Svadba v júni 2007. Pridajte sa

4. okt 201157550
  • eli: vo W sme sa nestratili ... pohodicka a dakujeme za radu 😉 ... dnes som tam sefku poslala samu ...
    supis, ze mas saticky na svadbu 😉 dobre si to tam uzite 😉 a rovnako sa vytesujeme, ze sa manzelikovi dari 😉

babulina: no lepsie ako lepsie ... boli ma brucho ako na mrchu ... keby nebolo fazulky, tak by som mala zajtra termin, tak si vsetky tie bolesti davam v spojitosti s nou, ze to moze byt ... lebo som to niekde citala .... tak verim, ze vsetko je ok a neviem sa dockat 19.9. ked pojdeme k lekarke ..... stale sa utvrdzujem v tom, ze keby ma nebolel zaludok a bruseno, tak by sa asi fazulka nemala dobre 😉 tak verim, ze vsetko je ok 😉 ty si tiez mavala bolesti ako na mrchu? nemam to s kym porovnat a na MK mi dievcata v teme nevedia poradit 😐

• tak sorry, prispevok je tu 2x 😉 chybicka se vloudila na serveru, ked to neukazalo a ja to vypisala nanovo 😉

• fialllka: ja som take nemala,resp ani enviem ako mrska poriadne vyzera lebo ved ja som nemala skoro rok iba jednu a ta bola taka nic moc, tak moc neporadi, ale viem ze baby sa o tom rozpravali

inac ked uz sme tu vsetky na kedy zacneme planovat to stretko? a klasika v slovaku?

• Sponzor fóra
  • hej v slovaku ale buduci tyzden u mna vobec nehrozi ... to mame x podujati pracovnych tak to odlozme az na 17-18.9. hmm? alebo o tyzden neskor 🙂

babuli to ti zavidim, ja ako taka uchylacka teraz chodim a beham a sa kontrolujem ..... a co babenky spominali, ze to moze byt a je to v poriadku? ja som citala, ze to zena moze pocitovat, ked sa jej maternica roztahuje a zvacsuje s narastajucim mimcom 😐 ale ak by si bola taka zlata a sa skusila spytat aj svojej lekarky dnes, bola by som rada 😉

• a 19.9. to u mna tiez nehrozi, to budeme doma u lekarky na sone 😉 a uvidim, ci sa vratim spat do BA alebo si vezmem dofcu do konca tyzdna 😉

• fialllka: ak nezabudnem tak sa opytam, ale ked som u nej tak sa rozplyvam nad hlupostami a vzdy zabudnem polku veci sa opytat, a najlepsi je misiak ktory tam ide so mnou ten zabudne uplne navsetko ked vidi drobca, sme to ale dvojka, tehu demencia na druhu 😃

• babuli, to nic, to aj u nas je tak 😉 tak su asi postihnuti vsetci buduci rodicia, ked vidia to krasne video 😉

• babuli, tak si napis tie otazky... ja by som to isto urobila a na 95% by som potom zabudla ze nejaky zoznam mam 😃

• sme si minule napisali ale papier sme nevytiahli ved na co 😃

• 😃 babuli 😃

no zienky, lucim sa s vami, som unavena a aj to pocko na mna akosi vplyva a mam toho pre dnesok pokrk ... idem sa nejako odtrepat do DNV a zalahnut do postele 😉 tak papa zajtra

• fialllka oddychujte obi2....

• Ahojte, ja mám toho veľa, tak sem občas očkom pozriem, veď viete, závislosť mi nedovolí, to tu úplne ignorovať 🙂
    Fialllka tie bolesti by nemali nič znamenať, vraj to tak býva na začiatku. Ak by však boli veľmi silné, tak šup na pohotovosť. Za to, že ťa skontrolujú nič nedáš a budeš vedieť na čom si.
    Ja práve čakám mrchu, tak dnes-zajtra by mala doraziť. Brucho už ma bolí, takže len čakám a čakám...
    Už sa teším na DVD maratón, tak ponaháňajte tých svojich kameramanov 😉

pa pa pa

• čaute babenky 😎 chýba mi slniečko... som sa ešte nezaradila po svadobnej... už 4tý deň som mimo a naši doma furt že čo mi je... a ja si pripadám ako z inej planéty, fakt 🤔
    @Monci : my sme boli v Lardose, skoro dole na juhu... blízko bol Lindos alebo Pefki...
    ... júúúj nech sa ešte vráti slniečko 😐

• ahojky, vcera sme boli u lekarky, tak mame dve rucicky dve nozicky, maly nostek a hrozne sa drobco vie rychlo mrvit, kotrmelce vie robit a podobne hluposti
    mamina mi oskenuje fotecku tak sa mi snad podari ju sem dostat, dam vediet ak bude v albume

• ahoj babuli... tak sa tesime s tebou... a co dokina povedala, vsetko ok? co okrem uzv robila?

• Sponzor fóra
  • vsetko je ok, robili na cez uzv aj presvetlenie sije ci nema drobco razstep chrbtice, tak to je v pohode, potom si ho pomerala len musela trochu pockat lebo hrozne sa mrvil, a stale mi beru krv uz asi stvrtykrat 😒

• ahojte dievcence 😉

babuli, tak to je supis, uz sa aj ja tesim na nas uzv a pocitam dnicky 😉 s Majkom sa nevieme dockat 😉

ja som vcera prisla na bytik, napapala som sa a hned som zaspala, zobudila som sa az o osmej, hodila sprchu, spolubyvajuca uvarila mnamik kuraciu polievocku, tak nieco lahke spapala a zasa isla buvat 😉

• babuli, to presvetlenie sije sa v ktorom tyzdni robi? 🙂

• v desiatom tyzdni a uz nam brali aj prvu vzorku na tripple testy

• a to su ake testy? 😉

• ahojte maminy aj nemaminy 😉
    Babuli super, že je zatiaľ všetko ok. No neviem, neviem, ako ja zvládnem tie odbery krvi, ja totiž pri tom odpadávam 😐
    Fialllka ty tuším teraz spíš za dvoch 😃
    Alex aj ja sa neviem dočkať DVD maratónu, hlavne sa trasiem na to naše video, dnes idem pre skúšobnú kazetu, večer budeme mať doma malé kino 😉
    Tak to vyzerá kočky, že sa na tom našom stretku stále nevieme dohodnúť, Fialllka vyzerá to, že si dosť vyťažená, tak skús vyhodiť nejaký termín a my sa k tomu vyjadríme.
    Bamulka my sme boli vo Faliraki, to je tiež na tej istej strane ostrova ako vy, ale vyššie, blízko hlavného mesta. Boli ste aj v Rodose? Ten je nádherný.

• tie kvazi geneticke na downa, razstep a podobne

• Monci tento mesiac mam fakt vytazeny a to maximalne 😉 ale tak dam terminy 😉 od 24.9. - 27.9. 😉

a je pravda, ze spim za dvoch, ked som strasne unavena a radsej spat ako jest za dvoch 😃
    Monci, potom hod prve dojmy z kina 😉

• jaj babuli jasne, rozumiem 😉 to snad uz aj nam budu brat, ked pojdeme tak uz by sme mohli byt v 10tt 😉 len nech je vsetko v poriadku ... babuli, pocula si nieco o listerioze? ja som sa to vcera docitala na MK a zistila som, co vsetko by som nemala kvoli nej papat 😐 normalne som bola z toho prekvapkana, ked to tam dievcata pisali 😐

• Fialllka trochu sa šetri, veď to bábo bude potom moc akčné 😃
    Ja na tie termíny zatiaľ nič nemám, takže vyhovuje ktorýkoľvek. Čakáme vyjadrenia od ostatných manželiek 😉 Baby a chceme na tom stretku dať DVD maratón, alebo to bude len také posedenie? Lebo myslím, že ten maratón by sa skôr hodil na víkend, to bude asi na dlhšie 😉
    Babuli to tvoje bábo sa preto tak hrozne mrví, lebo už trénuje na baletku /baleťáka 😃

• moni, mozme dat take motivacne, napr my mame na zaver taky 5minutovy klip take zrhnutie celej svadby tak take kratke pasaze mozme pozriet a potom aj pokecame, mne terminovo je to jedno, najlepsie su vsak utorky bo misiak je na futbale ale vlastne prakticky to je jedno

• monci ja tiez navrhujem, ze by sme si mohli na tom stretku mrknut svadobne fotky a DVD maraton na niektory vikend nechat .... aj tak to asi nezvladneme za jeden den ten maraton 😉

monci aj sa setrim, ale niekedy sa neda 😉 hlavne sa snazim byt v pohode, aby aj mimco bolo take pohodove ked sa narodi 😉 aby ked sa napapa a bude v cistom spinkalo alebo si tak dzavotalo same od seba 😉 ale o tom sniva asi kazda mama 😃

• babuli utorky su ok 😉 v pondelok vacsinou pricestovavam do BA a to som rada, ze vypadnem z prace a idem oddychovat a dospat noc a cestu ale utorok je ok 😉

• fialllka: o listerioze viem ale neber to nejako tragicky, aj sama lekarka mi povedala hlavne to neprehanat a vsetko bude tak ako ma byt 😉

• babuli ved neberiem, len si robim chute na ten hermelin co mam v chladnicke a asi ho donesiem Majkovi na spapanie nech si aspon on pomlsa 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov