Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

23. júl 201125380
  • @lopieta  držím palec, daj potom vedieť, čo ste dohodli... 😉

• @lopieta  my sme tiež behali od stánku ku stánku s obrúčkami a oči sa nám krížili... Hlavne sme mali úplne rozdielne predstavy - nakoniec sme urobili kompromis... 😉 Dostali sme zľavu - 3 briliantíky z 12 zadarmo... 😃 No aj tak stáli slušnú pálku, s tým som nepočítala... Ale hovoríme si, že je to na celý život, tak prečo nie?... 😃

• @lopieta  určite povolí 😉 ale držím palce, aby to bolo bez problémov 🙂

• Sponzor fóra
  • Baby no co som citala diskusiu o veltrhu, tak bolo tusim viac bab sklamanych. Ja som sa tiez chystala kvoli skor kvetom, vyzdobe ci kadernictvu, ale zevraj to bolo len o satach a prstenoch, tak som nakoniec rada, ze som nesla. 🙂

lopieta drzim palce!!

• @nimika @alique @lindux @panaacik  dievcata dakujem 🙂 dopadlo to nad ocakavania dobre. O tri tyzdne sa stretneme s panom fararom, aby sme mohli vyplnit ziadost na dispenz a priprava bude niekedy v maji. Pan farar vravel, ze to nebude problem. A ja som tak stresovala 🙂. Vybrali sme aj menu, musia nam to este nacenit, tak dufam ze to bude v pohode 🙂

• @lopieta  super 🙂 ja som tiež stresovala pred mesiacom a nebolo to nič hrozné. My už sme aj všetky žiadosti vyplňovali vtedy, teraz by sme sa mali vybrať niekedy na matriku

• @nimika  nás to tiež čaká tento mesiac - teda matrika...

• baby neviete mi poradiť nejakého dobrého kameramana za prijateľnú cenu? 🙂

• @luciac  no.. 😒 😒 vies moja, teraz budu volni asi len ti "lacnejsi" a jednoduchsi..chces takeho? vies ono vsetci su dnes drahi, zarabaju na tom..neviem o nikom prijatelnom...ale fakt mas na case aby si objednala, je uz datum 😃 😃

• @panaacik  a ty už máš? no všetko ostatné mám ale nejak sa nevieme rozhodnúť pre kameramana, a zase takého drahého za 700 euro nechceme 🙂

• @luciac  mam. 🙂 Chapem ta..akoze ja chapem vsetky nevesty, i tie co nechcu za to dat tolko penazi, i tie co daju. 🙂 Kazdy ma svoj rebricek hodnot a veci, do ktorych vrazi tolko investicie. Ja len mam nazor, ze pekne fotky/video zo svadby sa da zajednat aj "lacnejsie", ale mnohe nevesty v tom vidia zavist. 😃 😃

• @panaacik  no jasné každý si musí podľa seba 🙂 a môže mi do ip poslať kontakt? či ty máš práve toho drahého? 😃 😃

• @luciac s tými kameramanmi ťažko, nájsť kvalitného aj cenovo výhodne...my sme sa rozhodli, že nebudeme mať, iba niekto amatérsky natočí obrad. Aj tak sa nerada vidím na videu 🙂 radšej sme investovali do fotografa 🙂
    držím palce v hľadaní...

• @alohim  no máme pár tipov len nevieme, ktorého z nich 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 no už sa budeme musieť rozhodnúť najvyšší čas 🙂 ale ďakujem.

• @luciac  a majú všetci ešte voľný termín? lebo možno sa budete rozhodovať nakoniec podľa toho 😉

• Sponzor fóra
  • @nimika
    @luciac  tak tak, asi to bude zial urcujuci fakt moja. 😐

• @nimika  zatiaľ mali všetci, ale stoja tak 300-350 takže sú tí najlacnejší 🙂

• ale ak máte nejaký dobrý tip tak kľudne dajte 🙂

• @luciac  ja mám tiež približne s takouto cenou a veru má už celý júl obsadený, ale tak je asi najžiadanejší v našom okolí

• @nimika  no našťastie ja mám viacej kontaktov a každý je z iného mesta 😃, ale zajtra volám lebo ste ma nastrašili 😛

• @luciac  ale no. 😬 Ja "strasim", lebo ostatne nevesty su v tomto veeelmo akcne a rychle. 😃 😃 😃 😃

• @luciac  my sme ťa ani tak nechceli strašiť, ale trošku ťa popohnať 😉 😃

• @panaacik
    @nimika 😃 😃 😃 ďakujem! zajtra volám hneď ráno 😃 😃 😃 😃
    no veru, keby že nechodím na túto stránku tak asi ešte nič nemám 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• @luciac  to asi ani ja. A takto už s prípravami žijem pol roka 😃 😛

• @luciac
    @nimika  hihi no veru, my radi pomozeme, vypocujeme, "vyburcujeme" k cinnosti. 😃 😃 😃

• @panaacik  aspoň si to všetko pekne rozdelím a nemusím riešiť všetko naraz 🙂

• @nimika 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ja trošku menej 😃 😃 😃 😃
    inak asi blbá otázka, idem objednávať lupene ruží a vôbec neviem koľko balíkov mám objednať, teda v jednom balíku je 100ks, a chcem to na výzdobu teda trošku posypať stoly a potom na prvý novomanželský tanec 😃

• @luciac  to som riesila i ja i ked neviem na co to vyuzijem este. 😃 😃 Ale kupila som si 200 ks.

• @panaacik  len trošku posypať stoly a potom už len na ten novomanželský tanec, už na nič iné. Ja rozmýšľam nad 400ks. 😮

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Marián Csano
    Bratislava
    Mojím poslaním je zachytiť atmosféru Vášho jedinečného dňa.
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov