Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj babuli... tak to je super, ze vsetko je v poriadku... kolko mm uz ma drobec? a uz si si pozerala ten link od ericulky, ktory ti zarucene predpovie ci to bude chlapec alebo dievca? by bola sranda keby to sadlo :)
Odpovedať
Profilova fotka
inak prave tvorim novy recept na omacku na cestoviny, ked sa to bude dat jest tak sa podelim...
Odpovedať
mame zatial 10mm, ono sa to nezda vela ale za tyzden narastol z 3mm na 10mm ;-), no podla toho cinskeho kalendara by to mal byt chalan, aj ja mam taky vnutorny pocit sice by som strasne chcela holku, ale ved uvidime hlavne nech sme zdravi to je podstatne ;-) silvi: dufam ze sa podarila omacka, uz by som sa konecne mala naucit varit :-N
Odpovedať
to su dobre spravy, babuli - len nech pekne rastie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babuli, tak chalanisko rastie ako z vody... kedy bude mat prvu sono-fotku? mas uz na MK spraveny album? nech sa mam z coho vytesovat... omacka bola chutna, ale este budem vylepsovat, hlavne image :-D
Odpovedať
este nemame ziadnu sono foto, moc tam toho este neni vidno, jeden biely flak (gestacny vak) a dva tmave (jeden je drobcek a druhy je srdiecko), ked budeme mat tak dame na MK, potom ved napisem, som si akurat dopozerala svadbu, ono sa mi to zda tak daleko ale ked to pozeram absolutne by som nic na nej nemenila, ako ste na tom s dvd, uz mate? nejako stracam prehlas :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky. tak, konecne som sa dostala na net. vsetky vas pozdravujem. bola som na kontrole u doktora a nechal ma doma az do 20.8. kym sa mi nevrati moj doktor, ten je teraz na dovolenke. ze mam na to pravo. zajtra si idem pre vysledky hystologie do nemocnice, tak dufam, ze ma nicim neprekvapia. ale nemali by, lebo na ultrazvuku bolo vidiet aj babatko. :-| tak zatial sa majte pekne a vecer sa ozvem papa.
Odpovedať
Profilova fotka
caute zienky... tento tyzden bude asi musiet vela vela pracovat, sa mi tak velmi nechce uz.... a to je len pondelok :( ale sa uz tesim na koniec tyzdna, sa vydava kamaratka v sobotu (poctivo ju utesujem nech nestresuje) tak ideme domov k nasim na vikend... sloniii, drzime palceky na vysledky, aby ta neprekvapili... eleni ako pokracuje dovolenka? zvlada to mangelik s tou dochramanou nohou? babuli oddychujes poctivo?
Odpovedať
jeeeeeeeeej tak budu mat junovky prve babatko chlapceka :-D paradicka....uz babuly vyberate mena? a ake sa vam pacia? neboj sloni vsetko bude OK-myslim(e) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj eri, pochval sa, co mas nove?
Odpovedať
no babenky caute..vy už to máte čerstvo za sebou a mna to v maji len čaká :-) popravde mam z toho aj strach,ale ked vidim,ako ste to v pohode zvladali vy,úprimne vam závidim ]-(
Odpovedať
@silwi, my sme sa uz aj vratili... dovolenka bola super -> ked sme chceli ist na dlhsou prechadzku, tak sup - nasadili sme tomiho na vozicek - a on sa vozil ;-) fakt, krasne sme si oddychli. no a dnes - aby sme nevysli z cviku - ho zavolali do nemocnice, ze 2. operaciu bude mat ZAJTRA! tak sa snazim na to nejak psychicky naladit a popri tom precitat asi 200 mailov, co mi pocas dovolneky prisli...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
eleni, super ze ste si oddychli... zajtra tomimu drzime paluchy, neboj, dopadne dobre !!!
Odpovedať
ja som taka ospala dneska, ja si snad prespim cely zivot eleni:drzim paste tomimu, nech to dobre dopadne
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky. tak vidim, ze ste toho dnes vela nenapisali. inak alex sa kedy vrati z dovolenky? a eleni, citam, ze tvoj manzelik ma zlomenu nohu, co sa mu stalo? asi mi to uslo.
Odpovedať
eleni - aj ja myslim tiez ;-) neboj vsetko dobre dopadne silvi - teraz tu mam svokrovcov tak mam o zabavu postarane tak chodime po vyletoch :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii mas pravdu, je o tu bieda, vidno ze je dovolenkova sezona... niektore na dovolenke su, niektore sa prave vratili a dotahuju vsetko zameskane, niektore tahame za kolegov... babuli oddychni si, vyuzivaj to ze si teraz doma... ked sa drobec takto pekne rozrastol, tak to asi da zabrat, ze? eri - tak to mas fajn ze behate po vyletikoch... aspon sa sama doma nenudis... teda akych mas svokrovcov? dufam, ze su v poho a ze si tie vyletiky uzivate... ucis a uz aj jazyk? oni maju taku smiesnu chrchlaciu vyslovnost... a manzelik vie, ci komunikuje v anglictine? jaj zvedava som strasne :-D
Odpovedať
ahojkajte babuľky... ako sa máme? Sloni, som rada, že si sa ozvala, oddychuješ a zotavuješ sa poriadne? Dúfam, že už ti je lepšie a čoskoro budeš fit... :-) No, kočky, asi sú fakt dovolenky... normálne aj stíham čítať :-D kto sa ešte chystá na svadobnú??? Silwi? Eleni? ... my už poctivo hľadáme, mali by sme cestovať už na budúci piatok-víkend... držkajte palčeky, nech niečo chytíme... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
cau bamuli... hej my sa chystame... a poctivo drzime palce, aby ste si nasli nieco fajnove... inak baby prave mi volala svokrusa, ze prave videla od nasho domceka odlietat dvoch bocianov, takze by to mali byt dvojicky :-D :-D :-D
Odpovedať
a máte na to "rodinné dispozície"??? Napr. ja sa toho môžem obávať, lebo som z dvojičiek - dve baby... =-) aaaa veľmi sa teším konečne na dovču.. už mi asi hrabne v práci... a ako si na tom ty a ostatné? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak trochu hej, my mame dvojcata aj z mamcinej aj z ockovej strany (sice tam su dvojvajecne a to sa nerata :-p ) a drahy nema...
Odpovedať
Profilova fotka
a bamuli aj mne uz hrabne z roboty... este stale sedim pred kompom a dotahujem veci co som nestihala ked som 2 tyzdne tahala aj za kolegu ]-(
Odpovedať
no to nemáš bohviečo doťahovať staré veci... ja už tiež začínam robiť chyby :-p čo sa mi "nedarilo" ani pred svadbou... hm hm hm s tými dvojičkami to ešte môže byť zaujímavé :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bamuli, dvojicky zatial nehrozia... prave mam mrchu :-(
Odpovedať
@bamuli - tak dobre si vyberte, aby ste mali pekne spomienky na svadobnnu cestu :-) my sme svadobnu cestu odlozili na neurcito - ja este stale potajme snivam o Mauriciuse, ktory sme stonovali -> keby sme tak mohli ist presne o rok po nasej svadbe, bola by to pekna oslava prveho vyrocia... @sloni - skratka isiel po ceste, stupil na kraj chodnika, posmykla sa mu noha, ruplo v nej a bolo (zlomena kost na chodidle). kebyze to nevidim, ako sa to stalo, tak sama ais neverim...
Odpovedať
eli, ako tomas? dneska ho aj operuju alebo si ho iba zaviezla do nemocnice? idem sa pustit aj ja do prace, lebo si pripadam taka o nicom ked nic nerobi, strasne pomaly mi ide cas, a to som vcera skoro cely prespala a vecer uplne v klude som to zalomila o deviatej a spala som az do rana bielho do pol deviatej ;-) sloni: co robis doma aby si zabila cas?
Odpovedať
dnes operuju prijemnu pracu vsetkym!
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj eli, tak ako to vyzera? uz zacali? bola som dnes s tvojou maminou, dala som im oznamka ;-)
Odpovedať
tak drzim paste, potom sa ozvi ako dopadol, ale urcite na vybornu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
eli, drzime palceky...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?