Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

23. júl 201125380
  • @lindux  Možno môj zmení názor..no uvidíme...na jar, na naše štvrté výročie, čo sme spolu, si chceme prstienky kúpiť😉

• @panaacik  ty si zlataaa 🙂 nabuduce ma zastav a povedz ja som panaacik!!!! 🙂 🙂
    @lopieta  Ja som Novakova a budem Vitaskova 😃

• @lindux  no bohovske. Ja som panaacik, dobreeee. 😃 😃

• Sponzor fóra
  • @lindux  panacik vojacik. 😃 😃

• No baby, ja sa teraz volám Ščasná a budem sa volať Strašiftáková... 😃
    O ponechaní môjho priezviska, alebo premenovaní drahého nemôže byť ani reči, lebo drahý je na svoje meno hrdý... Dokonca mám "naordinované" aj meno pre drobca - jednoznačne sa nám narodí Jožko Strašifták IV. ... 😎
    No a keby som si nechala obe priezviská... To nemôžem tomu drobcovi urobiť, to nie... 😉

• Dievčatá, dnes sa chystáme skúšať si oblek pre ženícha, vlastne aj kúpiť, ak nájdeme. Tak držte palce!! To zas bude - náš ženích neznáša nakupovanie a prezliekanie sa v shopoch. 😃 No mám to ja problémy s ním. 😃 😃

• @panaacik  Držím palce... 😉 A u nás je to rovnako, neboj... S tým rozdielom, že moja polovička má na všetko čas a pôjdeme nakupovať na poslednú chvíľu - však nech je adrenalín... 😎

• @alique  Ďakujéééém. 😵 No tak to dobre poznáš. 😃 😃 Tak vieš, ja by som rada mala takéto vecičky porobené. Ja ten stres a adrenalín nechcem. 😃 A vy plánujete klasický čierny??? 🙂

• @panaacik  myslím, že áno... Nech je to pekne kontrastné... 😃

• @alique  ali, budeš ty mať veselý život s menom 😬 😃 inak môj drahý tiež chcel Jozefa IV., ale som to rezolútne odmietla.. 😛 😃

• @simcab  už som si zvykla na tú predstavu a teším sa... 😉 Je to meno človeka, ktorého milujem a nechcem vymýšľať a zbytočne mu ublížiť tým, že by som si nechala svoje...
    No a s Jožkom som súhlasila, aj keď to meno tiež nemusím, ale keď ja mu neviem povedať nieeeeeeeeeee... 🙂
    ALe na Katarínu (meno jeho mamičky) som už povedala nie... Bude to buď Viky, alebo Betka... Nech sa všetci rozkrájajú... 😃

• @alique  ako mne nieže by sa meno Jozef nepáčilo, ale je to dosť nepraktické mať v jednom dome 3 ľudí, čo sa volajú rovnako..

• @simcab  nie je to až také nepraktické - preberanie doporučenej pošty a tak... 😉

• @alique  ja píšem z vlastnej skúsenosti - brat má meno po otcovi a večný problém 😛 hlavne keď už mal brat úver, účet v tej istej banke ako otec, auto poistené v tej istej poisťovni.. prišla upomienka a jeden stresoval, potom sa prišlo na to, že to je pre druhého a pod.. ja som za to, nech sa len každý volá inak 🙂 napr. môjho skorosvokra volajú Jožko, môjho drahúša Dodko, tak neviem ako by sme volali malého 😃

• Sponzor fóra
  • @simcab  Jožino... 😃 Môjho drahého všetci volajú Jojo... 😉

• @alique  jooooooooooooj, to sa mne vôbec nepáči 😛 😃 môj drahý sa vždy napliešťa, že sa volá Jojo, tak mi to zhnusil nejako 😃

• @simcab  nuž... Kedže drahého aj tak neoslovujem po mene, ale väčšinou "Zlato", neskôr bude "tato", tak to snáď nejako zvládneme... 😉

• @alique  ja dúfam, že sa nebudeme volať maminka a ocko.. som to drahému zakázala 😃 neviem, pre mňa je to také divné, však on nebude môj ocino, a aj on má svoju mamu.. a ešte som mu zakázala volať ma moja žena 😃 no ale ja si to len tak myslím, že to tak bude 😃

• @simcab  🙂 Mne sa to páči... Ja ho už teraz volám tato občas - napr. keď príde domov z práce a pošlem Bennyho (nášho havka), aby ho privítal, tak mu automaticky poviem: Aha, tato prišiel... 😃 A on sa jašííííííí a tešííííííííí... 😃
    No a Jojo ani teraz o mne nehovorí ako o svojej priateľke alebo snúbenici, povie: Toto je moja Alenka... 😉
    No a niekedy ma privíta doma so slovami: Čau, stará... 😃 😃 😃
    Ale každý to chceme inak, však? 😎

• @alique  a však aj ja vravím, že takto by som to chcela, rsp. nechcela, ale uvidíme ako to všetko bude 🙂 no ale "stará" by som teda už vôbec nechcela byť 😃 😃 .. no ale človek si aj na šibenicu zvykne, všakže?? 😃 😃

• @simcab  😃 No myslím, že niektorým veciam sa nevyhneme... 😃

• @alique  @simcab  my sme si povedali, ze sa budeme volat menami, lebo ked mi povie drahy Lindulka znie to tak inak... 🙂 ale nakoniec vzdy skoncime pri milacku a zlato 🙂

• @lindux  my sa takmer vždy prezývkujeme 🙂 ale aj menami sa voláme, tak dúfam, že to tak aj zostane 🙂

• 😞 Idem od kožnej... Nesmiem sladké, nesmiem štipľavé, nesmiem sa opaľovať - dostala som lokálne antibiotiká na 12 týždňov - na svadbe budem ako vápenka... 😞 😞 😞

• @alique  joj, to nie je dobre. Ale aspon sa tvoje telo precisti a bude vsetko v poriadku. Na svadbe budes krasavica 🙂

Uz nam prisli pohare, su nadherne 🙂

• @alique  
    neboj aj bleda porcelanova plet ma svoje krasne caro 🙂 mne osobne sa paci viacej ako opalena a som si ista ze aj tvojeho draheho budes ta najkrajsia na svete 🙂

inak baby obdivujem vas ako uz vela veci vybavujete, skusate obleky a saty a tak..ja okrem casu v kostole a rezervacneho poplatku za salu nemam vobec nic 🙂 iba kopec predstav a obrazkov na kompe hehe...asi by sme sa mali tiez nakopnut...

• @lopieta  @iukapiuka  nejako bolo, nejako bude, ja som bleduľa od prírody, takže som zvyknutá, len na svadbe som chcela byť trolinku kontrastnejšia s tými šatami... Asi teda nebudem - aspoň sa pri opaľovaní nebudem musieť báť nových pieh a nejakého spálenia a šúpania... 😎 Budem taká, aká som... Máte pravdu... 😉

• @alique  nerob si z toho ťažkú hlavu.. hlavne, aby si bola zdravá 🙂

• @alique  presne hlavne aby si bola zdravá, ale veď do svadby je strašne veľa času, stihneš sa opáliť koľko len chceš 🙂 🙂
    no aj my sme nejak pozadu, a vy už máte aj šaty 😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov