Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
martuska no čo by si robila? budeš si užívať voľno, budeš chodiť na slniečko aby si sa pekne opálila pred svadbou a budeš sa tešiť na deň D ;-)
Odpovedať
uplnenaj:poslane ;-)
Odpovedať
uplnenaj ja si budem tak akurát slniečko užívať v robote. Dovolenku mám až od štvrtka :-| Fuj už teraz keď si na to spomeniem mám nervy.
Odpovedať
co stresujes marti, uplna pohoda jahoda ja si furt hovorim ze na svadbe sa nema co pokazit iba ze by zenich povedal nie a to si nedovoli :-D
Odpovedať
hi tak to je dobré, to si nedovolí, asi by som ho prizabila keby mi povedal nie ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
to martuska: chytila by si oltárnu sviecu a ovalila ho po hlave? (Ja určite :-D ), ja som myslela, že harmonogramom je : obrad, hostina-tanec, tanec, tanec...redový, tanec, tanec, tanec. Máte tam ešte niečo? Tak pošlite cez IP, budem to asi dávať do pozvánok kvôli redovému, inak by som žiaden "program dňa" nerobila
Odpovedať
ja som to pisala, skor tak interne pre nas kto sa kde bude nachadzat a najma pre fotografa, kameramana a dj aby sa vedelo co sa dopredu chysta
Odpovedať
no ten harmonogram je úplne dopodrobna rozpísaný deň, mne sa najviac jedná od rána do obradu, ako všetko zkoordinovať, nemáme ani svadobné auto ani šoféra, nič. Neviem ako sa dopravím ku kaderníčke, potom pred fotením by som si chcela odniesť veci do hotela (popol.šaty, topánky a také kraviny) to neviem či sa dá, neviem od kedy máme rezervovanú izbu, nič neviem, oo zase panika, nesmiem na to myslieť, uvidíme ako sa to vykrištalizuje =-)
Odpovedať
Profilova fotka
to martuska: bude sa to riešiť operatívne. Ja sa tiež desím, čo s mojou rodinou a akmoškami z východu (tie neprídu autom), dopraviť ku kaderníčke, do kostola.....atď......bude ešte švanda :-D
Odpovedať
no tak to teda bude švanda :-D ale veď mám ešte dva mesiace :-N
Odpovedať
marti to asi nestihnes si odniest ty veci do hotela v sobotu, lebo izby mame volne az od 14h ak v nej nebude nikto ubytovany tak mozme veci si priniest uz v piatok :-|
Odpovedať
Profilova fotka
baby to je krásne jak panikárite :-D :-D normálne vás budem chodiť čítať častekšie 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
teším sa na 19.7., keď si podrypneme my :-D
Odpovedať
babulina tak hádam v tej našej nebude nikto, len či to odtial nikto nečmajzne ]-( už sa viacerým stalo, že si v izbe nič nenašli. Ale hádam barónka je v tomto iná :-N tajne dúfam :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte mladez, no prave teraz som vas tu objavila x-) skor, co? ja tu prave riesim kolace - akurat som vytiahla bike, ze navstivim jednu pekaren a rozprsalo sa... co ine sa da robit? iba mojasvadovat... martuske som prave vravela, ze este jedno stretko s vami 'nezakruzkovanymi' by sme si mohli dat. my dve uz mame presne dva mesiace. martuska este aj pol hodiny k tomu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pavianca kľudne môžeš, ja sa nebudem stresovať, ja si to chcem užiť ;-) babulina inak ten harmonogram.. no klobúk dole 8-) bunny no konečne že si nás objavila. už sme mysleli že sa s nami nebavíš :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj chcem ten harmonogram, pošlite mi, plosím, plosím... :-D to bunny: stretko bude 8.6. ďalšie :-)
Odpovedať
bunny to vážne? Ja som myslela že nechceš si s nami písať, tak aspoň sa pridáš a keď budeš ďaleko vo fjordoch tak budeš s nami komunikovať. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vazne som vas 'v plnom prude' objavila az teraz informaciami ma zasobovala martuska. dakujem. inak toho 8. uz budem chytat ryby katka... nemate chut na nieco skorsie? tak 3. povedzme uz vyslo slniecko, asi si vysadnem na pedaloveho tatosa a zamierim ku kolacom :-p
Odpovedať
nie je začo bunny, rado sa stalo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
môže byť stretko aj 3., ale ja vtedy nemôžem, idem kuknúť segru do CZ :-), šaty už máš?
Odpovedať
ja zase nemôžem cez týždeň jedine v piatok, alebo potom cez víkend, celý týždeň mám tréningy a duplom teraz, zajtra máme pripúšťáky na skúšky. A skúšky sú 9.6. bojím :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to martuska: a čo trénuješ?, ja tancujem ľudovky a asi tohto roku pôjdeme do Východnej, jupíííí :-)
Odpovedať
martuska s klasickeho baletu presedlala na aikido, dobre si pamatam? :-D
Odpovedať
babulina má úplnú pravdu, na aikido chodím už rok a 2 mesiace. Hí Leni akurát teraz v máji je to rok čo už nebaletím. ;-(
Odpovedať
vies ako mi to chyba, ja pol roka ;-(
Odpovedať
čo ty už nechodíš k tomu chalanovi? To som nevedela :-N
Odpovedať
Profilova fotka
saty este nemam, ale mam nejake uz vybrate, tak len zvolit naisto a zaplatit zalohu. zase sa tu zamracilo ]-( dievcata a chlapci, hladam kontakt na cukraren/pekaren v Grobe, kaska ju spominala, neviete niekto kontakt? martuska aka je to skuska a treningy?
Odpovedať
tréning: aikido a skúša sa na vyšší technický stupeň. tzv. páskovanie, tak ak sa všetko podarí a pekne zacvičím tak dostanem oranžový opasok. bunny ja mám na jednu pani Ivanovú kontakt, ona je z Velkého Grobu ale neviem či je to tá ktorú zháňaš ty.
Odpovedať
marti od tej operacie som tam nebola, mozno od septembra nabehnem zase ak teda dovtedy sa nezagulatim trosicku x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?