Svadba v júli 2007

29. júl 200820240
  • Martuška - dobrééé oznamko 😃

• mať svadobnú agentúru- o tom som vždy snívala, mať dom, v ktorom bude všetko a nemusíš behať 100 miest-kvetiny, auto, šaty.....ja by som v tom podniku prispela organizovaním a kreatívnosťou, už som organizovala plesy, akcie-zvádla by som hádam aj svadby 😃
    to uplnenaj: krásne šatky máte v albume, to predávate?
    to martuska: nie vždy máš všetko v krstnom liste- v mojom to chýbalo, tak mám osobitne krstný aj birmovný list 🙂 , behačky naviac, lebo prvýkrát ma farár odbil, že to bude v krstnom, 1x, čo som narazila na neochotného farára, potom to vybavovala mamina, lebo sme už neboli na východe

• tak je to jasne! zalozime svadobku! 😉 😃
    jaaaaj, pocujte, co budeme robit po svadbe??? To aby som si fakt cim skor zariadila dalsie hobby... take male vrestiace 😃

• Sponzor fóra
  • ideš presedlať na koníka?
    to kaska: prečo je tá cukrárka zlá?

• no, koníka tak zbezne sem tam checknem ale samozrejme ze to nie je take "obsession" ako svadba... to ešte len pride 😃
    inak vcera som bola nakuknut do toho obchodu s oblekami v tej pasazi na obchodnej, a bola som veeelmi milo prekvapena 🙂 fantasticke materialy, dobre strihy, a super ceny vf porovnani s liconou alebo wilvorstom... Hlavne sa mi lubim ze su to tensie latky ako ta licona v nicole, lebo v tom by moj zenich v tych julovych horucavach trpel... Pojdeme poskusat a uvidime ci nieco sadne.
    Tebe sa tam nic nepacilo? Ci su moc drahi?

• vesty mali pekné, ale nie až tak, aby som za ne dala cez 2000, ale ešte uvidím, mali tam kvalitné veci 🙂

• no, je to dost... ale v tom je aj kravatka, nie? Ozaj to stretko 8.6. stale plati? Ak hej, tak nepovies kockam-augustovkam? 🙂

• áno je, stretko zatiaľ platí, poviem aj kočkám, my prídeme neskôr, máme prípravu vtedy..... 🙂

• kokso! to stretko je uz bud. tyzdnen? 🤔 a kde sa teraz stretneme a kam pojdeme? 😎

• no ty si organizator - tak musis vymysliet 😉 😃

• máš to v IP 😉

• caute kocky prepacte, ze som sa vcera odmlcala, ale viete materske povinnosti. inak dakujem za rady

• andryy to neva, dieta ma byt priorita 😉

• tak teda budete mat stretko. a to ste vsetky z blavy?

• andryy jj, silné jadro je z blavy 😉

• Sponzor fóra
  • ja nie som z BA, ale asi mi to toho 8.6. nevyjde,,,ved uvidime,,,

• Ahojte, tak konečne som tu, včera som mala velmi dlhý a namáhavý deň.
    Ráno som bola s maminou u zubárky, potom šup so psom na operáciu, tam sme tvrdli 3 hodiny, potom kým sme s ním prišli domov, no hrúza.
    No a potom som išla so segrou do salónu, že si idem už konečne vybrať nejaký závoj, a salón sa akurát sťahoval do nových priestorov, tak som nič nevybavila 😞 A ja som sa už tešila, že budem mať závoj 😒
    No a nakoniec sme išli do kostola, tam sme čakali na dekana asi 45 minút, no a potom šup na bažanta, no ludia poviem Vám tam bolo neuveriteľne veľa ľudí.

• toho bazanta bolo dobre pocut az hore na dlhe diely 😃
    nam sa dnes zadarilo, konecne mame oblek - kraaaaaasny, tmavohnedy s ciernymi pruzkami, tenucky material a nadherne sa leskne... kupili sme ho v super obchode v pasazi na obchodnej, ta pani tam ma vynikajuce obleky nemeckej znacky MASTERHAND - podla mna su este lepsie ako licona alebo wilvorst a stoja max do 12 tis.

• jaaaj, a este som zabudla, dali sme tam usit kosele na mieru - s monogramom 🙂
    A tiez smee kupili svadbone pohare, pre istotu 3 😃 - v obchode so sklom na laurinskej. Rovno sme tam spisali zoznam darov - maju tam taku sluzbu - odporucam 😉 takze cast zoznamu mame v suchu (co sa tyka jedalenskeho servisu a poharov...)

• No tak to ste toho toho vela stihli. Super, teším sa 🙂
    Ja idem akurát kuknúť jednu svadbu, v tom našom kostole, tak som zvedavá ako to prebieha.
    vy budete amť cirkevný sobáš? Alebo na devíne sa robí iba civilný?

• budeme mat cirkevny - v kostole na panenskej. Na devine bude iba hostina.

• jáj, ja som bola celý čas v tom, že máte aj obrad na devíne. A v ktorom kostole na panenkej? Ako sa volá?

• velky kostol - tak sa vola

• počuj vráť tam tie hry, nech mám inšpiráciu 😉

• prepac, som nachvilu tu prvu stranku musela vymazat, lebo som odsekla cislo strany, tak aby to bolo poriadne som to supla odznovu 😉

• čaute, ja som bola dnes nasrdená, chcela som v Čechách kúpiř vázičky na svadobnú výzdobu v IKEA, lebo na SVK ich už nieto a už ich nemali ani v Čechách, vrrrrrr, ale zas budeme mat lacnejšie kvety asi a segra si zobrala na starost veškerú výzdobu, pierka, atď, tak som rada 🙂

• a ake su to vazicky? Inde sa nedaju zohnat?

• cize si vyzdobu robite sami? Ak hej, tak to mate super, lebo dost usetrite. V pondelok nam ma kocka z agentury poslat canovu kalkulaciu, tak dufam, ze neodpadnem ked to uvidim 😒

• veru agentury su drahsie o dost,,,aj ja som si vyzdobu objednala u dvoch agentur (z obidvoch sme vyberali to najkrajsie)- budeme mat smotanovo taku matno zlatu vyzdobu, aj nam to cele vyzdobia oni, a je to palka,,,ale pre nas velka palka bude kvetinova vyzdoba,,lebo chceme skoro na vyzdobu zive kytice a kvety,,
    ja zasa chcem aby moj drahy mal na svadbe smoking,,ja viem ze u nas to nie je velmi zvykom, ale straaaasne sa mi to paci, k tym mojim satam by sa hodil uplne supis,,,uz som draheho nalomila,,,tak hadam mi to prejde,,

• wow, kaska s tymcsmokingom to bude super! Ake mas saty? Si na stretku spominala nazov modelu, ale som zabudla...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Svadobný a portrétny fotografi Zdenko a Lucka
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov