Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
no, ja som pytala, ci sobasia kazdu sobotu (predpokladala som odpoved za samozrejme), ale bolo mi povedane, ze kazdu druhu sobotu sa sobasi - v ruzinove na urade.
Odpovedať
Profilova fotka
Jasminet, vsak pripadne by ste sa mohli sobasit aj inde, nie? Keby si povedali, ze budu sobasit inu sobotu... Lebo s tym rezervovanim miestnosti apod. treba zacat skor ako tri mesiace pred... :-S V kazdom pripade to nemaju moc dobre vymyslene.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte! hlasim sa do klubu. 28.jun,ale zatial nemame nic,len plany... tak si vas tu budem sledovat,co ktora mate,aby som potom nepanikarila... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, je tu niekto? @ bebecko: tak to bola dobra akcoska, ne? :-D resp. uspesna, xixi @ ostatne: jasminet si ma prekvapila, este k tomu ze ruzinov urad, nechcem to teraz nejako lokalizovat alebo co, ale ked vychadzam z poctu obyvatelov, by som povedala ze v BA budu sobase bezne kazdu sobotu a este k tomu v castiach ako stare mesto, ruzinov...tak neviem. Ja osobne som najprv zasla do kostola, resp. na faru a ked mi oni potvrdili termin, tak som rezervovala restiku a pod...aj ked pravdupovediac to mal byt 28.6., kostol aj restika objednane a fotograf vtedy nemohol, tak som kvoli nemu prehodila na 7.6., teda opat volat kostol, restika a prehodit to aj tam...ale to je urcite posledny "element" teda clovek, kvoli ktoremu som menila, ked teraz niekto nebude moct v ten termin, tak proste bude niekto iny 8-) Inak popravde tiez som neni uplne kludna z odpovedi mojich snad dodavatelov (teda niektorych) ze ved ozvite sa 3 mes pred ale tak co, ked sa s niekym teraz neda, sa neda, co sa da mat napevno mam a ostatne dufam, ze mi tie 3 mesiace predtym nepovedia, ze vtedy uz nemozu x-)
Odpovedať
caute, ja sa tiez hlasim na 28.jun 2008 zatial mame zajednanu salu, fotografa a DJ (kamarati) a buduci tyzden sa idem vrhnut na saty :-) jo a este mam kupenu bizuuuu
Odpovedať
caute babenky @witchka hej, dalo sa, ja uz len tak decentne, ale nemozem sa stazovat, uvidim este ako to dopadne dnes ostatnym no kocenky, ja mam teda vsetko okrem hudby a kameramana, ale tu faru som akosi odsuvala, bolo mi povedane, ze staci 6mesiacov pred, ale zbehnem tam teraz cez tyzden. dufam, ze ma potesi a povie, ze je vsicke ok, ja uz nebudem nic prehadzovat, ak by na mna prdol, tak jedine co vymenim, bude kostol a tiez si idem cez tyzden skusat saty, tak uvidime, ako dopadneme.....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte hlasim sa na 21.jun, uz mame zajednanu salu a kostol, ale kameramat, DJ, fotograf, to nic, zatial len zhanama dobre kontakty. No ved prave toho sa obavam, ze vsetci budu hovorit, ze to staci 3 mesiace pred a potom uz nemude nic. Aj na saty som sa bola pokukat a povedali, ze to staci 3 mesiace pred, ze pridu este nove kolekcie, ale na to clovek musi mat aj naladu to skusat a nie prist tam v bojovej nalade, prave ked sa napr. s priatelom pohadali. Ach jaj asi do vianoc objednam len toho kameram., DJ, a fotografa a ostatne necham na potom.
Odpovedať
no kocky, akosi s tou nasou junovou debatou zaostavame....
Odpovedať
Profilova fotka
najaktivnejsie prispievatelky sme my dve co? :-) link na pariz pohladam a ano, silvester som myslela, isli by ste?
Odpovedať
joj cica aj isli, ale nie je kedy. prideme 23.12. a 2.1. uz musime byt nach Deutschland, takze myslim ze drahy bude chciet byt asi s rodinou no a jasne ze sme najaktivnejsie, ved mi uz mame skoro konkretnu predstavu.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, ake obrucky zvazujete? my by sme chceli biele zlato, ale pocula som aj o ocelovych ako aj o tytanovych tak mam teraz chrobaka :-N len neviem aky je v tom presne rozdiel viem ze tytan je drahsii nez ocel ale ide mi o farbu toho kovu ci tytan nieje moc tmavy oproti oceli a bielemu zlatu nemam nic z tytanu ani ocele tak neviem x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja tiez neviem, asi biele zlato, ale to sa osucha casom, tak tiez by mozno titan or ocel neboli zle..fakt neviem, ani ake by som asi chcela :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
No ja vam na to poviem len jedno. pokial nie ste alergicky, tak titan ani ocel, nie su podla mna to echt prave bukove. skor by som si lamala hlavu, ci biele alebo platina. no a co sa osuchania tyka, treba mat kvalitne urobenu a podla moznosti aj troska masivnu obrucku, nech nie je po piatich rokoch spoluziatia polovicna a proti tomu osuchaniu staci raz za rok ist do zlatnictva, or klenotnictva a tam vam ich tzv. porodiuju a budu zasa ligotave ako prvykrat. mam s tym skusenost, tak viem no a my rozhodne biele, ja roky ine na sebe nenosim a vlastne ani nechcem, takze pre mna farba kovu jednoznacna a vzhladom na cenu, ktoru by mi zahlasili na tie obrucky co planujeme v platinovom prevedeni, musim povedat, ze biele zlato je ta spravna alternativa. uz aj tak sa splhaju na 30tisic, co je prekroceny rozpocet, ktory sme si na ne dali o osmicku. :-|
Odpovedať
no baby, sa mozet :-( e hambit, ved sem tusim pisem len ja ty brdo!!!!
Odpovedať
Ahojte kocky, ja budem mat tiez svadbu v tomto mesiaci konkretne 14.6.2008. Uz mam zajednanu salu, DJ, kameramana, fotografa a buduci tyzden nas caka kostol. Zatial to podla mna staci s ostatnymi pripravami budeme pokracovat priebezne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj, tak sa pridavam. planujeme 7.6.2008. Moldava nad B. vo stvrtok asi pojdem prvy krat skusat satyyyyyy
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj ja som v klube s datumom 7.6. :-) ale nic nemam este ani v kostole sme neboli zaistit termin :-N
Odpovedať
bronike tak to budes mat ako my, aj my mame, teda budeme mat, ak sa nic nepokazi v juni 14-teho martuska2 a witchka bude mat zasa ako ty.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, bebe boli sme na chate cez vikend, partia z MO to ti bola zase raz kombinacia, 18 ludi :-. nabuduce ked budes back uz ides s nami, jasne??? krasne pripravy vsetkym sa praju opat raz
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby aj ja sa pridavam, mame svadbu 14. 6. vtedy mam aj narodky, tak to aspon drahy nebude mat az take tazke:) inak mame zajednanu salu, zalohu na saty mam zaplatenu v nicole, som spokojna. potom mame zajednany sobas, akurat este tento tyzden ideme za farafom zapisat volajake veci. takisto mame kameramana a fotografa, este DJ a cimbalovku (moji kamarati). a potom uz len priebezne, o vyzdobu saly sa nemusim starat, vsetko spravia tam, kde mame hostinu a paci sa nam to. nie je to zbytocne preplacane kvetmi a je to aj prakticke. no a uz sa pomalicky tesime:) takze vam prajem vsetko dobre a malo stresu a vela radosti z priprav. uzime si to, ved je to len raz za zivot:) pa
Odpovedať
witchka, pojdem veeeeelmi rada, len mi dajte vediet v predstihu, oki? tak to vas tam bola pekna kopka ty brdo, ze 18 ludi, predpokladam, ze aj Hlasnik, ten sa tam teda tesil, aspom co mi pisal... micafilka no na to, ze si to tu len tak hodila do plena, bez predosleho nejakeho zoznamenia, tak mozem povedat, ze toho uz mas celkom dost, ak nie aj vsetko. a to my s witchkou sme si robili hlavy, ze stresujeme strasne skoro, teda hlavne ja.
Odpovedať
Profilova fotka
môžem sa niečo spýtať? na základe čoho ste si vyberali tento dátum?
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme si napriklad vybrali s drahym tento datum preto, lebo prave vtedy oslavujeme aj xx vyrocie co sme spolu a vedeli sme hned obaja, ze je to ten nas datum, kedy bude nas den D :-) a bude to pre nas hlavne aj krasne symbolicke :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som uz pisala ze mam teda tie narodky, tak je to celkom mile. no a inak bebecko: ja som tu svadbu chcela planovat, ze az na rok 2009, aj to som mala pocit , ze nestiiiiiham (inak to som cela, ja furt nic nestiha:)) no a ked sme sa stretli jeho mamka s nasimi na nezavaznej navsteve, tak bolo navrhnute, ze na co cakame, ked uz aj tak spolu zijeme 7 rokov, tak som suhlasila. sice som stresovala, ze nestiiham:). ale za dva tyzdne som vybavila kopec veci. az sa sama cudujem:) drzim vam place a uzivajme si to...opakujem sa, ale je to tak. pa vsetky inak ja som na tejto stranke uz dost dho, pochadzam od kosic, no uz dlhsie byvam v nitre. mam ukoncenu VS a momentalne som na doktoranture. tak to by bolo vskratke moje introduce:)
Odpovedať
pre: pimpulienka no my, teda moj drahy, koli tomu ze je to 14.06.08, v skratke 14-6=8, tak pre neho je to takto lahko zapamatatelne, tak asi tolko. :-) pre: macafialka ja som ta nechcela zvozit, len ze si to tu tak lahko zhrnula do jedneho prispevku, ze som z toho nestihala. aj ja stresujem, to je myslim ok, nam nevestam to aj tak troska patri, si myslim. tiez mozem povedat, ze keby nebolo potrebne mat zajednanu salu a dobreho fotografa rok popredu, aspom v TT to tak bolo, tak by som vedela celu svadbu zorganizovat, trufam si povedat do mesiaca. So vsetkym!!! ale aj byrokracia spravi svoje a farari, kostoly, hudba a pod tiez. tot vsio ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
waaw kocky, tak ja len pre tie, ktore planuju satocky zo salonu Nicole, uz maju na stranke (teda aj v salone) doplnene nove satocky 08 kuknite, tesim sa uz, ked ich budem skusat :-D
Odpovedať
ninap1 srdiecko nechcem ta sklamat, ale tie su tam zavesene asi tak pol roka, co viem ja.
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja nestiham asi ani dychat, snad sa tu niekedy aj stretneme, ne? :-| @pimpulienka: preco datum, ani neviem preco jun, najprv sme sa rozhodovali medzi 7. a 28. , pvolba padla na 28.6.2008 kvoli fesimu, aby si pamatal ze 28 ako 2008 a 8-2 je 6 :-N , tazka matematika, ked nemohol fotograf, ktoreho som chcela, a mal volny termin 7.6., tak som bookla ten, tiez kvoli matike 7-1 je 6 a + 1 je zase 8 ako rok...ked som mu povedala, tak jeho reakcia ze no super, to je lahke, to si zapamatam.......asi pol hodku na to mu volal kamarat, len tak medzi recou, co mame nove, a fesi mu hovori, no, zmenili sme datum svadby...kedy? pockaj, to sa tak lahko pamata...1. jula 2008 :-D tak som sa smiala vedla neho, ze mu to vyryjem do obrucky radsej (meno si snad zapamata :-D )...tolko my
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja uz mam rezervovane saty z nicole model bianca je to kolekcia 2008 a su supeer, ovela krajsie vyzeraju ako na obrazku a to som ich skusala, ze len tak a som sa do nich normalne zalubila:)
Odpovedať
Profilova fotka
my to mame vyriesene z datumom. mame to 21.juna 2008, preto, lebo priatelov ocko ma vtedy aj narodeniny, tak sa bude oslvavovat 2 veci naraz.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?