Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nazdarek som na tom podobne, este tak svadobne popozeram a to je vsetko, ale mne sa nejak nechce na inu temu sa presuvat, stavat zacneme az na jar a este ani neviem, o com to je to stavanie a modrykonik je este skoro :-) ja som sa to nepytala, povedala som manzelovi, ze by som chcela, aby pri tom bol, lebo mam z toho strach a on na to, ze je este cas na to, aby si na myslienku, ze bude pri porode zvykol :-D
Odpovedať
tak ja som sa mojho nato este nepytala, ale nejako ma to ani nenapadlo :-D
Odpovedať
ja mám z pôrodu strach, preto som sa pýtala či by chcel byť pri mne. preto ma jeho nie prekvapilo. sestra mala to šťastie, že porodila behom hodiny. taký rýchly pôrod je určite lepší ako sa trápiť x hodín. aj to chúďa bábo, j mám predstavu, že pri tom trpí.
Odpovedať
Profilova fotka
asi sa trpí,ale na to asi aj rychlo zabuda, mna asi caka cisarsky kvoli krcovym zilam, tak pre mam obavy, ked to muz nechce,tak je to asi kvoli strachu, mozno pomoze,ked sa o tom budete rozpravat a vysvetlis mu, preco je to pre teba dolezite :-) zas na druhej strane poznam aj nazory, ze pri porode ma byt zena so zenou ;-)
Odpovedať
ja sa tiez bojim porodu, ale si myslim, ze to zvladnem aj sama ak nebude chciet byt so mnou no problem :-N
Odpovedať
ja ho určite nebudem do ničoho tlačiť. to by som nechcela, bolo by to zbytočné. aj ja som čítala, že by pri pôrede mala byť žena. no neviem, to je mi trochu divná predstava. ja čo som čítala veľa rodičiek sa sťažovala na neochotní, nevrlí, mrzutí personál. viem, že je to všade iné. ale aj tak. takí ľudia ma vytáčajú a to človek v takej chvíli nepotrebuje a ani potom.
Odpovedať
Profilova fotka
no prave preto, potrebujeme pri sebe niekoho znameho :-) ale dobrovolne :-)
Odpovedať
bola by blbosť ho nútiť byť tam ak nechce. no bábo tak skoro nebude tak si to možno ešte rozmyslí. ani neviem prečo som nad tým začala rozmýšlať. dnes som zarobila prvé peniažky, dúfam, že získam viac klientov.
Odpovedať
inak ericca a co robkas? ja by som cchcela mat pri porode mamku ona by s tym urcite suhlasila :-D
Odpovedať
ja začínam robiť ako distribútor jednej značky, predávam výživové doplnky a kozmetiku. len klientov si musím hľadať sama.
Odpovedať
uj...distributorom by som veru ja nevedela byt...ja nemam take prehovaracske schopnosti.....ale prajem aby ti to islo co najlepsie...aka znacka je to, ekd mozes prezradit?
Odpovedať
napíšem do IP. no zatiaľ sa zaúčam, ale myslím, že mi to celkom ide.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mas moj obdiv, tazky chlebicek - distribucia ;-) ja by sombola najradsej,keby tam bol manzel, je to take intimne,rodinne, ale ak nebude chciet, nebudem ho nutit
Odpovedať
je to taká neistá robota, ale popri škole je to podľa mňa v pohode. veď uvidím ako sa rozhodne dovtedy.
Odpovedať
dnes som dostala smutnú správu. kamarátkina mamina prehrala boj s rakovinou. ;-( je mi z toho strašne smutno.
Odpovedať
ahojte, vedel by mi niekto poradit a poslat kolko treba pocitat vina, zakuskov, vody .... aj s vysluskou na osobu? dakujem velmi pekne ;-)
Odpovedať
ak sa pripojim k teme trochu vyssie, aj moj muz povedal, ze u porodu radsej nebude lebo by tam asi odpadol, keby ma videl trpiet. Za on by radsej cakal vonku. Tak ho tiez nebudem prehovarat, ked sa na to neciti. By som si zavolala mamcu asi. Inak, ak sa nam zadari, tak takto o rok uz budem na modrom konikovi pecena-varena :-D sme sa bavili s manzelom, ze po novom roku by sme sa do toho pustili, aj ked, podobne ako Mirka, aj my chceme na jar zacat stavat. Manzel hovori, ze nechce hladat syna/dceru s Alzheimerom po diskotekach a pritom ma len 31 rokov. Ja mam o pat menej a biologicke hodiny mi este netikaju, ale zaroven sa predstave babatka nebranim, tak uvidime, co nam donesie buduci rok :-)
Odpovedať
Mon to je fajnže idete stavať domček, keď pribudne bábo sa lepšie pomestíte. ;-) ináč kde ste všetky? :-. =-) ja som tu každý deň, ale neako nikto neprispieva.
Odpovedať
no, ja sem chodim skoro kazdy den rano, ked pridem do prace v ramci ranajok :-) ale nemam moc cas pisat bo robota vola a nemozem tu travit dlhy cas. Myslim, ze ked maju vsetky baby po svadbe, tak ich to uz sem tak netaha, ten hlavny dovod uz je passe a ako tu niekto poznamenal, teraz sa caka na vyssi level - modry konik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) ja sem tiez zavitam dost casto, ale nie vzdy je dostatok casu sem daco napisat :-D ericca: a ako ide praca? dari sa ti? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.aj ja som si vsimla ze tato tema uz pomaly zapada prachom.ako sa mate?
Odpovedať
Profilova fotka
No veru, je tu nejako ticho, treba trosku ozivit :-) Vacsina u ma minimalne mesiac PO, tk ako hodnotite svoj prvy manzelsky mesiac? Ja som veeelmi spokojna, amm pocit ze je to este lepsie ako ked sme spolu "iba" chodili. Manzel je velmi zlaty a je ku mne taky viac pozorny sa mi zda. Byvame u svokry v RD a chceme si prerabat vrch aby sme mali samostatne byvanie. Tento tyzden si idem popozerat podmienky uveru tak hadam sa daco podari a v septembri by sme chceli zacat prerabat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som spokojna s prvym mesiacom.este stale sa oslovujeme niekedy manzel a manzelka,sa mi to lubi :-D tiez si myslim ze je to ine ako ked sme spolu chodili.na nom je niekedy az neuveritelne vidno aku ma radost ze sme uz svoji :-)
Odpovedať
Ahojte, robota ide celkom dobre, ešte to chce prax ale dá sa. idem robiť kedy chcem a ako mám čas, takto budem môžem robiť aj popri škole čo je fajn. prvý mesiac je úplne skvelý, je vidno, že Vili sa strašne teší z toho, že sme svoji. je to skvelý pocit. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No presne aj u nas, tesime sa obaja :-) neverila by som, ze to moze vyvolat taku zmenu, az sa niekedy bojim, ze do kedy to taketo idylicke bude. Dufam, ze co najdlhsie...
Odpovedať
ja si myslím, že to vydrží ešte dobre dlho, ešte lepšie to bude keď dokončím školu a (veľmi dúfam, že sa to dovtedy podarí) budeme bývať vo vlastnom. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
držím palce
Odpovedať
suzi vy bývate vo vlastnom?
Odpovedať
Profilova fotka
Nie, u svokry. Ale ona je sama v RD, tak to chceme urobit tak, ze dom rozdelime na dve casti, v spodnej bude byvat ona a na prvom podlazi my. Sice nebudeme mat vlastne vchody, ale predsa to bude lepsie ako teraz, ked mame vlastnu len jednu izbu. Ani oblecenie si nemam kde popratat, tak dufam, ze to zrealizujeme coskoro.
Odpovedať
to je fajn, je to určite lepšie ako jedna izba. ja dúfam, že budeme bývať v dome čo stavajú naši. oni to pôvodne chceli len ako víkendový domček, len v tom čase keď začali stavať im to nedovolili a museli postaviť rodinný. nechcú tam ísť bývať povedali, že ak chceme nech sa tam nasťahujeme.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?