Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
1
191
192
sloniiicek - tak v hadzani sa o zem je nasa ninka majster, sice uz teraz posledne tyzdne je to lepsie ale ked chyti amok tak to stoji za to ja uz si to prestavam vsimat, najnovsie mame take ze ked zacne zurit a hadzat sa resp bezdovodne plakat tak ju poslem do izby ze nech sa tam ukludni, ze nemame chut sa pozerat na take skarede dievcatko, tak odcupita a potom pride, niekedy sice az po polhodinke ale ukludni sa sama, lebo cim ma viac divakov tak tym lepsie sa jej predvadza a ked sme niekde vonku, tak to riesi trosku radikalne zoberie ju za ruku a odvediem prec kde nik neni tam ju posadim do travy alebo na lavicku, resp niekam kde si nemoze ublizit alebo nejak premoknut a necham ju tam chvilu dozurit, na rukach totiz teraz uz nehrozi lebo kope na vsetky strany tak sa bojim ale zistujeme ze cim je starsia tym je to lepsie aspon zatial tuk tuk prajem pevne nervy lebo to je iba o tom, a nedat sa vyprovokovat lebo to nasej iba radost robi, ono to raz prejde ale viem ze je to nenormalne vycerpavajuce a najma take frustrujuce ze clovek by chcel s nimi zadobre a oni sa budu hadzat a protestovat pre prkotiny
Odpovedať
baby taky rychly navrh, 10.6 doobeda v Sade?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, tak pozeram ze sa vsetky drzite... nase male turbo uz nie len plazi, ale aj sa sam posadi z bruska, postavi sa pri posteli/postielke a dokonca zacina aj lozit-stvornozkovat. mame obdobie "najlepsie mi je pri maminke" - stale sa driape ku mne, hlavne ked je unaveny, chce sa nosit na rukach, pripadne stat a drzat sa o moje nohy :-) z hraciek vedu kable vsetkych druhov a dlzok
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule, tak vidim ze to mate tiez vsetky pestre :) Adi, ja ani nemam maleho tak stareho ako lenka, macka a ty, ale tiez ma riadne obcas vytaca Inak maleho nebavi skoro ziadna hracka, teda len chvilku, kolko krat u z neviem co mu mam vymysliet aku zabavu a greti kable u nas vedu tiez neviem ci som pisala uz mame 6 zubov (4 nam isli naraz) a ozaj s tym pruhom to nie je az take zle, takze operacia sa odklada na neurcito a inak uz sa nam stava, ze nieco si zoberie maly a schova to, napr. telefon dal do suplika v kuchyni a tak, potom je velka sranda hladat nieco (aspon ze telefon sa dal prezvonit)
Odpovedať
adi pokial ale ten telefon zije to neni taka legrace, mne ho ninka medzi matrace v gauci strcila a telefon sa medzicasom vybil, dva dni som ho zhanala jak besna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
najhorise je to s klucami, tie su dost male a tazko sa hladaju... minule strcil Misko kluce od auta mm do topanky oblekovej a trvalo to asi tri hodiny kym sme ich nasli... ten uz bol nervozny lebo rano isiel na sluzobku... to sme uz prelustrovali odpadky, kos na pradlo, chladnicku.. vsetko... az ma napadlo ze sa hral s topankami...
Odpovedať
Profilova fotka
silwi - tak to mate blizko seba nie? kedy sa presne narodil misko? inak s tym kutom to riesime aj my, najskor ju upozornim, a ked to nespravi, odvediem ju do kuta - na postel a odidem. potom pride a ospravedlnuje sa mi, pohladka ma a da mi pusinku. ale poviem vam, to slovo "prepac" ide z nej ako z chlpatej deky a tak tichucko to hovori. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
slonii, Misko sa narodil 11.9, takze iba par tyzdnov bude rozdiel
Odpovedať
caute vsetky... mrzi ma to, ja som vo stvrtok 20.5 ochorela a tak som na pondelok 24.5 uplne zabudla... ale som rada, ze vam stretko vyslo. my sme mali v ten den volno. teraz 10.6 bohuzial nemozem. inak, som uplne nadsena, ze je konecne leto. u nas na zahrade to bolo cez vikend jak na dovolenke :-)
Odpovedať
...inak, ako sa chystate oslavit vase 3. vyrocie svadby? dnes oslavuju Andrejka a Alex, ze? gratulujem!
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj junovky, Elenka ma pravdu, vsetko najlepsie k 3. vyrociu ;-) my to nejako extra nebudeme oslavovat, pripijeme si a urobim tiramisu. O zvysny program sa nam postara Patrik :-D
Odpovedať
Profilova fotka
eli - dakujemeee. tak my sme to oslavili prijemnou vecerou na zlatych pieskoch u vodnika, potom sme sa s martinkou presli popri zlatych a doma sme si otvorili detske sampanske a vsetci sme si pripili a rozkrojili torticku, co som piekla. :-) a dostala som kvetinky ruzicky. a spolu sme si kupili novy fotak, teda manzelik vybral, akoze k vyrociu. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte dievcata tak ja som tu nebola sto rokov :-D sorry, ale maj nam tak neskutocne ubehol, nakolko bola Terezka 3 tt chora a potom sme to este schytali obaja s manzelom pri nej, tak som bola rada, ze som rada .... na FB som pisala, cim sme si presli, spavala som posediacky niekolko noci s Terezkou na rukach, lebo sa nam dusila, v spalni sme mali ako v dazdovom pralese a potom ten bordel doma ani nehovoriac ... doteraz som poraidne neupratala a akosi ani nemam energiu .... vcera vecer som si rychlo precitala vsetko zameskane ;-) v prvom rade, sledujem vase deticky, su krasne a krasne rastu a robia pokroky ;-) omrkla som aj fotky zo stretka, juj muselo vam byt super, v tichu zavidim ;-) ta pieskova plaz vyzerala bombasticky a Terezke som musela hovorit, kto je kto ... mi sedela na kolenach a cumakovali sme obe na monitor :-D :-p bamulka: tema ockovanie, aj ked uz mate isto aj druhe za sebou ... tak my sme mali jedno jedine pozitivum ockovania, ze nam Terezka po nom prespala cez den aj 4 hodiny a sme sa smiali, ze by ju mohli ockovat aj kazdy tyzden ;-) inak som jej preventivne pred ockovanim nic nedavala, len po ockovani cipok do ritky a octanovy obklad na nozicku ... mali sme horucku max. 38,3 ale to len prvy den ;-) a ani viac uplakana nebola, len spava ;-) niekto sa tu pytal na varenie, v akej vode varit: tak ja som varila v Lucke a priznam sa, ze az ked mala Terezka rok, tak sme presli na vodu z vodovodu ;-) adi: blahozelam ku novemu byvaniu a som rada, ze ten pruh sa vyriesil ;-) silwi: tak to tvrdnutie bruska som mala aj ja okolo 20tt a mam nasadene magne B6 a kludovy rezim ale tvrdlo mi najviac vtedy, ked bola Terezka na tom zdravotne najhorsie a ja som bola total vycerpana a unavena ... ved som vyuzivala kazdu chvilu na oddych, ked spavala ona, tak spavala som aj ja a manzel nic neprotetostoval ... aj ked domacnost bola kao po vybuchu :-D slonii: no dilema hadzania o zem ... tak vdaka Bohu, my toto vobec nemame ;-) mali sme obdobie, ktore trvalo asi tak mesiac, co skusala na nas a ked sa hnevala tak plieskala rukami o gauc, skrinku a kricala ku tomu .... ale som to razne zatrhla v zmysle, moja zlata, chod sa vyplakat do kutika, a ked budes vyplakana a ukludnena, tak mozes za mnou prist ... a ja som zvycajne odpochodovala si nieco urobit popri tom alebo sme si ju s manzelom vobec nevsimali ... Terezka pekne odcupitala a sa hodila na svoj stolicek a naramne sa robila, ze place a aka je ona ukrivdena 8-) popravde sme mali co robit aby sme s manzelom udrzali vaznu tvar .... a ak nahodou nechcela sama odcupitat tak som ju tam sama odviedla .... chvilu si poplakala vyzalovala sa a ptoom utrela slzy, prisla za nami, ze uz sa nehneva a je pekna a sme sa uzmierili objatim a pusinkou ;-) a chvilu zaberalo aj to, ked som zacala hovorit: ZE KDE SA NAM SCHOVALO TO PEKNE DIEVCATKO TEREZKA, KTORE SA NEHNEVA ... KDE JE? JA SOM MALA TAKE PEKNE DIEVCATKO A ONO TU TERAZ NIE JE ... a ona na to reagovala tak, ze si zakryla oci a zacala vykrikovat, ze tam je ... a bolo po hneve a amoku a aj slzach ;-) kazde dieta je ine tak drzim palec, aby ste to zvladli ;-) eri: vitajte domka na SK, kedy mas termin? gretocka: chodite aj do PB? nehodime niekedy stretko na ihrisku? hmm? leni: tak tebe sa to krati, a vidis, tvoje prorocke sny o sekcii sa nepotvrdili ... teda dufam ;-) na tom embargu o Tomaskovi som sa dobre pobavila, vdaka Bohu, ze my zatial toto nemame ;-) vsetkym babulkam blahozelame ku vyrociu sobasa ... nas to caka v stredu a absolutne nemam sajnu, ako to oslavime :-) Terezka sa nesmierne tesi na babatko, sme sa vcera u manzelovej babky nasmiali ... lebo prisla manzelova sesterka s 3 mesacnym Miskom a ja jej vravim, pod ideme sa pozriet na babatko ... a Terezka vbehla do kuchyne a pozera, ze babo je na rukach u tety a potom sla rychlo ku mne a hladala mi brusko a hladkala, ci to nahodou nie je nase babo :-D :-p a ja jej vravim, ze nase je este v brusku ... a ptoom si Tomaska popestovala a aj vypusinkovala a vyhladkala ho, ked som ho pestovala ja na rukach ;-) ta by ho samou laskou aj zjedla ... kazde rano babatku v brusku vravi dobre rano a pusta mu hrajuci kvietok, hned ked sa zobudi a spolu pocuvaju ... hocikedy pocas dna pride a sa prituli a liska a pocuva babatko ;-) dufam, ze jej tato laska ostane aj ked sa narodi ;-) o tyzden idem na glukozovy test, tak uz sa "tesim" ako to zvladnem :-S :-p pohlavie babatka vieme zatial na 70-80% takze je to stale take otazne a sme momentalne v stadiu vyberania mien x-) prepacte za taky dlhy prispevok ... dufam, ze sa mi uz bude dat castejsie nazriet a reagovat ;-) vsetkych vas pozdravujeme x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, maly Tomino sa narodil, ma 4 kila a 53 cm 8-)
Odpovedať
jeeej super, srdecne gratulujem!!! x-)
Odpovedať
jej, vitam novych chlapcov - dufam, ze su v poriadku. a dakujem za spravy! prajem vam krasne leto, este krajsie dovolenky a hlavne nech su vsetci zdravi!
Odpovedať
a tu je nejako mrtvo :-( :-|
Odpovedať
no veru mrtvo, vsetci si pisu uz na fb vacsinou... ako sa mate? a co nove??? MY PEKNE RASTIEME, DOKI NAS STALE CHVALI TAK SA TESIM...poslem foto na mail, ked stiahnem 8-) inak bez dovolenky ale snad buduci rok si to vynahradime v trojke 8-)
Odpovedať
cafte sa koculky, tak pisala som tu pred vyse mesiacom a ziadna pribudnuta odpoved ]-( tak davam aspon pre eli do placu ze fialka ide rodit ;-) tak jej drziiiim moc palce nech to ma za sebou cim skor
Odpovedať
Eri dodáva čerstvé info :) Marcelka má už Klárku, narodila sa včera 28.9. okolo tretej ráno, miery ak si dobre pamätám 3500g a 50 cm (?) :)
Odpovedať
ahojte :-) , jej super, tak uz dalsie babatka na svete...srdecne gratulujem vsetkym maminkam a babatkam x-) my sa mame fajn, o tyzden oslavujeme prvy rocik nasej Kristinky...strasne to leti...okrem toho riesime novy byt...takze mame celkom veselo ;-)
Odpovedať
jahodka - tak drzim palce aby vam to dobre dopadlo. inak nechodis na FB, bo vsetky sme tam...aj o Eli nic nevieme ...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
caute vsetky! ja zijem :-) a celkom dobre ;-) vdaka, ze ste na mna mysleli a postli sem vsetky dolezite spravy! idem si vas vsetky najst na FB. moj e-mail je nezmeneny, takze spravy kludne posielajte tam. prajem vam vsetkym krasny rok 2011, nech sa vam a vasim rodinkam dari!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
asi tu už nikto nechodí, ale aj tak by som rada aspoň takto zagratulovala k výročiu svadbičiek Grétke, Elenke, Martinke :-) nech ste šťastné a zamilované ešte viac, ako doteraz... :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
no veru uz sem vobec nechodime...skoda...to bolo take pekne pismenkovanie tu :-( MOHLO by sa to zase obnovit...hm?
Odpovedať
1
191
192
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?