že v brúse lí bolo dobre, len si si nič pekné nestihla kúpiť lebo si na to nemala čas, tak že by si ocenila keby ti nabudúce toho toľko nedali :-D a ešte že PS, chce to viac diét :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D no to by bolo... inak ani sme nemali cas ani do jedneho obchodu skocit, od rana do vecera na rokovani... ale to som si uz zvykla... aspon zvytocne neminam, lebo ja by som hned vsetko rozfrrrlala
Odpovedať
Profilova fotka
veď preto im napíš že nabudúce nech ti dajú viac času!! ]-( :-D :-D práve došla sandra s popolnočnými tak ju idem zapnúť 8-)
Odpovedať
nevravel si predtym, ze ich nesmies vidiet, coo? ;-) ja by som tiez mala ist tento tyzden na prvu skusku, tak usom zvedavco.
Odpovedať
Profilova fotka
to sú len popolnočné ;-) mám odfotiť? 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?