Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@nimika nj len to riesenie veci okolo svadby bolo ovela prijemnejsie ako riesenie teraz tych skusok a statnic
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka_14 verím, ja keď si spomeniem svoje štátnice, tak si nedokážem predstaviť, ako by som to spojila ešte aj s prípravami na svadbu, takže obdivujem vás všetky, ktoré to máte takto :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.. my konecne skusame v sobotu oblek,, sa tesim,, a ja druhy krat satky.. so spodnicou a vsetkym k tomu... a necham spustenu vlecku... mam uz topanocky..tak to poupravujeme :-) a v sobotu sa ide aj po obruuuckyyy.... :-D nemozem sa dockat..
Odpovedať
no to aj ja obdivujem všetky čo organizujú svadby a popritom riešia školu, my sme chceli svadbu skôr ale ja som si to ani nevedela predstaviť, to by som nezvládla, tak klobúk dole :-) @mirka_martin šikovní ste!
Odpovedať
@nimika no to skoro všetko ani my ešte nemáme, ale oblek my budeme riešiť mesiac pred svadbou a ostatné postupne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@luciac aj my budeme oblek riešiť až v takomto čase :-D
Odpovedať
@luciac my sme si preto dali svadbu na tento rok, tiez si neviem predstavit, ze by som sa mala sustredit na ucenie ;-) Takze ak sa zadari, dostanem diplom s menom Vitaskova <3
Odpovedať
@nimika :-) my sme chceli riesit oblek uz pred dvoma mesiacmi, ale stale sa to odklada kvoli inym veciam...ale pravda je aj taka, ze dostat mojho milacka do obchodu... :-D 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
@luciac dakujem :-) moj len ticho prihliada mojej praci.. ... s usmevom na tvari.... vyjadril sa pri objednavke zakuskoch.. :-) a samozrejme pri obruckach, ale to sme obaja hned vedeli ze je to "on" :-) no a ja si riesim z domu po nete, hladam inspiracie, lahko som sa rozhodovala.. som nenarocna.. :) bude mini svadba.. bez tradicii.... :-) ale i tak dost malickosti ... a vzdy toho mame vela, kedze nezijeme na slovensku..
Odpovedať
Ja mám svadbu presne v Júli 2011, popri tom studujem na vysokej skole, ktora ma dost vycerpava, ale vsetko sa da, ked sa chce, nastastie som v 4tom rocniku, takze nieje to rocnik so statnicami atd...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my máme termín 2.7. okrem tých vecáí ako sala, hudba, cukrárka, kamera, fotograf.. nemáme ešte nič , čiže ani šaty-oblek, ani obrúčky, poháre, ani dokonca neviem akú chcem mať kyticu :-( potešte ma že nie som jedináááá
Odpovedať
Profilova fotka
@felisita presne tak vsetko sa da s kludom a chladnou hlavou :-) @kikuska16 neboj zvladnes....netreba stresovat :-) ja mam skoro vsetko za 6 tyzdnov, ked ratam aj buduci vikend.. :-) a potom sa budem v klude nudit :) a stresovat zas tesne pred svadbou :-) mam znamu co stihla za necele 2 mesiace pripravit vsetko... vsetko dobre prajem..
Odpovedať
Článok sa načítava...
ono sa to da vsetko :-) zalezi na cloveku a jak si to spravi...trebars aj popri tych statniciach :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@luciac celkom sa to dá, ako teraz sa venujem viac škole ale po štátniciach mi ostávajú dva mesiace na vyladenie detailov. Dá sa to :-) aj tak nechcem každú "somarinku" mať, bude to jednoduchá svadba, väčšinu základných vecí máme. Hovorím si, že aj tak je najpodstatnejšie, že sa máme rady a žesi to sľúbime pred Bohom. Ostatné veci s už len to "navyše", ak niečo nevyjde, svet sa nezrúti.
Odpovedať
dievčatá, máte už rezervovanú kaderníčku?? ja stále váham s výberom, a neviem či už nie je najvyšší čas..
Odpovedať
@simcab ja som svojej kadernicke volala minuly tyzden a este mi hovorila, ze na to mam este vela casu :) neviem odkial si, ale myslim, ze ked je to vytazena kadernicka, mala by si sa objednat co najskor :)
Odpovedať
@lopieta no tak ja ešte ani neviem ktorú kaderníčku chcem.. chcela som aj kaderníka, no ten mi vôbec neodpisuje tak nič z neho..
Odpovedať
@simcab tak to chapem, neboj najdes toho spravneho kadrenika a budes mat krasne upravene vlasy :) netreba sa ale stresovat, vsak este mame stale dostatok casu :)
Odpovedať
@simcab ja už mám rezervovaná aj kaderníčku aj vizážistku od januára, ale len preto, že obidve sú najlepšie tu u nás, tak nechcem aby ma niekto predbehol :-D ale stále si myslím, že máme kopu času :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mám kaderníčku už od novembra, ale to len preto, že sa odsťahovala na druhý koniec Slovenska. Spomenula som jej, že v júli sa vydávam a mám obavy, kto ma bude česať, keďže doteraz to stále robila ona, a tak mi sľúbila, že v deň svadby príde :-) väčšie problémy mi robí kozmetička, lebo som nevedela, kde ísť, ale po včerajšej návšteve kamošky sa zdá, že aj tento problém už problémom nebude :-)
Odpovedať
kaderníčku som si dohodla aj ja už pred mesiacom či dvomi....ale tiež zvažujem vizážistku...neviem, či sa nebudem malovať sama, je to risk.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lindux ja takisto rozmyslam o vizazistke.. obavam sa, ze budem privelmi nervozna a vystresovana z celeho priebehu dna, ze by som sa tak pekne nenamalovala..preda len na fotkach vidno kazdy detail.. a co dam za super make-up...to dam aj menej za vizazistku... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab simi tak to sme dve co sa nevedia rozhodnúť pre kaderníčku. :-) Ja mám svoju kaderníčku v šali čo je dosť daleko od beladíc, na druhej strane mozno budeme za chvílku byvat v seredi a to je uz kúsok od šale. Alebo si zajednať kaderníčku v zlatých moravciach, tam ale robí make up jeden vizážista ktorý je síce skvelý ale vraj nemá problém pár dní pred svadbou bez dôvodu vypovdať termín čo je dosť risk. :-S Takže mi už z toho šibe, zajednať si tú z moraviec, ušetriť čas ale riskovať že vizážista nepríde alebo tú zo šale ktorá je super, má aj vizážistu, ale stratiť hodinu na cestovaní. :-N
Odpovedať
@z.junasova tak sa mi zdá, že ty to máš ešte horšie ako ja :-D :-D ja už nejdem vymýšľať s kaderníčkou, zajtra zavolám jednej, čo mi odporučili kamarátky.. ja veľmi skúsenosti s česaním, totižto, nemám.. =-) u mňa je to horšie s vizážistkou.. veľmi som chcela, aby ma líčila kamoška, ktorá je v tomto veľmi šikovná, no momentálne chodí do viedne opatrovať, a akurát jej vychádza byť preč cez moju svadbu.. ale tak či tak sme sa predbežne dohodli, že sa pokúsi si to nejak prehodiť, ale ešte s tým veľmi nerátam.. :-S tak ktovie čo so mnou.. či sa moje sny nenaplnia :-D pôjdem strapatá a nenamaľovaná..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab v poslednom čase mám pocit že je všetko komplikované, nad všetkým príliš premýšlam a sama si to komplikujem :-S Asi si dám chvíľu so svadobu pauzu, lebo mi úplne preskočí. :-N Všetko podstatné mám vybavené, ostatné počká. Teeeeeda, vlastne ešte musím obrúčky objednať u p. Rybníčka, no ale to musíme ísť s drahým najprv do zlatníctva odmerať prinližnú veľkosť ............ aaaaaaa :-x a takto to ide stále dokola, mám taký pocit že pauza bude až po svadbe :-D dúfam že niekde pri mori na pláži :-)
Odpovedať
@z.junasova zuzi, my sme si približnú veľkosť odmerali pomocou takého papierového "metra" http://www.silver.ag/publicdoc/silver... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab dakujem simi, pozriem to, nech sa mozem pohnut dalej.
Odpovedať
@z.junasova on vám aj tak potom pošle viacej vzoriek/veľkostí.. mne prišli 4 a drahému 3.. no len sme sa asi zle pomerali, tak nám posielal druhú várku a tam som zas mala 3 aj ja aj drahý :-) neviem či som ti to už písala, no vypýtaj si vzorky také, ako chcete mať prstene - či okrúhle, či rovné..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab a ked neviem ci chcem okruhle alebo rovne tak mi pošle oboje?
Odpovedať
@z.junasova nám prvú várku poslal mix.. nenapadlo ma odpýtať si len okrúhle (my sme vedeli aké chceme, boli sme pokukať a poskúšať na veľtrhu).. píšem ti to preto, lebo sa mi zdalo, že napr. 52 okrúhla mi bola dobrá ale rovná mi bola veľká..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?