Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Fialllka tak to je super, že si to materstvo tak užívaš :-) Nech sa vám v zdraví aj naďalej darí. Toto teplo veru nerobí dobre ani dospelým, čo ešte potom takým malinkým bábätkám :-| Moja mama používa v izbe kombináciu zatiahnuté žalúzie a ventilátor a hneď je ten vzduch o niečo dýchateľnejší.
Odpovedať
jej Moncus - tak to tam poznas! podla mna je Barcelona uplne uzasna, no boli sme tam len dva vecery a jeden den, takze sme toho tiez az tak vela nevideli. ale atmosfera toho mesta je uplne magicka... zvysok sme stravili na pobrezi, nikde nikoho, len more, vietor, piesok - a kazdy vecer futbal v TV :-p boli sme este s jednym parikom [nas svadobny svedok so zenou, ktora je z Barcelony 8-)]
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky. tak my sa mame dobre. vcera sme boli na prietokoch a biometrii. a vsetko je ok. malinka ma dostatok zivin z pupocnika. ale co ma zarazilo, tak lekar, co ma kukal tvrdil, ze mala je o 3 tyzdne mensia. a ma okolo 2.800g. tak mi je to divne. ]-( pokial viem, tak moj doktor, ked ma naposledy kukal. tak mi napisal, ze ma okolo 2.800g a cele tehu bolo o tyzden mensie, ked ju meral. tak tomu vobec nerozumiem a mam z toho gulas. a dnes sme mali ist za porodnickou. lenze zrovna rodila, takze mi len sestricka spravila poradnu a mam prist o tyzden. takze ani neviem, ci sa nahodou neotvaram. ]-( ale co uz. hlavne, ze malinka kopka. a v tychto horucavach je jej lepsie v brusku. aspon sa tu tolko netrapi. tam sa ma lepsie. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii som rada, že všetko je ok :-) To je fakt čudné, že jeden doktor ti povedal niečo úplne iné ako druhý =-) Je jasné, že sa nikdy nedá určiť presne, koľko bábo meria a váži, ale také rozdiely... Veď to by aj znamenalo, že sa ti posunie termín pôrodu, ak by bola malá naozaj o toľko menšia? Tak uvidíš o týždeň, možno prídeš k pôrodníčke a už si ťa tam rovno nechajú na pôrod ;-) Ty ako zvládaš tieto horúčavy?
Odpovedať
http://picasaweb.google.com/klestinec... Ahojte, tak Lenka nahodila fotečky, malá je neskutočná, úplne krásne bábo :-) Inak všetkých 30tkovým prajem všetko najlepšie k 1. výročiu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, marti vďaka za info :-) Krásna rodinka je z nich, Ninka je fakt krásna x-) Prajem krásne výročie 30-kam :-)
Odpovedať
Jeeeeeeeeej dakujem baby :-) ze myslite...na nas 30 junove...xixi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Eri tak ako, oslávili ste výročie už cez víkend, keď ten kolega bol taký "ochotný" a dnes robíš?
Odpovedať
no moni nic nam neostavalo...ale my dufame ze este vecer to trosku oslavime... hej vcera bolo fajne :-) pri ranajkach sme si kuki zrychlenu 30 minutovu svadbu...potom fotky :-) manzelik neni nato aby pozeral celu svadbu...tu si pozriem sama :-D jemu staci zrychlene... potom sme obedovali ...v sobotu som bola v praci tak navaril paradnu veceru tak to sme mali aj na nedelu :-) som sa oblizovala...a na vecer sme isli do kostolika a potom na veceru do restiky a neskor kuki futbal v bare s ostatnymi kamosmi :-) dnes ideme na nejaku party...kamoska robi v jednom hol. pube tak po robote tam pridem za nimi... chceli sme si kupit na 1 vyrocie bonsai...no ten ktory sa nam velmi pacil stal 150 eur...tak to sme hovorili ze je moc...tak sme nekupili nic :-( sme mysleli ze to bude take spolocne nase babo :-D o ktore sa budeme starat...
Odpovedať
eri - gratulujem k 1. vyrociu! inak, baby, aj vam tak odlahlo, ze vcera sa dohral posledny zapas majstovstiev europy? konecne - po mesiaci -budeme vecer prezivat aj nieco ine ako "kam to bezis, ty nematevec jeden", "jak toto moze niekto nestrelit do branky" resp. "goooool" :-D ??? no, ja si myslim, ze uz aj tej nasej TV musi byt na grc z tej vecne zelenej obrazovky ;-) cez vikend sme boli na svadbe v olomouci - nadhera a super zabava! poslem link na albumik, ked nevesticka prida fotky :-) andrejka, dufam, ze vsetko ok. marceli - tak teda riadne posilujes! mozno si kvoli tym kupelom vychovas malu akvabelku 8-)
Odpovedať
eli tak to hej...uz toho bolo naozaj dost :-) myslim ze vsetky sme radi ze to skoncilo...a ze sa aj nam polovicky budu venovat po dlhociznom case.... vcera sme boli kuki futbal ale asi tak ze chalani pozerali a baby kecali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Eri tak to ste oslávili úplne v pohoďke, super, že ti manželík navaril dobrú večeru :-) Ten bonsaj je naozaj predražený, keď si zoberieš, že bonsaje veľmi rady vykapávajú :-| Eli teším sa veeeeeeľmi, že futbal už skončil a hoci som ani jeden zápas nepozerala, s radosťou som si pozrela koniec včerajšieho a to ako sa španieli tešili. Držala som im palce :-) A nehorázne sa mi páči ich brankár Cassias, asi kvôli nemu začnem pozerať futbal :-D Tešíme sa na fotky zo svadbičky. Sloniii čakáme na nové info ;-) Kočky pozdravuje vás Lenka, dnes som s ňou telefonovala, majú sa dobre ;-) Špeciálne očakáva správičky, že Aďka porodila :-D Silwi vy dvaja sa ako máte?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Moncus tak to hej v takej pohodicke...ziadne nahanacky :-) dnes si sem tam cinkneme alebo napiseme...Mati...a akurat mame po pytackach...a tak...vcera sme sa natahovali...hovorim mangelovi...Matko a co tu robis? sak si mal byt davno prec??? :-| a on pozera kde? Sak stei mal ist s nasim tatom pre vino...co nepamatas??? :-D :-D :-D hehe sranda... aj ja cakam na Slonickovske info...na foto to vyzeralo na krasne velke brusenko 8-)
Odpovedať
ahojte babenky leni: ste krasna rodinka ... fotky z krstu su uzasne x-) eri: gratulujem ku vyrociu ;-) super ste to oslavili x-) eli: tesime sa na fotky zo svadby 8-) ... je to taka fajna posilka s Terkou na rukach aj ked da niekedy riadne zabrat ;-) ale mozem ja za to, ze sa chce tulit a mojkat sa a tak zaspat s pocitom bezpecia na rukach? ... no nedopraj jej to ... ;-) sloniii: pekne brusko na fotkach od Lenky .... tiez cakam na infosku, kedy bude Matka na svete ;-) babenky ... my dnes boli s Terkou u lekarky ... v piatok doobeda nam zacala hnackovat ale akosi som to zvladla, bo kakala len doobeda a poobede akoby utal ... v sobotu opat kakala a vcera skoro stale, tak sme dnes nabehli ku lekarke, urobila jej vyter a povedala, ze to statocne znasa, ked ju nic neboli ani brusko pri tom a tak len ked kaka ... vraj minuly tyzden tam mali babatka, ktore hnackovali aj vracali s teplotami do toho ... a my klopi klop mame len hnacku ... a inak je Terka cula a aj sa usmieva, zahra sa a tak ... ale niekedy je to o hubu, bo vela toho nenaspi, ked sa zobudi na kakanie .... vcera to bolo zufale, len take 15-20 minutovky, bo ju vzdy zobudilo brusko .... dnes mi uz odvtedy, co sa vratili od lekarky potiahla 1,5 hod a teraz opat spi uz cez 30 minut, tak som rada .... lekarka povedala, ze je inak zdravucka, vzala jej vyter, stredu mame volat o vysledky, ze je super, ze ma neodmieta a doplna stale tekutiny, ci uz od hladu alebo smadu, ze si mam teraz davat pozor na stravu, nejest ovocie a nieco, co by mohlo viest ku hnacke a mam vela vela pit .... a predpisala nam Hylac kvapky a Smectu ... Hylac kvapky sme uz do nej dostali raz s mlieckom na lyzicke ale to ste mali vidiet tie ksichtiky a nemam sajnu ako do nej dostanem Smectu .... :-p :-| ved aj mne z nej byvalo kapanek na vracanie, ked som ju musela raz uzivat ...... a uvarili sme aj cierny caj, a vyvar z mrkvicky ale ten by som jej velmi nechcela davat aj ked povedala, ze mozeme ... ale podla mna je este na to malicka ale zasa vraj to stahuje crievka ... radila som sa aj so segrou po telefone a ta mi poradila, ze skor tu smectu jej dat ako tu mrkvicku, bo viem sama, ze mrkva sa moze az od 4.mesiaca ...... a my mame este len 12tt ... tak uvidime ako budeme bojovat s tou Smectou ... len nam drzte palce, by sme do nej viac dostali tekutin ako z nej pojde von a nedostali sme teploty alebo nebola krvava ci hlienova stolica, bo to by sme museli do nemocky a nedaj Boze sa dehydratovali .... myslite na nas moc moc moc ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Macka držím palčeky, aby sa Terezke polepšilo ;-) Myslím na vás, potom daj vedieť, ako ste to zvládli.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky. tak u nas vsetko po starom. a zatial sa nic nedeje. :-D ved termin ma mala az v nedelu. :-D 8-) :-D ale zatial sa jej akosi nechce von. ani sa jej necudujem. ved susedia furt buchaju a prerabaju na domoch. tak je jej dobre tam. aj tie tepla do toho. :-D jej vsimli ste si ma na fotkach od lenky? aj v albume 3 mesiacov skusa ninka nasu postielku. :-D a inak zabudla som napisat, tusim marcelka sa pytala, tak rodit budem v ruzinove. a martin bude pri porode. :-D a drzime ti marcelka palceky, aby to nebola ta rotavirusova hnacka a aby ste to dobre zvladli.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte sloniii hlavne že sa obe cítite v pohodičke, som straaaašne zvedavá, či sa Martinka rozhodne prísť na svet cez víkend :-D Veru, na fotke máš už bruško riadne, vyzerá to už na "spadnutie", za to sme také nedočkavé :-D Martina chválim ako ďalšieho odvážneho chlapa :-D
Odpovedať
fialka - drzim palceky aj ja...neboj dobre to dopadne :-) sloni - juj sak to je na spadnutie termin :-D tesim ako mala...dalsie babatko...hlavne vam prajem vela optimizmu do tychto dni :-) a brusko je naaaaaaadherne velike :-) a to ze ide mangel s tebou to je paradicka :-) velka podpora... baby ja som vcera prisla neskoro z roboty a ma cakala velka kytica 8-) na stole...jeeeeeeeeej odfotime sa a potom dam do albumiku...foto po roku 8-) ale az v stredu bo dnes robim zase dlho...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem za blahozelania, eri ja sa pripajam spatne k blahozelaniu :-p pekne sme to oslavili, manzelik mal promocie, tak som nanho bola nesmierne pysna... boli sme si s jeho rodinkou sadnut a oslavit to... a vecer sme isli na cerveny kamen (tam sme sa fotili) trosku sme sa poprechadzali, sadli sme si do restiky a pekne sa porozpravali... a doma vecer sme vytiahli nase svadobne pohare, pripili si vineou a tvarili sa ze bublinky ako bublinky :-D zatancovali sme si jeden tanecek x-)
Odpovedať
Profilova fotka
pozrela som si malu Ninku... to je take chutne babo x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Marcelka, drzim palceky, aby sa malej cim skor polepsilo...
Odpovedať
Profilova fotka
Andrejka, tusim by si nas uz mala denne informovat co sa deje ;-) aby sme nahodou nepresvihli velky okamih... pamatas ako ukazkovo nas informovala lenkina mamina? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak ja som bola dnes na krvi... musia mi nejak specialne vysetrovat protilatky, lebo sa im nieco nezdalo na tom klasickom vysetreni, tak som zvedava... buduci tyzden budu vysledky... inak sa mam fajn, drobec uz rastie, kope o dusu a tlaci sa na pravu stranu, tam sa ulozi a ja potom neviem ako si sadnut, lebo ma tlaci pod rebrami :-p
Odpovedať
Profilova fotka
a teraz uz koncim so samomluvou :-p
Odpovedať
ahoj silwi ja som tu cely den a kuki no nikto nic nepise...a to idem za hodku do roboty tak som myslela ze aspon popiseme :-) no nic to... xixi tak ste pekne oslavili...super paradicka...aj my sme trsali trosku...mangel po povyzvrtal vcera v bare :) drzim ti palceky aby ti dopadli vysledky na 1 ;-) a ako je v praci? manzelikovi gratulujem k promociam :-)
Odpovedať
ahojk, tak ja klassika malu narukach takze moc nepopisem, vsetky pekne pozdravujeme my sa mame fajn zachvilu frcime na promocie michalkovej sestre ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, Silwi tak to ste pekne oslávili výročie :-) Silwi to je super, že je všetko ok, to vyšetrenie krvi bude určite tiež v poriadku. ;-) A od kedy ideš oficiálne na materskú? Leni užite si promócie ;-) Teraz je brutál promočné obdobie :-D, moja kamoška má tiež v piatok, len neviem, či sa na nich dostanem z roboty :-|
Odpovedať
Profilova fotka
eri v praci mi je uz dlho... teda hlavne dnes, nakolko som bola rano na krvi a od 7:15 som tu... ale uz sa len flakam a cakam na manzelika, ma teraz nejaky miting... oficialne mi materska vychadza od 11 augusta, ale este mam skoro celu dovolenku, takze uz len 2 tyzdne v praci... najvyssi cas si zacat vyplnat vsetky papiere... maminy to mam doniest potvrdenie od lekara na to aby som mohla nastupit na matersku, alebo co?
Odpovedať
silwi: gynekolog ti vypise papier s nastupom na matersku a to odovzdas zamestnavatelovi ....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?