Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, ja sa hlasim po dvojtyzdnovej odmlke... tesim sa so vsetkych uspechov a pokrokov... babuli, dufam, ze nemocka sa vam vyhne... ani sa nejdem pytat ze kedy mame dojst k vam... stretko - este sa neviem vyjadrit, idem zistovat ci este nemame nejaky program spolocny s rodinkou, potom dam vediet... cmuk
Odpovedať
asi cez toto pocasie sa nikomu nechce ist von co chapem...tak to asi posunieme ked bude lepsie pocko, nie???
Odpovedať
caute, tak vyzera vsetko ok, uz nemam bolesti len ked to prezeniem a moc pobehujem, takze sme dohodnute s maminou ze poldna je ona s ninkou a pol dna si uzivam princeznu ja, teraz ako je hnusne sme jasna zalezene doma a este k tomu ninka ma od pondelka teploty a nevieme jej ich zrazit pod 38 sme sa nedostali, zajtra ideme k pediatricke ze prezenie jej krvicku cez CRP tak uvidime, snad to nebudu nase prve antibiotika, ale inac navonok jej nic neni, ani sa nestazuje ze by ju nejako nieco bolelo, zuby mame vsetky prerezane tak ja neviem, uvidime zajtra inak v sobotu ninula chytila uplny amok, ze ona nechce tomaska som bola z toho uplne mimo - svokor totiz prisiel odmerat kocik kvoli skejtiku (odmietam ho kupovat, tak nam robi domacku verziu ;-) ) a ona sa nam asi polhodinu hadzala o zem, ze tomaska nechce to je jej kocik a podobne, strasne funny, som si z toho normalne poplakala, snad ked sa narodi sa to zlepsi, ale mame doma embargo na rozhovory ohladom tomiho :-|
Odpovedať
Profilova fotka
babuli, z toho mam aj ja strach... zatial mi len Misko natiera a hladka brusko a ukazuje ze babo, ale bavi ho to asi minutu a pol a potom uz stahuje tricko ze babo dost a kyve mu papa :-|
Odpovedať
Profilova fotka
No babule mate to doma vesele teda, hlavne Lenka asi. Inak ja som uz zo vsetkeho na nervy, budem musiet nieco urobit so sebou. Proste mam uz vsetkeho dost, manzel chodi kazdy den domov okolo 19tej a ja som cele dni sama s malym. Co tu mam zname tak bud su v praci a obcas chodime kocikovat spolu s jednou, ale ta dost dlho nemala cas a stale je niekde inde. Tak mi z tej samoty zacina hrabat, (neviem ci ma chapete, jasne ze mam maleho ze niesom sama, ale to je ine) Som strasne rada ze ho mam, ale proste potrebujem nejaku zmenu v svojom stereotype. Mate nejake rady ako ste to riesili vy? alebo ste nic take nezazili?
Odpovedať
ada, tak toto poznam velmi doverne, kamoska s ktorou sa chodime kocikovat pravidelne zduchne na cele leto prec do tatier lebo tam maju chalupu a ja sama ako prst kocikovat, no uplne strasna tragedia, taka depresivna som z toho vzdy bola adka ale ono sa to samo poriesilo ide teraz leto s malym budes kazdu chvilu na ihrisku a tam sa cez deti urcite spoznas s novymi mamickami, ja som si takto nasla nove dve kamosky takze aspon mam takto vzdy niekoho na vychadzky alebo na hranie doma ked prsi a to ze manzel po 19h doma, to tiez mame teraz obdobie, sice chodi asi o polhodinku skorej ako tvoj ale vacsinou sa prezlecie a bud ide na pracovnu veceru alebo sa zavrie so skriptami a drti, komunikacia sa nam scvrkava na otazku a vies toto vyratat? :-N no do vianoc to snad nejako vydrzim mne teraz dost pomaha ze mama je doma tak aspon s niekym sa mozem porozpravat aspon tak normalne este som sa chcela pochvalit, nasa ninka si spieva svoju prvu pesnicku , sice to neni uplny original ale znie to super asi takto skace zaba na blate kupime gate ake take strakate :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaj adi, tak to ja poznam uuuuplne najsamdovernejsie... a to si este zober ze byvam na dedine, nie je tu ani poriadny obchod ked nieco potrebujem a ani ihrisko.... ked chcem ist s malym na preliezky alebo do piesku tak musim ist do pizzerie a nieco si objednat.... chvilu som tu mala spriaznenu dusu, s ktorou sme sa navstevovali, ale ona strasne vela lieta, stale nieco ma a teraz jej uz tato nasa dedina tak liezla na nervy ze si kupili byt v ba a prerabaju ho... tusim sa uz aj budu kazdu chvilu stahovat, uz v podstate cakaju len na to kym im dovezu nabytok |-| no a manzel tiez chodi casto dost neskoro... bolo obdobie ked chodil o pol osmej, osmej, pol deviatej, rano z domu odchadzal niekedy ked sme este spali a to je Misko ranostaj... trvalo to skoro 4 mesiace, teraz je to trosku lepsie ja sa to snazim riesit tak ze sa vtierknem k niekomu s podobnym osudom, ale to sa da tak2-3x do mesiaca
Odpovedať
a co sa nevtieras aj k nam, silvi? mala inak zakazdym ked je v kuchyni a idem otvorit dvere na balkone tak mi nezabudne pripomenut ze teta co ma miska zakazal chytat zaluzie, zlata nie??? my budeme len radi, len teraz sa zrovna musime vyzdraviet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babuli, teraz sme boli dva tyzdne prec, tak som bola ticho :-D ale ked budete fit tak hned ficime k vam 8-) mozme s Miskom Ninku naucit ze nohy su smradosky a ked si ich ovonia tak treba povedat fuuuuuuuj :-p
Odpovedať
Profilova fotka
zlata ze si to tak pamata... ved to bolo skoro pred dvoma mesiacmi....
Odpovedať
a svokrovci to nepreziju, uz teraz svokor tazko rozdychaval ked mala na neporiadok hovori ze bordel 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no aj Misko hovori ze bede na neporiadok 8-) hlavne ze horsie veci nehovori, teda hovori koko ale to je krokodil :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
adi ako si naucila martinku zaspavat bez cumlika?
Odpovedať
Profilova fotka
baby poznate to ako sa hovori, ze na posrateho aj hajzel spadne? Tak to je asi moj pripad. Ja mam uz vsetkeho dost. Dnes som bola u doktorky a povedala mi ze mam ist na operaciu pruhu. Takze by som nemala maleho zdvihat moc a po operacii ho nemam nosit aspon tri mesiace. Nech mi niekto povie ako ho nemam tak dlho dvihat, ved to si nikto nemoze tolko ani si mnou zobrat volno z roboty.
Odpovedať
ad stretko: co by ste povedali na pondelok, 24. poobede - 14-16? pocasie uz MUSI byt vtedy skratka lepsie. hm? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
juj adi to je teda mrzute... a to ti kedy zistili ze mas pruh?
Odpovedať
Profilova fotka
Silvi, mam taku hrcu v bruchu, tak som isla k doktorke a dnes mi to povedali ze mam pruh.
Odpovedať
adi, chuda moje to je fakt na porazenie 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte koceny, tak pozeram, ze vsetky bojujete ako sa da... my sa mame dobre, zacali sme sa plazit a plazime sa vsade (koberec, lino, dolu z postele... vsetko jedno) co sa tyka stretnutia, velmi rada sa s vami stretnem, vikendy su pre mna off, ale ten elen navrhovany pondelok moze byt pre nas. Ada drz sa, to je mrzute ten pruh a este mrzutejsie, ze nikto ti neda navod ako maleho nedvihat... Tak sa majte krasne a nech sa vam dari
Odpovedať
Profilova fotka
Tak dnes mame za sebou tretie ockovanie. (nedvihat maleho dnes, tak neviem akoby som to zvladla, samozrejme ze bol na mne zaveseny) ale vcera som si poplakala a dnes mi je trochu lepsie, povedala ze je to "len" pruh a mozem byt rada ze mi nie je nic horsie. a ozaj uz mame prerezanych 6 zubov. 2dolu / uz vonku uplne a 4 hore, tie este nie su vonku cele a tlacia sa nam vsetky naraz dufam, ze to pocasie sa aspon zmeni a bude sa lepsie chodit po vonku. tak sa vsetky drzte a s tym stretkom, kedy navrhnete, vtedy bude, zatial mi je to jedno a mozem kazdy den, keby sa nieco zmenilo dam vediet. greti super ze maly sa plazi, ja som bola tiez z toho nadsena ked sa zacal plazit a vedel sa sam dostat tam, kam chcel Leni, to musi byt krasne ked mala zacne spievat :) a super, ze je ti uz lepsie
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, len tak na rychlo, termin,co navrhla Eli je pre nas v pohodicke, vyjadrite sa este ostatne, snad sa nam uz podari zladit a konecne stretnut, uz sa vas nevieme dockat :-) Adi moc moc drzim palceky, aby ste to nejako zvladli s tym pruhom. A co sa tyka tej samoty, rychlo sa prestahujte do Petrzky a tu nas mas vela pokope, tak sa vzdy k niektorej nasackujete s malym a bude ;-) Zatial vydrz a ako pise Lenka, na ihrisku sa snad s nejakymi maminami zoznamis. Inak sa chodim od zaciatku kocikovat sama a nepoznam sa tu so ziadnymi mamickami, zatial mi to nechyba. Ale zase je so mnou doma manzel a mama, takze nie som sama. Pridali sme nejake nove foto na picasa, ked chcete mrknite: http://picasaweb.google.sk/Moncuska79...
Odpovedať
cafte kocky, tak ja som mala na pondelok stretko ale to az tak o 18:00 ale mozem ho vklude posunut na iny termin alebo sa stretnem tak ci tak...ved mozno nebudeme tak dlho ked su tu deturence :-) takze Eli dobry terminik stretnutia x-) a kde by sme sa stretli v Sade JK??? zatial sme prihlaseny na stretko: ELI, GRETKA, ADA, MONIKA A JA...celkom slusne...kocky, ktora sa pridate????napisem aj Martule, urcite sa rada stretne s nami...asi sem uz moc nechodi... ja by som tam mohla prist s nejakou mamickou z Petrzky co byva kusok odo mna...to je asi Monika...ta je najblizsie...hm??? Adi no hotova katastrofa....ked sa sype tak sa sype...drzim palceky aby vam to dobre dopadlo... Moni tak maly je krasny kuki som foto a dobre to leti ze pol roka uz mate... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, nám termín stretka tiež vyhovuje ;-)
Odpovedať
ahojky, tak stretko asi tentokrat bez nas - ninka mi akurat vtedy spi, plus este stale je nejaka taka soplikova a ukaslana a mamina ma nejaky program, takze nemam strazenie, uzite si babule a dajte potom report ako bolo aj s foto pls ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule, tak kedy to stretko? v pondelok o kolkej? mne by to vyhovovalo tak okolo tej druhej, pol tretej
Odpovedať
aj mne vyhovuje time ;-) ako ada pise...co eli...si cely den v BA?
Odpovedať
Profilova fotka
baby na stretko by som velmi rada prisla, ale neviem ci sa mi to podari... musim pokecat s manzelom a dohodnut logistiku... dam vediet... cmuk
Odpovedať
Profilova fotka
Tak si to teda zhrnieme, stretko zajtra - pondelok v sade J.Krala cca medzi 14.00-14.30, dokedy budeme rozhodnu nase deticky:-) Zatial sa zucastnia: Eleni, Ericulka, Ada21, Gretocka, Alex, Moncuska. Silwi a Sloni su zatial otazne, kocky dufam, ze sa vam podari prist. A Babuli, keby sa nahodou u vas nieco zmenilo, budeme sa tesit. :-)
Odpovedať
baby ale sad JK je velkyyyyyyyyyy....kde tam???
Odpovedať
Profilova fotka
naj by bol asi zadný vchod do Auparku, ako je Robinson, tak vonku. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?