Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

23. júl 201125380
  • @firstbaby  vejarik je fajn vec, ale potom pri foteni by bol na kazdej fotke a to nexcem...cize ja nebudem mat asi nic

• @firstbaby  uvidim... zatial nemam nic.. mozno zo salonu nieco poziciam... alebo kupim dakde vejarik... 🙂 aspon na par fotiek..

• @lopieta  ja som si kupila teraz korzetovu podprsenku,ktora ma trochu silikonu zvnutra,mne bolo praveze povedane,ze v lete mi to bude este lepsie drzat,tak neviem,kde je pravda😃 ale podla mna by ta moja drzala aj bez silikonu zvnutra,kupila som si wonderbu perfect strapeless,odskusala som ju minuly tyzden na jednej akcii a drzala super,ani sa nepohla a prsia tvaruje,nesplasne ich 😃

• Sponzor fóra
  • @firstbaby  vejarik urcite,nejaky biely cipkovany bude krasne vyzerat a uz som bola na svadbe v lete,kde kazdy tuzil po vejari....

• @aninocka4  dakujem za radu 🙂 myslim, ze este pockam taky mesiac, uvidim ci este mi ubudne z prs a podla toho sa nakoniec aj rozhodnem 🙂 ale pilne pracujem na tom, aby som este trocha schudla 😃

• @lopieta  fu,tak to obdivujem...veru aj mne by sa zislo,ale co sa toho tyka,som strasne leniva...a co cvicis? a co nepapas? mozno sa inspirujem🙂aspon na dva dni 😛

• @aninocka4  cvicim zumbu doma, na dvd kedy sa mi chce, co je vlastne tak 3-4x do tyzdna 🙂 mne sa aj chce, lebo vidim na sebe vysledky, tak to ma este stale zenie dopredu 🙂 a nejem sladkosti, ale to nie je novinky, tie nejem uz 11 rokov, teda okrem zmrzliny 🙂

• @lopieta  ja ju cvicim kazdy den 🙂

• @lopieta  ta zumba je super,len keby si tu zacnem tancovat o desiatej vecer,co je vacsinou cas,kedy som konecne na intraku zo skoly a z roboty,neviem,ako by na mna pozerali😃 a sladkosti momentalne ani ja nejem,iba v nedelu 😛 a inak uz neviem,co by som z jedalnicka vyradila,nejem maso od malicka,teraz ani sladke,sak by som uz iba zeleninu jedla😃

• @panaacik  ja som ju este necvicila, tu je mi to velmi drahe.. a doma na to cas nemam. do fitka sa mi podari 1xza tyzden a na aerobik 1x za tyzden.no teraz som chora.. a koli vybavovaniu svadby na sk som uz 5tyzdnov nebola 😞 ale aj doma si zacvicim..🙂 a dost cvicim pri malom 🙂 ale odkedy riesim svadbu mi ani jest nechuti nejak vela... veceram len salaty-zeleninove-cerstve... sladkosti malo-obcas -cokoladu nejak nemusim...skor zmzlinku..😉 a nejem po 18-19 hod.. ale pri neskorsom prichode domov sa stane, ze nieco male zjem..a vela vela pijem..

• @mirka_martin  myslim ze ty nepotrebujes cvicenie 🙂

• @panaacik  no dakujem... ked mna to bavi...teda aerobik zboznujem do skoly..🙂 ... no dnes som sa vážila a zase dačo ubudlo, to asi tie stresy...

• @mirka_martin  
    aj v auparku mali len jedny korzetové, takže s veľkou pravdepodobnosťou máme rovnaké 🙂 🙂 !

• @firstbaby  ja mám vejárik, ale ten som si kúpila ako pamiatku na Benátky pred dvoma rokmi 🙂 len kvôli svadbe by som to asi nezháňala

• Baby, dnes nam dosli oznamka 🙂 ! Teším sa z nich veeeeeeeeeeeeeľmi 😃 😃 😃 !

• Sponzor fóra
  • a nám zase obrúčky, joj to je radosť 😃

• my ideme cez vikend vyrabat darceky pre hosti, som zvedava ako to dopadne 😃

• @lindux  a co to bude?🙂

• nakupila som krepák..polystyrenovu gulu,sparadlá, no a uvidime co stvorim 😉

• @panaacik  ideme sa pokusit zavarit s drahym sampiony ktore doma pestujeme. Ak to vyjde, kazdy dostane jednu mensiu fllasticku. V podstate je to hluposticka, ale je to nieco, co sme my dvaja spravili sami...

• @lindux  fiha, wow, som zvedava ako vam to vyjde. drzim palce 🙂 ta myslienka je vynikajuca 🙂

• @lopieta  dakujeme...no bude to pokus tak snad sa to podari 😃

• @tonka258   no to sme dvaja

• šampioniky zavarené 🙂 🙂 ale makačka to bola 😛 ešte poháriky ozdobiť a bude to 🙂

• @lindux  ja síce darčekom pre hostí veľmi nerozumiem, ale toto ste pekne vymysleli, určite zaujímavé a originálne 🙂

• @nimika  ďakujemee 🙂 🙂

• baby, ked ma kadernicka bude cesat doma, a malovat ma budu v studiu vonku, co je podla vas lepsie absolvovat skor? 🙂

• @lindux  jeeej to je naozaj originalne.....nam prave dnes prisli cokoladky 😃....tak sa tesim....uz len tie moje popolnocne saty :-/...neviem nic zohnat!

• @lindux  asi je to jedno, ale ja by som sa asi dala najskor cesat 😬

• Caute baby,

tak som tu nejak zabludila a sice nemam ziaden hodnotny prispevok, ale hadam sa na mna nikto nenahneva, ked vam len tak pre radost a mozno pre zabavu poviem, ze ja teda tiez chcem mat svadbu v 07/2011 ale zatial nemam NIC NIC NIC. Neviem kde, neviem ako, ale moj drahy a ja to vnimame rovnako - proste si urobime nejaky pekny den s ludmi, s ktorymi budeme chciet byt, nerobime si stres (no hadam by sme si uz aj mohli zacat 🙂 a uvidime. Neide o to, ze sme lahkovazni, ale moj partner je inej narodnosti a zijeme v jeho krajine a budeme sa brat tu a tu treba najskor vybavit potvrdenia, rodny list atd (na tom uz pracujeme) a potom clovek proste dostane termin tak o 3-4 tyzdne a ak je to pre neho ok, tak je o tie 3-4 tyzdne svadba 🙂 A velmi sa mi paci, ako mate vsetko premyslene, ste pre mna inspiraciou a velmi velmi vam drzim palce aby vam den D vysiel podla najlepsich predstav!!!!!

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov