Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
ahojte júnovky 8-) ďakujem za vaše odpovede, na to očkovanie si plánujem zobrať vreckovky a namočím ich u doktorky, dúfam, že ten plač zvládnem najmä ja, lebo keď Eli plačká, tak mi trhá srdce vždy |-| ako mi jej je ľúto... vraj sa dajú v lekárni kúpiť aj nejaké gelové obklady na očkovanie, tak sa skúsim spýtať doktorky... Leni to aby ste nedopadli ako my na UTZ :-D nám v 20tt povedali, že by to mal byť chlapček (tak sme vyberali chlapčenské mená pomaly) a v 30tt to bolo nakoniec dievčatko :-) a to bolo aj naozaj, ešte nám to povedala tá istá doktorka, čo nám najprv povedala chlapčeka... tak daj potom vedieť, či je to naozaj Tomáško :-D Moni super, že ste mali pohodový pobyt u vašich, Paťko je fešák, že to zvládol... Silwi gratulujem k chlapčekovi :-) Miško sa bude mať s kým hrať, no možno neskôr aj trošku naťahovačiek bude ;-) takže doma traja chlapi budú, nádhera! Adi tak držíme palce s bývaním, síce neviem o čo presne ide, ale nech vám to všetko dobre dopadne... inak ma tiež napadlo, či nie si náhodou tehuľka :-D Eri neboj, nič nezabudnete... máš kopec času na zbalenie... a nezabudni si pofotiť na pamiatku ešte obľúbené miestečka a tak ;-) ja by som to určite urobila... aj byt by som si pofotila pred a po zbalení zo srandy, že aký rozdiel :-) Sloni vy sa rýchlo vyzdravte, aby bolo Martinke už len lepšie... a to vám ako vybrali okná a čo keď bude pršať? :-N Držkajte sa mi, idem k našej Eliške :-) papa
Odpovedať
Profilova fotka
bambul, inak mne este doki raz odporucal, ze preventivne dat asi pol hodku pred ockovanim cipok a ze potom babo lepsie znasa tu bolest a/alebo teplotu
Odpovedať
tak tomik bol dneska hanblivka, takze krizil nozky ako sa dalo, ale cosi sme zahliadli, takze nepotvrdeny chlapcek je to, ze bud tyzden na poradni este kukneme, ak budem chciet som sa tesila na sono ze ako si ho popozeram a on tvrdohlavec sa schovaval kade sa dalo, aj tvaricku aj chrbatik nam iba ukazoval, no hold mal svoj den inak vsetko v pohode, hlavkou ze vraj nachystany dole co som cakala ze bude este KP lebo to je taky vrtivrtko, kazdy den inde ale uz nema dost miesta tak snad uz tak ostane, lebo tie jeho premety zacinaju byt dost bolestive ada, nebud tajnoskar a prezrad nam tajomstvo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, tak kukam, ze sa mate povacsine vcelku dobre... my uz sme postupili z jednozubceka na dvojzubceka :-) zatial nelozime, ale s hlavou zarytou do podlozky cestujeme po celej deke... no holt cvicime poctivo dalej, aj ked uz mam co robit, lebo sily ma ten moj chlap statocne a udrzat ho v ziadanej polohe je hotove umenie. Co sa tyka otazok, co tu vyvstali... Ockovania nase dieta znasa dobre, akurat po tom prvom bol velmi uplakany, doktorka mi povedala, ze mu mozem dat sirupcek Panadolovy, ked mi plakal dve hodiny v kuse a nemohol ani zaspat, tak som mu ho dala aj ked nemal teplotu. Po nom krasne zaspinkal a ked sa zobudil rano, tak uz bolo ok. Po druhom ockovani bol uplne v pohode, uz sme ho presli bez liekov, iba s mierne zvysenou teplotkou. Varenie zeleniny u nas prebieha od zaciatku v normalnej vodovodovej vode. Dojcensku som kupila iba na zaciatku, ked som mu ju skusala davat pit, ale kym bol plne kojeny, tak som s vodou ani cajom uspech nemala. Tak sa teda drzte, tehulkam krasne tehulkovanie a vsetkym maminam vela radosti a pevne nervy s nasimi pokladikmi.
Odpovedať
jaj vidite tehu demencia sa znovu hlasi :-D , monika sa pytala ze v com varit - tak ja som varila prve dva tri mesiace v lucke a potom normalne voda z vodovodu
Odpovedať
Profilova fotka
dievcence, vonku je uz celkom pekne, vyzera ze dazdive obdobie uz prechadza, nemali by sme zacat organizovat dalsie stretko? aby sme stihli nez Lenka porodi... hmm?
Odpovedať
tak tak, citas mi myslienky silvi :-) a berem hned do ruky diar a davam navrh 7.5 pia cca 10h, Sad Janka Krala 8-)
Odpovedať
kocky keby bolo na mne ja trosku neskor...bo to len prideme ...
Odpovedať
Profilova fotka
Leni tak Tomino sa s vami hra na schovavacku? Inak pekny datumik stretka si vybrala, akurat na moje meniny:-D Mne vyhovuje v podstate akykolvek datum, len 13. 5. mame poradnu, tak to nie. Budem sa tesit, ked nas tam bude co najviac, lebo uz som vas vsetky hroooozne dlho nevidela a som zvedava aj na vase ratolesti x-) Aaaa dnes sme boli s Alex a Jakubkom, to je tak dobrucke babatko a strasne roztomile :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak babule, uz som aj ja na to myslela, ze by sme sa mohli stretnut, zatial neviem ci budem moct prist, tak dufam, ze ano aspon na chvilu. Leni novinka je taka, ze sa budeme stahovat do Petrzalky.
Odpovedať
koculky ako chcete, ak vam vyhovuje vsetkym termin 7.5 tak sa stretnite ale ja nemozem...ja mozem len neskor ada petrzalka??? 8-) 8-) 8-) hehe parada...a kde presnejsie? tak to budeme viacere petrzalcanky
Odpovedať
no super, budeme susedia, tak to som zvedava co ste nakoniec vybrali :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojky, jéééj stretko, no tak radi sa s Jakubkom pridáme, zatiaľ nič v ten dátum nemáme, tak sa budem tešiť :-)
Odpovedať
babule a bambuliatka, co keby sme dali dve stretka? prve v uzkom kruhu trebars toho 7.5 a potom neskor koniec maja/ zaciatok juna druhe???? =-) aspon mam sancu sa jedneho zucastnit, lebo moja nocna mora poslednych mesiacov je ze rodim 9.6 akutnou sekciou, tak nechcem nic riskovat, dufam ze ma moje vestecke schopnosti tentokrat zradia lebo toto by sa mi nepacilo |-|
Odpovedať
kocky ako chcete...mozeme dat aj tak stretka ako to vymysla lenka...no ja nemozem povedat ze 7.5 pridem na 100% skor to vyzera ze nepridem... leni pls hod mi do IP tvoje cislo, bo keby sa nieco zmenilo tak ti cink...ja ti dam svoje :-) a prosim nestras s tvojimi vestbami...urcite budes OK ved mimco ma prist koncom juna tak neporodis skor :-) hm? nemysli na bakane veci...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, juj ani som necakala ze sa tu stretkova debata tak rychlo rozprudi... na 7.5 zatial nic nemam, tak dufam, ze vas uvidim ;-) ja som aj za to neskorsie stretko... babuli ja uz tvojim bosorackym schopnostiam asi verim, ale aj tak dufam, ze ziadny akutny cisarak ta necaka
Odpovedať
caute byvale nevesty, potrebujem svadobnu radu :-D kto z vas mal od agentury vyzdoby ci uz sale alebo miesta obradu, a co cepcenie? kamoska sa vydava potrebovala by ozdobit terasu hotela - maju tam obrad a niekoho na cepcenie, najlepsie aj s hudbou
Odpovedať
Profilova fotka
ja som na cepcenie mala subor cifercan ;-) pytali si za to tisicku a bolo ich asi 10 asi 4 hrali, vsetci spievali a samozrejme ma zacepcili a vytancovali... ale neviem ci by chceli ist aj niekam mimo cifera
Odpovedať
babuli ja som nemala nic take...skor martula mala co viem agenturu na vyzdobu tak sa skus jej opytat a odcepcenie mi robila rodina...bo oni su od tt tak vedeli co a ako :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babky, kľudne aj dve stretká môžu byť, tešíme sa na vás. Babuli nestraš so sekciou, aj keď ten dátum je fajn, to budeme mať výročie :-) No ale Tomáško nech si počká do termínu a pekne tak ako má, prirodzene a žiadna sekcia.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte junovky... nakoniec na stretko 7.5 nebudem moct prist, ideme do bardejova k nasim a ja tam ostanem 2 tyzdne asi...
Odpovedať
kto nam teda ostal na toho 7.5? alex a ja???? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no toho 7.5 ani ja... vsetky vikendy mam rozcestovane, takze sa pridam ked budete mat nejake streto v tyzdni... inak nase male zihadlo dnes zacalo regulerne lozit...
Odpovedať
Profilova fotka
leni a o kolkej toho 7.5? ja zatial mozem
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky. ono to vyzera, ze asi zrejme ani my nemozeme. ohlasila sa nam sesternica z ciech, ze pridu na vikend. a inak o kolkej to chcete mat?
Odpovedať
som myslela tak doobeda cca 9.30 - 10h, my potrebujeme byt tak okolo 12.30 doma aby sa najedla a isla spat dneska som bola na poradni a vsetko ok, okrem trosky bielkovin v moci ale ze nic na riesenie, este jedna poradna u mojej lekarky a potom uz na antolsku, som nejaka taka z toho mimo a dneska mi vypisali matersku, dalsi sok, baby oni sa bezo mna snad chystaju na porod :-D , mne sa akosi do toho nechce resp chce aj nechce :-N
Odpovedať
Profilova fotka
babuli mozno aj Tomino si da nacas tak ako Ninka...
Odpovedať
Profilova fotka
inak uz mas vsetko nachystane na prichod druheho babatka? ja som pred tyzdnom mala taky osial, som objednavala veci z netu, spaci vak, osusku, lehatko vibrovacie, kolotoc na postielku a teraz mam nejaky utlm, v style, ze kvantum casu... ale akosi s Miskom mi to tak rychlo odsypa, tak neviem ci by som uz nemala zacat triedit oblecko...
Odpovedať
oblecko potriedene - posuvala som sesternici inac by som sa nedokopala, vsetko nakupene, dokonca aj nejake oblecko oprane a ozehlene, lekaren a zdravotnicke potreby som teraz riesila cez net, kufor este nebalim hovorim si ze kopec casu, suma sumarum 80 -90% za nami - 8 tyzdnov pred nami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute, babule vy stale pisete o vikende, ved 7.5. je piatok :-N Inak ja na to stretko mozem tiez a tesim sa na vas. Ale dufam, ze este stihneme aj nejaky ten dalsi datum, aby som vas videla vsetky ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?